Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,834 μέλη και 2,410,763 μηνύματα σε 75,038 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 246 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εδώ κάνουμε δίαιτα!

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 08:48, 06-09-07:

Εγώ κάνω διαιτα απο την Δευτέρα πιάνει;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 17:29, 06-09-07:

..τι κάνουμε εδώ λέει..????

μουχαρχαρμουΥΥΧΑΡΧΑΡΧΑΡΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ..........
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 18:08, 06-09-07:

Εγω παντως φετος το καλοκαιρι εκανα την αντι-διαιτα και εχασα και 2 κιλα. Gym I love you.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 21:07, 06-09-07:

Πως γίνεται η αντι-δίαιτα;

Εγώ πάντως σήμερα ξεκίνησα δίαιτα τύπου Gilli diet, αλλά είναι από έναν καρδιολόγο εδώ κοντά και είναι μικρή και περιποιημένη επιχείρηση. Μια χαρά και η γευση και οι ποσότητες! Και σου φέρνει μέχρι και τα φρούτα!
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 21:11, 06-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Πως γίνεται η αντι-δίαιτα;
Ααααα, ειναι πολυ απλη. Τρως οτι θες αρκει να υπερβαινει τις 500 θερμιδες. Και οσες φορες τη μερα θες.
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 21:33, 06-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από io-io
Ααααα, ειναι πολυ απλη. Τρως οτι θες αρκει να υπερβαινει τις 500 θερμιδες. Και οσες φορες τη μερα θες.
κι εγώ θέλω τέτοιαααααααα...

βασικά, την κάνω ήδη...
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 12:45, 08-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από evouli
τι εγινε ρε παιδια; τις κοψαμε τις διαιτες;;;

υπομονή κανα δυο μηνάκια και μετά θα πρωτοστατήσω σηκώνοντας ψηλά το λάβαρο της πείνας
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 16:43, 08-09-07:

Εγώ πάντως ξεκίνησα.. και είμαι στην τρίτη μέρα σήμερα. Όχι δίαιτα όμως, διατροφή!
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 16:51, 08-09-07:

Εγω τελικα , εκπληκτος ειδα οτι αντι να παρω κανα κιλο στο ταξιδι, εχασα 1 κιλο. Ε τωρα ομως με βλεπω με αγριες διαθεσεις και πρεπει να κρατηθω γιατι ξεκινησα ασχημα ! Ε με βλεπω να κανω ενα γυμναστηριακι να τελειωνουμε.
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 10:25, 10-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
υπομονή κανα δυο μηνάκια και μετά θα πρωτοστατήσω σηκώνοντας ψηλά το λάβαρο της πείνας
και σιγά μη σ'ακολουθήσει ο ωρίωνας
Παράθεση

Filippia

Νεοφερμένος

H Filippia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Filippia έγραψε: στις 17:09, 17-09-07:

Γεια σας παιδιά
Έχω να χάσω 12 κιλά και θέλω παρεάκι στην προσπάθεια. Ξεκινάω απ' τη στιγμή που θα πατήσω το "υποβολή" κι ελπίζω να τα καταφέρω. Καλή επιτυχία σε όλους όσους προσπαθούν!!!
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 17:12, 17-09-07:

Καλωσηλθες, καλο κουραγιο και καλο πεισμα στην προσπαθεια σου ! Οτι βοηθεια χρειαστεις, εδω ειμαστε
Παράθεση

Filippia

Νεοφερμένος

H Filippia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Filippia έγραψε: στις 17:13, 17-09-07:

Σ' ευχαριστώ Lorien! Ελπίζω αυτή τη φορά να μην τα παρατήσω -κλασικά- την τρίτη μέρα - χα χα χα
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 17:17, 17-09-07:

Ως παθούσα να ξέρεις ότι η πρώτη βδομάδα είναι δύσκολη!
Μετά είσαι καλύτερα... Υπομονή και να δεις τι ωραία θα νιώθεις όταν αδυνατίσεις!
Παράθεση

Filippia

Νεοφερμένος

H Filippia έγραψε: στις 17:24, 17-09-07:

Άρα την επόμενη Δευτέρα.... μμμ για να δούμε. Είναι κανείς άλλος που ξεκινάει σήμερα;
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 18:05, 17-09-07:

Εγω. ....i hope
Παράθεση

Filippia

Νεοφερμένος

H Filippia έγραψε: στις 18:07, 17-09-07:

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 19:47, 17-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Filippia
Άρα την επόμενη Δευτέρα.... μμμ για να δούμε. Είναι κανείς άλλος που ξεκινάει σήμερα;
την ερχόμενη Δευτέρα όχι αλλά σε κανα δίμηνο εγώ θα γράψω εδώ ότι πάω για καμια 25άρα οπότε ελπίζω να είσαι εδώ να τα δεις και να πάρεις κουράγια

(α ρε γιε μου γιε μου.... τι θυσίες τραβάω η μάνα για σένα )
Παράθεση

Filippia

Νεοφερμένος

H Filippia έγραψε: στις 20:47, 17-09-07:

"Κακή Επιρροή" καλή λευτεριά και μη σε νοιάζουν τα 25 κιλά.... θα φύγουν γρήγορα μετά τη γέννα
Παράθεση

Filippia

Νεοφερμένος

H Filippia έγραψε: στις 10:07, 18-09-07:

Καλημέρα σε όλους. Προσοχή, προσοχή: Ακολουθεί χαζή ερώτηση
Υπάρχουν κάπου εύκαιρες δημοσιευμένες διατροφές μελών για αδυνάτισμα;;; (είναι 92 σελίδες αυτό το νήμα... δεν είναι που τεμπελιάζω να το διαβάσω, δεν προλαβαίνω, αλήθεια )
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους