Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,825 μέλη και 2,410,516 μηνύματα σε 75,013 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 606 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Shopping Therapy

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 19:19, 11-04-07:

2 μπλουζοφορεματα το ενα στης ακρες του ειναι καρο ασπρομαυρο κ το αλλο κοκκινο, ενα παπουτσι 8ποντο πιπτοουν μαυρο κ ενα μπαλαρινε κοκκινο με ασπρο πουα τελεια εεεεεεεεεεεεεε?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 19:21, 11-04-07:

μάλλον ωραία διαβάζονται! μεγειά, αλλά γιατί δεν τα τραβάς και μία φώτο να τα δούμε και εμείς?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 19:24, 11-04-07:

δεν εχω ψηφιακη
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 22:04, 11-04-07:

Θα βάλω κι εγώ φωτό!
Σήμερα πήρα μία τέλεια ζώνη, από δέρμα σαν "πλεκτή", η μία μεριά καφέ, η άλλη χρυσή!!!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 07:36, 12-04-07:

Εμένα μου χάλασε το φερμουάρ του φορέματος.. θα βάλω μόλις το φτιάξω!
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,967 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 09:11, 12-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Εμένα μου χάλασε το φερμουάρ του φορέματος.. θα βάλω μόλις το φτιάξω!
Βαλ' το κι έτσι.

Μεγιές, μεγιές, σ' όλες σας. ^_^
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 18:32, 13-04-07:

πήρα ένα υπέροχο μπλουζοφόρεμα που πολυυυυυυυυυυ μου αρέσει
πολύ ανοιξιάτικο, φούξια λευκό ροζ γαλάζιο όλα μαζί σε ένα μοτίβο που είναι πολύ '70ς ! Η χρονιά μου δλδ
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 18:34, 13-04-07:

Μεγειες μεγειες
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 18:36, 13-04-07:

σένκιου σένκιου
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 19:43, 13-04-07:

Με γειαααααααααα!!
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 10:38, 14-04-07:

Αγόρασα ΠΟΛΛΑ χθες( ): 2 μπλουζάκια καλοκαιρινά, 1 φούστα, 1 ζευγάρι πέδιλα, σουτιέν στο χρώμα του δέρματος, βρακιά, ένα σετ απολέπισης. Θα κάνω καιρό να ξαναψωνίσω! Πάντως ήταν όλα οικονομικά.
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 12:59, 14-04-07:

Αυτή τη μπλούζα σε σκούρο πράσινο χρώμα
Παράθεση

fairytale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H fairytale έγραψε: στις 19:04, 14-04-07:

Έχουμε και λέμε... Κόκκινες υφασμάτινες γοβίτσες με ένα φιογκάκι λευκό με κόκκινο -πουά-, κόκκινη τσάντα -το λατρεύω αυτό το χρώμα λέμε!!!- και ένα γκρι κολάν -για το σπίτι αυτό... Αυτάαα...
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 19:19, 14-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[

Αυτή τη μπλούζα σε σκούρο πράσινο χρώμα
ιφριιιιιιιιιιιιιιι...ιιιιιι...ιιιι..ιιτ....

...*~ μπουμ! ~*...

.............

...............................

....με λύπη σας ανακοινώνουμε, ότι η burbuja μόλις έσκασε απ'τη ζήλεια της.. ευχαριστώ!

(μεγειές ιφριτάκοοο..!!! )

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 01:53, 15-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από burbuja
ιφριιιιιιιιιιιιιιι...ιιιιιι...ιιιι..ιιτ....

...*~ μπουμ! ~*...

.............

...............................

....με λύπη σας ανακοινώνουμε, ότι η burbuja μόλις έσκασε απ'τη ζήλεια της.. ευχαριστώ!

(μεγειές ιφριτάκοοο..!!! )

λολ
Σ' ευχαριστώ
Αν είναι να σκάσεις απ' τη ζήλεια, να σου πω από που την πήρα
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 10:07, 15-04-07:

μεγειές σας στεκόπαιδα
καλοφόρετααααα
(εγώ σήμερα θα βάλω το μπλουζοφόρεμα μου χιχι )
Παράθεση

mara

Νεοφερμένος

H mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H mara έγραψε: στις 10:33, 15-04-07:

εχτες αγόρασα επιτέλους το φορεμα που ήθελα για το γάμο της φίλης μου
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 19:45, 15-04-07:

Με γεια!
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 16:56, 22-04-07:

Ένα καλοκαιρινό παντελόνι που χρειαζόμουν ΚΑΤΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ κι ένα μπλουζί! Και πήρα είδη προσωπικής υγιεινής από Boots και πήγα σουπερμάρκετ.
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 17:45, 22-04-07:

Μια μπλουζα πτυχωτη, πολυ χαριτωμενη
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Shopping Star - Από unπαικτable
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-02-18 στις 22:04.
    • Θεραπεία μέσω ζώων - Pet therapy - Από venividivici
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-05-14 στις 15:20.
    • Shopping therapy - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-09-10 στις 14:55.
    • Ασφαλές e-shopping - Από Chrysa32485
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-07-09 στις 23:12.
    • Pet therapy - Από _daemon_
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-09 στις 20:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους