Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,813 μέλη και 2,410,090 μηνύματα σε 74,988 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 450 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εδώ κάνουμε δίαιτα!

thodoris7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

O thodoris7 έγραψε: στις 16:20, 30-01-07:

Nα και ένα topic,που με αφορά.Κάνω δίετα από 2 Ιανουαρίου με σκοπό να χάσω 20 με 30 κιλά μιας που είμαι ολίγον γεματούλης.

Την τελευταία φορά την δίετα την άντεξα 2 μήνες με αποτέλεσμα -8 κιλά και μόλις την σταμάτησα,πήρα 10 κιλά
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 16:22, 30-01-07:

θοδωρή καλή δύναμη!!!!
εμείς μαζί σου
προσωπικά κάθε δευτέρα ξεκινάω δίαιτα και σχεδόν κάθε τετάρτη με βρίσκει μπουκωμένη με μια σοκολάτα
δε βαριέσαι... για το κάθε τι υπάρχει ο σωστός χρόνος...
παντως εδω θα βρεις σίγουρα συμπαράσταση!
καλώς ήρθες
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

thodoris7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

O thodoris7 έγραψε: στις 16:34, 30-01-07:

Ας ελπίσουμε να γίνουνε όλα καλά "κακή επιρροή" και να γίνω όπως παλιά
http://www.mdataplus.gr/humor/teorun1.gif
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 16:39, 30-01-07:

Αχ Κουέ μου, κλασικά... κι εγώ μέσα της εβδομάδας πάντα κάποια βλακεία κάνω... Αλλά δε βαριέσαι, τελικά ανανεώνει κι η σοκολάτα! Αρκεί να μην πάει από το ένα άκρο στο άλλο
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 11:01, 31-01-07:

Εγώ να ρωτήσω γιατί είναι τόσο σημαντικό το παραστράτημα μιας μέρας? Και εγώ προσπαθώ αλλά δεν τα έχω και σε τίποτα τα παραστρατήματα και το βλέπω περισσότερο σε βάθος χρόνου.

Κάτσε να τελειώσει και το θέμα δουλειά και με βλέπω και εκτός ομάδας μπάσκετ και δεύτερη άσκηση.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 11:04, 31-01-07:

δεν είναι το θέμα της μιας μέρας....
με μια μέρα ή με μια σοκολάτα, όχι δεν τρέχει τίποτα... απλά χάνεις με πιο αργους ρυθμούς.
Είναι όμως θέμα ψυχολογίας... λες "εεε παει, έφαγα μια σοκολάτα, την ξέσκισα τη δίαιτα, ας χτυπήσω και μια μακαρονάδα" και παει λέγοντας και τελικά καταστρέφεις συνολικά όλη την προσπάθεια.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 11:23, 31-01-07:

Ακριβώς, άλλο αν τελεικά μπορεί και καλό να κάνει αυτό το παραστράτημα...
Εγώ πολλές φορές το έχω κάνει αυτό, που περιγράφει η Κουέ... και εκεί που είχα φάει παραπάνω, αλλά ήμουν σε αποδεκτά όρια, νααα οι 1000 θερμίδες παραπάνω!
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 12:29, 31-01-07:

τελικά η καλύτερη δίαιτα είναι η στεναχώρια...
έχω να φάω κανονικά μια βδομάδα...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 12:56, 31-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από travel_lover
Αχ καλό μου... πρόσεχε τον εαυτό σου........
Παράθεση

thodoris7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O thodoris7 έγραψε: στις 13:29, 31-01-07:

Εγώ από 2 Ιανουαρίου εώς τώρα είμαι -3 κιλά
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover έγραψε: στις 13:54, 31-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Αχ καλό μου... πρόσεχε τον εαυτό σου........
τον προσέχω...έχω χάσει 2 κιλά μάνι μάνι!
κ αν συνεχίσω με βλέπω να είμαι πρώτο θέμα στην τηλεόραση "άλλη μια περίπτωση νευρικής ανορεξίας"!
να φανταστείς ένα σουβλάκι πλεον με το ζόρι το τρώω...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 13:59, 31-01-07:

Μωρέ μη γελάς... το ίδιο θα έλεγα σε κάποια αν το έριχνε στο φαΐ, όπως έκανα εγώ (και πήηηρααα):

Δεν έχει σχέση το φαγητό με τα προσωπικά μας, άρα μην την πληρώνει το στομάχι (τουλάχιστον) για προβλήματα της καρδιάς...
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover έγραψε: στις 14:03, 31-01-07:

Μωρέ μη γελάς... το ίδιο θα έλεγα σε κάποια αν το έριχνε στο φαΐ, όπως έκανα εγώ (και πήηηρααα):

Δεν έχει σχέση το φαγητό με τα προσωπικά μας, άρα μην την πληρώνει το στομάχι (τουλάχιστον) για προβλήματα της καρδιάς...
τι να σου πω... είχα την εντύπωση ότι ήταν 2 διαφορετικά όργανα με συνεννόηση μπαγλαμα, αλλά βλέπω ότι έχουν βαλθεί να με αποτελειώσουν...
πραγματικά, όσες φορές ήμουν στεναχωρημένη, δεν κατέβαινε μπουκιά. κ με το που θα με έπερνε τηλ κ θα λυνόνταν, μπορούσα να κατεβάσω τον άμπακο!
άβυσσος το στομάχι του ανθρώπου...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:06, 31-01-07:

Μωρέ τα λες κι ωραία, αλλά πρόσεχε, στο ξαναλέω... μοιάζει άκακο τώρα, που χάνεις και νιώθεις ωραία, αλλά μην πάει κατρακύλα!
Άσε που δεν είναι Άβυσσος, το έχω ψάξει...
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover έγραψε: στις 14:09, 31-01-07:

Μωρέ τα λες κι ωραία, αλλά πρόσεχε, στο ξαναλέω... μοιάζει άκακο τώρα, που χάνεις και νιώθεις ωραία, αλλά μην πάει κατρακύλα!
Άσε που δεν είναι Άβυσσος, το έχω ψάξει...
γελάω επειδή τα δάκρυα τουλάχιστον για τις επόμενες 2 ώρες έχουν στερέψει. δεν μαρέσει καθόλου αυτό που γίνεται, άλλωστε είμαι μόλισ 45 κιλά, δεν θέλω να χάσω... αλλά προσπαθώ κ δεν κατεβαίνει τπτ... με το ζόρι μισό πιάτο την ημέρα, απλά για να μην κλατάρω...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:14, 31-01-07:

Προσπάθησε να είσαι ήρεμη, πριν φας...
Δύσκολο, αν γενικά σε παιδεύουν σκέψεις, αλλά...
μέχρι να λυθεί το προσωπικό σου πρόβλημα, πρέπει να βρεις έναν τρόπο, να μην το ρίχνεις αλλού.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 15:17, 31-01-07:

Τράβελ, προσπάθησε να τρως μαλακά φαγητά για να μη δυσκολεύεσαι πιο πολύ (εκτός από το κυρίως γεύμα, που λες πως τρως μισό πιάτο):γιαούρτι, γάλα, χυμοί φυσικοί, ομελέτες (απλές με τυρί), τέτοια.. για να κρατιέσαι και να μη μένει άδειο το στομάχι σου.

Και σκέψου πως δεν σου κάνει καθόλου αυτό. Καταλαβαίνω πως δεν ελέγχεται, αλλά δεν θες να δημιουργήσεις κάποιο μόνιμο στομαχικό πρόβλημα ή κάτι άλλο σοβαρότερο, "απλά" επειδή χώρισες, αν καταλαβαίνεις τι εννοώ!
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,967 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 05:24, 01-02-07:

Τραβελούκο, άκου τι σου λένε τα κορίτσια. Αυτό είναι πάρα πολύ σοβαρό. Άκου τις συμβουλές τους τώρα που είναι νωρίς, πριν σε πιάσει η κουτρουβάλα..

Δε λέω, κάνει καλό ενίοτε να γινόμαστε χίλια κομμάτια για τα ερωτικά μας , αλλά όχι και να παίζουμε με την υγεία μας, έτσι;
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 09:50, 01-02-07:

Διαφωνώ.Η καλύτερη δίετα είναι η τροφική δηλητηρίαση. Έτσι μια καλή χωρίς όμως να πας νοσοκομείο που σου κόβει την όρεξη για καμιά εβδομάδα αλλά δεν στεναχωριέσαι κιόλας.

Πάντως εγώ τις έχω προτείνει τρόπους για να ξαναφάει αλλά δεν με ακούει. Είναι εγγυημένοι.
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover έγραψε: στις 13:13, 01-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Διαφωνώ.Η καλύτερη δίετα είναι η τροφική δηλητηρίαση. Έτσι μια καλή χωρίς όμως να πας νοσοκομείο που σου κόβει την όρεξη για καμιά εβδομάδα αλλά δεν στεναχωριέσαι κιόλας.

Πάντως εγώ τις έχω προτείνει τρόπους για να ξαναφάει αλλά δεν με ακούει. Είναι εγγυημένοι.

μην ανησυχείς, κ όταν μπορέσω θα τις έχω υπ'όψην μου...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους