Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,075 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,659 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δίκτυα κινητής τηλεφωνίας: ποιο προτιμάτε και γιατί;

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 18:53, 18-06-05:

Ποίο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας προτιμάτε και γιατί?
Εγώ έχω και προτιμώ την cosmote για το image της και για το πολύ κάλο και σταθερό δίκτυο που είχε στο Αγρίνιο (την πόλη μου δλδ) και για τις τιμές που είχε όταν την επέλεξα γιατί πλέον προσωπική μου άποψη ότι όποια εταιρία και να διαλέξει κάποιος τα ίδια θα πληρώνει. Μια επίσκεψη στους online τιμοκαταλόγους των εταιριών θα διαπιστώσετε την ομοιότητα στις τιμές

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 20:36, 18-06-05:

ΤΙΜ για το πολύ καλό σήμα και την άρτια εξυπηρέτηση και σεβασμό στον πελάτη.

Και ξέρω οτι και τα λεφτά μου δεν πάνε σε λαμόγια που στρογγυλοκάθονται στις καρεκλάρες τους ρουφόντας τον κόπο του ελληνικού λαού χρόνια ολόκληρα (ΟΤΕ) ή σε εταιρίες που εδω και πολλά χρόνια μου τα ρούφαγαν τα δραχμάκια μου με κρυφές χρεώσεις (Βόντα)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 21:21, 18-06-05:

Telestet και από μένα από το 1998 όταν κάποιες Cosmokartes είχανε μόνο λήψη μηνυμάτων..

PS. Βάλε δημοσκόπηση Bone!

Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gademis
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε στις 23:00, 18-06-05:

Cosmo. H vodafon έχει σατανικά live τηλέφωνα με κλειδωμένα features και η TIM δεν έχει καλο σήμα στην περιοχή μου.
ρούφαγαν τα δραχμάκια μου με κρυφές χρεώσεις
Αναφέρεσαι στην ελάχιστη χρέωση 3 ημερών σε κάθε τηλεφώνημα; Δέν είχα ποτέ εγώ voda αλλά έχω παρακολουθήσει ένα καυγά μέσα σε μαγαζί με έναν παππού για τέτοιο θέμα.

Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 00:12, 19-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
PS. Βάλε δημοσκόπηση Bone!
Το είχα ξεχάσει πριν
Αρχική Δημοσίευση από gademis
H vodafon έχει σατανικά live τηλέφωνα με κλειδωμένα features
Χμμμ και πόλλα imode κινητά έχουν κλειδωμένα features. Anyway εγώ πιστεύω ότι κάποιος μπορεί να επιλέξει και τι μη-vodafone live εκδοση της συσκευής.....

Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε στις 18:21, 19-06-05:

εγώ πιστεύω ότι κάποιος μπορεί να επιλέξει και τι μη-vodafone live εκδοση της συσκευής.....
...αν αποφασίσει να αποχωριστεί την επιδώτηση. Πρέπει να έχει σοβαρό πλεονέκτημα η voda που δέν έχει πέρα απο το ηθικό "δεν πληρώνω τον μπινέ ΟΤΕ".

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 11:19, 20-06-05:

Voda από συνήθεια.
Οι συσκευές τις εταιρίας είναι ελεείνες...

Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη YoMaNaTiOn
Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε στις 15:05, 20-06-05:

Έχω vodafone, αλλά προτιμάω cosmote για πολλούς και διάφορους λόγους.

Παράθεση

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Iris_Didini
H Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H Iris_Didini έγραψε στις 16:47, 20-06-05:

Αν και έχω ΤΙΜ (λόγω της προσφοράς non-stop, που -για να λέμε και την αλήθεια- είναι άπαιχτη ) πιστεύω ότι η Vodafone είναι μακράν η καλύτερη!
Έχει πολύ καλή κάλυψη, εύχρηστες υπηρεσίες (συγκρίνεται τώρα το Call Me Back με το κακέκτυπό του, Ring Me Now; Ή η επέκταση υπολοίπου, που είναι 2euro για τη Vodafone με 30cent "τόκο", ενώ για την Cosmote, με τον ίδιο "τόκο" σου δίνουν 1euro; Η SMS card με μόνο 5euro.. Και τόσα άλλα!) και όπου κι αν πας -τσουπ!- βλέπεις και ένα κατάστημά της, όπου η εξυπηρέτηση είναι γρήγορη και ευγενική.

Παράθεση

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Iris_Didini
H Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H Iris_Didini έγραψε στις 16:48, 20-06-05:

ifrit[ ]
Οι συσκευές τις εταιρίας είναι ελεείνες...
Σ' αυτό συμφωνώ, αλλά δεν είναι και κανείς υποχρεωμένος να τις αγοράσει!

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Anarki
Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε στις 19:50, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
ΤΙΜ για το πολύ καλό σήμα και την άρτια εξυπηρέτηση και σεβασμό στον πελάτη.

Και ξέρω οτι και τα λεφτά μου δεν πάνε σε λαμόγια που στρογγυλοκάθονται στις καρεκλάρες τους ρουφόντας τον κόπο του ελληνικού λαού χρόνια ολόκληρα (ΟΤΕ) ή σε εταιρίες που εδω και πολλά χρόνια μου τα ρούφαγαν τα δραχμάκια μου με κρυφές χρεώσεις (Βόντα)
Same here.

Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε στις 20:15, 20-06-05:

Με χαρά βλέπω επίσης οτι κανένας δεν έχει πάει στην Q. Την έχω άχτι για την καφρίλα που κάνει με τις χρεώσεις της (φτηνά να πάρεις και άμα σε πάρει κάποιος τσεκουρώνουν αυτόν με χρεώσεις για roaming).

Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη YoMaNaTiOn
Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε στις 21:25, 20-06-05:

Μη λέμε βλακείες. Το καλύτερο σήμα το έχει χαλαρά η Cosmote.

Παράθεση

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη antonis_wrx
Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 116 μηνύματα.

O antonis_wrx έγραψε στις 22:50, 20-06-05:

καλύτερο δίκτυο θεωρώ ότι είναι συνολικά η vodafone. Αλλα λόγω non-stop μετά από 5 χρόνια πήρα TIM..

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 20:24, 22-06-05:

ολες χάλια είναι...

Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gilie
H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε στις 12:25, 24-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn
Έχω vodafone, αλλά προτιμάω cosmote για πολλούς και διάφορους λόγους.
και γω το ιδιο...χρονια χρηστης της cosmote (αλλα και του ΟΤΕ ) η μοιρα μου τα τελευταια 3 χρονια με εριξε στην vodafone... :thumbsdown:

Παράθεση

ka-li

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ka-li
H ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H ka-li έγραψε στις 12:45, 24-06-05:

Vodafone αλλά θα προτιμούσα να μην έχω καθόλου.... Χίλιες φορές καλύτερα χωρίς!!!!!
Αντε πια μ' αυτή την ακτινοβολία!!! :thumbsdown: :thumbsdown:

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 00:49, 25-06-05:

Τα μνμ που που σχολίαζαν την ακτινοβολία των κινητων μεταφέρθηκαν εδω

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 13:05, 28-06-05:

Εγώ έχω Vodafone(CU) 4 χρόνια,την προτιμώ έει πιστεύω το καλύτερο σήαμ απο όλες αν και πλέον μου έχει γίνει συνήθεια,αν και έχω σύνδεση(a la carte εννοώ) σε όλες τις εταιρίες,
Τώρα αυτή που χρησιμοποιώ είναι η CU ως βασικό αριθμό,την ΤΙΜ F2G για να μιλάω τσάμπα με το αγόρι μου, την Q για να στέλνω μηνύματα σε αριθμούςQ και γενικά εκτος απο την Σι γιου χρησιμοποιώ όποια με συμφέρει περισσότερο ανάλογα τις προσφορες.

Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kaimaktsalan
Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε στις 22:37, 22-08-05:

κανενα ολα τα ιδια ειναι

Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη billthevampire
Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 210 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε στις 23:17, 22-08-05:

Εγώ Vodafone, πιστεύω πως όλα τα δίκτυα είναι πανάκριβα, ηλίθια υποστήριξη και γενικά είναι οίκοι ανοχής όλα τα δίκτυα. Vodafone SUCKS, Cosmote SUCKS, TIM SUCKS, Q-Telecom SUCKS like a fish

Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giannis4ever
Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 654 μηνύματα.

O giannis4ever έγραψε στις 15:42, 02-05-09:

Πριν πω την γνώμη μου, θέλω να αναλύσω τις εταιρίες (από άποψη καρτοκινητής γιατί έχω καρτοκινητό).Η wind εχει το χειροτερο σημα σε σχέση με τις υπόλοιπες εταιρίες, άρα το ίδιο έχει και η q (που ανήκει στην wind).Η cosmote έχει το καλύτερο σήμα με μικρή διαφορά από την vodafone και όλες οι εταιρίες έχουν τις ίδιες προσφορές με κάποιες μικροδιαφορές,αλλά όλες προσφέρουν τα καλύτερα ανάμεσα σε άτομα ίδιας καρτοκινητής εκτός από την frog η οποία ανήκει στην cosmote, άρα έχει και φοβερό σήμα. Προτείνω frog σε αυτούς που μιλάνε λίγο και σπάνια και θέλουν χαμηλές τιμές προς όλους. Προτείνω vodafone για αυτούς που θέλουν πολύ καλές προσφορές και πολύ καλό σήμα και χαμηλές χρεώσεις ανάμεσα σε άτομα που ανήκουν στην ίδια εταιρεία και μιλάνε σε φίλους οι οποίοι έχουν ήδη ή δεν τους είναι πρόβλημα να αλλάξουν δίκτυο .

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

thanos523

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη thanos523
Ο thanos523 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O thanos523 Καλησπέρα! έγραψε στις 20:48, 17-08-09:

Εγώ προσωπικά έχω COSMOTE(What's up), γιατί έχει πάρα πολλά πακέτα μηνυμάτων και τα μηνύματα είναι ο λόγος που έχω κινητό. Επίσης έχω What's up, γιατί όλοι μου οι φίλοι στο Ρέθυμνο έχουν, επίσης έχει και παντού πολύ καλό σήμα και τέλος υπάρχει πακέτο σύνδεσης COSMOTE όπου προσφέρει το μήνα 500 λεπτά προς σταθερά γιατί COSMOTE=OTE, που ο ΟΤΕ ήταν η αρχή των σταθερών...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

androuts (Andreas)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη androuts
Ο Andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O androuts έχει σαν username το androuts έγραψε στις 22:17, 31-08-09:

Εγώ, βασικά, επειδή έχω κολλητούς σε διάφορες εταιρίες, έχω 3 Sim
Μία Vodafone CU, μία Cosmote WUP και μία Vodafone A La Carte.
Το βασικό μου νούμερο, όπου όλοι επικοινωνούν μαζί μου είναι Vodafone CU (ήταν στο vodafone a la carte και το μετέτρεψα). Έχω πάρει και ένα πακέτο που δεν έχει χρέωση [ήταν μόνο Φεβρουάριο-Μάρτιο για ενεργοποιήσεις) και έχει 1000smsmms+1000callsvideocalls+30mb πρόσβαση internet.
Επιπλέον, το δίκτυο της Vodafone με καλύπτει παντού
Και...ένα μικρό tip για τους συχνούς αποστολείς sms. Κανονικά, η χρέωση, στο vodafone cu, για τα μηνύματα είναι 0,09Ε. Αν όμως, δεν το αγοράσετε "παρθένο cu", αλλά το μετατρέψετε από a la cart σε cu η χρέωση των μηνυμάτων γίνεται 0,05 . Αυτό που λέω ισχύει και δεν είναι ράδιο αρβύλα. Το έχω κάνει και εγώ αλλά και μου το έχει επιβεβαιώσει "άτομο" στη vodafone

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 15:09, 04-10-09:

WIND γιατί με συμφέρει καλύτερα ως προς τις χρεώσεις σε συγκεκριμένα άτομα αλλά ως και προς 3ους

Παράθεση

webdeveloper

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη webdeveloper
Ο webdeveloper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O webdeveloper έγραψε στις 14:00, 15-10-09:

Για μένα πρωτεύον ρόλο είναι ανάλογα τις ανάγκες του καταναλωτή.
Αν θέλεις να στέλνεις μόνο μηνύματα το καλύτερο δίκτυο είναι η Q-telecom με τιμές πραγματικά αρκετά συμφέρουσες.
Μετά αν θέλεις να μιλάς πολύ υπάρχουν τα πακέτα ομιλίας που έχουν πλέον όλες οι εταιρείες.
Έχω φτάσει μέχρι στιγμής στην Wind με Vodafone να μην έχω δοκιμάσει ποτέ και ούτε θέλω και Cosmote αρκετά ακριβά τα πάγια σε περίπτωση σύνδεσης.

Παράθεση

DragonGuard

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη DragonGuard
Ο DragonGuard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O DragonGuard Νίκος έγραψε στις 17:34, 26-10-09:

What s Up γιατί έχει τα καλύτερα πακέτα

Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,246 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 11:49, 27-10-09:

Εγώ έχω εδώ και χρόνια cu, μου το είχε μάθει η ξαδέλφη μου και μιλούσαμε υπερβολικά. Τότε (πριν 4-5 χρόνια) η cu ήταν η πρώτη που έδωσε χρόνο ομολίας και μηνύματα με 5 ευρώ, και τώρα μάθαν κι όλοι οι υπόλοιποι πφφ.

Αυτή τη στιγμή με μια ανανέωση οποιουδήποτε ποσού μέσα σε ένα μήνα έχεις τον επόμενο 1000 λεπτά ομιλίας και 1000 μηνύματα προς cu δωρεάν. Δε θα το πιστέψετε, αλλά τα 1000 λεπτά ομιλίας το μήνα δε μου φτάνουν

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 28-10-09 στις 07:49. Αιτία: Split
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη yozerehs
Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,387 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε στις 15:22, 18-04-10:

WIND, γιατί θεωρώ ότι είναι η πιο γενναιόδωρη εταιρία κινητής τηλεφωνίας.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 19:13, 26-07-10:

Λοιπόν λοιπόν, επειδή τα' χω πάρει απίστευτα, και δε ξέρω πού να το γράψω το γράφω εδώ, μπας και ξέρει κανείς..!

Έχω vodafone cu, καρτοκινητό πάντα. Σήμερα μετά από δύο μήνες, αποφάσισα να αγοράσω το πακέτο με τα 120mb internet για το κινητό.
Ωραία; Πολύ ωραία.
Παίρνω το 1286 πατάω 2, και ύστερα το 4, για επιβεβαίωση της αγοράς ξαναπατάω 1, και εκεί που λέω "ούφ επιτέλους τελείωσε να μιλάει" ακούω το κουλό "Tο αίτημά σας δε μπορεί να πραγτατοποιηθεί, διότι η υπηρεσία απευθήνεται μόνο σε συνδομητές cu."

Οκ, λέω, κάποιο λάθος θα έγινε. Ξαναπροσπαθώ, και πάλι το ίδιο. Ε τι στο διάλο;
Μετά έψαχνα ένα σχετικό sms που μου΄χαν στείλει για το πακέτο αυτό, και στέλνω sms για ενεργοποίηση του πακέτου. Περίμενω, και μετά από 20 δευτερόλεπτα έρχεται μήνυμα που λέει ότι η υπηρεσία μπορεί να πραγματοποιηθεί, αυτή τη φορά, μόνο από πελάτες ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗΣ.

Είναι δυνατόν να έχω σίγιου και καρτοκινητή και να μου λέει τα παραπάνω;
Ο Χριστός και η Παναγία. Θα μας τρελάνουν τελείως. -.-

δεν περιμένω απάντηση, απλά έπρεπε να το βγάλω από μέσα μου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giannis4ever
Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 654 μηνύματα.

O giannis4ever έγραψε στις 15:59, 27-07-10:

Στην εξυπηρέτηση πελατών μάλλον θα ξεμπερδέψεις.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • [Android] Εφαρμογές κινητής τηλεφωνίας - Από Bill
      Το θέμα έχει λάβει 45 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-08-14 στις 16:26.
    • Τα νέα των δικτύων κινητής τηλεφωνίας - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 125 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-07-14 στις 13:24.
    • Τέλη κινητής τηλεφωνίας - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 36 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-07-13 στις 00:16.
    • Εταιρία κινητής τηλεφωνίας; - Από Nana
      Το θέμα έχει λάβει 31 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-09-11 στις 23:12.
    • Εκθέσεις κινητής τηλεφωνίας - Από The Djinn
      Το θέμα έχει λάβει 26 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-03-06 στις 13:56.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους