Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,856 μέλη και 2,411,543 μηνύματα σε 75,083 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 464 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Shopping Therapy

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 11:27, 08-04-07:

Τεραστια κοκαλινα μπορντω-καφε γυαλια με ντεγκραντε φακους.
Τα αγαπω! (material girl nananana..)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 11:30, 08-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Τεραστια κοκαλινα μπορντω-καφε γυαλια με ντεγκραντε φακους.
Τα αγαπω! (material girl nananana..)
βάλε φωτο!!!! μεγειά
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 13:45, 09-04-07:

Από τα duty-free το τέλειο καλοκαιρινό άρωμα Eau Vitaminee της Biotherm που θα αρχίσω να βάζω σε κανά μήνα! Και ένα lip-gloss Clinique, ένα δροσιστικό stick Kenzo και μία πούδρα τερακότα του Gurlain.
Παράθεση

soydelsur

Δραστήριο Μέλος

H soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H soydelsur έγραψε: στις 20:34, 10-04-07:

Πήρα 3 ζευγάρια παπούτσια, τσάντα, πορτοφόλι με μία φάτσα επάνω, σεντόνια για το σπίτι, μία φούστα, 2 τέλειες καρφίτσες και ένα δαχτυλίδι.
Το ξεφτίλισα το δώρο του Πάσχα..
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 23:44, 10-04-07:

Την τσάντα που φλερτάρω καιρόοο τώρα, από εκείνο το τέλειο μαγαζί!!! Μαύρη, με τέλειο ύφασμα, διπλώνει περίεργα, χειροποίητη (η καλή κυρία πωλήτρια-καλλιτέχνης δέχεται και παραγγελίες), με ροζ από μέσα... και πολλά κόλπα, διπλώνει κάπως και εκεί κρύβεις πορτοφόλι, έχει θυκούλα για κινητό και καλλυντικά, κρικάκι για τα κλειδιά, και είναι πολύυυ κομψή!!!!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 09:23, 11-04-07:

Μια κόκκινη ζώνη με στρας και δύο ζευγάρια καλτσάκια διχτυωτά. Α.. και χαρτί τουαλέτας και ψωμί για το σπίτι..
Παράθεση

rudess f

Νεοφερμένος

H rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H rudess f έγραψε: στις 10:56, 11-04-07:

σε μισή ώρα θα πάω για shooping therapy... θα σας ενημερώσω μετά για τα αποκτήματα μου.. ευτυχώς που έχουμε πολύ ρευστό.. χαχαχα... ετοιμάζομαι για καταναλωτικά όργια.. χαχαχχαχα..
Παράθεση

rudess f

Νεοφερμένος

H rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H rudess f έγραψε: στις 12:45, 11-04-07:

ξεπαράδειασα τον πατερούλη μου.. έαν μαύρο φορεματάκι.. μία jean φουστιτσα.. μία μάυρη φουστίτσα με περιέργα σχέδια.. μία μπλούζα πράσινη με ασπρο και μία μαύρη μπλούζιτσα με περίεργα σχισιματα....
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 12:47, 11-04-07:

Με γεια.. γρήγορα γύρισες!
Παράθεση

rudess f

Νεοφερμένος

H rudess f έγραψε: στις 12:49, 11-04-07:

ευχαριστώωωωω πάρα πολύ.. τα είχα δεί όλα απο χθες και σήμερα πήρα τη mother για να πληρώσει.. χαχαχαχα...
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 14:42, 11-04-07:

Μεγειά σε όλες σας! Πολύ με έψησε η τσάντα του Γιδιού. Βάλε καμιά φωτογραφία ρε Γίδι!

Εγώ πήρα για την κουζίνα ανοιχτήρι, πετσέτες, τρίφτη, θήκη για ζάχαρη.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 15:01, 11-04-07:

Ενα φφφφφφφφανταστικό 60ς κατακόκκινο φορεμα απο το ΖΑΡΑ.. έρωτας!

Eνα ζευγαρι σκουλαρίκια κι ένα μαντήλι-εσάρπα...

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 15:03, 11-04-07:

καλά ρε, κάθε που φεύγεις από τη δουλειά αγοράζεις και από ένα ρούχο?

τι μισθό παίρνεις, άμα είναι να σε παντρευτώ
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 15:05, 11-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira

/me loves red!! Βάλε φωτό!!!!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 15:07, 11-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
καλά ρε, κάθε που φεύγεις από τη δουλειά αγοράζεις και από ένα ρούχο?

τι μισθό παίρνεις, άμα είναι να σε παντρευτώ
Αυτές είναι οι παρενέργειες της έλλειψης άντρα. Ο μισθός δεν φτάνει. Όβερ. (ε καλά τώρα τι ψυχή έχουν 50? κάθε τρεις μέρες; )

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
/me loves red!! Βάλε φωτό!!!!
Θα βάλω, θα βάλω, θα το βάλω μετά και θα τραβήξω μία, γιατί αφόρετο δεν θα καταλάβεις καλά πως είναι..
Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε: στις 18:20, 11-04-07:

Πήρα ένα ζευγάρι παπούτσια από τα Hush Puppies.
Είδα και ένα παντελόνι τζιν σκούρο μπλε και θέλω να το πάρω κ αυτό.
Επίσης 2 μπλούζες πόλο, μια λαχανί και μια κίτρινο ανοιχτό.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 18:29, 11-04-07:

κάτι μου λέει ότι αυτα θα συνδιαστούν με το κόκκινο πατούμενο με τη διάφανη σόλα?
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 18:51, 11-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
κάτι μου λέει ότι αυτα θα συνδιαστούν με το κόκκινο πατούμενο με τη διάφανη σόλα?
Eννοείται! Και με κόκκινο νύχι!

Θα είμαι η γυναίκα-φωτιά!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 19:09, 11-04-07:

Eννοείται! Και με κόκκινο νύχι!

Θα είμαι η γυναίκα-φωτιά!
κι ύστερα παραπονιέσαι για την λευκή επιδερμίδα σου....
αν εγώ ντυνόμουν έτσι στα κόκκινα μόνο η γυναίκα φωτιά δε θα ήμουν... κάτι σε γυναίκα "γυφτιά" ή άντε στο τσακίρ κέφι ο Αη Βασίλης ξουρισμένος
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 19:10, 11-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
κι ύστερα παραπονιέσαι για την λευκή επιδερμίδα σου....
αν εγώ ντυνόμουν έτσι στα κόκκινα μόνο η γυναίκα φωτιά δε θα ήμουν... κάτι σε γυναίκα "γυφτιά" ή άντε στο τσακίρ κέφι ο Αη Βασίλης ξουρισμένος
Δεν παραπονέθηκα στ' αλήθεια. Συμπαράσταση στις μελαχρινές έκανα..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Shopping Star - Από unπαικτable
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-02-18 στις 22:04.
    • Θεραπεία μέσω ζώων - Pet therapy - Από venividivici
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-05-14 στις 15:20.
    • Shopping therapy - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-09-10 στις 14:55.
    • Ασφαλές e-shopping - Από Chrysa32485
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-07-09 στις 23:12.
    • Pet therapy - Από _daemon_
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-09 στις 20:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους