Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,030 μέλη και 2,416,284 μηνύματα σε 75,348 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 620 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πέθανε ο Michael Jackson

Brian

Νεοφερμένος

H Brian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H Brian έγραψε: στις 16:48, 26-06-09:

κανεις δεν μπορει να πει πως μισουσε τον εαυτο του... εκτος απο τον ιδιο... αυτα ελεγαν και για τον presley και για αλλους αλλα μαλλον αυθαιρετα!
-----------------------------------------
και τι να σας πω???? καποιοι μιλανε για τον βελουχιωτη σε forum για τον τζακσον!!! ελεος ρε παιδια! λιγο ελεοσ! τι σκατα σχεση εχει με το βασιλια της ποπ????
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

milanezos92

Δραστήριο Μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 212 μηνύματα.

O milanezos92 έγραψε: στις 17:39, 26-06-09:

οπως και να εχει ηταν απιστευτος ως καλλιτεχνης και δυσκολα θα βρεθει καποιος ανταξιος του......
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Brian

Νεοφερμένος

H Brian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H Brian έγραψε: στις 17:49, 26-06-09:

καλα ναι αυτο ειναι σιγουρο!
Παράθεση

iwanna

Δραστήριο Μέλος

H iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 372 μηνύματα.

H iwanna έγραψε: στις 21:03, 26-06-09:

Εγώ δεν πίστευα ποτέ ότι θα με επηρέαζε τόσο πολύ αυτό το γεγονός.Είμαι πραγματικά συντετριμένη RIP MJ
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 21:07, 26-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από iwanna
Εγώ δεν πίστευα ποτέ ότι θα με επηρέαζε τόσο πολύ αυτό το γεγονός.Είμαι πραγματικά συντετριμένη RIP MJ
Μια απ'τα ίδια. Είχα καιρό να δω τη μαμά μου να φοράει μαύρα. Φαίνεται υποσυνείδητα μου είχε περάσει την αγάπη της για το έργο του.

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=ciNGtielT84[/ame]
Παράθεση

Purple sunrise (Λουδοβίκος ο 16ος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκοταδιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

O Purple sunrise έγραψε: στις 21:10, 26-06-09:

Πέθανε ο μιχαλάκης ο Jackson;
Δεν θα μπορέσω να κοιμηθώ το βράδυ από το πένθος.
Παράθεση

iwanna

Δραστήριο Μέλος

H iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 372 μηνύματα.

H iwanna έγραψε: στις 21:18, 26-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από November Rain
Πέθανε ο μιχαλάκης ο Jackson;
Δεν θα μπορέσω να κοιμηθώ το βράδυ από το πένθος.
Δεν σου ζητάμε να σεβαστείς κάποιον τον οποίον πιθανώς να μην εκτιμάς ως καλλιτέχνη αλλά έστω δείξε σεβασμό στον άνθρωπο που είναι νεκρός...Αυτό πάει σε σένα και σε όσους κάθονται και γράφουν κακοπροαίρετα σχόλια για τον εν λόγω θάνατο.:thanks:
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκοταδιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

O Purple sunrise έγραψε: στις 21:20, 26-06-09:

Πεθαίνουν 10.000 άνθρωποι κάθε μέρα
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,240 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 21:23, 26-06-09:

αντε παλι τα ιδια
αν δεν σε ενδιαφερει ο θανατος του μη γραφεις στο θεμα, απλο
Παράθεση

laraska

Δραστήριο Μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O laraska έγραψε: στις 21:33, 26-06-09:

επεσα απο τα συννεφα ... δεν το πιστευα στην αρχη ... τι να κανουμε ομως !
ενας ηταν ο βασιλιας της ποπ .
Παράθεση

Μαρουλάκι (Χρονοκράτωρ)

Δραστήριο Μέλος

H Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 363 μηνύματα.

H Μαρουλάκι έγραψε: στις 21:36, 26-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από PGeorge4
Και συνεχιζω αφου το αλλο το κλειδωσαν .

ΟΟΟΟΟΟΟΟ συγκινήθηκα . Πεθανε ο μιχαλακης ο τζακσον . Βαρυ πενθος ...
Πεθανε ο michael jackson και τα τετοια μου κουνιουνται χαρας το πραγμα (Χωρις να θελω να τον προσβαλω σεβασμος στον νεκρο) . Ε οχι και πενθος σε ολον τον πλανητη ας γελασω......

Μια απλη λαικη εκφραση . Τα συναισθηματα ειναι τα ιδια για καθε νεκρο . ειπα σεβασμος . Επειδη μεθανε ο michael jackson πρεπει να υπαρξει διαφορετικη αντιμετωπιση ? Οκ πεθανε ο michael jackson τι να κανω να βαλω την γατα μου να κλεει ή να σκισω το μαγιο μου ? ναι πεθανε ο michael jackson ουτε καν τον ηξερα . Ειθε να επαναπαυτεί εν ειρηνη οπως και ολοι οι νεκροι .
Αλλα μην το μεγαλοπειετε και λετε πενθος για ολον τον πλανητη και ολα τα συναφη .
Ειθε να επαναπαυτεί εν ειρηνη
Τα χω πάρει άγρια με τον καθένα εδώ μέσα! Εγώ προσωπικά δεν άκουσα ποτέ μου τη μουσική του Τζάκσον αλλα ήξερα ότι είναι θρύλος και ότι ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ! Είτε γιατί είναι νεκρός είτε γιατί ήταν ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ θρύλος! Και αν δε σας νοιάζει που πέθανε μη συμμετέχετε στο θέμα!
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O Purple sunrise έγραψε: στις 21:39, 26-06-09:

αι ότι ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ! Είτε γιατί είναι νεκρός είτε γιατί ήταν ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ θρύλος!
Σεβασμός υπάρχει κοπέλα μου ο ίδιος που αρμόζει σε κάθε νεκρό όμως.
Όχι πένθος σε όλο τον κόσμο και παπ@@ριές.
Παράθεση

M4dn3sS

Διάσημο Μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 649 μηνύματα.

O M4dn3sS έγραψε: στις 21:39, 26-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Μαρουλάκι
Τα χω πάρει άγρια με τον καθένα εδώ μέσα! Εγώ προσωπικά δεν άκουσα ποτέ μου τη μουσική του Τζάκσον αλλα ήξερα ότι είναι θρύλος και ότι ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ! Είτε γιατί είναι νεκρός είτε γιατί ήταν ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ θρύλος! Και αν δε σας νοιάζει που πέθανε μη συμμετέχετε στο θέμα!

Το θέμα δεν είναι να τον σεβαστούν επειδή είναι "θρύλος" , το θέμα είναι να υπάρχει σεβασμός γιατί πολύ απλά είναι νεκρός,είτε ειναι ο Τζάξον ειτε είναι οποιοσδήποτε.
Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε: στις 21:40, 26-06-09:

δεν νομιζω οτι εχετε και εσεις δικαιωμα να λετε στον αλλον οτι δε μπορει να συμμετεχει στο θεμα. την αποψη του εκφραζει, οπως αλλωστε και εμεις που νιωσαμε μια λυπη
Παράθεση

Jewish Boy (Ανθρωπος)

Νεοφερμένος

Ο Ανθρωπος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

O Jewish Boy έγραψε: στις 01:54, 27-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από November Rain
Σεβασμός υπάρχει κοπέλα μου ο ίδιος που αρμόζει σε κάθε νεκρό όμως.
Όχι πένθος σε όλο τον κόσμο και παπ@@ριές.
καλα λεγε οτι θες...δικαιωμα σου
http://troktiko.blogspot.com/2009/06...kson_7176.html
http://troktiko.blogspot.com/2009/06...l-jackson.html

χτες η μουσικη(ποπ και οχι μονο) εχασε τον βασιλια της
Παράθεση

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 488 μηνύματα.

O PGeorge4 έγραψε: στις 03:12, 27-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Μαρουλάκι
Εχω δικαιωμα να εκφραζω την γνωμη μου αν δεν κανω λαθος .
Και αν καταλαβες εναντιονομαι στο "παγκοσμιο πενθος"
η σταση μου απεναντι στο γεγονος ειναι αυτη η οποια αρμοζει σε οποιονδηποτε νεκρο .
Ειπα σεβασμος .
Αν και ποσο πολυ μπορεις να σεβαστεις καποιον παιδοφιλο με ψυχολογικα προβληματα που εγινε απο μαυρος ασπρος με 1000 πλαστικες ο οποιος πεθανε απο υπερβολικη δοση ινσουλινης(δεν ειμαι σιγουρος οτι ειναι ινσουλινη αλλα κατι παρομοιο) στην ουσια , επισης ισως να το χτενιζε το καταιφι .
Και στο κατω κατω δεν σεβοταν ο ιδιος τον εαυτο του .
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε: στις 03:18, 27-06-09:

Κατι που με στεναχωρεσαι πολυ ηταν πως δεν προλαβαμε να τον χαρουμε κ live εγω κ κατι φιλοι μου. Ενας φιλος μου με πηρε σημερα κ εκλαιγαι. Ειχε κανονισει πως θα πηγαιναι σε καποια απο τις συναυλιες που ειχε προγραματισει. Αυτο σημαινει πως σε καποιους θα λειψει αυτη η ΜΟΝΑΔΙΚΗ φωνη κ αυτη η εκεντρικη προσωπικοτητα. Ηταν υπερβολικο πιστευω το κλαμα αλλα ο καθενας τον θανατο καποιου τον λαμβανει με διαφορετικο τροπο.
Παράθεση

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

O PGeorge4 έγραψε: στις 03:22, 27-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από BAM BAM
Κατι που με στεναχωρεσαι πολυ ηταν πως δεν προλαβαμε να τον χαρουμε κ live εγω κ κατι φιλοι μου. Ενας φιλος μου με πηρε σημερα κ εκλαιγαι. Ειχε κανονισει πως θα πηγαιναι σε καποια απο τις συναυλιες που ειχε προγραματισει. Αυτο σημαινει πως σε καποιους θα λειψει αυτη η ΜΟΝΑΔΙΚΗ φωνη κ αυτη η εκεντρικη προσωπικοτητα. Ηταν υπερβολικο πιστευω το κλαμα αλλα ο καθενας τον θανατο καποιου τον λαμβανει με διαφορετικο τροπο.
Τζαμπα λεφτα ε?
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε: στις 03:24, 27-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από PGeorge4
Εχω δικαιωμα να εκφραζω την γνωμη μου αν δεν κανω λαθος .
Και αν καταλαβες εναντιονομαι στο "παγκοσμιο πενθος"
η σταση μου απεναντι στο γεγονος ειναι αυτη η οποια αρμοζει σε οποιονδηποτε νεκρο .
Ειπα σεβασμος .
Αν και ποσο πολυ μπορεις να σεβαστεις καποιον παιδοφιλο με ψυχολογικα προβληματα που εγινε απο μαυρος ασπρος με 1000 πλαστικες ο οποιος πεθανε απο υπερβολικη δοση ινσουλινης(δεν ειμαι σιγουρος οτι ειναι ινσουλινη αλλα κατι παρομοιο) στην ουσια , επισης ισως να το χτενιζε το καταιφι .
Και στο κατω κατω δεν σεβοταν ο ιδιος τον εαυτο του .
Οτι και να ειχε κανει τι συμασια εχει? Κ αυτος δεν ηταν ανθρωπος? Ποιος στις μερες μας ειναι τελειος? Εχει αφησει ενα τεραστιο εργο πισω του κ αυτο δεν μπορει κανεις να το αμφισβητησει. Αν καποιοι ακουνε μονο ''κλαρινα'' κ φυσικα δεν μπορει να γνωριζει τι καριερα ειχε αυτος ο ανθρωπος. Για τα κλαρινα δεν το λεω για εσενα πρωσοπικα γενικα μιλαω. Κ ποιος ξερει οτι ολα αυτα που ειχαν πει ειναι αληθεια? Σε ολους δεν εχει τυχει να πουν κατι για αυτον αλλα να μην ισχυει? ακομα κ σε εμας δεν συμβαινει? Αρα ακομα περισσοτερο συμβαινει κ με καποιον διασημο.
-----------------------------------------
Εισαι σοβαρος? Ενοειτε πως δεν ηταν τζαμπα τα λεφτα. Τετοιοι καλλιτεχνες τα αξιζουν κ με το παραπανω... Ο καθενας θα εδινε λεφτα για να δει, να ακουσει, να θαυμασει τον καλλιτεχνη που εκτιμα...
Παράθεση

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

O PGeorge4 έγραψε: στις 03:37, 27-06-09:

Εισαι σοβαρος? Ενοειτε πως δεν ηταν τζαμπα τα λεφτα. Τετοιοι καλλιτεχνες τα αξιζουν κ με το παραπανω... Ο καθενας θα εδινε λεφτα για να δει, να ακουσει, να θαυμασει τον καλλιτεχνη που εκτιμα...
Ελα οκ μια μαλακια ειπαμε
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πέθανε ο Νίκος Φώσκολος - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 35 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-11-13 στις 00:29.
    • Υπόθεση Michael Jackson - Από Lorien
      Το θέμα έχει λάβει 68 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-05-13 στις 20:52.
    • Ένας αλήτης πέθανε... - Από Great Chaos
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φάκελος: Ελληνική Κρίση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-02-12 στις 13:02.
    • Michael Flatley - Lord of the Dance - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-10-10 στις 08:26.
    • Michael Jackson - This Is It Tour [2009] - Από taint3d_s0ul
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-01-10 στις 10:13.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα