Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,824 μέλη και 2,410,471 μηνύματα σε 75,009 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 370 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Shopping Therapy

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 19:41, 31-03-07:

Εγω αγορασα τις ασημενιες μπαλαρινες. Εχουν και φιογκο!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 19:43, 31-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από io-io
Εγω αγορασα τις ασημενιες μπαλαρινες. Εχουν και φιογκο!
Καλά αυτή η μόδα με τις μπαλαρίνες....Γκρρρρρρρ!!!
Μα τι τους βρίσκετε???
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 20:00, 31-03-07:

Καλέ είναι υπέροχες! Σαν τις μπαρέτες! Εγώ έχω 6 ζευγάρια

Μεγειά io io
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 20:02, 31-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από ALEX_
Καλά αυτή η μόδα με τις μπαλαρίνες....Γκρρρρρρρ!!!
Μα τι τους βρίσκετε???
Είναι ωραίες βρε! Εγώ μόνο 1 ζευγάρι έχω που είναι τέλειες, αλλά λόγω (έλλειψης) ύψους δεν το φοράω πολύ.
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 20:03, 31-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Maggie
Καλέ είναι υπέροχες! Σαν τις μπαρέτες! Εγώ έχω 6 ζευγάρια

Μεγειά io io
Βρε μπλιαχ είναι!
Και απ'οτι έχω συζητήσει με φίλους μου,σε πολύ λιγους άντρες αρέσουν!
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 20:04, 31-03-07:

Α, εμενα μ αρέσουν πάντως
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,967 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 20:44, 31-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Maggie
Πήγα mall σήμερα και ανάμεσα στα διάφορα μπιχλιμπιδάκια και μπρελοκάκια και κάνα δυο ρούχα που πήρα, αγόρασα και μια αγελαδίτσα μικρούλα κουμπαρά σαν αυτές που έχουνε στο Σύνταγμα αλλά σε small μέγεθος Την πήρα δώρο στη μαμά μου και είναι στα χρώματα του ουράνιου τόξου, με ρίγες!
Maggie μεγιές, μεγιές. ^_^
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 20:45, 31-03-07:

Ευχαριστω!

Επίσης μου πήραν οι γονείς μου κάτι καινούρια σκουλαρίκια, πολύ όμορφα και η μαμα μ ένα κοκαλάκι για τα μαλλιά από Hondo
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 04:26, 01-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από ALEX_
Βρε μπλιαχ είναι!
Και απ'οτι έχω συζητήσει με φίλους μου,σε πολύ λιγους άντρες αρέσουν!
Γι' αυτό κι εγώ, αν κι έχω ψύχωση με τα παπούτσια, δεν έχω ούτε ένα ζευγάρι μπαλαρίνες! (βασικά μπαίνω να αγοράσω μποτάκια φλατ και ΠΑΝΤΑ καταλήγω με γόβες ή ψηλοτάκουνα πέδιλα.. )
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 08:00, 02-04-07:

Εγώ σε λίγο πάω να πάρω κάτι μαύρες τζιν γόβες που είδα χτες (εκτός αν μου φανούν πολύ άβολες όταν τις δοκιμάσω ή δεν έχουν στο νούμερο μου).
Αλήθεια ξέρετε με τι συνδυάζονται;
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 08:15, 02-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Εγώ σε λίγο πάω να πάρω κάτι μαύρες τζιν γόβες που είδα χτες (εκτός αν μου φανούν πολύ άβολες όταν τις δοκιμάσω ή δεν έχουν στο νούμερο μου).
Αλήθεια ξέρετε με τι συνδυάζονται;
με τζιν!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 08:20, 02-04-07:

Χρώματος; Μόνο μαύρο;
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 08:24, 02-04-07:

αν έχεις ανοιχτόχρωμο τζιν και το βάλεις με σκουρα μπλούζα πιστεύω θα ταιριάζουν οι γοβίτσες σου. όμως παίζει ρόλο και η ποιότητα του τζιν της γόβας.
τι να σου πω.... και εγώ δεν ασχολούμαι και πολύ με αυτά....
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 14:03, 02-04-07:

Ιδού οι γόβες που αγόρασα (ναι τις αγόρασα τελικά ) ώστε να μπορείτε να απαντήσετε πιο εμπεριστατωμένα!
Πάντως με στενεύουν, αλλά αν έπαιρνα το επόμενο νούμερο (38 ) μπαινοβγαιναν. Ελπίζω με τον καιρό να ανοίξουν. Μου άρεσαν τόσο πάνω μου που δεν μπόρεσα να μην τις πάρω παρ'ότι δεν ήταν άνετες (άλλωστε ποιές μυτερές ψηλοτάκουνες γόβες είναι άνετες; )
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  mygoves.jpg
Εμφανίσεις:  69
Μέγεθος:  203,6 KB  
Παράθεση

mara

Νεοφερμένος

H mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H mara έγραψε: στις 14:05, 02-04-07:

άψογες!!!
μεγιάαααααααααααααααα
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε: στις 14:09, 02-04-07:

α με υγεία
ωραίες είναι.... να δω πόσο θα αντέξουν τα πόδια σου, αν σε στενεύουν
βλέπω το πήρατε και το ποτήρι από τα starbucks .... ΆΨΟΓΟ ΚΑΙ ΑΥΤΌ
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 14:14, 02-04-07:

Ευχαριστώ για τα μεγιά, αλλά εγώ τις έβαλα για να μου πείτε με τι συνδυάζονται
@zanin: Του Πάνου είναι, το είχε πάνω στο γραφείο και βαρέθηκα να το κόψω με photoshop
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 15:07, 02-04-07:

Ωωωωω!! Μεγεια μεγειά!! Υπέροχες!

Και η κούπα βλέπω Φανταστική!!! Είναι το μεγαλύτερο μέγεθος?!!
Θέλω κι εγώωωωωω
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 15:11, 02-04-07:

Thanks Maggie. Μήπως ξέρεις και με τι συνδυάζονται/με τι δεν πρέπει με τπτ να τις φορέσω;
Η κούπα είναι στο μέγεθος grande, όχι Venti
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 15:37, 02-04-07:

Α, άρα και πάλι είναι μεγαλούτσικη!!

Για μενα ειναι μια υπέροχη γόβα που μπορείς να τις φορέσεις με οτιδήποτε εκτός από κολάν... Με κολάν εμένα μου φαίνεται βλαχιά

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Shopping Star - Από unπαικτable
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-02-18 στις 22:04.
    • Θεραπεία μέσω ζώων - Pet therapy - Από venividivici
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-05-14 στις 15:20.
    • Shopping therapy - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-09-10 στις 14:55.
    • Ασφαλές e-shopping - Από Chrysa32485
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-07-09 στις 23:12.
    • Pet therapy - Από _daemon_
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-09 στις 20:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους