Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,853 μέλη και 2,411,467 μηνύματα σε 75,079 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 376 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Shopping Therapy

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 18:57, 30-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από torry
Καλορίζικο!
Καλοτάξιδο!

Σου εύχομαι να κάνεις τις ομορφότερες βόλτες τις ζωής σου μαζί του, όπως και τα καλήτερα ταξίδια (πάντα με καλή παρέα !)!
Αρχική Δημοσίευση από Mario
Διαολινα μας μικρη καλοταξιδο το αμαξακι σου και καλε βολτες να εχεις!

Ευχαριστω πολυυυυυυ!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

smart

Δραστήριο Μέλος

H smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H smart έγραψε: στις 19:02, 30-11-06:

Ω misslittledevil με γειά!!!
Καλοτάξιδο!!!!!!!!!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 22:27, 30-11-06:

ΜΕΓΕΙΑ σε όσους ψώνισαν καινούρια πράγματα !!!

misslittledevil , καλοτάξιδο
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 09:59, 01-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από smart
Ω misslittledevil με γειά!!!
Καλοτάξιδο!!!!!!!!!!!!
Αρχική Δημοσίευση από Maggie
ΜΕΓΕΙΑ σε όσους ψώνισαν καινούρια πράγματα !!!

misslittledevil , καλοτάξιδο

Φχαρστω!
Παράθεση

ALR (Thanasis P.)

Νεοφερμένος

Ο Thanasis P. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 45 μηνύματα.

O ALR Happy Vacations everyone! έγραψε: στις 16:56, 01-12-06:

Άντε καλοτάξιδο! Εγώ περιμένω το δικό μου μέσα στην επόμενη εβδομάδα!
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 17:09, 01-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Το καινουριο μου αμαξι!

Οκ, δεν το πηρα ακομα στα χερια μου αλλα το "εκλεισα" χθες..

Μεγια, καλοτάξιδο και με ασφάλεια πάντα, σου εύχομαι οτι καλύτερο
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 17:57, 02-12-06:

Καλά βλακείες γράφω στο Μίνη Συνέντευξη, μάλλον δεν έδωσα εγώ λεφτά για αυτό που πήρα, μιας και είπε ο ιχλίμπεντιχ να μου το πάρει αυτός για Χμας!!
Είναι ένα πουλόβερ... μα, ΕΝΑ πουλόβερ... άχου το!! Μπεζουλοάσπρο, με χοντρή πλέξη από χοντρές άσπρες, μπεζ, καραμελί και λίιιγο γκριζουλές κλωστές, πλεξούδες... και τεράααστιο γιακά!!! Χουρ χουρ!!!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 08:51, 04-12-06:

καλοταξιδο διαβολάκι!!! και προσεκτικα στο δρομο ε??? φοραμε ΠΑΝΤΑ ζώνη!!!

εμείς το σάββατο αγοράσαμε καινουριο δέντρο και κατι λιγες μπαλες για να τις συνδυασουμε με αυτες που ειχαμε, και επισης πηρα και ενα Disney Trivial Pursuit!!!
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil έγραψε: στις 09:44, 04-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από ALR
Άντε καλοτάξιδο! Εγώ περιμένω το δικό μου μέσα στην επόμενη εβδομάδα!
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Μεγια, καλοτάξιδο και με ασφάλεια πάντα, σου εύχομαι οτι καλύτερο
Αρχική Δημοσίευση από evouli
καλοταξιδο διαβολάκι!!! και προσεκτικα στο δρομο ε??? φοραμε ΠΑΝΤΑ ζώνη!!!
Ευχαριστω πολυ παιδακια!

(Ζωνη εχω την κακια συνηθεια -και τωρα- να μην φοραω, αλλα.. )
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 11:55, 04-12-06:

Α πα πα, καλέ!!! Οπωσδήποτε ζώνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 02:31, 05-12-06:

Πήγα με την φίλη μου να ψωνίσει και πήρα κι εγώ μερικά πραγματάκια. Αλλά όλα σε εξευτελιστικές τιμές. Τα γράμματα του ονόματός μου για την πόρτα μου, γαντάκια, φο σκουλαρίκια.
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 14:52, 05-12-06:

Μεγειά

Κι εγώ θέλω να πάρω κανένα σκουλαρικάκι!!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 15:15, 05-12-06:

Πήρα μια μαύρη μπλουζίτσα με τον στόχο για την καταπολέμιση του καρκίνου του στήθους
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 15:16, 05-12-06:

Μεγειά
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:31, 05-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
Πήρα μια μαύρη μπλουζίτσα με τον στόχο για την καταπολέμιση του καρκίνου του στήθους
Εύγεεε!!!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 15:36, 05-12-06:

ααααα άσε... έχω και σε ρόζ, έχω και σε βραδυνή με παγιέτες... και θέλω και σε άσπρη κάποια στιγμή
έχω ένα ψιλοκόλλημα με αυτές τις μπλούζες.... θεωρώ ότι έχουν πραγματικά πολύ μεγάλη αξία και δε με νοιαζει καθόλου που είναι λιγο τσιμπημενες στις τιμες τους!!!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:45, 05-12-06:

Και καλά κάνεις. Μου έλεγε ο πατέρας φίλου, ογκολόγος στο επάγγελμα, ότι όχι μόνο έχουν κάνει κέρδη, από αυτήν την εκστρατεία, αλλά και πολύ σημαντικά κέρδη. Ποσοστικά δηλαδή.
Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε: στις 03:55, 06-12-06:

Θα πάω στο καινούριο stock center που άνοιξε στη Θεσσαλονίκη. Τεράστιο και με εξευτελιστικές τιμές απ' ό,τι άκουσα. Παντελόνια diesel με 70 euro, φόρμες και παπούτσια NIKE με 30 euro.
Πιστεύω όλο και κάτι θα πάρω.
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 17:50, 06-12-06:

Είναι η φίλη μου εδώ και με παρέσυρε πάλι! Αγόρασα μια τσάντα που ήθελα πολύ καιρό και δεν την έπαιρνα επειδή ήταν ακριβή. Αλλά την βρήκα κάπου με φοιτητική έκπτωση και δεν αντιστάθηκα! Και 2 πάμφθηνες ζωγραφιές Βρετανών για το δωμάτιό μου.
Παράθεση

Kassie

Δραστήριο Μέλος

H Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

H Kassie έγραψε: στις 03:49, 08-12-06:

Κι εγώ σήμερα έκανα τρελό shopping! Αγόρασα δύο μαύρα μπλουζάκια ζιβάγκο, μια γκρι μακριά μπλούζα για πάνω από κολάν (ναι, τοομολογώ είμαι θύμα της μόδας ), μια μαύρη δερμάτινη τσάντα και μια καρδούλα κόσμημα για το λαιμό . Α, ανι και σκουλαρίκια μαύρους κρίκους!

Υ.Γ Να δω πως θα τα κουβαλήσω όλα αυτά στην Ελλάδα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kassie : 08-12-06 στις 03:51. Αιτία: Κάτι ξέχασα...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Shopping Star - Από unπαικτable
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-02-18 στις 22:04.
    • Θεραπεία μέσω ζώων - Pet therapy - Από venividivici
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-05-14 στις 15:20.
    • Shopping therapy - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-09-10 στις 14:55.
    • Ασφαλές e-shopping - Από Chrysa32485
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-07-09 στις 23:12.
    • Pet therapy - Από _daemon_
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-09 στις 20:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους