Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,853 μέλη και 2,411,485 μηνύματα σε 75,079 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 668 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Shopping Therapy

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 12:53, 16-03-07:

Κάτι καταπληκτικές μπότες Gianfranco Ferre σε απίστευτη τιμή!!!!!

έκανα ένα search στο νετ, και πρέπει να κοστίζουν τουλάχιστον 400?, αλλά εγω τις πηρα σε ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΤΙΜΗ!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 12:55, 16-03-07:

Mε γεια σου Giovanna μου! Να τις βάλεις να τις δω όταν βγούμε!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 15:05, 16-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
Κάτι καταπληκτικές μπότες Gianfranco Ferre σε απίστευτη τιμή!!!!!

έκανα ένα search στο νετ, και πρέπει να κοστίζουν τουλάχιστον 400?, αλλά εγω τις πηρα σε ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΤΙΜΗ!
Οι μποτες που ειναι καρντια μου;
Στο link βγαζει αλλο του G.F....
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 15:06, 16-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Οι μποτες που ειναι καρντια μου;
Στο link βγαζει αλλο του G.F....
Μμμμμ.. δεν είχα δει το λινκ και είναι και καλό!
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 19:04, 16-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
εγω πεθαινω να βολταρω στην αγορα με τις ωρες μιλαμε...ειδικα αν εχω και λεφταααα...εκει να δεις...ειμαι ικανη να τα ξοδεψω ολα σε μια μερα...
Same here dear!!
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 19:05, 16-03-07:

Gio μεγειά!!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 12:24, 17-03-07:

Λοιπόν, χθες πήρα δύο τιραντάκια H&M, ένα γαλάζιο κι ένα μωβ, ένα σουτιέν μπεζ με ενίσχυση, και ένα βρακάκι μαύρο!!
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 12:37, 17-03-07:

Μεγειά!! ^

Εγω πήρα στο Hondo και πήρα:
  • Ένα καλσόν,
  • Ένα μανό διαφανές της seventeen για σκλήρηνση νυχιών ειδικό,
  • Ένα liposan hydro care (το καλύτερο κατά την άποψή μου απ' όλα τα liposan)
  • Και κάτι άλλα μικροπράγματα!
Eπίσης πήρα κι ένα δωράκι για μία φίλη μου που γιόρταζε τις προάλλες

Αυτά!

Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,967 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 15:43, 17-03-07:

Μεγιές Maggie. ^_^
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 15:49, 17-03-07:

ευχαριστώ
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 17:21, 17-03-07:

Πήρα μια μαύρη γραβάτα ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ.
Και σε μισή τιμής λόγω συγγενικής σχέσης του καταστηματάρχη με τον κολλητό μου
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 17:34, 17-03-07:

Eγώ σκεφτόμουν πριν πως έχω ψωνίσει τα άπειρα πράγματα απ' όταν χώρισα..
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 18:41, 17-03-07:

Πήρα ένα καλσόν μαύρο, ένα ζευγάρι καλτσάκια μέχρι το γόνατο δικτυωτά, δύο ζευγάρια καλτσάκια μπεζ, ένα καφέ (ζευγάρι, όχι καλτσάκι ντε!!)...
Ένα μαλακτικό Body shop που μυρίζει τέλεια και μου θυμίζει κάτι από παιδικά χρόνια, ένα αποσμητικό body shop (για να δούμε...)...

και παρέλαβα το ρολόι μου από την επισκευή!!!!!!!!!!!!!!1
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 18:53, 17-03-07:

Μεγειές!
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 17:21, 19-03-07:

Αγόρασα ένα φουστάνι ανοιξιάτικο, ένα σορτσοειδές από τα χειμωνιάτικα, βρακιά. Αυτά για την πάρτη μου.

Μία κοντή φούστα για το αδέρφι και μια μακριά άσπρη καλοκαιρινή για την κολλητή μου.
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 20:52, 19-03-07:

Αυτό με την κολλητή μου ---->
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 22:34, 20-03-07:

Πήγα Ερμού σήμερα και μαζί με άλλα πράγματα, πήρα από τη Bershka 3 μπλουζάκια,
1 πορτοκαλί τυραντάκι με ροζ σχεδιάκια,
1 άλλο ροζ τυραντάκι πολύ γλύκα!
1 μπολερό 3/4 μαυροχακί, υπέροχο!!

Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,967 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 22:38, 20-03-07:

Μεγιές, μεγιές Maggie. ^_^
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 22:39, 20-03-07:

Thank you
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 14:19, 24-03-07:

Εγώ πήρα απ' τη Ρόδο διάφορα αναμνηστικά για τους δικούς μου, και πήρα για μένα έναν ιππότη για το γραφείο μου, μια μινιατούρα Jack Daniel's και έναν zippo Jack Daniel's.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Shopping Star - Από unπαικτable
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-02-18 στις 22:04.
    • Θεραπεία μέσω ζώων - Pet therapy - Από venividivici
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-05-14 στις 15:20.
    • Shopping therapy - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-09-10 στις 14:55.
    • Ασφαλές e-shopping - Από Chrysa32485
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-07-09 στις 23:12.
    • Pet therapy - Από _daemon_
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-09 στις 20:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους