BitDefender Internet Security:Απορίες/Απόψεις/Ενημέρωσεις κλπ

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εδώ θα συζητάμε ό,τι έχει σχέση με το BitDefender Internet Security.
Υ.Γ:Άν υπάρχει παρόμοιο θέμα παρακαλώ τους mods να μου δώσουν το link.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να εκφράσω μια ξεκάθαρη γνώμη για το Bitdefender καθώς δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ. Πάντως, σύμφωνα με το Av-Comparatives έχει υψηλά επίπεδα εντοπισμού malware αλλά από την άλλην έχει και πολλά FPs. Για αυτό εγώ δεν σκοπεύω να το χρησιμοποήσω στο μέλλον καθώς πολλές φορές οι ψευτοσυναγερμοί είναι το ίδιο επικίνδυνοι με τους ιούς. Μπορεί να μαρκάρει ένα σημαντικό αρχείο ως επικίνδυνο και μετά το σύστημα να μην ξεκινάει. Βέβαια, αν κάποιος είναι αρκετά έμπειρος και δεν μπερδεύεται από τους Fps ενδεχομένως να αποτελεί μια καλή λύση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Είναι πραγματικά καλό...αυτό χρησιμοποιώ αυτόν τον καιρό!!Δεν έχει και τόσα fps!Σχεδόν όλα τα αν έχουν!!Εγώ προσωπικά το κατατάσω ανάμεσα στα κορυφαία αν μαζί με gdata-avira-fsecure-kaspersky και άλλα αν που χρησιμοποιούν τις μηχανές τους!Έχω μείναι απόλυτα ικανοποιημένος από αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top