Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,742 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 271 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δίκτυα κινητής τηλεφωνίας: ποιο προτιμάτε και γιατί;

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,880 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:53, 18-06-05:

Ποίο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας προτιμάτε και γιατί?
Εγώ έχω και προτιμώ την cosmote για το image της και για το πολύ κάλο και σταθερό δίκτυο που είχε στο Αγρίνιο (την πόλη μου δλδ) και για τις τιμές που είχε όταν την επέλεξα γιατί πλέον προσωπική μου άποψη ότι όποια εταιρία και να διαλέξει κάποιος τα ίδια θα πληρώνει. Μια επίσκεψη στους online τιμοκαταλόγους των εταιριών θα διαπιστώσετε την ομοιότητα στις τιμές
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,323 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 20:36, 18-06-05:

ΤΙΜ για το πολύ καλό σήμα και την άρτια εξυπηρέτηση και σεβασμό στον πελάτη.

Και ξέρω οτι και τα λεφτά μου δεν πάνε σε λαμόγια που στρογγυλοκάθονται στις καρεκλάρες τους ρουφόντας τον κόπο του ελληνικού λαού χρόνια ολόκληρα (ΟΤΕ) ή σε εταιρίες που εδω και πολλά χρόνια μου τα ρούφαγαν τα δραχμάκια μου με κρυφές χρεώσεις (Βόντα)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 21:21, 18-06-05:

Telestet και από μένα από το 1998 όταν κάποιες Cosmokartes είχανε μόνο λήψη μηνυμάτων..

PS. Βάλε δημοσκόπηση Bone!
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,240 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 23:00, 18-06-05:

Cosmo. H vodafon έχει σατανικά live τηλέφωνα με κλειδωμένα features και η TIM δεν έχει καλο σήμα στην περιοχή μου.
ρούφαγαν τα δραχμάκια μου με κρυφές χρεώσεις
Αναφέρεσαι στην ελάχιστη χρέωση 3 ημερών σε κάθε τηλεφώνημα; Δέν είχα ποτέ εγώ voda αλλά έχω παρακολουθήσει ένα καυγά μέσα σε μαγαζί με έναν παππού για τέτοιο θέμα.
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,880 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 00:12, 19-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
PS. Βάλε δημοσκόπηση Bone!
Το είχα ξεχάσει πριν
Αρχική Δημοσίευση από gademis
H vodafon έχει σατανικά live τηλέφωνα με κλειδωμένα features
Χμμμ και πόλλα imode κινητά έχουν κλειδωμένα features. Anyway εγώ πιστεύω ότι κάποιος μπορεί να επιλέξει και τι μη-vodafone live εκδοση της συσκευής.....
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,240 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 18:21, 19-06-05:

εγώ πιστεύω ότι κάποιος μπορεί να επιλέξει και τι μη-vodafone live εκδοση της συσκευής.....
...αν αποφασίσει να αποχωριστεί την επιδώτηση. Πρέπει να έχει σοβαρό πλεονέκτημα η voda που δέν έχει πέρα απο το ηθικό "δεν πληρώνω τον μπινέ ΟΤΕ".
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 11:19, 20-06-05:

Voda από συνήθεια.
Οι συσκευές τις εταιρίας είναι ελεείνες...
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 15:05, 20-06-05:

Έχω vodafone, αλλά προτιμάω cosmote για πολλούς και διάφορους λόγους.
Παράθεση

Iris_Didini

Νεοφερμένος

H Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H Iris_Didini έγραψε: στις 16:47, 20-06-05:

Αν και έχω ΤΙΜ (λόγω της προσφοράς non-stop, που -για να λέμε και την αλήθεια- είναι άπαιχτη ) πιστεύω ότι η Vodafone είναι μακράν η καλύτερη!
Έχει πολύ καλή κάλυψη, εύχρηστες υπηρεσίες (συγκρίνεται τώρα το Call Me Back με το κακέκτυπό του, Ring Me Now; Ή η επέκταση υπολοίπου, που είναι 2euro για τη Vodafone με 30cent "τόκο", ενώ για την Cosmote, με τον ίδιο "τόκο" σου δίνουν 1euro; Η SMS card με μόνο 5euro.. Και τόσα άλλα!) και όπου κι αν πας -τσουπ!- βλέπεις και ένα κατάστημά της, όπου η εξυπηρέτηση είναι γρήγορη και ευγενική.
Παράθεση

Iris_Didini

Νεοφερμένος

H Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H Iris_Didini έγραψε: στις 16:48, 20-06-05:

ifrit[ ]
Οι συσκευές τις εταιρίας είναι ελεείνες...
Σ' αυτό συμφωνώ, αλλά δεν είναι και κανείς υποχρεωμένος να τις αγοράσει!
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 19:50, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
ΤΙΜ για το πολύ καλό σήμα και την άρτια εξυπηρέτηση και σεβασμό στον πελάτη.

Και ξέρω οτι και τα λεφτά μου δεν πάνε σε λαμόγια που στρογγυλοκάθονται στις καρεκλάρες τους ρουφόντας τον κόπο του ελληνικού λαού χρόνια ολόκληρα (ΟΤΕ) ή σε εταιρίες που εδω και πολλά χρόνια μου τα ρούφαγαν τα δραχμάκια μου με κρυφές χρεώσεις (Βόντα)
Same here.
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 20:15, 20-06-05:

Με χαρά βλέπω επίσης οτι κανένας δεν έχει πάει στην Q. Την έχω άχτι για την καφρίλα που κάνει με τις χρεώσεις της (φτηνά να πάρεις και άμα σε πάρει κάποιος τσεκουρώνουν αυτόν με χρεώσεις για roaming).
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 21:25, 20-06-05:

Μη λέμε βλακείες. Το καλύτερο σήμα το έχει χαλαρά η Cosmote.
Παράθεση

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 116 μηνύματα.

O antonis_wrx έγραψε: στις 22:50, 20-06-05:

καλύτερο δίκτυο θεωρώ ότι είναι συνολικά η vodafone. Αλλα λόγω non-stop μετά από 5 χρόνια πήρα TIM..
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,334 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 20:24, 22-06-05:

ολες χάλια είναι...
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 12:25, 24-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn
Έχω vodafone, αλλά προτιμάω cosmote για πολλούς και διάφορους λόγους.
και γω το ιδιο...χρονια χρηστης της cosmote (αλλα και του ΟΤΕ ) η μοιρα μου τα τελευταια 3 χρονια με εριξε στην vodafone... :thumbsdown:
Παράθεση

ka-li

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H ka-li έγραψε: στις 12:45, 24-06-05:

Vodafone αλλά θα προτιμούσα να μην έχω καθόλου.... Χίλιες φορές καλύτερα χωρίς!!!!!
Αντε πια μ' αυτή την ακτινοβολία!!! :thumbsdown: :thumbsdown:
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 00:49, 25-06-05:

Τα μνμ που που σχολίαζαν την ακτινοβολία των κινητων μεταφέρθηκαν εδω
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,599 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 13:05, 28-06-05:

Εγώ έχω Vodafone(CU) 4 χρόνια,την προτιμώ έει πιστεύω το καλύτερο σήαμ απο όλες αν και πλέον μου έχει γίνει συνήθεια,αν και έχω σύνδεση(a la carte εννοώ) σε όλες τις εταιρίες,
Τώρα αυτή που χρησιμοποιώ είναι η CU ως βασικό αριθμό,την ΤΙΜ F2G για να μιλάω τσάμπα με το αγόρι μου, την Q για να στέλνω μηνύματα σε αριθμούςQ και γενικά εκτος απο την Σι γιου χρησιμοποιώ όποια με συμφέρει περισσότερο ανάλογα τις προσφορες.
Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε: στις 22:37, 22-08-05:

κανενα ολα τα ιδια ειναι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • [Android] Εφαρμογές κινητής τηλεφωνίας - Από Bill
      Το θέμα έχει λάβει 45 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-08-14 στις 16:26.
    • Τα νέα των δικτύων κινητής τηλεφωνίας - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 125 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-07-14 στις 13:24.
    • Τέλη κινητής τηλεφωνίας - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 36 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-07-13 στις 00:16.
    • Εταιρία κινητής τηλεφωνίας; - Από Nana
      Το θέμα έχει λάβει 31 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-09-11 στις 23:12.
    • Εκθέσεις κινητής τηλεφωνίας - Από The Djinn
      Το θέμα έχει λάβει 26 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-03-06 στις 13:56.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα