Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,108 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,311 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι φοράτε στη βραδινή σας έξοδο;

thebest20

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη thebest20
Ο thebest20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O thebest20 έγραψε στις 01:30, 08-11-06:

Εγώ προσωπικά όταν βγαίνω βράδυ προσπαθώ να ντύνομαι όσο πιο καλά μπορώ αλλά βάσει την ηλικία μου.Πχ δεν θα βάλω ποτέ κουστούμι.Απεχθάνομαι τους τύπους της ηλικίας των 19-23 που φοράνε κουστούμι.Εννοείται όμως πως θα βάλω ένα ωραίο πουκαμισάκι λευκό κυρίως ή μαύρο μέσα από ένα μαύρο καλό jean παντελόνι με μια ωραία δερμάτινη ζώνη με ασημένια αγκράφα,μαύρα καλά παπούτσια,όχι όμως λουστρίνια που φοράνε μερικοί και ένα ωραίο κοντό μαύρο δερμάτινο ή άλλο μπουφάν με φερμουάρ κουμπωμένο ως τη μέση...και ένα ωραίο στυλ μαλλιών,καρφάκια με μύτες κυρίως.Απεχθάνομαι τα πουλόβερ και ζιβάγκο.Επίσης τα T-shirts μόνο το καλοκαίρι μου αρέσουν και μόνο αυτά χωρίς γιακά.Και εννοείται μέσα από άσπρο πουκάμισο θα βάλω άσπρο αμάνικο φανελάκι...με μαύρο πουκάμισο μαύρο φανελάκι.Περιμένω τις απόψεις σας.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thebest20 : 08-11-06 στις 01:42.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 01:34, 08-11-06:

Κατ'αρχάς καλώς ήρθες
Στο θέμα μας τώρα, για τον εαυτό μου συνήθως φοράω μια φούστα (απλή και καθημερινή όχι αμπιγιέ πράγματα ) και ένα πουλοβεράκι το χειμώνα και κοντομάνικο το καλοκαίρι. Μπότες φοράω συνήθως το χειμώνα και πέδιλα το καλοκαίρι. Γενικά δεν μπυ αρέσει το πολύ κυριλέ ντύσιμο ούτε στους άντρες ούτε στις γυναίκες. Γενικά το ντύσιμο που προτιμώ στους άντρες είναι ένα τζιν και μια μπλούζα/πουλόβερ κατά προτίμιση μαύρη. Παπούτσια μάλλον αθλητικά.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 02:11, 08-11-06:

Εγώ δεν έχω κάτι συγκεκριμένο, ανάλογα με τα κέφια. Συνήθως φοράω φούστες και φουστάνια, αλλά σε κάζουαλ στυλάκι. Το βράδυ η βασική διαφορά από το πρωινό μου στυλ είναι ότι θα βαφτώ και θα βάλω και κανά πιο καλό παπούτσι. Το πιο extreme που κάνω είναι αν πάω σε club ας πούμε να βάλω κανά πιο παλαβό μπλουζάκι ή κανά κοντό φουστάνι με κανά μεγάλο κόσμημα ή χρωματιστό κολάν-καλσόν. Στην τρίχα δεν θα με δεις ποτέ!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 02:28, 08-11-06:

Τι λες ωρέ, δεν υπάρχει πιο σεξι ντύσιμο στους άντρες απο κουστούμι! Α και κάτι μακριές καμπαρντίνες που φοράνε είναι απίστευτες! Βέβαια όντως, δεν είναι για μικρές ηλικίες, αλλά είναι υπέροχα. :drooling:

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε στις 02:47, 08-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Α και κάτι μακριές καμπαρντίνες που φοράνε είναι απίστευτες!
Ναι, κι εμένα μου αρέσουν πολύ οι μακριές καμπαρντίνες! Πολύ στυλάτες. Τα κουστούμια πάλι δεν μου αρέσουν καθόλου, με χαλάνε πολύ. Πολύ όμως.

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 09:50, 08-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Ναι, κι εμένα μου αρέσουν πολύ οι μακριές καμπαρντίνες! Πολύ στυλάτες. Τα κουστούμια πάλι δεν μου αρέσουν καθόλου, με χαλάνε πολύ. Πολύ όμως.
Αν το κουστούμι ξέρεις να το φοράς και να το συνδιάζεις είναι ωραίο.
Το βασικό για ένα κουστούμι είναι να έχεις και το ανάλογο ύψος/σώμα, με το παντελόνι μια μαυρη ζιβάγκο και ένα σουέτ καφέ σακάκι κάνεις τρελό ντύσιμο.
Μπορείς ακόμα να μην φοράς γραβάτα και πάρα πολύ μεγάλο ρόλο παίζει ποιός το έχει ράψει, ένα hugo boss, valentino ή ένα καλοραμένο artisti italiani είναι όλα τα λεφτά.
Απο την άλλη γούστα είναι αυτά!

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 11:49, 08-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Μπότες φοράω συνήθως το χειμώνα και πέδιλα το καλοκαίρι.
Παλι καλα που δεν τα φορας αναποδα..

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Αν το κουστούμι ξέρεις να το φοράς και να το συνδιάζεις είναι ωραίο.
+1

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 18:44, 08-11-06:

Το κουστούμι δεν μου αρέσει καθόλου μα καθόλου στους άντρες (ιδιέταιρα της ηλικίας μου).

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 20:24, 08-11-06:

Τι λες ωρέ, δεν υπάρχει πιο σεξι ντύσιμο στους άντρες απο κουστούμι! Α και κάτι μακριές καμπαρντίνες που φοράνε είναι απίστευτες! Βέβαια όντως, δεν είναι για μικρές ηλικίες, αλλά είναι υπέροχα. :drooling:
καλα οι καπαρντινες ειναι τελειες αλλα ο αντρας πρεπει να εχει και λιογο υψος για να δειχνουν πιο ωραιες!

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 20:30, 08-11-06:

προσωπικα 7 στις 10 φορες βαζω φουστα με ενα ωραιο μπλουζακι , μποτες το χειμωνα , πεδιλα το καλοκαιρι. παντα βαζω σκουλαρικια ή κατι κρεμαστο.ααα 7 στις 10 φορες βαζω καλοκαιρινη μπλουζα και το χειμωνα γτ αν ειναι να παω σε κλαμπ χορευω και ζεσταινομαι

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 21:13, 08-11-06:

Γενικά πάντως για καθημερινό ντύσιμο και όχι για "επίσημες" εξόδους (τύπου κλαμπ) αλλά για καφέ, μου αρέσει στους άντρες το αμπέχονο (έτσι δε λέγεται εκείνο το πράσινο υφασμάτινο μπουφάν? ).

p.s. Μη με κράξετε

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε στις 21:31, 08-11-06:

τι ειναι αυτο??

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 21:46, 08-11-06:

Δεν έχω βρει καμιά φωτογραφία στο ίντερνετ να σε βοηθήσω...

Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Maggie
H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε στις 22:09, 08-11-06:

Ανάλογα...
Χειμώνας
  • Φούστα μακριά (αν είναι να πάω σινεμά ή για κανένα καφεδάκι) ή φούστα κοντή (για club ).
  • Παντελόνι ή τζιν ή κανονικό.
  • Από παπούτσια : μπαρέτες ή μπότες,όχι αθλητικά
  • μπλούζες : ό,τι να 'ναι αρκεί να είναι ωραίο και κατάλληλο για την περίσταση!
  • Μακρύ τζιν παλτουδάκι
Καλοκαίρι
  • Φούστα κοντή συνήθως ή και μακριά
  • Παντελόνι τζιν
  • Κοντό φουστανάκι με κάπρι από κάτω
  • Φουστάνι
  • παπούτσια: Πέδιλα ή μπαρέτες
  • μπλούζες: τυραντάκι ή στράπλες ή κάτι παρεμφερές

Αυταάαα!!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 04:05, 09-11-06:

Πάντως ένα συμπέρασμα βγήκε απο όλο το thread: Όλες οι γυναίκες λατρέυουν τις καμπαρντίνες στους άντρες

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε στις 20:11, 17-11-06:

Πάντως ένα συμπέρασμα βγήκε απο όλο το thread: Όλες οι γυναίκες λατρέυουν τις καμπαρντίνες στους άντρες
εεεε ναι ειναι πολυ ωραιες!!!!!!!!!!!

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 09:13, 08-05-07:

Ανάλογα την έξοδο, άν και σχεδών πάντα ειμαι τζίν και μλουζίτσα απλή, σπάνια θα βάλω κ'άτι καλύτερο, έτσι και αλιώς σε κλαμπάκι ή σε καφέ ποιος ο λόγος να βάλω κάτι καλύτερο;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 09:46, 08-05-07:

Ανάλογα τα κέφια και την έξοδο, θα είμαι ντυμένη από κυριλέ έως πολύ κυριλέ. Βασικα οπωσδήποτε θα βάλω τακούνια, γόβες/μπότες/πέδιλα. Προσπαθώ να προτιμώ τα φορέματα και τις φούστες, τον χειμώνα τα συνδυάζω 9 στις 10 φορές με δίχτυ. Γενικά θέλω να νιώθω περιποιημένη

Στους άντρες τώρα με τρελαίνουν τα κουστούμια, αλλά δεν τα θέλω και συνέχεια. Κι ένα πιο καλό πουκαμισάκι απλά αρκεί (εκτός αν μιλάμε για το μωρό μου που είναι Θεός και με τζιν και μαύρο μακώ! ). Σημασία δίνω και στα παπούτσια.. είναι καλύτερο όταν δεν ειναι πολύ σπορ (πχ σπορτέξ) Κατά τα άλλα.. τους προτιμώ γυμνούς τα βράδια!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 09:49, 08-05-07:

Οτι φοράω και την υπόλοιπη μέρα. Τζην με πουκάμισο σπορ και αθλητικά παπούτσια, ψιλοαλήτικο ντύσιμο.
Αλλωστε το ντύσιμο πρέπει να ταιριάζει και με το μέρος που θα πας.
Απεχθάνομαι το ¨καλό - κυριλέ - καθώς πρέπει" ντύσιμο, και σε μένα και στις γυναίκες.

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 10:27, 08-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Σημασία δίνω και στα παπούτσια.. είναι καλύτερο όταν δεν ειναι πολύ σπορ (πχ σπορτέξ) Κατά τα άλλα.. τους προτιμώ γυμνούς τα βράδια!
δηλαδη σημερα που φοραω εκεινα που δεν σ'αρεσουν δεν θα με αφησεις να σε βγαλω ωξω;;;;;

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 10:47, 08-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
δηλαδη σημερα που φοραω εκεινα που δεν σ'αρεσουν δεν θα με αφησεις να σε βγαλω ωξω;;;;;
Μμμμμ.. μη μου βάζεις ιδέες!

Παράθεση

scar.lett

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη scar.lett
H scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H scar.lett έγραψε στις 12:02, 08-05-07:

δεν θα το έλεγα....νομίζω ότι τους κάνουν να φαίνονται σαν επιδειξίες ή σαν τον αστυνόμο Σαίνη

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 13:47, 08-05-07:

Χμμ...
Παντελονι: Τζιν, παντα... Το καλοκαιρι ισως να εφαρμωσω την τεχνικη των τζιν που εγιναν σορτς, ισως και καπιο παραλαγης με τον ιδιο τροπο. Συνιθος και καπια ζωνη, ειτε με την πουλαδα της αεροποριας ειτε με αγραφα Levistrauss, ειτε με αγκραφα Harley Devidson ειτε απλη

Μπλουζα: Καλοκαιρι T-shirt μαυρο μονοχρωμο η με καπιο λογο (επιρεασμενο απο μουσικη, μηχανες, ινδιανους, στρατο κλπ), χειμωνα ειτε καπια μπλουζα απο μεσα και t-shirt απο εξω, ειτε καπια μονοχρωμη μπλουζα, ειτε μαυρο T-shirt με μαυρο πουκαμισο απο εξω ειτε φουτερ.

Μπουφαν: συνιθος δερματινο (μεχρι στιγμης το μονο που εχω το εχω γεμισει με ραφτα της αεροποριας, του χρονου ομως θα παρω κανενα ακομα και θα δουμε τι ραφτα θα το γεμισω) σπανιοτερα τζιν σκισμενο και ακομα πιο σπανια τιν κανονικο.

Παπουτσια: Συνιθος δερματινες μαυρες διπατες μποτες, σπανιοτερα αρβιλες του στρατου και το καλοκαιρι δεν ξερω ακομα πως θα την βγαζω... Αν παλευετε η γνωστη μποτα (το fetix μου...) φυσικα αυτην, αλλιως ισως all star

Απαρετιτα αξεσουαρ: Ενα δαχτιλιδι ασημενιο, σκαλιστο με την φραση "Ο Θεος να με προσεχει" στα Ρωσσικα στο δεξι δεικτη, ενα δαχτιλιδι με μια νεκροκεφαλη (μεγαλου μεγεθους, σαν του James Hetfield για οσους ξερουν) στον δεξι μεσο, ενα πλακε δαχτιλι στον δεξι παραμεσο, ενα δαχτιλιδι σκαλιστο με γοτθικο στραυρο στον αριστερο μεσο, ενα δαχτιλιδι πλακε με 3 γοτθικους σταυρους στον αριστερο παραμεσο, ρολοΐ Casio με μπρασελε στο αριστερο, βραχιολη με δυο νεκροκεφαλες στο δεξι, μια αλυσιδα με εναν Σταυρο των Chopperαδων, μια αλυσιδα με 2 μεταλικες πενες, ενα ξυραφι, ενα διπλο τσεκουρι και ενα νεκροταμπελο και παντα αλυσιδα να κρεμετε απο το παντελονι (αλλα οχι της αλυσιδες τις μικρες που γυαλιζουν που εχουν ολη, κανονικη αλυσιδα, σαν αυτες για τα καραβια αλλα πο μικρη βεβαια) και σπανιοτερα δερματακι με choperαδικους σταυρους στο δεξι

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη NINJAKI
H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε στις 13:55, 08-05-07:

πολλά φοράς έλεος

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 14:00, 08-05-07:

Που να με ακουσεις πως κανω ολος μαζι, αλισιδες και και μποτες..... Συγουρα δεν θα μπορουσα να γινω ντεντεκτιβ....

Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H NINJAKI έγραψε στις 14:01, 08-05-07:

χα!!! χαλλλλαρά μπορώ να σε φανταστώ αλλα πιστεύω οτι είναι η φάση της ηλικίας..

σε 2 3 χρόνια θα φοράς ροζ φλώρικα πουκάμισα και λουστρινάκι παπούτσι..

τα λέμε τότε

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 14:05, 08-05-07:

Με τπτ!!!!!! Νταξει καταλαβενω οτι το πιο πιθανω ειναι να μην μεινω ετσι για παντα, αλλα σιγουρα δεν θα φτασω και στην αλλη ακρη...

Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H NINJAKI έγραψε στις 14:06, 08-05-07:

χαχα ας το ελπίσουμε...

συνήθως οι άνθρωποι των άκρων αγγίζουν Μονο τα άκρα

Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη hamsteraki
H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε στις 15:06, 08-05-07:

Μου αρέσει τρελλά το προκλητικό ντύσιμο σε οποιαδήποτε μορφή, ακόμα και με φόρμα να είμαι. Το προκλητικό ΟΧΙ το πρόστυχο...Φοράω τα πάντα αρκεί να είναι στυλάτα..

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Nana
H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε στις 15:55, 08-05-07:

Στους άντρες δε μου αρέσουν ούτε τα κουστούμια ούτε οι καπαρτίνες. Πρέπει κάποιος να είναι πολύ "θεός" για να του πάνε και επιπλέον να έχει και το κατάλληλο στυλ, το οποίο σε εμένα δεν ταιριάζει... μόνο μια φορά είχα δει έναν με κουστούμι και ήταν........ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ

Οι άντρες μου αρέσουν να φορούν (για πιο επίσημες περιστάσεις), τζην ή παντελόνι π.χ. κοτλέ σκούρο, με πουκάμισο και πουλόβερ, αλλά όχι κάτι φλώρικα που θυμίζουν δαπίτες, αλλά σε στυλ μαρκας Quicksilver κλπ. Παπούτσια φυσικά όχι αθλητικά, αλλά ούτε και λουστρινοειδή. Για τις καθημερινές εμφανίσεις, ένα τζην, πουλόβερ και αθλητικά αρκούν... είμαι σπορτίφ τύπος.

Εγώ, που δε βγαίνω ούτε σε κλαμπ ούτε και σε μπουζούκια, συνήθως φοράω τζην με μπότες ή ροκάκια ή πέδιλα χωρίς τακούνι και από πάνω το μεν χειμώνα παλτό ή μπουφανοειδές και από μέσα πουκάμισο με πουλόβερ ή ζιβάγκο, αλλά θέλω πάντα κάποιο φουλάρι ή κασχόλ.

Το καλοκαίρι έχω λιγότερο τυπικό στυλ απ'ό,τι το χειμώνα, προσπαθώ να φοράω περισσότερα είδη Γενικά πάντως μου αρέσει το casual chic ντύσιμο (όταν το βλέπω στα περιοδικά ) γιατί γενικά δε θα με έλεγες και στυλίστα...

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε στις 16:26, 08-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Ανάλογα τα κέφια και την έξοδο, θα είμαι ντυμένη από κυριλέ έως πολύ κυριλέ. Βασικα οπωσδήποτε θα βάλω τακούνια, γόβες/μπότες/πέδιλα. Προσπαθώ να προτιμώ τα φορέματα και τις φούστες, τον χειμώνα τα συνδυάζω 9 στις 10 φορές με δίχτυ. Γενικά θέλω να νιώθω περιποιημένη
Πάντως δε νομίζω πως για να είσαι περιποιημένη πρέπει να είσαι κυριλέ. Εγώ δεν ντύνομαι ποτέ κυριλέ, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι βγαίνω σαν λέτσος!

Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη viki_thess
H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 22:53, 25-05-07:

αναλογα το που θα εχω να παω...ντυνομαι και κυριλε αλλα και πιο απλα...

Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη suspiria
H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε στις 23:19, 25-05-07:

Κι απο εμένα: Θα το χωρίσω ανάλογα τη διάθεση οπότε έχουμε και λέμε:

Όταν είμαι στις καλές μου προσπαθώ να κολλήσω πάνω μου όσα περισσότερα χρώματα μπορώ (ναι, εκείνος ο γνωστός κάμπος με τα λούλουδα), και εννοώ χρωματιστές μακριές φούστες απο το μοναστηράκι, πατελόνια ριγέ χρωματιστά απο το μοναστηράκι επίσης,μωβ ζακέτα, κόκκινες μπαρέτες, μπεζ all star, τη μαύρη τσάντα με χρωματιστά μαντήλια, και απο αξεσουάρ είναι κάποια σταθερά που φοράω πάντα στο χέρι, τα σκουλαρίκια τα σταθερά επίσης, το ασημένιο κολιέ (σχεδόν σταθερό) και καμιά φορά βάζω κι άλλα ασημένια κρεμαστά σκουλαρίκια.

Όταν είμαι στις κακιές μου (ή όταν δεν έχω πλυμμένα χρωματιστά ρούχα) φοράω μαύρο παντελόνι, μαύρο μπλουζάκι, μαύρη ζακέτα και τα μπεζ all star πάλι και ίσως και κάποια απο τα ασημένια κοσμήματα. Επίσης έχω και τις μάυρες μπότες αλλά είναι πολύ ζεστές και δεν τις έχω φορέσει πολύ (είναι απο τη Νορβηγία). Αυτά τουλάχιστον όταν επιλέγω εγώ το ντύσιμο μου που δεν βγαίνω και πολύ, δηλαδή δεν πάω ούτε σε clubs ούτε σε νυχτερινά bar και τέτοια. Όταν έχω να βγω "κυριλέ" με τους γονείς αφήνομαι στα χέρια της μαμάς.

Όσο για το τι με τραβάει στο άλλο φύλο δεν υπάρχει κάτι ιδιαίτερο στο θέμα του ντυσίματος. Μπορώ να πω οτι δεν μου αρέσει ο Paul Frank ούτε το ροζ polo αλλά οκ, δεν θα κρίνω τον άλλο απο αυτό. Όπως και η σαγιονάρα δεν μου αρέσει Όμως δεν θα προτιμούσα κάποιον με ντύσιμο ανάλογο με το δικό μου, θα ήθελα να έχει ένα ήρεμο ντύσιμο χωρίς πολλά πολλά.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 14:19, 25-04-09:

για βραδυνη εξοδο μιλαμε εεεε ??

μαυρο φορεματακι η κανα τζινακι με σεξι τοπ και οπωσδηποτε 10ποντη γοβα... ειναι το φετιχ μου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 23:35, 26-04-09:

Τι φοράτε στη βραδινή σας έξοδο;
Τα ίδια με τα οποία πάω και στη δουλειά το πρωί.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 23:45, 26-04-09:

Πάντα το τι φοράω δείχνει ακριβώς το πώς νιώθω (χμου. και μετά αναρωτιέμαι πώς με καταλαβαίνουν οι άλλοι από τα 5 χλμ! :S), οπότε είναι εντελώς της στιγμής η επιλογή.
Συνήθως τζινάκι, μπλουζάκι, σκουλαρίκια και ναις φλατ παπούτσια είναι οκ. Άλλωστε ρίχνω όλη την τέχνη στο μαλλί και και το πρόσωπο- μακιγιαζ λίγο πιο έντονα μάτια από ό,τι το πρωί, ένα ανακάτωμα στο μαλλί, λίγη λακ και έξω απ την πόρτα.

Χρόνος προετοιμασίας: 15' max, provided ότι έχω αποφασίσει τι θα βάλω και πώς θέλω να κάνω το μαλλί- ακριβώς*

*αλλιώς 2 ώρες min

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tsipouro
Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε στις 17:33, 29-04-09:

Εξαρτάται από το πόσο θα τραβήξει η έξοδος και τη διάθεσή μου. Συνήθως τζιν, μακό στενές μπλούζες ή πουλόβερ, πουκάμισα συνήθως μαύρα και έχω τρέλα με καμπαρντίνες και δέρμα τους φθινωπορινούς-χειμερινούς μήνες. Γενικά αποφεύγω την τρεντιά, όμως θέλω να είμαι αρκετά περιποιημένος, άσχετα με το είδος της εξόδου. Το μαλλί απ' όταν το έκοψα (το μετάνιωσα) το σηκώνω.

Παράθεση

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Madrugada*
H Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε στις 17:48, 29-04-09:

Αναλογως το που θα παω.. συνηθως ντυνομαι πολυ casual, απλα, ομορφα και θηλυκα, με φλατ παπουτσι, εκτος αν παω καπου που το dress code ειναι λιγακι πιο επισημο. Ακομη κι εκει ομως, δεν το παρακανω ποτε. Ειμαι χαμηλων τονων οποτε δε θα φορουσα κατι εκκεντρικο η επιτηδευμενο.. γενικοτερα με απωθει στη γυναικα το πολυ εντονο μακιγιαζ και το ντυσιμο- κραχτης!

Παράθεση

Vicki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Vicki
H Vicki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H Vicki έγραψε στις 00:22, 30-04-09:

Σχεδόν πάντα, ό,τι φοράω και την ημέρα. (ξενέεεερωτη..)

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 18:55, 30-04-09:

Για όταν αναγκαστικά με πάνε σε μπουζούκια...

σημαντική λεπτομέρεια: δεν έχει τσέπες.

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

natasa rocker

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη natasa rocker
H natasa rocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H natasa rocker έγραψε στις 21:15, 08-05-09:

Ντύνομαι όπως την υπόλοιπη μέρα με ελάχιστες διαφορές...σταράκια,jeans,t-shirts...Τώρα κι εγώ δε μπορώ να βλέπω τα παιδιά έτσι ντυμένα.Είναι πολύ χάλια!!εε και να σου πω την αλήθεια και εσύ ντύνεσαι κάπως.(οκ είμαι 16 αλλιώς το βλέπω :S)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 08-05-09 στις 21:19. Αιτία: greeklish
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 18:25, 11-06-10:

κι εγω δεν μπορω να πω το βραδινο μου ντυσιμο εχει πολλες διαφορες απο αυτα που φοραω καθημερινα και γενικα δεν μου πολυαρεσει να τους βλεπω ολους τοσο υπερβολικα ντυμενους...αλλα ο καθενας με το στυλ του

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 19:04, 11-06-10:

Βραδυνή έξοδο εγώ εννοώ ΜΟΝΟ μπουζούκια, για ότι άλλο πάω και με μαγιώ...

So ένα κλασικό ντύσιμο είναι:
Πουκάμισο: Μοβ Burberry,
Παντελόνι: Μαύρο J.Armani
Ζώνη :Burberry
Παπούτσι: μαύρο asics
Ρολόι:Calvin Klein
Κολώνια:Hypnose ή Armani ανάλογα με την παρέα.. Αν έχει πολλές γυναίκες πάντα την αγαπημένη μου Hypnose..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eupatridis (Χρήστος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Eupatridis
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 334 μηνύματα.

O Eupatridis Πάντοτε στις σκιές ... έγραψε στις 19:20, 11-06-10:

Τι μάρκα κάλτσες;

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 22:49, 14-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από Speedy

Κολώνια:Hypnose ή Armani ανάλογα με την παρέα.. Αν έχει πολλές γυναίκες πάντα την αγαπημένη μου Hypnose..
Άτσα στυλ το Αγρίνιο.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 23:01, 14-06-10:

την γκαρνταρόμπα του παππού του σπίντυ όταν δεν την δανείζεται ο σπίντυ

Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 23:07, 14-06-10:

lol πας σε κλαμπ με μαγιώ; Στο φαληράκι είσαι;

Παράθεση

annaki! (μικρή Αννούλα...)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη annaki!
H μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H annaki! ψάξε,ψάξε δεν θα το βρεις.... έγραψε στις 14:01, 15-06-10:

Δεν μου αρέσει το πολυ ''καλό''ντύσιμο,γιατί μπορείς πολύ εύκολα να ξεφύγεις
Εξάλλου,μια βόλτα πας,όχι για παραλαβή Oscar
Εγώ προτιμώ τζινάκι,συνήθως με μπαλαρίνα,μπλουζάκι,τσαντούλα και ελαφρύ μακιγιάζ.Σε μια απλή βόλτα αυτό.
Αν θέλω να πάω κάπου''καλυτερα'' ίσως φορέσω τακούνι ή πλατφόρμα με τζινάκι και μπλουζάκι ή με φόρεμα(σπάνια φοράω φορέματα βέβαια)
Δεν είμαι του πολύ έντονου μακιγιάζ ούτε του πολύ λαμπερού (πχ.φόρεμα γεμάτο παγιέτες ή πολύ στρασάτα ρούχα)
Ο καθένας με το γούστο του...

Παράθεση

rina45

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη rina45
H rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H rina45 click!! έγραψε στις 23:23, 24-01-11:

εντάξει αν βγεις βραδυ βραδυ λεμε τωρα ,οχι χαλαρα βολτιτσα , και πας σε κλαμπ δεν πας με τζιν ουτε με all star.
Ασε που τα περισσοτερα μεγάλα κλαμπ έχουν και face control.Αν είσαι σαν λέτσος δεν σε βάζουν μέσα..
Αναλογα λοιπον με το που 8α πας(πουειναι και στοιχειο του στυλ και του χαρακτηρα σ ) 8α φορεσεις τα αναλογα ρούχα!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 00:34, 25-01-11:

Αν είσαι σαν λέτσος δεν σε βάζουν μέσα..
σαν Γκλέτσος όμως?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους