Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,831 μέλη και 2,410,637 μηνύματα σε 75,028 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 176 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Shopping Therapy

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 23:24, 02-03-07:

Ευχαριστώωωω!!

Έλα εδώ κι εσύ βρε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maroula_z

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

H maroula_z έγραψε: στις 23:29, 02-03-07:

Με γεια. με γεια!!
Αχ εγώ δεν πήγα για ψώνια, αλλά μου έστειλε η αδερφή μου δώρα απο την Αμερική μπλουζάκια, κοκκαλάκια, καλυντικά, καραμελίτσες, αρκουδάκια, καλτσούλες, πυτζαμάκια...............

Πιάνονται,ε? Πιάνονται!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 23:34, 02-03-07:

Bεβαια και πιανονται

ΜΕΓΕΙΑ και σε σενα λοιπον!!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 11:01, 03-03-07:

Mε γειες, με γειες μας!!!
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 13:26, 03-03-07:

πήρα κάτι για το γραφείο μου
αλλά θέλω να πάω να πάρω κάτι μαύρα παπουτσάκια
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 14:06, 03-03-07:

Μεγειές σε όλους!
Αγόρασα ένα τέλειο, υπέροχο άσπρο καλοκαιρινό φόρεμα (είχα κάτσει ΠΟΛΥ ώρα μέσα στο δοκιμαστήριο και κοιταζόμουν, μέχρι που είπα ότι θα με βρίσουν ), 1 μπλούζα και 1 εσώρουχο.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 18:25, 03-03-07:

"αγόρασα" ένα καινούριο απαίσιο κούρεμα κι έχω νεύρα...

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε: στις 18:47, 03-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
"αγόρασα" ένα καινούριο απαίσιο κούρεμα κι έχω νεύρα...

Χαλάρωσε βρε! Μήπως είναι επειδή δεν το έχεις συνηθίσει ακόμα; Δεν σουλουπώνεται με την ΚΑΜΙΑ;
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 18:52, 03-03-07:

Σουλουπώνεται, αλλά δε θέλω να το συνηθίσω!!! Είναι κοντό!!! Τα μακραίνω εδώ και πάνω από ενάμιση χρόνο παθιασμένα!!!

Άσε, όταν μπήκα σπίτι, με μάζευε η συγκάτοικος.. κανονική υστερία... να μιλάω με τσιριχτή φωνή, να κλαίω, να τραβάω τα μαλλιά μου...
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε: στις 19:02, 03-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Σουλουπώνεται, αλλά δε θέλω να το συνηθίσω!!! Είναι κοντό!!! Τα μακραίνω εδώ και πάνω από ενάμιση χρόνο παθιασμένα!!!

Άσε, όταν μπήκα σπίτι, με μάζευε η συγκάτοικος.. κανονική υστερία... να μιλάω με τσιριχτή φωνή, να κλαίω, να τραβάω τα μαλλιά μου...
Θα μακρύνουν βρε. Μην το παίρνεις βαριά! Εγώ πάντα στο κομμωτήριο κάνω σαν υστερική για το ακριβές μήκος που θέλω, μετά από πολλά παθήματα! Δεν είμαι η αγαπημένη πελάτης των κομμωτών αλλά στα π@π@ρι@ μου, τα νεύρα μου είναι άθικτα μετά.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 19:08, 03-03-07:

Άσε, κι εγώ στο τέλος, έτρεμα από τα νεύρα...
Κι αφού μου έφερε μία άλλη να με στεγνώσει, κι αυτή έκανε μισή ώρα για ένα τσουλούφι, σηκώθηκα, τινάχτηκα, πλήρωσα και έφυγα!! Άρων άρων!!!

(ήθελα να αρχίσω να κλαίω...)
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 19:26, 03-03-07:

Καλα, δεν παιζει, οι κομμωτριες οπωσδηποτε παιρνουν ποσοστα απο καπου οταν μας κοβουν τα μαλλια περισσοτερο απ'οσο θελουμε! Δεν μπορω να το δικαιολογησω, ΠΑΝΤΑ, οποτε ειπα οτι θελω "1-2 δαχτυλα" το αποτελεσμα ηταν στην καλυτερη 4! Τι βιτσιο εχουν?! :S
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 19:31, 03-03-07:

Μα το πιστεύω, ότι κάνουν λαθρεμπόριο τρίχας, για extensions!!!!
Να στείλουμε τον Ευαγγελάτο;

Τώρα βλέπω σε κάτι φωτό, μου τα πήρε πάνω από 6 πόντους!!!!! Αργκ!!!

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 19:40, 03-03-07:

Χαχ! Γιδι, γιδι cool!!!
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 19:58, 03-03-07:

Δεν χρειαζονται λαθρεμποριο Γιδακι μου...
Εχουν τα αλογα για τις τριχες των extensions οποτε δεν μασανε...Ειναι και πιο ανθεκτικες στους χρωματισμους και την ταλαιπωρια, ειναι και ¨καθαρες" ειναι και "μαλακές".
Αλλα στο θεμα μας, ειχες ξαναπαει σε αυτην την "κουρευτρια";;;
Ελα ρε αγαπη μην στεναζχωριεσαι...λιγο υπομονη και θα μακρυνουν παλι.
Το ξερω οτι ειναι σπαστικο και το ειχαν κανει και σε εμενα, αλλα τι να κανεις;
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 20:07, 03-03-07:

Έχω αρχίσει να ηρεμώ... Απλά, όχι, αυτή είναι η βλακεία...
Βρε σε καλό κομμωτήριο θα πας (και νααα τα 50ευρα στην Κηφισιά) βρε σε συνοικιακό μίας μετανάστριας από την Καραϊβική...
αν είναι στην κοσμάρα του ο άλλος, πάει το μαλλί ενάμιση έτους!!

Αχχχ, και τελικά όλο με τρίχες ασαχολούμαστε...

Παράθεση

rudess f

Νεοφερμένος

H rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H rudess f έγραψε: στις 18:25, 05-03-07:

σήμερα ήταν μέρα shopping therapy...
ένα μαύρο φόρεματακι.. ένα jean.. κάτι παπουτσάκια που μου είχαν καρφωθεί στο μυαλό εδώ και 1 μήνα και 4 cds.. αα.. και ένα δώρο για την κολλητή μου..
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε: στις 13:10, 07-03-07:

Ένα ωραίο μαύρο τζιν σεξουλιάρικο ( ) και ένα μαύρο ζακετάκι πολύ μοδάτο.
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 13:36, 07-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Ένα ωραίο μαύρο τζιν σεξουλιάρικο ( ) και ένα μαύρο ζακετάκι πολύ μοδάτο.
Aγαπητη underwater με αφορμη το τελευταιο σου ποστ, θελω να σε -και σας- ενημερωσω οτι απο σημερα και μετα απο αυτο σου το ποστ, οποιος θα ποσταρει τι ρουχα εχει παρει ή τι ρουχα φοραει, και συμπληρωνει τις προτασεις του με λεξεις οπως "σεξουλιαρικο", "κολλητο","καυτο","αποκαλυπτικο", κτλ κτλ κτλ, θα πρεπει να ποσταρει και τις αναλογες φωτογραφιες.
Δηλαδη φωτογραφιες του ή τις ιδιας να φοραει το εκαστοτε ρουχο.
Σε περιπτωση που δεν θα τηρειται το παραπανω (κατι που εισηγηθω να μπει και στους "ορους χρησης", θα αφαιρειται το ποστ και θα ευχομαστε οοοοολοι μαζι να σας σκιστουν τα ρουχα ή να σας λερωθουν.

χαχαχαχα!!!!!
Αντε μεγειες βρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 14:02, 07-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
οποιος θα ποσταρει τι ρουχα εχει παρει ή τι ρουχα φοραει, και συμπληρωνει τις προτασεις του με λεξεις οπως "σεξουλιαρικο", "κολλητο","καυτο","αποκαλυπτικο", κτλ κτλ κτλ, θα πρεπει να ποσταρει και τις αναλογες φωτογραφιες.
Δηλαδη φωτογραφιες του ή τις ιδιας να φοραει το εκαστοτε ρουχο.
εψές πήρα μια καυτή και αποκαλυπτική πάνω από όλα......

μπούρκα Και για του λόγου το αληθές:
Name:  mpourka1.JPG
Views: 423
Size:  5,2 KB
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Shopping Star - Από unπαικτable
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-02-18 στις 22:04.
    • Θεραπεία μέσω ζώων - Pet therapy - Από venividivici
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-05-14 στις 15:20.
    • Shopping therapy - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-09-10 στις 14:55.
    • Ασφαλές e-shopping - Από Chrysa32485
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-07-09 στις 23:12.
    • Pet therapy - Από _daemon_
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-09 στις 20:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους