Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,770 μηνύματα σε 74,631 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Οι φωτογραφίες σας πριν και μετά την επεξεργασία!

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 10:18, 20-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Vampi
Ας ποστάρω αυτό το οποίο το λάτρεψε και ο καθηγητής μου όταν το είδε.

Είχα ένα θεματάκι με το χέρι και τα μαλλιά αλλά show mercy, ήταν αρχές ακόμη.
Πως και δε χρησιμοποίησες μάσκα;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 11:58, 20-07-12:

Τη συγκεκριμένη την έχω επεξεργαστεί στο gimp 2.5 που δεν έχει μάσκες. Αλλά έτσι κι αλλιώς τις αποφεύγω. Το πολύ να βάλω ένα surface blur πάνω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 14:04, 20-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Vampi
Τη συγκεκριμένη την έχω επεξεργαστεί στο gimp 2.5 που δεν έχει μάσκες. Αλλά έτσι κι αλλιώς τις αποφεύγω. Το πολύ να βάλω ένα surface blur πάνω.
H μάσκα δεν έχει σχέση με το surface blur. Δεν είναι κάποιο φίλτρο.
Θα σου έδινε τη δυνατότητα να χρωματίσεις το ίδιο και εκείνες τις τρίχες που ήταν πάνω από το χέρι, χωρίς να χρειαστεί να τις σβήσεις

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 14:06, 20-07-12:

Ναι, το ξέρω. Αλλά δεν με βολεύει ακόμα. Δεν την έχω μάθει καλά και με εκνευρίζει λίγο

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους