Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,834 μέλη και 2,410,763 μηνύματα σε 75,038 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 244 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εδώ κάνουμε δίαιτα!

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 11:32, 16-02-07:

εγώ ιδέα δε έχω. τι είναι; τι δείχνει; πόσο πρέπει να είναι;;
πάντως παρά τα 44 κιλά μου, χτές κάποιος λαχάνιασε που με σήκωσε!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 11:37, 16-02-07:

Οποιοσδηποτε διψηφιος αριθμος με πρωτο ψηφιο το 4 δεν γινεται δεκτος.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 11:44, 16-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από io-io
Εμενα ενα μου εβγαλε 1950, που μου φαινεται πολυ.

Αυτο μου εβγαλε 1756, που μου φανηκε πιο νορμαλ...
1767 για μένα...
Τι κινητικότητα έβαλες? Medium?
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 11:55, 16-02-07:

Light νομιζω....
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 11:56, 16-02-07:

Εε? Εμενα με light μου βγάζει 1500 και λίγα ψιλά... Τα 64 κιλά 140 λίβρες δεν είναι? Xmmm... Χθες είχα βρει ένα καλο, αλλα μάλλον θα βάλω κάτω την παλιά διατροφή μου, να δω ποσα ήταν...
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 12:00, 16-02-07:

Και τι υψος εχεις?
Ρε, περιεργο αυτο, εγω ειμαι 163, 54 κιλα. Λες να το εκανα λαθος?
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 12:06, 16-02-07:

Και τι υψος εχεις?
Ρε, περιεργο αυτο, εγω ειμαι 163, 54 κιλα. Λες να το εκανα λαθος?
177, 64 kg
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io έγραψε: στις 12:10, 16-02-07:

Εγω το εκανα για σενα, και μου βγαζει 1895 για Light και πανω απο 2000 για medium.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 12:23, 16-02-07:

Εγω το εκανα για σενα, και μου βγαζει 1895 για Light και πανω απο 2000 για medium.
Μάλλον κάποιο θέμα με τι μετατροπή είναι... Από Converters που έχω βρει, είμαι 5'8'' και 140 lbs... ποσο με έβαλες?
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io έγραψε: στις 12:25, 16-02-07:

Το 5'8'' το εβαλες 5.8 in?

Γιατι 1ft=12in οποτε 5'8''=68in
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 12:30, 16-02-07:

Το 5'8'' το εβαλες 5.8 in?

Γιατι 1ft=12in οποτε 5'8''=68in
A, κατάλαβα!!!
Αμάν αυτές οι μονάδες... ευχαριστώ!!!
Παράθεση

Fallen_Angel (twisted things)

Νεοφερμένος

H twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H Fallen_Angel ...after dark i feel... έγραψε: στις 17:25, 20-02-07:

Εγώ που δεν μπορώ να πάρω κιλά τι να κάνω???
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 18:22, 20-02-07:

Ελπίζω στο γυμναστήριο να έκαψα τουλάχιστον τα χθεσινά παραπτώματά μου
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 19:17, 20-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Fallen_Angel
Εγώ που δεν μπορώ να πάρω κιλά τι να κάνω???

Έλα στο σπίτι μου για 1 ευδομάδα
Παράθεση

Fallen_Angel (twisted things)

Νεοφερμένος

H twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H Fallen_Angel ...after dark i feel... έγραψε: στις 19:20, 20-02-07:

Θα το σκεφτώ!!!!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 19:22, 20-02-07:

Ο άντρας μου δεν έπερνε γραμάριο για πολλά χρόνια τον 1 μήνα πήρε 10 κιλά και τον 3ο μήνα απέχτησε 15 κιλά και χολιστερίνη Ειπέ κανένας τίποτα;
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 20:14, 22-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Ο άντρας μου δεν έπερνε γραμάριο για πολλά χρόνια τον 1 μήνα πήρε 10 κιλά και τον 3ο μήνα απέχτησε 15 κιλά και χολιστερίνη Ειπέ κανένας τίποτα;
Παναγιά μου!!!!! ΛΟΛ!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 21:04, 22-02-07:

Λοιπόν... μετά από όοοοοοοοοολες τις κρεπάλες και τις παρασπονδίες, και αφού έχουν κι ολας περάσει και δύο μήνες που τέλειωσαν οι καταραμένες οι γιορτες (εφυγαν και αποκριες και βαλεντινου με γλυκα κλπ )
ξαναμπαίνω με θέρμη στη μάχη....

ελπίζω αυτή τη φορά να τα πάω καλύτερα....
ξεκινάω δευτέρα (μιας που θα πάω εκδρομή το σουκου στο μαγευτικό Πήλιο και σιγα μην αφησω τα κοψιδια στους άλλους ) με την βοήθεια διατροφολόγου

δώστε μου κουράγιο!!!
στόχος -15
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 21:07, 22-02-07:

Έχασα και μισό κιλό αυτή τη βδομάδα. Καλά πάμε....
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 21:09, 22-02-07:

αδέσποτο είσαι ο φάρος μου... με εσένα στο νου θα προχωρήσω αυτή τη φορά τη δίαιτα μου.....

αλήθεια σου λεω!!! σε σκεφτόμουν πολύ και ... μπράβο σου ρε!!!!
σε ζηλεύω για την δύναμη σου και το πόσο καλά τα εχεις καταφέρει ως τώρα!!! συνέχισε!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους