Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,834 μέλη και 2,410,763 μηνύματα σε 75,038 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 245 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εδώ κάνουμε δίαιτα!

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 12:03, 09-01-07:

Ασε με μωρε, σκετη απελπισια ειμαι. Σα να μη φταναν ολα τ'αλλα μου ρθε και περιοδος κι ειμαι ασ΄τα να πανε....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 12:17, 09-01-07:

hakuna άσε και εγώ χάλια είμαι για τον ίδιο λόγο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sunrise

Δραστήριο Μέλος

H Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 278 μηνύματα.

H Sunrise έγραψε: στις 12:59, 09-01-07:

Koρίτσια! Και γω "συμπάσχω" περιμένοντάς την την ρημάδα, αλλά ας είμαστε αισιόδοξες σκεπτόμενες ότι τώρα είναι η ευκαιρία μας να αρχίσουμε δίαιτα! Θα χάσουμε και υγρά και θα έρθει η όρεξή μας στα νορμάλ, οπότε αναγκαστικά θα περιορίσουμε τη μάσα! ΝΑΙ???

Χακουνάκι μου και εσύ μαζί μας! Έτσι κοριτσάκι???
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 13:01, 09-01-07:

Σα πλοσπασησω...
Παράθεση

Sunrise

Δραστήριο Μέλος

H Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 278 μηνύματα.

H Sunrise έγραψε: στις 13:47, 09-01-07:

Ωραία, ωραία! Πάμε όλες μαζί γερά και δυνατά! Η περίοδος χάριτος των γιορτών τελείωσε προχθές!
Καινούριος χρόνος- καινούριοι στόχοι! Και θα τους επιτύχουμε τσούπρες μου!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 13:53, 09-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από violetta
Καινούριος χρόνος- καινούριοι στόχοι! Και θα τους επιτύχουμε τσούπρες μου!
thats the spirit! the idea! καθως και η υπογραφή μου
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Hakuna Matata έγραψε: στις 13:57, 09-01-07:

Απο την υπογραφη σου λειπει ενα ν
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 13:58, 09-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hakuna Matata
Απο την υπογραφη σου λειπει ενα ν

πφφφφφφφφφ λεπτομέρειες....

(παω να το αλλάξω tks)
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Hakuna Matata έγραψε: στις 14:04, 09-01-07:

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:52, 09-01-07:

Αχ κι εγώ σε 3-4 μέρες θα αδιαθετήσω!!!
Τι έγινε, ρε παιδιά, όλες μαζί;;
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 09:51, 10-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
εχω την εντυπωση οτι του ρουφ (αυτο της πειραιως που λες) είναι κλειστο απ τον τελευταίο σεισμό και μετα....
Χθες πάντως που πέρναγα απέξω μόνο το κλειστό του μπάσκετ είδα. Δεν είδα κάποιο άλλο κτίριο. Κατέβαινα την Πειραιώς.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 18:31, 18-01-07:

Λοιπόν, τέλος η περίοδος, τέρμα και οι δικαιολογίες για σοκολάτες!!

Αλλά, να πω... Δεν εξισορροπείται, κάααπως... αν αντί για κανονικό φαγητό, τρώω σαλάτα με σοκολάτα; Λίγη σοκολάτα, και σαλάτα με λίγη πρωτεΐνη, όχι μαρουλόφυλλα...
Και δεν εννοώ να γίνεται συχνά, αλλά να είναι λύση για όταν η σοκολάτα επιβάλλεται!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 20:35, 18-01-07:

λολολολολ
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 20:38, 18-01-07:

εγώ πάντος άρχισα διάδρομο.... σήμερα έκαψα 500 θερμίδες... έτσι έλεγε τουλάχιστον
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 20:39, 18-01-07:

καλα... ποση ώρα έκανες και σε τι σκάλα καλε?
γιατί εγω σήμερα στο μισάωρο κι έκαψα 100 όλες κι όλες
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε: στις 20:42, 18-01-07:

ουου αρκετή ώρα... 1 ώρα και αλλά το έχω στο αρκετά γρήγορο περπάτημα... σαν τζοκινγ
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 10:22, 22-01-07:

Πάντως εγώ όταν έκανα όργανα (και ειδικά ένα πράγμα σα διάδρομοποδήλατο...) έκαιγα σε 40 λεπτά 300+ θερμίδες...!
Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H X-girl έγραψε: στις 11:18, 22-01-07:

Δεν κοβω τις σοκολατες μου, λεμε! (αν και θα'πρεπε)
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 14:27, 23-01-07:

πεινάωωωωω!
έχω φάει το πρωί ένα μπολ δημητριακά, κατά τις 11 ένα τοστάκι, πριν λίγο ένα γιαουρτάκι, τώρα λιγουρεύομαι τα 2 κομματάκια σπανακόπιτας που μου εφτιαξε η μαμά. κ σκέφτομαι...
αν φάω τις σπανακόπιτες τώρα, μένω με ένα μήλο για το υπόλοιπο της ημέρας μέχρι να γυρίσω σπίτι, κάτι το οποίο δεν θα γίνει σύντομα.
τι προτείνετε; τι να κάνω; ή έστω τι μπορώ να φάω απο έξω σχετικά υγιεινό αλλά κ οικονομικό;
Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H X-girl έγραψε: στις 15:46, 23-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από travel_lover
πεινάωωωωω!
έχω φάει το πρωί ένα μπολ δημητριακά, κατά τις 11 ένα τοστάκι, πριν λίγο ένα γιαουρτάκι, τώρα λιγουρεύομαι τα 2 κομματάκια σπανακόπιτας που μου εφτιαξε η μαμά. κ σκέφτομαι...
αν φάω τις σπανακόπιτες τώρα, μένω με ένα μήλο για το υπόλοιπο της ημέρας μέχρι να γυρίσω σπίτι, κάτι το οποίο δεν θα γίνει σύντομα.
τι προτείνετε; τι να κάνω; ή έστω τι μπορώ να φάω απο έξω σχετικά υγιεινό αλλά κ οικονομικό;
Xμ..θα σου ελεγα να φας ενα κομματακι σπανακοπιτας τωρα και το αλλο οταν γυρισεις σπιτι..Ποιο ειναι το προβλημα δηλαδη?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους