Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,834 μέλη και 2,410,763 μηνύματα σε 75,038 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 246 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εδώ κάνουμε δίαιτα!

phyllis (αθηνα)

Δραστήριο Μέλος

H αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H phyllis έγραψε: στις 09:34, 14-06-07:

εγω ειμαι πολυ χαρουμενη!! ημουν 74,5 και εχω φτασει αισιως τα 63 κιλα μεσα σε 2,5 μηνες, χανω περιπου 4 κιλα το μηνα και θελω να φτασω τα 59 για να ειμαι σε ιδανικες αναλογιες και να εχω το περιθωριο του + 1, 2 κιλακια και να οταν βλεπω τη ζυγαρια στα 60 να φρεναρω...........
αχ παιδια νιωθω πολυ ωραια, αγορασα καινουρια ρουχα και νιωθω πολυ πιο ομορφη απο πριν! και ηθελα να το μοιραστω μαζι σας!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 09:44, 14-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από phyllis
εγω ειμαι πολυ χαρουμενη!! ημουν 74,5 και εχω φτασει αισιως τα 63 κιλα μεσα σε 2,5 μηνες, χανω περιπου 4 κιλα το μηνα και θελω να φτασω τα 59 για να ειμαι σε ιδανικες αναλογιες και να εχω το περιθωριο του + 1, 2 κιλακια και να οταν βλεπω τη ζυγαρια στα 60 να φρεναρω...........
αχ παιδια νιωθω πολυ ωραια, αγορασα καινουρια ρουχα και νιωθω πολυ πιο ομορφη απο πριν! και ηθελα να το μοιραστω μαζι σας!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 09:45, 14-06-07:

μπραβο σου φυλίς!!!

αντε και στα δικα μας!!!
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 09:48, 14-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Νανά μου, οι κουταλιές του λαδιού είναι όντως κουταλιές γλυκού;
Ναι, κουταλάκια του γλυκού. Γιατί να μην είναι;
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 13:21, 14-06-07:

Πω πω.. εγώ δεν θα μπορέσω ποτέ να αδυνατίσω όσο θέλω..
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 13:49, 14-06-07:

μπα, μην το λες... εδω εγω που ζω απο, με και για τα γλυκα και κουτσα-στραβα τα καταφερνω.. ενα καλο προγραμμα απο ενα σωστο διαιτολογο θελεις και εισαι ενταξει..
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 14:09, 14-06-07:

Φυλις συγχαρητηρια!

Εγω τρια θελω να χασω κι ολο την αναβαλλω τη διαιτα αλλα τωρα το πηρα αποφαση, ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΩ!
Παράθεση

phyllis (αθηνα)

Δραστήριο Μέλος

H αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H phyllis έγραψε: στις 14:50, 14-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hakuna Matata
Φυλις συγχαρητηρια!

Εγω τρια θελω να χασω κι ολο την αναβαλλω τη διαιτα αλλα τωρα το πηρα αποφαση, ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΩ!
ελα καλε 3 κιλακια δεν ειναι τιποτα!!

θα τα χασεις τσακ μπαμ!
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 14:59, 14-06-07:

Νανα sorry αν γινομαι αδιακριτος αλλα ποσα κιλα εισαι, ποσα θες να χασεις, ποσο γρηγορα, και ποσες θερμιδες ειναι η διαιτα που σου εδωσαν ;
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 15:09, 14-06-07:

κι εγω θελωωωωωωωωωωωωω (εμοτικον που σπαραζει στο κλαμα)
Παράθεση

phyllis (αθηνα)

Δραστήριο Μέλος

H phyllis έγραψε: στις 15:34, 14-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
κι εγω θελωωωωωωωωωωωωω (εμοτικον που σπαραζει στο κλαμα)

θα τα καταφερεις!!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 16:37, 14-06-07:

κι εγώ θέλω
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 17:08, 14-06-07:

Εσυ θα πρεπει να περιμενεις λιγο.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 17:10, 14-06-07:

Λοιπόν ξεκίνησα χορτοφαγεία που δεν με ποιάνει καθόλου σαν θερμίδες, τρώω όλων των ιδών τα χωρταρικά εκτώς απο κρέας, υπάρχει κάτι που πρέπει να αποφύγω λόγω θερμίδας;
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 18:10, 14-06-07:

λιπη και απλους υδατανθρακες

Δεν θα εκανα χορτοφαγια ποτε παντως...
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 18:24, 14-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
λιπη και απλους υδατανθρακες

Δεν θα εκανα χορτοφαγια ποτε παντως...
ούτε εγώ άλλα πρέπει να χάσω 20 κιλά
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 19:27, 14-06-07:

20;;;; Καλέ όχι δα!!!!

Άλλωστε, τι πάει να πει χορτοφαγία;;
Μόνο χόρτα;

Αν φας πέντε ντομάτες δεν είναι καθόλου το ίδιο, με το αν φας πέντε φαλάφελ, δηλαδή κάτι τηγανητό... Και τα τηγανιτά κολοκυθάκια χορτοφαγικά είναι, αλλά να τα λίπη...
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 19:36, 14-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
20;;;; Καλέ όχι δα!!!!

Άλλωστε, τι πάει να πει χορτοφαγία;;
Μόνο χόρτα;

Αν φας πέντε ντομάτες δεν είναι καθόλου το ίδιο, με το αν φας πέντε φαλάφελ, δηλαδή κάτι τηγανητό... Και τα τηγανιτά κολοκυθάκια χορτοφαγικά είναι, αλλά να τα λίπη...
Τρώω τα πάντα άλλα όχι τιγανητά, κολοκύθεια κουνουπίδια τα πάντα όλα άλλα όχι τιγάνι, η μάνα μου δηλαδή πώς επιβιώνει τώσα χρόνια; εξάλου 25 είναι κανονικά άλλα έχασα 5 στο δρόμο, είμαι 83 κιλά πάλι είχα χάσει 9 και πήρα 5
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 20:33, 14-06-07:

Μανια με μονοφαγιες το μονο που θα καταλαβεις ειναι να ανεβοκατεβαινεις στα κιλα μονιμως..σκοπος ειναι να σταθεροποιηθεις, κι αυτο θα γινει αν τωρα που εισαι σε διαιτα τρως κατι λιγοτερο απ'ο,τι πρεπει να τρως σε κανονικες συνθηκες.. Δηλαδη νορμαλ πραγματα, και κρεας 2-3 φορες τη βδομαδα, και κοτοπουλο, και λαδερα, και απ'ολα. Απλα φροντισε να αποφευγεις τηγανιτα, γλυκα, πατατακια-ξηροκαρπια-ολα αυτα που συνοδευουν τελεια τη μπυρα, και τρωγε περισσοτερα φρουτα και λαχανικα.

Στο θεμα, εχασα 3 κιλα, αλλα δε χαιρομαι καθολου γιατι ειμαι ακομη 4 κιλα πανω απ'τα κανονικα μου, και συνολικα θελω να παω στα -6 απο τωρα..δηλαδη, ουαααΧ!
Πιο πολυ τσαντιζομαι γιατι με τοσο αστατο ωραριο δεν προκειται ποτε να καταφερω να κρατησω διαιτολογιο, και το μονο που μπορω να κανω ειναι να κοβω γευματα για να ρθει σε ισορροπια το πραγμα.
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 21:51, 14-06-07:

Mε προλαβε η Νυφη-Πτωμα.

Κατι αλλο. Μη κοβετε γευματα τελειως. Απλα μειωστε τα σε θερμιδες.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους