Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,106 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,276 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι φοράτε στη βραδινή σας έξοδο;

rina45

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη rina45
H rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H rina45 click!! έγραψε στις 00:47, 25-01-11:

τότε καλέ μου αλλάζει το 8έμα! έρχονται τα μεγάλα μέσα!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 16:38, 04-08-11:

Κατα 90% φοραω φουστες με ενα ωραιο τοπακι απο πανω ή φορεματα χειμωνα καλοκαιρι!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 16:45, 04-08-11:

Κατα 90% φοραω φουστες με ενα ωραιο τοπακι απο πανω ή φορεματα χειμωνα καλοκαιρι!
έτσι δικαιολογειται το ονομα σου...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tzenaki_m (τζενη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tzenaki_m
H τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H tzenaki_m έγραψε στις 11:30, 28-08-11:

συνηθως φοραω τζιν παντελονι και μια καλη μπλουζα....το καλοκαιρι με πλατφορμες η πεδιλα...και το χειμωνα γιλεκο πανω απ τ πουκαμισο η την μπλουζα και μποτες μαυρες κυριως...

Παράθεση

Menoula

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Menoula
H Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 8 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H Menoula Something totally different.. έγραψε στις 01:23, 28-11-11:

Εξαρταται απο το που πηγαινω...με ποιους θα ειμαι κ απο την διαθεση μου...
Και φυσικα αλλαζω 100000 φορες γνωμη για το τι πρεπει να βαλω ;Ρ

Παράθεση

Vasool (Βασω)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vasool
H Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 143 μηνύματα.

H Vasool έγραψε στις 14:19, 11-12-11:

συνηθως παω για ποτακι 'η σε ρακομελαδικα και καφωδεια, πολυ φλου καταστασεις, οποτε το επισημο ενδυμα ειναι φανελακι, πουκαμισο ανοιχτο στις γκραντζ τζιν κ σταρακια. Αλλα πολλες φορες, για παραδειγμα αν εχει κανονισει η παρεα κλαμπ 'η τιποτα πιο κυριλλε, ε ντυνομαι και εγω λιγο πιο σαν ανθρωπος. :Ρ

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 14:33, 11-12-11:

Κάτι που θα μου αρέσει...Εξαρτάται από τη διάθεση only και τι κέφι εχω να φορέσω κάποιο συγκεκριμένο ρούχο....Τα ρούχα τα προσαρμόζουμε εμείς πάνω μας και όχι οι χώροι που θα πάμε ή τι θα φορέσουν τα άλλα άτομα... Ευτυχώς αυτό το ελάττωμα να ρωτάω "τι θα φορέσεις εσύ;" δεν το είχα ποτέ.... ούτε στα χρόνια της εφηβείας μου.....
Άλλωστε η τάση της μόδας πλέον εχει διαμορφωθεί έτσι όπου μπορεί να φοράς κάποιο τζιν (που το φοράς και το πρωί και το βράδυ) με ένα αμπιγιέ t-shirt και να γίνεται η εμφάνιση βραδυνή....

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 20:45, 11-12-11:

Ανάλογα το μέρος. Βέβαια πολλές φορές έχω ντυθεί πολύ επίσημα ή πολύ ανεπίσημα για την περίσταση, αν και θεωρώ ότι το δεύτερο είναι το χειρότερο. Οπότε έχω φορέσει τουαλέτα για το μέγαρο, "πρωινά" ρούχα για χαλαρό ποτό, "ξεκωλε" για μπουζούκια και κλαμπ κλπ. Παλιότερα φόραγα και πολύ εκκεντρικά ρούχα ή συνδυασμούς, μόνο και μόνο για το shock value και την "μοναδικότητα". Αλλά τώρα αυτά πάνε περίπατο, με τη Lady Gaga είναι της μόδας, ασε που πιά ντρέπομαι να τα κάνω. Και το κυριότερο, τώρα βγαίνω μια φορά το τρίμηνο...

Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη granita
H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε στις 21:09, 11-12-11:

βασικά όντως έχει να κάνει και με την ηλικία, το μέρος που θα πας, τη γενικότερη περίσταση...και φυσικά κι εμένα μου έχει τύχει να έχω ντυθεί σα γύφτος και να πάμε με την παρέα μου κάπου που όλοι είναι στην τρίχα, όπως και να ετοιμάζομαι δύο ώρες, κάνοντας αναρίθμητους συνδυασμούς με τα καλύτερα ρούχα της ντουλάπας και εν τέλει να περάσουμε τη βραδιά στην παραλία με coca-cola λέγοντας ανέκδοτα όλα μέσα στο πρόγραμμα είναι...αλλά σε γενικές γραμμές λατρεύω τις φούστες είτε χειμώνα με μπότα, μονόχρωμη μπλούζα, καπαρτίνα και κάποιο φουλάρι ή καλοκαίρι με ζωντανά χρώματα, πεδιλάκι και μακριά σκουλαρίκια!

Παράθεση

shark.0wNz (Jimakos R)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη shark.0wNz
Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 173 μηνύματα.

O shark.0wNz mechanic έγραψε στις 21:55, 11-12-11:

φούτερ+τζην+στρακι..είπα τέλοςςςςςς

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 08:19, 30-05-12:

Συνηθως φουστα η φουστανι.. οταν εχει περισσοτερο κρυο,κολαν!! τα παντελονια δεν μου αρεσουν καθολου!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 08:51, 30-05-12:

κανα τζιν, πουκαμισο και κατι καλα παπουτσια μαυρα που εχω.

εναλλακτικα κουστουμι (με το απαραιτητο σκαρπινακι)

ή πιο συχνα απλα τα συνδιασω και βαζω το σακακι με το τζιν.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 08:59, 30-05-12:

τι φοράτε στη βραδυνη σας εξοδο

Χμμ. Τα καλά μου.
Το άσπρο 70ς κουστούμι,
τα φιμέ γυαλιά ηλίου,
την περουκα με τις ατιθασες αφρο-μπουκλες
το ψεύτικο μούσι,
το μπαστούνι.

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Katerina S (Κατερίνα Μουρατίδου)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina S
H Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.

H Katerina S what the water gave me έγραψε στις 22:48, 20-07-12:

Μου αρεσει πολυ σε ενα αγορι της ηλικιας μου(16 ετων)να φοραει σε βραδινες εξοδους με μαυρο ή ασπρο πουκαμισο λιγο ανοιχτο μπροστα και με σηκωμενα τα μανικια. Βεβαια αν εχει και καλοσχηματισμενο σωμα! Εγω οταν βγαινω σε ενα μπαρ ντυνομαι απλα, για να δειχνω πιο ανετη και οχι too fake!

Παράθεση

Danai_clio

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Danai_clio
H Danai_clio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H Danai_clio έγραψε στις 23:40, 20-07-12:

Συνηθως κολλητο τζιν σκησμενο η σκουρο κανονικο η κολαν + μπλουζα βραδινη + ΓΟΒΕΣ!!
το καλοκαιρι σορτς ,φορεματακια,σορτς.φορεματακια,σορτς.....κ.τ.λ.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 12:11, 23-07-12:

την περουκα με τις ατιθασες αφρο-μπουκλες
το ψεύτικο μούσι,
το μπαστούνι.
ξεχασες την κοκκινη μυτη

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 12:18, 23-07-12:

Το βρακί μου ανάποδα. Εναλλακτικά, μία φουστοζώνη που αφήνει τα κωλομέρια να φαίνονται και ένα "oops, μου μάζεψε στο πλύσιμο" μπλουζάκι.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 12:48, 23-07-12:

αν λες αληθεια..

σε παω που τα λες καθαρα..

Παράθεση

Απολειφάδι

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Απολειφάδι
Ο Απολειφάδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Απολειφάδι έγραψε στις 14:08, 23-07-12:

το χειμώνα ένα τζην και ένα t-shirt ή πουκάμισο
το ίδιο και το καλοκαίρι + βερμούδες

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:12, 23-07-12:

Εξαρτάται που θα πάω. Πχ το Σαββατο που βγηκα σε κλαμπ, ντυθηκα πιο καλα απ'οταν παω σε ενα μπαρακι η στο θεατρο ας πουμε. Στο κλαμπ εβαλα μια ολοσωμη εξωπλατη φορμα. Στο μπαρακι δε θα τη φορουσα. Εκει θα εβαζα κατι πιο καθημερινο με τη διαφορα πως θα μακιγιαριζομουν λιγο παραπανω. Το αλλο Σαββατο που εχω να παω σε γαμο θα βαλω φορεμα και ψηλα πεδιλα

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 23:43, 11-06-14:

Ανάλογα την περίσταση....
Γενικά το καλοκαίρι προτιμώ τα μακριά φορέματα και τα πολλα χρώματα,
το χειμωνα επιλεγω παντελόνια με πουκαμισο ή μπλουζα συνηθως total black

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,969 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 23:49, 11-06-14:

Total black? Εγώ προτιμώ το χρώμα και τον χειμώνα. Όχι έντονα χρώματα, αλλά τύπου βεραμάν κλπ. Και λατρεύω τα γήινα! Μπεζ, καφέ, γκρι, του πούρου (αυτό το καφε-γκρι τέλος πάντων!).

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 617 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 00:16, 12-06-14:

venividivici και aba συμφωνώ πολύ με τις επιλογές σας!
και μένα μου αρέσει το total black ακόμη και το καλοκαίρι κάποιες φορές.. μπορείς να το "σπάσεις" με χρυσά και nude αξεσουάρ..
καιρός για μακριά φορέματα λοιπόν

Παράθεση

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σωτηρης13
Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,936 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 07:39, 12-06-14:

Εε πουκάμισο από πάνω και από κάτω 1 τζιν

Παράθεση

Crooked

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Crooked
Ο Crooked αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 97 μηνύματα.

O Crooked Trade all your heroes in for ghosts έγραψε στις 13:50, 12-06-14:

σπαρπίνια

ένα μαύρο τζίν που έχω

πουκάμισο άσπρο ή σε κάποιο άλλο ανοιχτό χρώμα (μερικές φορές βάζω και γραβάτα)

ένα μαύρο σακάκι (αν κάνει ψύχρα)

μια μακριά μαύρη καμπαρντίνα ή ένα δερμάτινο τζάκετ τον χειμώμα

Παράθεση

leouv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη leouv
H leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 268 μηνύματα.

H leouv Όσα έχουμε είναι τα πιο όμορφα όνειρα. έγραψε στις 22:07, 12-06-14:

Συνήθως μαύρο φόρεμα με στυλ ανάλογα την περίσταση. Το χειμώνα το συνδυάζω με μποτάκια και το καλοκαίρι με σανδάλια. Γενικότερα όμως μ' αρέσει να αλλάζω στυλ...

Παράθεση

GiorgosAsi

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη GiorgosAsi
Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 537 μηνύματα.

O GiorgosAsi έγραψε στις 23:04, 12-06-14:

Εγω ανυπομονω να φορεσω τα κοντα καλοκαιρινα υφασματινα παντελονια πολυ ζεστη τελευταια

Παράθεση

Mar.ia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mar.ia
H Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.

H Mar.ia έγραψε στις 17:59, 19-06-14:

φορεμα καλο η φουστα με διαφορα κοσμηματα που να ταιριαζουν κ γοβες!

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 20:36, 19-06-14:

^^ καλοκαιρι ενα τετοιο στιλ...

^^ τον χειμωνα κατι τετοιο

Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,969 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 20:43, 19-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover

^^ καλοκαιρι ενα τετοιο στιλ...

^^ τον χειμωνα κατι τετοιο
Μαρίχεν υπέροχες επιλογές!

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 20:49, 19-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από aba
Μαρίχεν υπέροχες επιλογές!
vielen lieben Dank
Δεν μου αρεσουν τα πολλα κοσμηματα, οι ψηλες γοβες κλπ κλπ... Προτιμω να ειμαι τερμα απλη αλλα ομορφη ταυτοχρονα.. Ακομα και ενα τζιν με μια ωραια μπλουζα, πουκαμισο ή πουλοβερ ( βλ την φωτο που εβαλα) μπορει να γινει υπεροχος συνδυασμος για μια εξοδο

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους