Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,088 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,944 μηνύματα σε 74,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

BitDefender Internet Security:Απορίες/Απόψεις/Ενημέρωσεις κλπ

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 12:12, 19-07-09:

Εδώ θα συζητάμε ό,τι έχει σχέση με το BitDefender Internet Security.
Υ.Γ:Άν υπάρχει παρόμοιο θέμα παρακαλώ τους mods να μου δώσουν το link.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

qwerty111

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη qwerty111
Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,266 μηνύματα.

O qwerty111 έγραψε στις 21:40, 19-07-09:

Εγώ δεν μπορώ να εκφράσω μια ξεκάθαρη γνώμη για το Bitdefender καθώς δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ. Πάντως, σύμφωνα με το Av-Comparatives έχει υψηλά επίπεδα εντοπισμού malware αλλά από την άλλην έχει και πολλά FPs. Για αυτό εγώ δεν σκοπεύω να το χρησιμοποήσω στο μέλλον καθώς πολλές φορές οι ψευτοσυναγερμοί είναι το ίδιο επικίνδυνοι με τους ιούς. Μπορεί να μαρκάρει ένα σημαντικό αρχείο ως επικίνδυνο και μετά το σύστημα να μην ξεκινάει. Βέβαια, αν κάποιος είναι αρκετά έμπειρος και δεν μπερδεύεται από τους Fps ενδεχομένως να αποτελεί μια καλή λύση.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Silent_Killer
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,331 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε στις 15:07, 01-08-09:

Είναι πραγματικά καλό...αυτό χρησιμοποιώ αυτόν τον καιρό!!Δεν έχει και τόσα fps!Σχεδόν όλα τα αν έχουν!!Εγώ προσωπικά το κατατάσω ανάμεσα στα κορυφαία αν μαζί με gdata-avira-fsecure-kaspersky και άλλα αν που χρησιμοποιούν τις μηχανές τους!Έχω μείναι απόλυτα ικανοποιημένος από αυτό!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους