Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,856 μέλη και 2,411,543 μηνύματα σε 75,083 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 462 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Shopping Therapy

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 11:26, 03-04-07:

Α.. εννοείται πως δεν θα πατήσω. Που να τρέχεις..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 11:35, 03-04-07:

Καλά, τη Μαντόνα ούτε εγώ μπορώ να τη βλέπω άλλο... Τσουρέκια!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 16:14, 03-04-07:

Ευχαριστώ πολύ underwater και kajira!!
Μεγιά σε underwater και Βίκυ (και όποιον άλλον ξέχασα)
Παράθεση

rudess f

Νεοφερμένος

H rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H rudess f έγραψε: στις 13:16, 04-04-07:

η νέα μου επένδυσηέίναι κάτει τέλεια.. μαυρόγκρι all starακια.. με μία σκούρο κόκκινη νεκροκεφαλή στο πλάι..
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 13:18, 04-04-07:

Ερώτηση: ρολόι αντρικό, seiko ή citizen;
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 13:20, 04-04-07:

Μεγειες σε όλες και συνεχίζωωωωωωωωωωω

Πήρα ένα τέλειο κάπρι τζιν... Βέβαια το πιο τέλειοοοο είναι το νούμερο! Μπήκα σε small οεο!

Επιπλέον...μμμ...πήρα καμιά 6αριά μπλουζάκια...
Δεν βρήκα όμως κανένα παπούτσι να με ξετρελάνει οπότε έχω και άλλο γύρο
Επίσης στάμπαρα ένα υπέροχο ανοιξιάτικο φορεματάκι...βλακεία επίσης που δεν το πήρα αλλά έτσι κι αλλιώς έχω ακόμα μία βδομάδα Βόλο...
Παράθεση

rudess f

Νεοφερμένος

H rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H rudess f έγραψε: στις 13:20, 04-04-07:

μμμ... ανάλογα με το style σου..
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 13:21, 04-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από rudess f
μμμ... ανάλογα με το style σου..
Και τα δύο στο στυλ μου είναι, αλλά ποιά μάρκα είναι καλύτερη;
Παράθεση

rudess f

Νεοφερμένος

H rudess f έγραψε: στις 13:23, 04-04-07:

borat... seiko..
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 16:33, 04-04-07:

Εκεί καταλήγω και εγώ τελίκα...
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 16:39, 04-04-07:

Borat εγώ πήρα πρόσφατα ένα Seiko όλα τα λ7
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 16:44, 04-04-07:

Δώσε φωτογραφία και τιμή...
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 16:47, 04-04-07:

Πήγαμε σήμερα με τον Πάνο Hondos, αυτός αγόρασε ένα πορτοφόλι Guy Laroche, ένα μποξεράκι Calvin Klein και το άρωμα Echo της davidoff. Εγώ μερικά καλσόν και εσώρουχα. Και με αυτά μας έδωσαν δώρο ένα ρουζ της Estee Lauder αξίας 32 ευρώ, φοβερό!!!
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 16:51, 04-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Δώσε φωτογραφία και τιμή...
Φωτογραφία πως;
Για δώσε τα φώτα σου;
Η τιμή ήταν 440 ευρώ
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 16:55, 04-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Φωτογραφία πως;
Για δώσε τα φώτα σου;
Η τιμή ήταν 440 ευρώ
Βρες το μοντέλο μεσω net!
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 17:01, 04-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Βρες το μοντέλο μεσω net!
Ελα Μπόρατ, δικό σου.......
http://www.oroloi.gr/product_info.ph...9e1459b5b24cb2
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 17:22, 04-04-07:

Ωραίο αλλά εγώ δε θέλω χρονογράφο και δε θέλω μπαταρίας!
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 17:36, 04-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Πήγαμε σήμερα με τον Πάνο Hondos, αυτός αγόρασε ένα πορτοφόλι Guy Laroche, ένα μποξεράκι Calvin Klein και το άρωμα Echo της davidoff. Εγώ μερικά καλσόν και εσώρουχα. Και με αυτά μας έδωσαν δώρο ένα ρουζ της Estee Lauder αξίας 32 ευρώ, φοβερό!!!
ναι αλλά πόσα ξοδέψατε εσείς???
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 17:39, 04-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από zanin
ναι αλλά πόσα ξοδέψατε εσείς???
180 σε 6 άτοκες. Ντάξει δώρο αξίας ίσης με το ένα έκτο της τιμής νομίζω είναι πολύ καλό.
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 17:44, 04-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
180 σε 6 άτοκες. Ντάξει δώρο αξίας ίσης με το ένα έκτο της τιμής νομίζω είναι πολύ καλό.

ναι αλλά σκέψου πόσα λεφτά έχεις δώσει τα τελευταία 2 χρόνια....ή να πω καλύτερα πιο παλιά, στα χόντος?
ελπίζω τουλάχιστον να μην είναι κανένα παρδαλό χρώμα, γιατί όταν δίνουν δώρα συνηθως δίνουν αυτά που δεν έχουν πολύ κίνηση στην αγορά...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Shopping Star - Από unπαικτable
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-02-18 στις 22:04.
    • Θεραπεία μέσω ζώων - Pet therapy - Από venividivici
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-05-14 στις 15:20.
    • Shopping therapy - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-09-10 στις 14:55.
    • Ασφαλές e-shopping - Από Chrysa32485
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-07-09 στις 23:12.
    • Pet therapy - Από _daemon_
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-09 στις 20:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους