Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,856 μέλη και 2,411,543 μηνύματα σε 75,083 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 465 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Οι φωτογραφίες σας πριν και μετά την επεξεργασία!

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 11:48, 16-05-07:

οοοοχι το ανάποδο! το αποτέλεσμα είναι η πρώτη φώτο...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 16:37, 16-05-07:

Ααα οκ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 16:52, 16-05-07:

Τρελό ταλέντο η isi!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,043 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 17:50, 03-06-07:

Σ'ευχαριστώ Γιαννάκη!

Νέα δημιουργία:

Παίρνουμε τη στατική βάρκα και την κάνουμε κουνιστή!
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  mala_barka.jpg
Εμφανίσεις:  83
Μέγεθος:  28,4 KB  
Συνημένες Εικόνες

Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 554 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 00:23, 21-07-07:

Πριν.
Μετά.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 01:26, 21-07-07:

Ωραίο!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 22:54, 25-07-07:

Έλεγα να μη την βάλω.. αλλά μ' αρέσει πολύ. Ήταν απλά ένα πείραμα και νομίζω πέτυχε!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Oralee : 07-03-12 στις 04:51.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,043 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 13:32, 27-07-07:

Πανέμορφο!
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 17:04, 27-07-07:

τελειο καγιρακι...
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 22:07, 27-07-07:

οταν λεω εγω πως εχεις μεγαλο ταλεντο................
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 10:41, 28-07-07:

Σας ευχαριστώ
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 20:33, 26-10-07:

Το νέο μου πείραμα..
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  bubble.jpg
Εμφανίσεις:  116
Μέγεθος:  351,3 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Soap_Bubble_-_foliage_background_-_iridescent_colours_-_Traquair_040801.jpg
Εμφανίσεις:  83
Μέγεθος:  136,3 KB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Oralee : 26-10-07 στις 20:41.
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 20:40, 26-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Το νέο μου πείραμα..
οπα τι εχουμε εδω?
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 01:18, 27-10-07:

καγιρα ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 11:22, 27-10-07:

Ε τι να έχουμε βρε Διαβολάκι, δύο φώτος!
Τζιο θενκς!
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 23:52, 27-10-07:

Τα συγχαρητήρια μου.
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 16:46, 28-10-07:

Bravo σε όλους...μ' άρεσαν πολύ όλες οι φώτο πριν κ μετά την επεξεργασία, με κορυφαία την τελευταία της kajira

ΥΣ. Κατέβασα σήμερα το photoshop...θα ποστάρω σύντομα κ εγώ μία δική μου ...χαχαχα θα με κάνω θεά...ΛΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 02:11, 29-10-07:

τελικα το photoshop είναι χειρουργίο και οι photoshop masters οι χειρούργοι!!!

Σοφα λόγια mr. !!!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 08:40, 29-10-07:

Μόνο που ακόμα δεν έχω μάθει πως να μου αφαιρώ δέκα κιλά γμτ..
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 11:31, 29-10-07:

& εγώ κατέβασα ναι μεν το adobe photoshop elements 6, αλλά δεν έχει τα features που ήθελα

ΥΣ.: Να ποστάρω στα μικρά προβλήματα με τους υπολογιστές για να με συμβουλέψει κανείς?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους