Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,853 μέλη και 2,411,468 μηνύματα σε 75,079 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 374 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Shopping Therapy

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 17:46, 04-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από zanin
ναι αλλά σκέψου πόσα λεφτά έχεις δώσει τα τελευταία 2 χρόνια....ή να πω καλύτερα πιο παλιά, στα χόντος?
ελπίζω τουλάχιστον να μην είναι κανένα παρδαλό χρώμα, γιατί όταν δίνουν δώρα συνηθως δίνουν αυτά που δεν έχουν πολύ κίνηση στην αγορά...
Όχι, το χρώμα είναι ένα φυσικότατο ροζουλί, το δοκίμασα κιόλας και άρεσε πολύ και στον Πάνο Σχεδόν μου έφυγε η δυσπιστία που είχα μέχρι πρότινος για τα compact ρουζ. Γιατί τόση αρνητικότητα βρε Ζανίν για τα Hondos?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 17:53, 04-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Όχι, το χρώμα είναι ένα φυσικότατο ροζουλί, το δοκίμασα κιόλας και άρεσε πολύ και στον Πάνο Σχεδόν μου έφυγε η δυσπιστία που είχα μέχρι πρότινος για τα compact ρουζ. Γιατί τόση αρνητικότητα βρε Ζανίν για τα Hondos?
Μεγεια μεγεια
Το άρωμα αυτό μου αρέσει πολύ, το είχε πάρει ένας φίλος μου (αν λέμε το ίδιο γιατί από μνήμη σκίζω .. Αυτό πρέπει να είναι!)
Και, όντως, το δωράκι αυτό θεωρώ ότι είναι πολύ καλό!!

Μεγειά!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 17:55, 04-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
όχι καλέ , δεν είμαι αρνητική...απλάκάποτε κάνανε δώρο δειγματάκια ακομα και αν έκανες χαμηλές αγορές, περιπου 30-50Ε.
παι δύσκολα δίνουν κάτι στην αθήνα. δύο αρώματα των 100ml είχα αγοράσει, δλδ περιπου 110Ε , και το δώρο τους ήταν τα υγρά χαρτομάντηλα και ένα στιλό.
ενώ στο γκαλερί ντε μποτε είχα αγοράσει μία κολώνια και μου δώσανε δώρο 2 δειγματακια κόλώνιας και μία κρέμα προσώπου της nivea νομίζω. ίσως στο αγρίνιο και γενικά στην επαρχία κάνουν πια καλά δώρα.

παρεπιπτώντος, για να μην είμαι off topic, σήμερα πήρα μία μαυη φόρμα από τους κινέζους. ναι άρχισα γυμναστήριο
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 17:58, 04-04-07:

Ευχαριστώ Maggie!
Ζανιν έχεις δίκιο σε αυτό, κι εμένα στην Αθήνα δεν μου είχε τύχει να μου κάνουν κάποιο αξιόλογο δώρο παλιότερα. Ακόμα και όταν έκανα πολλά ψώνια, το δώρο ήταν άθλιο. Πρώτη φορά μου συμβαίνει να μου κάνουν τόσο καλό δώρο και γι'αυτό το έγραψα.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 20:10, 04-04-07:

Eπειδή είχα χρόνο για σκότωμα και πήγα βόλτα στην Ερμού, πήρα ένα μωβ eyeliner, ένα ζευγάρι χρυσά σκουλαρίκια (ίδια με αυτά που πήρα την προηγούμενη εβδομάδα κι έχασα το ένα ζευγάρι), ένα ακόμα ζευγάρι σκουλαρίκια που είναι ροζ στρας και έχουν σχήμα καρδιάς, μια κρέμα σώματος με άρωμα καρύδα από τα Body Shop και ένα ζευγάρι τέλειες, φοβερά σέξυ (θα το επιβεβαιώσει και η Κουέ και ο Χάντερ! ) κόκκινες πλατφόρμες..

Το πορτοφόλι μου δεν νομίζω πως χάρηκε και τόσο, αλλά εγώ είμαι ->
Παράθεση

soydelsur

Δραστήριο Μέλος

H soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H soydelsur έγραψε: στις 20:23, 04-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Eπειδή είχα χρόνο για σκότωμα και πήγα βόλτα στην Ερμού, πήρα ένα μωβ eyeliner, ένα ζευγάρι χρυσά σκουλαρίκια (ίδια με αυτά που πήρα την προηγούμενη εβδομάδα κι έχασα το ένα ζευγάρι), ένα ακόμα ζευγάρι σκουλαρίκια που είναι ροζ στρας και έχουν σχήμα καρδιάς, μια κρέμα σώματος με άρωμα καρύδα από τα Body Shop και ένα ζευγάρι τέλειες, φοβερά σέξυ (θα το επιβεβαιώσει και η Κουέ και ο Χάντερ! ) κόκκινες πλατφόρμες..

Το πορτοφόλι μου δεν νομίζω πως χάρηκε και τόσο, αλλά εγώ είμαι ->
Με γειά σου, με γειά σου...καλοφόρετα...
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 20:45, 04-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από soydelsur
Με γειά σου, με γειά σου...καλοφόρετα...

Θενκς!!
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 08:47, 05-04-07:

Πηρα γυαλιααααααα!

Πηρα και κατι πραγματακια απο τα χοντος, αλλα δεν θυμαμαι ακριβως τι. Σκιες κλπ προφανως.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 08:54, 05-04-07:

Με γεια μικρή διαβολίνα! (πόσο τα πήρες από περιέργεια; Θέλω κι εγώ να πάρω..)
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 09:01, 05-04-07:

Ευχαριστω!
175 ευρω (prada) με την εκπτωση.
Ημουν αναμεσα σε αυτα και σε κατι αλλα (vogue), αλλα πηρα τελικα αυτα γιατι τα αλλα εκτος οτι ηταν καφε.. ειχαν 315 ευρω.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 09:14, 05-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Ευχαριστω!
175 ευρω (prada) με την εκπτωση.
Ημουν αναμεσα σε αυτα και σε κατι αλλα (vogue), αλλα πηρα τελικα αυτα γιατι τα αλλα εκτος οτι ηταν καφε.. ειχαν 315 ευρω.
Η τιμή μια χαρά ακούγεται. Από που; (Και γενικά ξέρει κανείς καλά φθηνό μαγαζί με γυαλιά Αθήνα - είτε κέντρο, είτε λέμεεεεεεεεεε τώρα Γλυφάδα; )
Παράθεση

mara

Νεοφερμένος

H mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H mara έγραψε: στις 09:17, 05-04-07:

Η τιμή μια χαρά ακούγεται. Από που; (Και γενικά ξέρει κανείς καλά φθηνό μαγαζί με γυαλιά Αθήνα - είτε κέντρο, είτε λέμεεεεεεεεεε τώρα Γλυφάδα; )

Γλυφάδα έψαξες εσύ μικρό μου?
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 09:18, 05-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από mara
Γλυφάδα έψαξες εσύ μικρό μου?
Όπου έχω κοιτάξει, το πιο φθηνό γυαλί έχει τουλάχιστον 250? και δεν τα δίνω!
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil έγραψε: στις 09:32, 05-04-07:

Απο ..... Αγια Παρασκευη. Μαλλον δεν σε βολευει, ε?
Νομιζω το μαγαζι που τα πηρα, εχει κι αλλου. Αλλα δεν ξερω που..
Πιο κεντρικα δεν ξερω να σου πω.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 09:40, 05-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Απο ..... Αγια Παρασκευη. Μαλλον δεν σε βολευει, ε?
Νομιζω το μαγαζι που τα πηρα, εχει κι αλλου. Αλλα δεν ξερω που..
Πιο κεντρικα δεν ξερω να σου πω.

Aχμμμ.. όχι, η Αγ. Παρασκευή δεν με βολεύει..

Θενκς πάντως!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 09:54, 05-04-07:

Μεγειά kajira!! Μη στεναχωριέσαι καθόλου για το πορτοφόλι αν ήταν πράγματα που σου άρεσαν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 11:26, 05-04-07:

Άκουσα γυαλιά?
Πώς είναι, πώς είναι???

!!Μεγειά κι όλας!!
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil έγραψε: στις 12:04, 05-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Maggie
Άκουσα γυαλιά?
Πώς είναι, πώς είναι???

!!Μεγειά κι όλας!!
'Φχαριστωωωωω!
Δεν ειναι πολυ μεγαλα -που ηθελα αρχικα- αλλα ειναι ωραια (ψωναρα).
Αν βρω φωτο, θα βαλω.
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 12:58, 05-04-07:

Είναι και prada ,ε?!!!!
The miss little devil wears prada
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil έγραψε: στις 13:01, 05-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Maggie

Είναι και prada ,ε?!!!!
The miss little devil wears prada

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Shopping Star - Από unπαικτable
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-02-18 στις 22:04.
    • Θεραπεία μέσω ζώων - Pet therapy - Από venividivici
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-05-14 στις 15:20.
    • Shopping therapy - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-09-10 στις 14:55.
    • Ασφαλές e-shopping - Από Chrysa32485
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-07-09 στις 23:12.
    • Pet therapy - Από _daemon_
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-09 στις 20:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους