Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,813 μέλη και 2,410,090 μηνύματα σε 74,988 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 451 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εδώ κάνουμε δίαιτα!

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 22:28, 18-12-06:

κλεφτρα, οκ θα το κανω

αλλα για το κινητρο...

ε τι αλλο, γυναικα:p
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 22:32, 18-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από epote
ε τι αλλο, γυναικα:p
Την κέρδισες μετά;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

O epote ) έγραψε: στις 09:56, 19-12-06:

οχι, οχι αυτην τουλαχιστον.

πικρα ε?
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 09:57, 19-12-06:

Δίετα ---> Πλάστης Dodge
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 10:13, 19-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από epote
οχι, οχι αυτην τουλαχιστον.

πικρα ε?

Ναι πικρα, αλλα ολα εδω πληρωνονται.

Ειχε το just friends στο filmnet χτες, το χεις δει ποτε; Καλα κωμωδια ειναι απλα το ειδα και σε "θυμηθηκα".

Παντως μπραβο σου που τα καταφερες.

Ενηγουεη, εγω εφαγα σοκολατα χτες! Μπραβο μου, ωραια τα καταφερα, δεν λεω αλλα ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ, τσακωθηκα ασχημα με τον φιλο μου κι ετσι ειμαι εγω, ξεσπαω στο φαι μου. Παντως δεν εφαγα πολλη και την υπολοιπη μερα ειχα φαει κανονικα προς το λιγο. Κι επισης δεν εφαγα βραδινο (ενας λογος που εφαγα την σοκολατα ειναι οτι δεν υπηρχε τιποτα να φαω στο σπιτι).

Αυτα τα νεα μου, εσεις;
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 17:54, 19-12-06:

χακουνα έλα να σε φιλέψω.... μόλις έφτιαξα κουραμπιεδάκια
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 18:09, 19-12-06:

Zanin, κολασμένη, τι μας λες καλέεε;;;
(καλέ φέρε συνταγή!!)
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 18:28, 19-12-06:

ασε δεν λέει να γραψω συνταγή για κουραμπιέδες εδώ που γράθουμε για διαιτα....θα το γραψω στο κατάλληλο θρεντ
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 10:03, 20-12-06:

Ντροπη σας!!!!
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

O epote ) έγραψε: στις 11:35, 20-12-06:

ιδου:

http://www.e-steki.com/forum/showthr...798#post150798
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Hakuna Matata έγραψε: στις 12:36, 20-12-06:

Να πω κι εγω την βλακεια μου;

ΠΑΛΙ εφαγα σοκολατα χτες.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 16:34, 20-12-06:

Ναι βρε Χακούνα μου, αλλά είπαμε... Στεναχώρια... Πολλή έφαγες;
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

O epote ) έγραψε: στις 18:52, 20-12-06:

χαχα ρε παιδια ενταξι σοκολατα ειναι εμεις το λεμε λες και πηρε τη δοση της

"με λενε hacuna και δεν ειμαι καλα, χτες ξαναηπια μετα απο 2 βδομαδες"

λολ, ενταξι δενε τοσο χαλια η φαση:p
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Hakuna Matata έγραψε: στις 15:41, 21-12-06:

Χαχαχαχαχα ναι καπως ετσι ειναι η κατασταση μου!

Προχτες εφαγα αρκετη, γυρω στις πεντε σειρουλες. Και χτες εφαγα πολυ λιγο φαι ολη μερα αλλα το βραδυ πηγα για κινεζικο... Αλλα δεν εφαγα μεχρι σκασμου, και δεν πηρα καν γλυκο!!!!

Εσεις τι μου κανετε;;
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 18:34, 21-12-06:

Έλα μωρέ, πέντε σειρές δε σε βγάζουν εκτός... Ειδικά μετά πό τόσο καιρό!!!!
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Hakuna Matata έγραψε: στις 11:20, 22-12-06:

Νομιζω πως η διαιτα μου εχει επισημως ληξει. Μπηκαμε σε εορταστικη περιοδο. Παρ'ολ'αυτα δεν θα ξεφυγω, και ΣΙΓΟΥΡΑ δεν θα παρω ουτε γραμμαριο!
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Hakuna Matata έγραψε: στις 15:07, 22-12-06:

Τι εγινε τσαπερδονες, πολλη ησυχια βλεπω! Πεινασαμε, πεινασαμε;;;;
Παράθεση

Sunrise

Δραστήριο Μέλος

H Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 278 μηνύματα.

H Sunrise έγραψε: στις 15:19, 22-12-06:

Eγώ πάντως πεινάωωωω.....
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 16:39, 22-12-06:

Επειδή κάνω επίσης δίαιτα...και επειδή επίσης δεν μπορώ να στερηθώ την σοκολάτα...τρώω μαύρη μία μπαρα για να στανιάρω...ίσως αυτό σε βοηθήσει
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 18:19, 22-12-06:

Χμ, να το γυρίσουμε σε "συντήρηση";
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους