Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,843 μέλη και 2,411,087 μηνύματα σε 75,055 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 203 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Shopping Therapy

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 14:16, 14-11-06:

μου εφερε η μαμι μου δυο καπελα: ενα ροζ δερματινο σουουουουουουυπερ και ενα γκρι ποντικί σαν φλις...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neverland_fairy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H Neverland_fairy έγραψε: στις 15:26, 14-11-06:

Τσιγαράκι (μπλακ ), μαι υπέροχη μωβ τσαντούλα με γουνίτσα, ένα φάκελο με διαφάνειες για έγγραφα και ένα χυμό λεμόνι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 15:34, 14-11-06:

Τι ακριβώς είναι αυτό;
Παράθεση

Neverland_fairy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H Neverland_fairy έγραψε: στις 16:42, 14-11-06:

Μάρκα τσιγάρων: Μπλάκ ντέβιλ
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 18:32, 14-11-06:

Αγόρασα ένα τζιν παντελόνι blue-black το οποίο μου φάνηκε πάνω μου πολύ στενό αλλά η φίλη μου που ήμασταν μαζί κατενθουσιάστηκε και με έπεισε να το πάρω.
Μάλλον πρέπει να χάσω κανά 2 κιλά για να μπορώ να αναπνέω.
Επίσης ένα πουκάμισο καφέ και τέλος ένα lip gloss.
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 16:07, 16-11-06:

Πήγα στα Boots να πάρω τα απαραίτητα και μου έκανα δωράκι μια από τις αγαπημένες μου body lotion που δεν βρίσκεται στην Ελλάδα! Και ένα lip-gloss.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη underwater : 16-11-06 στις 17:21. Αιτία: Σοβαρή παράλειψη!
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 23:47, 16-11-06:

Ακόμα μια πασμίνα σε χρώματα μοβ πολύ απαλό, ροζ κτλ

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 16:29, 20-11-06:

Πήρα ένα μαύρο τζην στενό κάτω, για μέσα από τις μπότες, και ένα αμάνικο βελουτέ καφέ με κεντημένα λουλουδάκια!!
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 16:42, 20-11-06:

Μεγιές κοπελιές

Αρχική Δημοσίευση από epote
ποσο τυχαιο ειναι οτι γραφουν μονο γυναικες σε αυτο το τοπικ?
Ντάααα
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 16:44, 20-11-06:

Έστειλα μια ανθοδέσμη σ'έναν αγαπημένο φίλο που έχει γενέθλια. Αυτό μετράει σαν shopping?
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 15:29, 21-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Έστειλα μια ανθοδέσμη σ'έναν αγαπημένο φίλο που έχει γενέθλια. Αυτό μετράει σαν shopping?
αν μάζεψες τα λέλουδα από τον κήπο, όι
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 15:35, 21-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
αν μάζεψες τα λέλουδα από τον κήπο, όι

Ντουζίνι μου, μου, μου, μου......

Μέσω internet την έστειλα βρε! Πού να βρεθούν λουλούδια στο κέντρο της Αθήνας?
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 20:10, 21-11-06:

Αγόρασα Χριστουγεννιάτικα δώρα... (ναι! από τώρα )
Πήρα:
  • Μία πασμίνα για μια φιλη μου
  • Ένα ζευγάρι χουχουλοκαλτσούλες για το κρεβάτι για μια αλλη φιλη μου!!
  • 1 αρκουδάκι μπρελόκ που γράφει ΑΕΚ για τα κλειδιά του θείου μου!
  • 1 άλλο δωράκι για τη μαμά (κόσμημα)
  • 1 ωραίο σερβίτσιο ποτήρια για τη γιαγιά μου
και....
  • Μία ωραία ξύλινη μεγάλη κούκλα πινόκιο για την αδελφή μου μέσα σε ένα μεγααααλο κουτί!!! Γλύκα είναι!
Μου μένουν άλλα 5-6 δωράκια για τα Χριστούγεννα και τελείωσα
  • Πήρα και ένα πορτοφολάκι για μένα
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 21:25, 21-11-06:

βρε Μαγγυ μου.. μεγειες!!! (που θκατα βρίσκεις συνεχώς τα λεφτά? πες μας και μας να κάνουμε κι εμείς τα ψώνια μας )
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 21:31, 21-11-06:

KE μου, μια από θειους/θειες/γιαγιαδες κτλ,ε σιγα σιγα μαζεψα κι εγω
Δεν ψώνισα και τίποτα τον Σεπτέμβριο ή τον Οκτώβριο και μάζεψα κατιτις !!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 21:33, 21-11-06:

αχα!!! καιρός να αρχίσω τις επισκέψεις στους θείους/θείες και να τους πω με ύπουλο τρόπο ότι πλησιάζουν γεννεθλια του ορφανού (Εγώ είμαι αυτό )

χοχοχοχοχο
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 21:53, 21-11-06:

Αχαχαχαχαχα
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 11:25, 24-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από Maggie
Δεν ψώνισα και τίποτα τον Σεπτέμβριο ή τον Οκτώβριο και μάζεψα κατιτις !!
Είχε εξεταστική?

Το λέω αυτό γιατί σε μια δικιά μου διπλή είχα ακούσει την ατάκα άντε να τελειώσει η εξεταστική να πάμε για ψώνια και είχα μείνει λίγο.
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 11:33, 24-11-06:

shopping???? αχουυ! μόνο που σκέφτομαι πως πλησιάζουν γιορτινές μέρες κ λίγο πολύ δεν το αποφεύγεις με πιάνει τρέλα...σνιφ!

εγώ πήρα ένα ζευγάρι γόβες (οι πρώτες μου κανονικές χωρίς λουράκι, που επιτέλους μετά από 22 χρόνια βρήκα να κάθετε στο ποδι μου - εμ με 34.5 νούμερο που πας ρε μπόμπιρα)!!!
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 11:38, 24-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Είχε εξεταστική?

Το λέω αυτό γιατί σε μια δικιά μου διπλή είχα ακούσει την ατάκα άντε να τελειώσει η εξεταστική να πάμε για ψώνια και είχα μείνει λίγο.
Νο

travel_lover μεγειά
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Shopping Star - Από unπαικτable
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-02-18 στις 22:04.
    • Θεραπεία μέσω ζώων - Pet therapy - Από venividivici
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-05-14 στις 15:20.
    • Shopping therapy - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-09-10 στις 14:55.
    • Ασφαλές e-shopping - Από Chrysa32485
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-07-09 στις 23:12.
    • Pet therapy - Από _daemon_
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-09 στις 20:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους