Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,831 μέλη και 2,410,637 μηνύματα σε 75,028 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 176 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Shopping Therapy

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 19:01, 16-01-07:

Το βιβλίο ''The Devil Wears Prada''

Mario μεγειά
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 20:49, 16-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Maggie
Το βιβλίο ''The Devil Wears Prada''

Mario μεγειά
Σ'ευχαριστω καρδουλα!!!
Κι εσενα για το βιβλιο!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 01:03, 17-01-07:

Αγόρασα ένα μωβ τιραντάκι με 3 λίρες.
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 12:31, 18-01-07:

το περιοδικό με τα στρουμφάκια ναι ναι κάνω την συλλογη
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε: στις 22:33, 19-01-07:

Κάτι υπέροχα γυαλιά..
Και μια υπέροχη τσάντα..
Κατα τα άλλα για καφέ πήγα
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 20:38, 20-01-07:

Λεπόν, πήγα σήμερα και ψώνισα μερικά πραγματάκια από τη bershka. Ήθελα να πάρω και μια ωραία μπλούζα που είχα δει την Παρασκευή αλλά δεν υπήρχε.. Τέλος πάντων, έχει έρθει και η νεα κολεξιον και είναι μερικά ωραία ρουχαλάκια και όχι σαν τα περσινά κομμάτια που ήταν σαν να τα φόραγαν οι άνθρωποι του Μεντράνο.

Τέλος πάντων εγώ πήρα αυτά:
  • ένα μαύρο κολάν
  • μια μπλούζα με έξω τους ώμους σε χρώμα ροζ σκούρο
  • το περιοδικό Elle (που είχε δώρο ένα κολάν το οποίο ήταν χ-α-λ-ι-α και το έδωσα στην αδελφή μου για να κάνει τη μπαλαρινούλα!!)
  • καινούρια ακουστικά για το Mp3 μου.
  • ένα μπρελοκάκι για τα κλειδιά μου! (βασικά αυτό ήταν δώρο!)
  • ένα παιχνίδι-ημερολόγιο από το jumbo για την αδελφή μου.
  • καλτσάκια!
  • σαμπουαν από Hondo.
αυτάαα!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Maggie : 20-01-07 στις 20:45.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 12:16, 22-01-07:

το περιοδικό που είμαι συνδρομήτρια πιάνεται???
μου ηρθε πριν απο λίγο
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 22:25, 22-01-07:

Μια μπλούζα καλοκαιρινή σαν τυραντάκι πρασινοπή με διάφορες πετρούλες
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 09:31, 25-01-07:

Οι εκπτώσεις ξεκινήσαν έτσι δεν είναι?

Εγώ πάντως την πήρα την σκούπα. όχι αυτή που έψαχνα μια κανονική όμως. Ουαου πως ρουφάει. Η μάνα μου δεν ξέρει που πανε τα τέσσερα σχετικά με το θέμα.

Πήρα και ένα φούρνο μικροκυμάτων. Το που θα μπεί είναι το θέμα και ποια από τα τάπερ δεν μπαίνει μέσα. Έχω ακούσει για κάτι μεταλλικά από ειδικό κράμα που μπαίνουν.
Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H X-girl έγραψε: στις 10:21, 25-01-07:

Δυο ζευγαρια γοβες σε μαυρο και κοκκινο χρωμα, μια ωραια κοκκινη σατεν μπλουζα με ανοιχτη τη πλατη (ουαου). Α, πηρα και μποτες για καθημερινη βαση και 3 φουστιτσες για τα κλαμπ.. Και θελω να παρω ακομα πολλα..
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 10:21, 25-01-07:

Σήμερα σκοπεύω να κάνω κάτι ψώνια, χρειάζομαι σκούφο και πιστολάκι μαλλιών!!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 11:51, 25-01-07:

αχ κι εγω χρειαζομαι ενα τζηνακι και μαυρες καθημερινες μποτες.. ελπιζω σημερα..
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 11:57, 25-01-07:

σας είπα ότι πήρα καφέ δερμάτινε μποτούλες με μπιχλιμπίδια πάνω με 30 ευρώ από πειραιά;;;

φέτος, τι με εκπτώσεις τι χώρις το ίδιο είναι
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:19, 25-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Οι εκπτώσεις ξεκινήσαν έτσι δεν είναι?

Εγώ πάντως την πήρα την σκούπα. όχι αυτή που έψαχνα μια κανονική όμως. Ουαου πως ρουφάει. Η μάνα μου δεν ξέρει που πανε τα τέσσερα σχετικά με το θέμα.

Πήρα και ένα φούρνο μικροκυμάτων. Το που θα μπεί είναι το θέμα και ποια από τα τάπερ δεν μπαίνει μέσα. Έχω ακούσει για κάτι μεταλλικά από ειδικό κράμα που μπαίνουν.
διάβασε το βιβλιαράκι το λέει
κανένα μεταλλικο δεν πρέπει να μπει, ούτε πλαστικό
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 14:24, 25-01-07:

Ένα ζευγάρι μεγάλα, γκριζο-μαύρα γυαλιά Gucci
Δεν μπόρεσα να αντισταθώ. Τα είχα πάμφθηνα!
(και η πιστώτική έχει πάρει επικίνδυνα την ανιούσα)
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 14:26, 25-01-07:

travel lover και crazyhelen μεγειά!!
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 14:31, 25-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Maggie
travel lover και crazyhelen μεγειά!!
Ευχαριστούμε!
Εγω απλά εύχομαι να μην βρέξει!
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 14:43, 25-01-07:

Στα μικροκυμματα καλα ειπε η μπανι-μπανι να διαβασεις το βιβλιαρακι.
Χοντρικα χοντρικα δεν μπαινει ποτε οτιδηποτε μεταλλικο,φυσικα και αλουμινοχαρτο.
Αν βαλει κατι πλαστικο απλως μπορει να λιωσει και ειναι κριμα να κολλησει στον φουρνο.Υπαρχουν ομως ειδικα ταπερ και πλαστικα που δεν παθαινουν τιποτα.
Δεν βαζουμε οτιδηποτε το οποιο μετα το πλυσιμο εχει ακομα απορυπαντικο επανω.(ειδικα αν εχει μεινει μπολικο.)
Και φυσικα πειραματα με λαμπες,παιχνιδια,σταφυλια κτλ κτλ τα αποφευγουμε με 1000!
(αυτο οχι για εσενα δεμελενε.Γενικοτερα μπας κι ερθει η φαϊνη ιδεα σε κανενα αλλο, "μικρο επιστημονα")

Εγω παλι με τις εκπτωσεις,αλλα&γενικοτερα πηρα μερικες(3-4) μπλουζες,ενα μπουφανακι,ενα κοσμημα για τον λαιμο για εμενα,ενα αλλο κοσμημα για την μικρη μου...αυτα!
Γενικοτερα στο bari οι εκπτωσεις RULEZ!!!!!

Τravel lover kai Ελενακι μου μεγεια σας κουκλες!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 14:56, 25-01-07:

μαριο κ μαγκυ φχαριστώωωω!!!
αντε κ στα δικα σας...ψώνια!!!!
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 17:56, 25-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Ένα ζευγάρι μεγάλα, γκριζο-μαύρα γυαλιά Gucci
Δεν μπόρεσα να αντισταθώ. Τα είχα πάμφθηνα!
(και η πιστώτική έχει πάρει επικίνδυνα την ανιούσα)
Κι εγω θελω!

Μεγεια σου!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Shopping Star - Από unπαικτable
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-02-18 στις 22:04.
    • Θεραπεία μέσω ζώων - Pet therapy - Από venividivici
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-05-14 στις 15:20.
    • Shopping therapy - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-09-10 στις 14:55.
    • Ασφαλές e-shopping - Από Chrysa32485
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-07-09 στις 23:12.
    • Pet therapy - Από _daemon_
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-09 στις 20:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους