Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,845 μέλη και 2,411,281 μηνύματα σε 75,070 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 225 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Shopping Therapy

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 17:47, 22-04-07:

Η χτεσινοβραδινες μπυρες πιανωνται;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 15:09, 23-04-07:

Εγω πηρα δυο κοντες φουστες, τελειες!!! I loooooooooooooooove topshop!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,967 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 15:10, 23-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από io-io
Να τις δούμε.

Μεγιά, μεγιά. ^_^
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 15:12, 23-04-07:

Τη μια βρηκα!
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,967 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 15:16, 23-04-07:

Μ' εσένα μέσα, εννοούσα.

Τεθπα... Και πάλι μεγιές!!
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 15:16, 23-04-07:

Aγαπητη io-io σε παραπεμπω σε αυτο το ποστ γιατι παραβαινεις εναν συγκεκριμενο ορο χρησης ο οποιος εγινε αποδεκτος απο ολους (εμενα,τον εαυτο μου και τον Μαριο!) και ο οποιος αν και δεν αναγραφεται πρεπει να εφαρμοζεται:
http://www.e-steki.com/forum/showpos...&postcount=259

Μεγειες μεγειες βρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:19, 23-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
(εμενα,τον εαυτο μου και τον Μαριο!)
Ξεχασες εμενα και τον Dark_kronos
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io έγραψε: στις 15:20, 23-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Μ' εσένα μέσα, εννοούσα.

Τεθπα... Και πάλι μεγιές!!
Αρχική Δημοσίευση από Mario
Aγαπητη io-io σε παραπεμπω σε αυτο το ποστ γιατι παραβαινεις εναν συγκεκριμενο ορο χρησης ο οποιος εγινε αποδεκτος απο ολους (εμενα,τον εαυτο μου και τον Μαριο!) και ο οποιος αν και δεν αναγραφεται πρεπει να εφαρμοζεται:
http://www.e-steki.com/forum/showpos...&postcount=259

Μεγειες μεγειες βρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Χαχαχαχα!!! Ντρεπομαι.

Ευχαριστωωωω!
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 15:22, 23-04-07:

Χαχαχαχα!!! Ντρεπομαι.

Ευχαριστωωωω!
Μια οικογένεια είμαστε, τι ντροπές μωρέ;

Αλλά οκ....
Βρε Μάριε, πού είναι το "delete post", όταν το χρειάζεσαι;

------------
Πήρα ένα ωραιότατο γαλακτομπούρεκο, πιάνεται;
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 15:23, 23-04-07:

Κι εγώ πήρα ένα κιλό..
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 15:26, 23-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Κι εγώ πήρα ένα κιλό..

axaxaxaxaxaxaxaxaxaaaqxaxxaxaxaxxaxaxaxxaxaxa\\
Εγραψες kajiraki!!!!!!!
Με εστειλες μιλαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ελιωσα στο γελιο!!!!!!!!!!!!!!!!!
Respect!!!!!!!
Παράθεση

fairytale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H fairytale έγραψε: στις 16:01, 23-04-07:

Ένα πράσινο καλοκαιρινό πουκαμισομπλουζάκι, ένα ακόμη μπλουζάκι με εκρού, καφέ, λευκές και τυρκουάζ ρίγες -δώρο του- και ένα ζευγάρι αθλητικά puma λευκά με ασημί σηματάκι. Α και αρκετά ζευγάρια πολύχρωμα καλτσάκια... Για να πηγαίνουν με τα αθλητικά ντε!
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 21:53, 25-04-07:

Ένα multiquick/minipimer.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 13:24, 28-04-07:

Λεπον! Εχτες πηγα μια συλεκτικη αγκραφα Levistraus και μια ζωνη της αεροποριας, σημερα εβαλα την αγκραφα πανω σε μια παλια μου ζωνη, πειρα ενα ζευγαρη all star (μουφα βασικα... αλλα τα ειδα σε ξεφτελιστικη τιμη και λεω γιατι οχι; Ουτος η αλλος ηθελα ενα ζευγαρι για προχειρα και ενα για καλα) με παραλαγη και μια μπλουζα με τον κολοσσο της Ροδου
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 14:05, 28-04-07:

Ένα λευκό κοστούμι και λευκές γόβες με τρύπα στα δαχτυλάκια
Ελπίζω να μην με χτυπήσουν, θα τις βάλω σήμερα σε ένα γάμο
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 14:41, 28-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
Ένα λευκό κοστούμι και λευκές γόβες με τρύπα στα δαχτυλάκια
Ελπίζω να μην με χτυπήσουν, θα τις βάλω σήμερα σε ένα γάμο
Ακούγεται τέλειο και μου θύμισες πως εχω κι εγώ ένα λευκό κουστούμι που έχω χρόνια να βάλω..
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 14:47, 28-04-07:

τα κοστούμια τα θεωρώ τέλεια και κομψά και ταιριάζουν σε όλες σχεδόν τις περιστάσεις
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 15:09, 28-04-07:

Κι έχεις απόλυτο δίκιο! Με γεια σου!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 13:57, 30-04-07:

Πήρα ένα απλό μαύρο τιραντάκι, αλλά με ωραίο "ν" μπροστά (να 'ναι απλό αλλά και λίγο σικ, έχει κι ωραίο ύφασμα), ένα άλλο τιραντάκι επίσης "ν", αλλά είναι σαν ένα μπεζ πάνω από ένα άσπρο, σα διπλό... Ένα αμάνικο απλό άσπρο...
ΚΑΙ ένα ζευγάρι σλαπουζίνες, ινδικά παπουτσάκια!!

Καμία ιδέα πώς να μαλακώσω το δέρμα τους;;;
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 16:20, 01-05-07:

Τι κάνει η underwater όταν αισθάνεται χάλια; Shopping-therapy.

Πήρα: ένα μωβ καλοκαιρινό φτηνοφουστανάκι, ένα άλλο φούξια ΤΕΛΕΙΟ, μία φούστα με λουλουδάκια και κάτω νεκροκεφαλές (δεν είμαι τρεντού, είναι ωραία) και ένα μαύρο παντελόνι. 75 ευρώπουλα κάνανε φτερά!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Shopping Star - Από unπαικτable
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-02-18 στις 22:04.
    • Θεραπεία μέσω ζώων - Pet therapy - Από venividivici
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-05-14 στις 15:20.
    • Shopping therapy - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-09-10 στις 14:55.
    • Ασφαλές e-shopping - Από Chrysa32485
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-07-09 στις 23:12.
    • Pet therapy - Από _daemon_
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-09 στις 20:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους