Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,022 μέλη και 2,415,980 μηνύματα σε 75,327 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 204 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Καρτοκινητά με ονοματεπώνυμο

djimmakos (Μήτσος)

Επιφανές Μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής . Έχει γράψει 2,506 μηνύματα.

O djimmakos έγραψε: στις 21:12, 13-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Eruyomo
Μήπως να μας βάλουν και κανα gps στον κ*λο; Μπορεί να τον χρησιμοποιήσουμε για κακόβουλες πράξεις.

Έλιωσα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alchemia

Δραστήριο Μέλος

H alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 187 μηνύματα.

H alchemia έγραψε: στις 22:34, 13-06-09:

Δεν νομιζω οτι θα γινει.
Κ ακομα κ αν γινει ειναι σταχτη στα ματια.
Γιατι αν θελει καποιος κακοβουλος να παρει τηλεφωνο δεν παει σε καρτοτηλεφωνο, οχι.
Εναλλακτικα μπορει πολυ απλα να αγορασει καρτα απο χωρα του εξωτερικου οπου πωλουνται ελευθερα οπως σε εμας..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Επιφανές Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,229 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε: στις 22:37, 13-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από alchemia
Δεν νομιζω οτι θα γινει.
Κ ακομα κ αν γινει ειναι σταχτη στα ματια.
Γιατι αν θελει καποιος κακοβουλος να παρει τηλεφωνο δεν παει σε καρτοτηλεφωνο, οχι.
Εναλλακτικα μπορει πολυ απλα να αγορασει καρτα απο χωρα του εξωτερικου οπου πωλουνται ελευθερα οπως σε εμας..
Μεχρι τις 30/7/10 πρεπει ολοι οι κατοχοι καρτοκινητης να δηλωσουν ονομα για να κρατησουν τη συνδεση. Εχει ληφθει η αποφαση.

Και νομιζω οτι και στις περισσοτερες χωρες του εξωτερικου γινεται αυτο πλεον (η θα γινει στο αμεσο μελλον).
Παράθεση

gialouris (Άγγελος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 105 μηνύματα.

O gialouris έγραψε: στις 00:28, 14-06-09:

Τι στο δια*λο!! Αυτό μας έλλειπε τώρα! Αντί να σταματήσουν τις μαλ**ίες που κάνουν αυτοί, μας φακελώνουν και με την έγκριση κάποιων! Όταν το έλεγε ο Θρησκευτικός μας ότι σε λίγα χρόνια ο καθένας θα έχει τον δικό του κωδικό σαν τα σκυλιά τον κοροιδεύαμε. Να που σιγά σιγά γίνεται αυτό...
-----------------------------------------
Δηλαδή το μόνο που είχαμε "κρυφό" όσο μπορεί να θεωρηθεί κρυφό και χωρίς όνομα τώρα θα το δηλώνουμε κι αυτό.
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από teol20
Τουλαχιστον μετα απο αυτο θα λυθει και το θεμα της παρακολουθησης κινητων στη χωρα μας και των υποκλοπών!
Ναι όντως! Τώρα θα θεωρείται νόμιμο!

Αρχική Δημοσίευση από Eruyomo
Μήπως να μας βάλουν και κανα gps στον κ*λο; Μπορεί να τον χρησιμοποιήσουμε για κακόβουλες πράξεις.
Δεν θα αργήσει και πολύ!!!
Παράθεση

M4dn3sS

Διάσημο Μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 649 μηνύματα.

O M4dn3sS έγραψε: στις 03:30, 14-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από gialouris

Δεν θα αργήσει και πολύ!!!

Προσωπικα το περιμενω με τεραστια αγωνια
Παράθεση

MADlen

Νεοφερμένος

H MADlen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H MADlen έγραψε: στις 12:36, 16-06-09:

Αυτή η απόφαση πάρθηκε από την κυβέρνηση το Φλεβάρη με αφορμή την απόδραση του Παλαιοκώστα. Αυτή η ρύθμιση δεν έχει καμία σχέση με την κατάσταση στις φυλακές, καθώς στους κρατούμενους δεν επιτρέπεται η χρήση κινητών τηλεφώνων. Εντάσσεται στην υλοποίηση των κατευθύνσεων - αποφάσεων της ΕΕ σχετικά με την παρακολούθηση και αποθήκευση των τηλεφωνικών συνομιλιών και της επικοινωνίας στο internet. Είναι ένα ακόμα μέτρο στην αλυσίδα θωράκισης του ευρωενωσιακού κατασταλτικού μηχανισμού που στρέφεται κατά των στοιχειωδών λαϊκών δικαιωμάτων και του εργατικού λαϊκού κινήματος.
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,334 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 17:59, 16-06-09:

Όταν θα ψηφιστεί ο νόμος για τα καρτοκινητά με ονοματεπώμυμο, θα μπορεί να πάρει τηλέφωνο κάποιος με απόκρυψη;
:thanks:
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 18:05, 16-06-09:

πρεπει να αλλαξουμε και νουμερο?
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,334 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 18:41, 16-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
πρεπει να αλλαξουμε και νουμερο?
Όχι! :nono:
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 18:52, 16-06-09:

Δεν μου ακουγετε και πολυ καλο εμενα παντως. Κατι μου βρομαει
Ασε που θελει και υπογραφη κηδεμονα αν εισαι ανηλικος
Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πυροσβέστης . Έχει γράψει 1,122 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 19:11, 16-06-09:

Θέλει ταυτότητα και αν δεν έχεις και είσαι ανήλικος τότε θέλει υπογραφή. Έτσι άκουσα.
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 19:57, 16-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από MADlen
Αυτή η απόφαση πάρθηκε από την κυβέρνηση το Φλεβάρη με αφορμή την απόδραση του Παλαιοκώστα. Αυτή η ρύθμιση δεν έχει καμία σχέση με την κατάσταση στις φυλακές, καθώς στους κρατούμενους δεν επιτρέπεται η χρήση κινητών τηλεφώνων. Εντάσσεται στην υλοποίηση των κατευθύνσεων - αποφάσεων της ΕΕ σχετικά με την παρακολούθηση και αποθήκευση των τηλεφωνικών συνομιλιών και της επικοινωνίας στο internet. Είναι ένα ακόμα μέτρο στην αλυσίδα θωράκισης του ευρωενωσιακού κατασταλτικού μηχανισμού που στρέφεται κατά των στοιχειωδών λαϊκών δικαιωμάτων και του εργατικού λαϊκού κινήματος.
Δε διαφωνώ και πολύ με την ουσία αυτών που λες, αλλά γιατί μιλάς σαν ρομποτ 16 χρονών κοπέλα;
Παράθεση

.:aLeX:.

Δραστήριο Μέλος

Ο .:aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 155 μηνύματα.

O .:aLeX:. έγραψε: στις 14:02, 17-06-09:

Παντως μεχρι τις 30/7/10 το εχω κανει το κουμαντο μου.. Μετα να δουμε...

Στην ουσια τωρα, ισως να βοηθησει σε κανα-δυο περιπτωσεις, αλλα στις περισσοτερες πολυ απλα θα βρουνε αλλο τροπο επικοινωνιας οι "κακοι". Ασε που οπως λειτουργουν τα πραγματα εδω, μεχρι να κινηθουν ολες οι διαδικασιες και να βρουνε πραγματι ποιο ονομα αντιστοιχει σε καποιον αριθμο θα περναει κανα τριμηνο
Παράθεση

Dodos-7

Δραστήριο Μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 168 μηνύματα.

O Dodos-7 έγραψε: στις 22:32, 17-06-09:

Φακέλωμα του π..η. Αλλα εχει μεινει ο διαλογος με τις εταιριες οποτε μπορει να μην περασει
Παράθεση

eco-warrior (Μπάμπης ή Αμφιάραος)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ψυκτικός και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 784 μηνύματα.

O eco-warrior ... έγραψε: στις 22:53, 17-06-09:

Γουσταρω φακελωμα.Επιτελους τα καρτοκινητα αποκτουν ονοματεπωνυμο,διευθυνση και ΑΦΜ...Εγω παντως θα περιμενω εως τις 30 Ιουνιου 2010 να περασουν οι υπαλληλοι των εταιρειων απο το σπιτι μου να παρουν τα στοιχεια μου
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 03:29, 18-06-09:

Σιγά μην περάσουν, θα στο κόψουν απλά
Παράθεση

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ψυκτικός και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 784 μηνύματα.

O eco-warrior ... έγραψε: στις 14:48, 18-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
Σιγά μην περάσουν, θα στο κόψουν απλά
Πλακα θαχει
Παράθεση

Inferno29278

Δραστήριο Μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 165 μηνύματα.

O Inferno29278 έγραψε: στις 17:44, 18-06-09:

Καιρός ήταν να γίνει κι αυτό. Όχι για τους μετανάστες, αλλά γενικότερα για τους πολίτες. Τόσοι και τόσοι κρύβονταν πίσω από την ανωνυμία των καρτοκινητών. Εξάλλου, έτσι θα προστατεύσουν και λίγο τα μικρά παιδιά από τα κινητά, που σήμερα έχουν από 4 το καθένα
Παράθεση

lak100 (Δημητρης (Μητσος))

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

O lak100 έγραψε: στις 18:48, 18-06-09:

εγω που εχω συμβολαιο και εχουν τα στοιχεια μου ειμαι κοροιδο? δεν εχω κανενα προβλημα και επιτελους κανενας δεν θα κρυβεται πισω απο την ανωνυμια των καρτοκινητων και θα με παιρνει εμενα να μου κανει φαρσες καθε βραδυ και να μην μπορω να κανω τιποτα ο φοβος φυλαει ται ερμαια αυτο εχω να πω δεν με ενοχλει καθολου και αυτα περι φακελλωματος τα ακουω βερεσε
Παράθεση

Διάσημο Μέλος

O eco-warrior ... έγραψε: στις 19:50, 18-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από lak100
αυτα περι φακελλωματος τα ακουω βερεσε
Παντου δινουμε τα προσωπικα μας στοιχεια, τελικα ποσο προσωπικα ειναι...;;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια