Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,433 μηνύματα σε 75,353 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 547 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πέθανε ο Michael Jackson

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 02:04, 26-06-09:

Ομολογώ οτι λυπήθηκα.
Άκουγα μικρός πολύ τα τραγούδια του, ακόμα τα ακούω κατά καιρούς.
Όχι οτι δεν είναι (ήταν τεσπά) show biz η όλη κατάσταση, αλλά για κάποιο λόγο μου φάνταζε πιο αθώο απο τη σύγχρονη εκδοχή του όρου.
Κρίμα κάπως.

Άντε να του αφιερώσουμε κι ένα τραγουδάκι του:
Michael Jackson - Gone Too Soon (απο το Dangerous)
RIP
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

domenica7

Διάσημο Μέλος

H domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 888 μηνύματα.

H domenica7 έγραψε: στις 02:10, 26-06-09:

Σήμερα πέθανε ένας διάσημος άνθρωπος.Θλιβερό γεγονός πράγματι ο χαμός ενος ανθρώπου.

Ο ευαίσθητος πλανήτης παθαίνει σοκ.Γίνεται είδηση.

Καθημερινά τέτοιες εικόνες λαμβάνουν χώρα.

http://isiria.files.wordpress.com/2009/03/white-phosphorus.jpg

http://www.qdeansloan.com/images/iraq-dad-dead-daughter.jpg

http://www.uslaboragainstwar.org/img/original/Fallujah.november.jpg

http://3.bp.blogspot.com/_NE-72ZXux-g/SabzmnJYkuI/AAAAAAAAIhE/oBuUin0X7NU/s400/0+Dead+Iraqi+kids.bmp

http://3.bp.blogspot.com/_LMwqZQzXS1Q/R0ge6_r5oOI/AAAAAAAAABU/FvYo50vTRC0/s320/great+famine.jpg

http://filipspagnoli.files.wordpress.com/2008/05/famine.jpg

Ο ευαισθητος πλανήτης μένει απαθής.Δεν αποτελεί είδηση.

Αν ο θάνατος ενός πλουσιου προσώπου της σόουμπιζ έπρεπε να με συγκινήσει λυπάμαι αλλά προτιμώ την ασέβεια και την αναισθησία.
Η ευαισθησία του καθενος θα φανεί αλλού πιστεύω εν καιρώ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nansy_astr

Διακεκριμένο μέλος

H nansy_astr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,697 μηνύματα.

H nansy_astr Lux and Veritas. έγραψε: στις 02:11, 26-06-09:

Όντως ΄πρέπει να σεβόμαστε τους νεκρούς γιατί πάνω από όλα ήταν άνθρωποι...Όταν πέθανε ο Σωτήρης Μουστάκας και τόσο μεγάλοι ηθοποίοι στην Ελλάδα υπήρξε πένθος.Θα μπορούσαμε να πούμε πώς σιγά τι έγινε τίποτα τρομέρο και ομως σεβαστήκαμε τον θανάτο τους.Αυτό ας κάνουμε και τώρα γιατί όπως προείπα μπορεί να μην ήταν επιστήμονας,πολιτικός,ή τίποτα άλλο,αλλά έχει προσφέρει πολλά στη μουσική βιομηχανία,πολλές γενιές μεγάλωσαν με τα τραγούδια του!!Ας το σεβαστούμε!!Σεβασμός στον νεκρό!

Θα συμφωνήσω με την domenica7 αλλά θα ήθελα να προσθέσω πώς πολλοί τέτοιοι πλούσιοι΄έχουν προσφέρει πάρα πολλά σε φιλανθρωπίες και σε οργανισμούς,για τον καταπολεμισμό διάφόρων ασθενειών όπως το AIDS,ο καρκίνος και άλλα..Χάρη στο φιλανθρώπικό τους έργο και την ευαισθησία τους καθώς και στη συμβολή τους στην ενημέρωση για τέτοια θέματα ύπηρξαν αρκετά θετικά αποτελέσματα..
Παράθεση

M4dn3sS

Διάσημο Μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 649 μηνύματα.

O M4dn3sS έγραψε: στις 02:12, 26-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από domenica7
Σήμερα πέθανε ένας διάσημος άνθρωπος.Θλιβερό γεγονός πράγματι ο χαμός ενος ανθρώπου.

Ο ευαίσθητος πλανήτης παθαίνει σοκ.Γίνεται είδηση.

Καθημερινά τέτοιες εικόνες λαμβάνουν χώρα.

http://isiria.files.wordpress.com/2009/03/white-phosphorus.jpg

http://www.qdeansloan.com/images/iraq-dad-dead-daughter.jpg

http://www.uslaboragainstwar.org/img/original/Fallujah.november.jpg

http://3.bp.blogspot.com/_NE-72ZXux-g/SabzmnJYkuI/AAAAAAAAIhE/oBuUin0X7NU/s400/0+Dead+Iraqi+kids.bmp

http://3.bp.blogspot.com/_LMwqZQzXS1Q/R0ge6_r5oOI/AAAAAAAAABU/FvYo50vTRC0/s320/great+famine.jpg

http://filipspagnoli.files.wordpress.com/2008/05/famine.jpg

Ο ευαισθητος πλανήτης μένει απαθής.Δεν αποτελεί είδηση.

Αν ο θάνατος ενός πλουσιου προσώπου της σόουμπιζ έπρεπε να με συγκινήσει λυπάμαι αλλά προτιμώ την ασέβεια και την αναισθησία.
Η ευαισθησία του καθενος θα φανεί αλλού πιστεύω εν καιρώ.

Domenica δεν σου ζητησε κανεις να τον σεβαστεις με την εννοια να λυπηθεις που πεθανε,ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΕΙΣ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΕΚΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΩΣ ΜΙΛΑΣ ΕΙΠΑΜΕ.Εσυ οπως και οι υπολοιποι.
Παράθεση

Kotatsuneko

Περιβόητο Μέλος

H Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο/Χαμαιλέων . Έχει γράψει 1,319 μηνύματα.

H Kotatsuneko έγραψε: στις 02:12, 26-06-09:

Ντομένικα κατάλαβε ότι δεν δίνω δεκάρα για το πόσα έβγαζε. Νεκρός είναι. Σεβασμός λοιπόν. Όπως θα σεβαστώ τον συνάθρωπό μου την μνήμη του έτσι και΄έναν αστέρα. Ηθικά δεν μου επιτρέπεται να διαχωρίζω τους νεκρούς ανα την κοινωνική τους κατάταξη. Αν δεν θες να το καταλάβεις οκ. Πρόσεχε τα λόγια σου λοιπόν για τον οποιονδήποτε νεκρο.
Παράθεση

nansy_astr

Διακεκριμένο μέλος

H nansy_astr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,697 μηνύματα.

H nansy_astr Lux and Veritas. έγραψε: στις 02:17, 26-06-09:

Θα συμφωνήσω με τους παραπάνω!!!Σεβασμός στον νεκρό..!!
Παράθεση

domenica7

Διάσημο Μέλος

H domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 888 μηνύματα.

H domenica7 έγραψε: στις 02:17, 26-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από M4dn3sS
Domenica δεν σου ζητησε κανεις να τον σεβαστεις με την εννοια να λυπηθεις που πεθανε,ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΕΙΣ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΕΚΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΩΣ ΜΙΛΑΣ ΕΙΠΑΜΕ.
Αν σε ενοχλούν τα λόγια μου μπορείς να κάνεις αναφορά το ποστ μου να με μπανάρουν.
Και δε νομίζω να είπα κάτι τόσο προσβλητικό.Τον τίτλο του κλειδωμένου θρεντ σχολίασα.Απο πότε απαγορεύται να εκφέρεις την αποψη σου και δεν το ξέρω;
Παράθεση

nansy_astr

Διακεκριμένο μέλος

H nansy_astr Lux and Veritas. έγραψε: στις 02:20, 26-06-09:

Η ελευθερία λόγου είναι αρεστή από τον οποιονδηποτε αλλά πρέπει να υπάρχουν και όρια κυρίως σε τέτοιου είδους θέματα..Είναι πολύ λυπηρό για τον καθένα.Χάθηκε μια ανθρώπινη ζωή όπως χάνεται κάθε μέρα,αλλά είναι μια ανθρώπινη ζωή..ας το σεβαστούμε!!
Παράθεση

M4dn3sS

Διάσημο Μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 649 μηνύματα.

O M4dn3sS έγραψε: στις 02:21, 26-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από domenica7
Αν σε ενοχλούν τα λόγια μου μπορείς να κάνεις αναφορά το ποστ μου να με μπανάρουν.
Και δε νομίζω να είπα κάτι τόσο προσβλητικό.Τον τίτλο του κλειδωμένου θρεντ σχολίασα.Απο πότε απαγορεύται να εκφέρεις την αποψη σου και δεν το ξέρω;

Απαγορευεται απο τοτε που δεν υπαρχει σωστος η προσβλητικος τροπος εκφρασης.
Παράθεση

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 488 μηνύματα.

O PGeorge4 έγραψε: στις 02:22, 26-06-09:

Και ετσι ξαναβρηκαν θεμα να ασχολουνται τα μμε και τα μεσημεριανα .
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 02:24, 26-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από nansy_astr
Η ελευθερία λόγου είναι αρεστή από τον οποιονδηποτε αλλά πρέπει να υπάρχουν και όρια κυρίως σε τέτοιου είδους θέματα..Είναι πολύ λυπηρό για τον καθένα.Χάθηκε μια ανθρώπινη ζωή όπως χάνεται κάθε μέρα,αλλά είναι μια ανθρώπινη ζωή..ας το σεβαστούμε!!
Aς πω κάτι και εγώ...Ναι χάθηκε μια ανθρώπινη ζωή και πρέπει να το σεβαστούμε..Εκνευρίζομαι όμως όταν βλέπω rip κοκ μόνο για διάσημους καλλιτέχνες και γενικά δημόσια πρόσωπα..
Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πυροσβέστης . Έχει γράψει 1,122 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 02:26, 26-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Kotatsuneko
Δεν το πιστεύω...Οχι ρε σεις.
Ντροπή σε όλα τα μελη του φόρουμ τα οποία χλέυασαν το θάνατο του. Σεβασμός ρε στο νεκρό. Αλλά βέβαια. Είμαστε ξερόλες. Ντροπή σας.

RIP MJ
Επιτελους,καποιος που συμφωνει,μολις ειχα μιλησει για σεβασμο στο νεκρο,ειδικα στο shoutbox,κοντεψαν να με φανε.
Για να βάζουμε τα πράγματα στην τάξη τους (εκ μέρους μου πάντα):
1) Δεν σχολίασα το μουσικό του έργο. Όπως είπα και στο έτερο ποστ ηταν ένας από τους μεγαλύτερους performers όλων των εποχών. Δεν τον ακούω και δε με τρελαίνει η μουσική του. Όμως η μουσική και η κουλτούρα δεν έχουν σύνορα και δε σταματούν όσο συνεχίζεται η δημοκρατική ανταλλαγή ιδεών.

2) Όλοι οι άνθρωποι δικαιούνται να πεθάνουν όπως αυτοί επιθυμούν. Όμως ο καθένας μας με τις επιλογές του διαλέγει πώς θα πεθάνει.

3) Σέβομαι τον θάνατό του στο βαθμό του ότι έφυγε μια ψυχή και δεν πρέπει κάποιος επειδή αντιτίθεται σε αυτά που έκανε π.χ. να βεβηλώσει το πτώμα κι εγώ δεν ξέρω τι άλλο. Αυτό δε σημαίνει ότι πρέπει να θρηνήσω και να κόπτομαι.

Αρχική Δημοσίευση από PGeorge4
Και συνεχιζω αφου το αλλο το κλειδωσαν .

ΟΟΟΟΟΟΟΟ συγκινήθηκα . Πεθανε ο μιχαλακης ο τζακσον . Βαρυ πενθος ...
Πεθανε ο michael jackson και τα τετοια μου κουνιουνται χαρας το πραγμα (Χωρις να θελω να τον προσβαλω σεβασμος στον νεκρο) . Ε οχι και πενθος σε ολον τον πλανητη ας γελασω......

Μια απλη λαικη εκφραση . Τα συναισθηματα ειναι τα ιδια για καθε νεκρο . ειπα σεβασμος . Επειδη μεθανε ο michael jackson πρεπει να υπαρξει διαφορετικη αντιμετωπιση ? Οκ πεθανε ο michael jackson τι να κανω να βαλω την γατα μου να κλεει ή να σκισω το μαγιο μου ? ναι πεθανε ο michael jackson ουτε καν τον ηξερα . Ειθε να επαναπαυτεί εν ειρηνη οπως και ολοι οι νεκροι .
Αλλα μην το μεγαλοπειετε και λετε πενθος για ολον τον πλανητη και ολα τα συναφη .
Ειθε να επαναπαυτεί εν ειρηνη
Πολλές φορές η διατύπωση διαμορφώνει και το ανάλογο νόημα και σίγουρα δεν είναι και το πιο θετικό.

Με λίγα λόγια δεν πρέπει να φτάνουμε στα άκρα. Σέβομαι το θάνατο ενός καλλιτέχνη. Σέβομαι το θάνατο ενός ανθρώπου. Δε σέβομαι το θάνατο ενός παιδόφιλου γιατί αυτός πέθανε, το παιδί ζει όμως. Επίσης η Υστεροφημία κερδίζεται ανάλογα με τις πράξεις. Ποιος είναι αυτός που θα αμφισβητήσει την προσφορά αυτού του κύριου; http://en.wikipedia.org/wiki/Muhammad_Yunus

Ο Θεός ας τον αναπαύσει!
Παράθεση

Kotatsuneko

Περιβόητο Μέλος

H Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο/Χαμαιλέων . Έχει γράψει 1,319 μηνύματα.

H Kotatsuneko έγραψε: στις 02:28, 26-06-09:

Μα σαφώς δεν μίλησα για το έργο και τη ζωή του. Εγώ απλά μίλησα για τον σεβασμό στον κάθε νεκρο
Παράθεση

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 488 μηνύματα.

O PGeorge4 έγραψε: στις 02:29, 26-06-09:

Σε καθε νεκρο . Γιατι να μην σεβαστεις τον θανατο ενος παιδοφιλου οπως λες ?
Παράθεση

Shadowfax

Επιφανές Μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 3,014 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε: στις 02:29, 26-06-09:

Απαγορευεται απο τοτε που δεν υπαρχει σωστος η προσβλητικος τροπος εκφρασης.
Πού ακριβώς εντόπισες αυτόν τον προσβλητικό και λανθασμένο τρόπο έκφρασης;
Δεν είπε δα και κάτι παράλογο στο τελευταίο μήνυμά της. Από πλευράς σεβασμού και έκφρασης τη βρίσκω ολόσωστη. Πού αναφέρεσαι; :what:

Προσωπικά δε ξέρω τίποτα για τον Michael Jackson. Ειλικρινά μπορεί αν με ρωτούσες σήμερα να σου πω κάτι γι' αυτόν να μην ήξερα απολύτως τίποτα εκτός από τα στοιχειώδη. Όπως και να 'χει, R.I.P. Είναι ένας άνθρωπος που πέθανε, και αυτό είναι που έχει σημασία.
Παράθεση

M4dn3sS

Διάσημο Μέλος

O M4dn3sS έγραψε: στις 02:31, 26-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Shadowfax
Πού ακριβώς εντόπισες αυτόν τον προσβλητικό και λανθασμένο τρόπο έκφρασης;
Δεν είπε δα και κάτι παράλογο στο τελευταίο μήνυμά της. Από πλευράς σεβασμού και έκφρασης τη βρίσκω ολόσωστη. Πού αναφέρεσαι; :what:

Προσωπικά δε ξέρω τίποτα για τον Michael Jackson. Ειλικρινά μπορεί αν με ρωτούσες σήμερα να σου πω κάτι γι' αυτόν να μην ήξερα απολύτως τίποτα εκτός από τα στοιχειώδη. Όπως και να 'χει, R.I.P. Είναι ένας άνθρωπος που πέθανε, και αυτό είναι που έχει σημασία.

στο προηγουμενο τοπικ που κλειδωθηκε,ειχαμε μιλησει και στο shout.
Παράθεση

Shadowfax

Επιφανές Μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 3,014 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε: στις 02:36, 26-06-09:

στο προηγουμενο τοπικ που κλειδωθηκε,ειχαμε μιλησει και στο shout.
Ωραία. Το προηγούμενο topic κλειδώθηκε, το shout είναι ακόμα ανοιχτό αλλά η συζήτηση τελείωσε εκεί. Από εκεί και πέρα, συνεχίζεται εδώ και σχολιασμός καλό είναι να γίνεται για ό,τι λέγεται εδώ. Πολύ ωραία τα είπε, στο τελευταίο της μήνυμα. Δεν προσέβαλε, είπα απλά τη γνώμη της. Γνώμη που με βρίσκει μάλιστα σχεδόν ολοκληρωτικά σύμφωνο. :iagree:
Παράθεση

M4dn3sS

Διάσημο Μέλος

O M4dn3sS έγραψε: στις 02:37, 26-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Shadowfax
Ωραία. Το προηγούμενο topic κλειδώθηκε, το shout είναι ακόμα ανοιχτό αλλά η συζήτηση τελείωσε εκεί. Από εκεί και πέρα, συνεχίζεται εδώ και σχολιασμός καλό είναι να γίνεται για ό,τι λέγεται εδώ. Πολύ ωραία τα είπε, στο τελευταίο της μήνυμα. Δεν προσέβαλε, είπα απλά τη γνώμη της. Γνώμη που με βρίσκει μάλιστα σχεδόν ολοκληρωτικά σύμφωνο. :iagree:

Επειδη γιναν αναφορες στο προηγουμενο τοπικ,και απο κει προηλθε η ολη συζητηση,για αυτο αναφερθηκα και εγω.
Παράθεση

Jewish Boy (Ανθρωπος)

Νεοφερμένος

Ο Ανθρωπος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

O Jewish Boy έγραψε: στις 02:46, 26-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από PGeorge4
Σε καθε νεκρο . Γιατι να μην σεβαστεις τον θανατο ενος παιδοφιλου οπως λες ?
εισαι ελεινος...βλεπεις πολλα μεσημεριανα μαλλον φιλε και απο εκει ακουσεσ την υποθεση παιδεραστιας που και καλα ειχε εμπλακει...αντε ψαξε καλυτερα το θεμα και μετα μιλα θα δεις οτι ηταν μεγαλη μουφα ολη η υποθεση και οτι τον εκμεταλευτικαν για να του τα παρουν

και στο κατω κατω
ο αναμαρτητος πρωτος το λιθο βαλετο(οπως λεει και η θρησκεια σας)
Παράθεση

Kotatsuneko

Περιβόητο Μέλος

H Kotatsuneko έγραψε: στις 02:48, 26-06-09:

Χωρίς το ουκ νομίζω
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πέθανε ο Νίκος Φώσκολος - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 35 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-11-13 στις 00:29.
    • Υπόθεση Michael Jackson - Από Lorien
      Το θέμα έχει λάβει 68 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-05-13 στις 20:52.
    • Ένας αλήτης πέθανε... - Από Great Chaos
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φάκελος: Ελληνική Κρίση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-02-12 στις 13:02.
    • Michael Flatley - Lord of the Dance - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-10-10 στις 08:26.
    • Michael Jackson - This Is It Tour [2009] - Από taint3d_s0ul
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-01-10 στις 10:13.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα