Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,824 μέλη και 2,410,464 μηνύματα σε 75,009 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 316 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Shopping Therapy

Paty

Δραστήριο Μέλος

H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H Paty έγραψε: στις 15:19, 02-01-07:

ξερει κανεις μαγαζι στο mall με παπουτσια που να μην ειναι απαραιτητα μαρκα+ακριβα...?ενω εχει πολλα μαγαζια με ρουχα που ειναι προσητη η τιμη,παπουτσια δεν εχω βρει κατι...μηπως ξερει κανεις κατι παραπανω...?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 17:16, 02-01-07:

Demelene θα ρωτησω τη φιλη μου οταν τη δω, αν και τωρα που το λες εχω την εντυπωση οτι εχει επαναφορτιζομενη βαση και ειναι ασυρματη.. :S
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 09:47, 03-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από katerina
Demelene θα ρωτησω τη φιλη μου οταν τη δω, αν και τωρα που το λες εχω την εντυπωση οτι εχει επαναφορτιζομενη βαση και ειναι ασυρματη.. :S
Ευχαριστώ και περιμένω.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 12:55, 04-01-07:

Χθες πήρα ένα μπουρμπουληθρομπαλάκι fresh line κατσικούλα (ε, τι άλλο!!), ένα ξηρό μασάζ και δώρο για την πρώην συγκάτοικο, αφρόλουτρο και κρέμα σώματος beauty shop!
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 21:21, 04-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Χθες πήρα ένα μπουρμπουληθρομπαλάκι fresh line κατσικούλα (ε, τι άλλο!!), ένα ξηρό μασάζ και δώρο για την πρώην συγκάτοικο, αφρόλουτρο και κρέμα σώματος beauty shop!
μπουρμπουληθρομπαλάάάκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.... μεγειά σου γιδάκι μουυ!!!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 02:16, 05-01-07:

LOL!!! Είδες που συνδυαζόμαστε, εσύ κι εγώ, σε καλλυντικά;;

Σήμερα πήρα ένα σαμπουάν με ξανθιά χένα (γιατί παρασκούρυνα)
και κάλτσες ψηλές!!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 09:37, 05-01-07:

χθες πηρα απο τα αφορολογητα ενα σουπερρρρρρρρρρρ αρωμα και ενα μασκαρα.. τζαμπα πραμα..
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 13:05, 06-01-07:

Αχ Ευούλι, δε μας έκατσε τελικά...

Εγώ ήμουν δε Μαλλ χθες. Βρήκα επιτέλους δώρο για τον ιχλίμπεντιχ, ένα πουλόβερ! Πήραμε και για τη μαμά του και τη γιαγιά του από μία κρέμα μαστίχα Κορρέ κι ένα τσάι Κορρέ...
Η μαμά μου πήρε ένα παντελόνι για το μπαμπά, που γιορτάζει αύριο...
Αυτά, νομίζω!!
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 14:14, 06-01-07:

λοιπον για τον φίλο μου του πήρατο κομικ v for vedetta και ενα όμορφο πουκάμισο με ένα πουλόβερ που ταιριάζουν σούπερ.....για την μαμα του θα της πάρω ένα φουλάρι και ψάχνω κάτι για την αδελφή μου
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 15:23, 08-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Αχ Ευούλι, δε μας έκατσε τελικά...
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 22:12, 08-01-07:

Μια άσπρη τσαντούλα μικρή
Ένα άσπρο φορεματακι που φοριεται με κολάν
και διάφορα άλλα μπιχλιμπιδάκια..
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 20:01, 09-01-07:

Αγόρασα ένα μωβ κολάν, ένα μαύρο καλσόν, ένα μαύρο κορμάκι, δύο βιβλία και έναν οδηγό Λονδίνου. LONDON CALLING!

Και σοκολάτες, τσικουδιά, τυριά, κριθαρένια κουλούρια για ντάκο να πάρω μαζί μου εις Scotland!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη underwater : 09-01-07 στις 21:48. Αιτία: Τα καλύτερα δεν έγραψα.
Παράθεση

Paty

Δραστήριο Μέλος

H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H Paty έγραψε: στις 20:09, 09-01-07:

AAAAA!!Θελω και γω να βρω λεφτα και να κανω ψωνια!!!
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 09:40, 10-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Paty
AAAAA!!Θελω και γω να βρω λεφτα και να κανω ψωνια!!!
Κάτσε διάβασε βρε.
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε: στις 18:48, 13-01-07:

Αν εξαιρέσουμε ότι γέμισα το άδειο μου ψυγείο, αγόρασα 2 body-lotion, ένα ζευγάρι μωβ δερμάτινα γάντια και νυχτικά.
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 10:21, 14-01-07:

μια μάσκαρα χθες
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 11:25, 16-01-07:

Χμ, τι πήρα... Μία ντουλάπα και μία καρέκλα, μετράνε;;;
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε: στις 11:36, 16-01-07:

Κι εγώ προχθές αγόρασα ένα τηγάνι.
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 16:37, 16-01-07:

Εγω ενα πουκαμισο, μια μπλουζα, και ενα σακακι!
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 16:59, 16-01-07:

Δυο μπλουζες κι ενα δερματινο πορτοφολι.
στο πορτοφολι ομως με κλεψανε γιατι το ανοιξα και ηταν αδειο...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Shopping Star - Από unπαικτable
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-02-18 στις 22:04.
    • Θεραπεία μέσω ζώων - Pet therapy - Από venividivici
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-05-14 στις 15:20.
    • Shopping therapy - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-09-10 στις 14:55.
    • Ασφαλές e-shopping - Από Chrysa32485
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-07-09 στις 23:12.
    • Pet therapy - Από _daemon_
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-09 στις 20:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους