Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,831 μέλη και 2,410,637 μηνύματα σε 75,028 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 176 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Shopping Therapy

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 17:31, 08-11-06:

Τι πήρατε σήμερα? Τι αγοράσατε?
Ρούχα,παπούτσια ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ!!

Αν υπάρχει άλλο τέτοιο θέμα soooorryyy έψαξα αλλά δεν βρήκα παρόμοιο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 17:43, 08-11-06:

Ένα μπαγλαμαδάκι!!!
Οι μπότες δεν, τελικά...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 18:12, 08-11-06:

Εγώ πήρα ένα καπέλο!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 19:17, 08-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από Maggie
Εγώ πήρα ένα καπέλο!
Τι καπέλοοο;;
Βρε παιδιά, πού θα βρω τις μπότες που θέλω;;;
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 19:25, 08-11-06:

Ένα τέτοιο αλλά πιο μαλακούλι και μαύρο

Τι μπότες θέλεις?
Μπορείς να ψάξεις στο Internet αν δεν βρίσκεις
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:37, 10-11-06:

Πήρα, πήρα!!!
Χθες ψώνισα τελικά εκείνες τις μπότες που ήθελα, τέλειες!!! Ψηλές, φλατ σόλα όμως, καφέ δέρμα, λιτές, με "αναδίπλωση" ψηλά ψηλά!!!
Και πήρα και μία ροζ-barbie βαλίτσα Benetton... Ε, μην τη χάνουμε δα...! Γκρίνια ο χλίμπεντιχ, που την έσερνε στο αεροδρόμιο...!!!

Δεν είναι αυτή, αλλά το ροζ ίδιο...!
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 15:43, 10-11-06:

Αγόρασα εχθές μπότες, ένα πουλόβερ, ένα sexy σετ εσωρούχων και boxer για τον Γιάννη μου. Σήμερα μου έφεραν δώρο για τα γενέθλιά μου μια υπέροχη μαύρη καστόρινη ζώνη!
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 19:40, 10-11-06:

Γίδι και crazyhelen μεγειά

Εγώ πήρα μια καφέ ζώνη σήμερα με διάφορα σχέδια!!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 23:30, 10-11-06:

μεγεια μας!!!
εγώ σήμερα πήρα (κι άλλες) μαύρες μπότες

ψηλο καουμπόικο τακούνι, χωρίς τα υπερβολικά σχέδια απ τις καουμπόικες, με στρογγυλεμενη μύτη... ο,τι ακριβώς έψαχνα εδώ και καιρό
Παράθεση

diddle

Δραστήριο Μέλος

H diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 226 μηνύματα.

H diddle έγραψε: στις 23:35, 10-11-06:

κι εγώ μποτούλες πήρα!όχι πολύ ψηλές,αισθητά κατω απο το γόνατο,καφέ με γουνάκι και δύο γουνινα μπαλάκια που δενουν χιαστι με κορδόνι γύρω γύρω!
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 17:36, 11-11-06:

Πήγα Ερμού σήμερα και πήρα....2 πασμίνες!
Μία λιλά και μία ροζ!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 17:54, 11-11-06:

Αααχ θέλω κι εγώ πασμίνα...!!!
Εγώ σοκολάτες ψώνισα, αλλά το χάρηκα γιατί το ένα είναι χριστουγεννιάτικο πακέτο και θα το στείλω στους γονείς μου!!!
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 17:55, 11-11-06:

Κι εγώ,θέλω σοκολάααατεεεεςςςςς
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 18:01, 11-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από Maggie
Κι εγώ,θέλω σοκολάααατεεεεςςςςς

Έλα, έλα μικρό μου...!!!
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 18:04, 11-11-06:

Πάλι χτύπησα το κεφάλι μου στην οθόνη
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 18:25, 11-11-06:

ποσο τυχαιο ειναι οτι γραφουν μονο γυναικες σε αυτο το τοπικ?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 16:02, 13-11-06:

κι εγω πηρα μποτες!!!!! τις πηρα την παρασκευη αλλα δεν ημουν εδω για να το γραψω.. λεπόν......καφέ, λιγο πιο κατω απ'το γονατο, δερματινες με λουρια του ιδιου χρωματος παντού..δλδ σαν δεμένη ειναι η μποτα.. δεν ξερω να το εξηγησω αλλιως... και αφου πηγα μες στη χαρα να τις βαλω την παρασκευη το βραδυ................... ανακαλυψα οτι το φερμουαρ της μιας ηταν χαλασμενο και δεν ανοιγε...και τις πηγα πισω το σαββατο και τις αλλαξα.. αλλα με χαλασε που δεν μπορουσα να τις βαλω...
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 16:15, 13-11-06:

Εγώ πήρα τον λογαριασμό της πιστωτικής που χρέωσε η γυναίκα μου
....
και πήρα μια χαρά.....
(η ελάχιστη καταβολή είναι νορμάλ που μοιάζει με αριθμό τηλεφώνου? )
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 17:22, 13-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Αααχ θέλω κι εγώ πασμίνα...!!!
Εγώ σοκολάτες ψώνισα, αλλά το χάρηκα γιατί το ένα είναι χριστουγεννιάτικο πακέτο και θα το στείλω στους γονείς μου!!!
Και το άλλο σε μένα ε; Αχ, τι καλή που είσαι
Παράθεση

Kassie

Δραστήριο Μέλος

H Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

H Kassie έγραψε: στις 22:22, 13-11-06:

Κι εγώ πήρα μπότες . Καφέ δερμάτινες, λίγο κάτω από το γόνατο με στρογγυλή μύτη και μεσαίο τακούνι! Τέλειες . Κι ένα κοντό μπουφανάκι γλύκα, λεπτό ότι πρέπει για τα χιόνια στη Γερμανία . Και για να συμπληρώσω την χειμερινή μου εμφάνιση πήρα μια βερμούδα και ένα κάπρι.
Υ.Γ.1 Νομίζω ότι έχω αποπροσανατολιστεί εποχικά και βρίσκομαι ακόμα στο καλοκαίρι .
Υ.Γ.2 Να θυμηθώ να μην πάω με το μαγιώ στη σχολή αύριο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Shopping Star - Από unπαικτable
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-02-18 στις 22:04.
    • Θεραπεία μέσω ζώων - Pet therapy - Από venividivici
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-05-14 στις 15:20.
    • Shopping therapy - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-09-10 στις 14:55.
    • Ασφαλές e-shopping - Από Chrysa32485
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-07-09 στις 23:12.
    • Pet therapy - Από _daemon_
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-09 στις 20:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους