Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,093 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,064 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε ποιο μέρος έχετε περάσει τις καλύτερες διακοπές;

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 08:56, 26-07-07:

Στη Κεφαλλονιά μέχρι τώρα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη hamsteraki
H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε στις 08:56, 26-07-07:

Στη Μύκονο όλες τις φορές που έχω πάει, στην Καλαμάτα απίστευτα Καλοκαίρια και ειδικά εκείνο του 2001, στο Ντουμπάι, στη Μονεμβασιά και ελπίζω σε όλα τα νησιά που θα πάω φέτος

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 09:00, 26-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από hamsteraki
Στη Μύκονο όλες τις φορές που έχω πάει, στην Καλαμάτα απίστευτα Καλοκαίρια και ειδικά εκείνο του 2001, στο Ντουμπάι, στη Μονεμβασιά και ελπίζω σε όλα τα νησιά που θα πάω φέτος
Θα σου αρέσει και στην Ελαφόνησο τώρα που θα πάς.

Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη ALEX_
Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε στις 10:20, 26-07-07:

Στα Γιάννενα 6 χρόνια φοιτητικής ζωής!

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 09:37, 01-08-07:

Έχω περάσει καλά σε πολλές διακοπές, αλλά μερικές ήταν τέλειες:

Λευκάδα 2001: οι πρώτες μου σαν φοιτήτρια. Με πολύ ωραία παρέα, περνούσαμε τέλεια, κολύμπι, χαβαλές, τέλειες.

Νορβηγία 2001: οικογενειακά, αλλά παρόλα αυτά ήταν τέλεια. Από τις πιο ωραίες χώρες που έχω πάει!

Αμοργός 2003: τεράστια παρέα, ΠΟΛΥΣ χαβαλές κι ένα πανέμορφο νησί το οποίο γυρνάγαμε ανακαλύπτοντας κάθε μέρα κάτι διαφορετικό. Εκεί ξεκίνησε κι ένας τρελός έρωτας που με ταλαιπώρησε 1 χρόνο.

Αίγυπτος 2004: από τα ταξίδια που πρέπει ο καθένας να κάνει. Οι άπειρες δραστηριότητες συνδυασμένες με τον χαβαλέ φοιτητικής εκδρομής. Και μια κουλτούρα που συναντούσα πρώτη φορά έντονα.

Μπέργεν, Νορβηγία 2006: στην αδερφή μου που έκανε Erasmus. Τέλεια, φοιτητικά. Η πρώτη φορά που έμεινα σε νορμάλ εστία και είδα τι με περίμενε.

Ίος 2006: μπάνιο, φαγητό και τρελές νύχτες. Είχα πάει με την κολλητή μου, αν και τις νύχτες τις περνάγαμε πάντα χωριστά.

Το ξέχασα:
Αγγλία 1996: οι πρώτες μου διακοπές στο εξωτερικό με τα αγγλικά που πήγαινα! Ήμασταν πολλοί έφηβοι μέσα στην τρέλα, οι συνοδοί χύμα, μέναμε Λονδίνο και γυρίσαμε πάρα πολλά μέρη. Γέλιο, βλακείες, έκπληξη για το καινούριο. Μαζί και μια αγαπημένη φίλη που δεν υπάρχει πια.

Αλλά οι καλύτερες είναι αυτές που θα έρθουν. Πότε; Δεν ξέρω.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη underwater : 01-08-07 στις 11:35.
Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη hamsteraki
H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε στις 09:45, 01-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Θα σου αρέσει και στην Ελαφόνησο τώρα που θα πάς.

.. Δεν ήρθα

Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lilith
H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε στις 11:12, 01-08-07:

Εάν εξαιρέσω, την συντροφιά του ανθρώπου που με ενδιαφέρει...

Τις ωραιότερες διακοπές τις πέρασα στην Γαύδο !!!

Υπάρχει μια τεράστια παραλία με τρεις - τέσσερεις ταβέρνες με γεννήτριες... και ένα πλήθος από αλμυρίκια, τα οποία δημιουργούν ακόμα και σπηλιές..., που μέσα μπορεί να χωρέσουν και σκηνές...
Αλλά βέβαια, αυτές δεν είναι αρκετές για όλους...
Υπάρχουν όμως για όλους, αρκετά δέντρα, ώστε να έχουν όλοι σκιά...
Η παραλία είναι υπέροχη με λεπτή ξανθή άμμο και τα νερά κρύσταλα...

Την χρονιά που ήμουν εγώ εκεί και μάλιστα, είχα την τύχη να καθίσω 3 ολόκληρους μήνες, όλοι οι κατασκηνωτές γνωριζόμασθαν και φθάσαμε να γίνουμε μια παρέα...

Κάθε βράδυ, γινόντουσαν γλεντάκια και πολλές βραδυές, υπήρχαν και ψάρια τσάμπα..., από παρέες που πήγαιναν για ψαροντούφεκο και επειδή δεν είχαμε ψυγεία, δεν γινόταν να κρατηθούν τα ψάρια..., οπότε τα δίνανε στην ταβέρνα και τα έψηνε και τρώγαμε όλοι και πληρώναμε μόνο τις σαλάτες και τις μπίρες...
Δεν ήταν όμως το φαγητό το θέμα, ήταν ότι τέτοιες φάσεις..., γινόντουσαν ευκαιρία για να μαζευτούμε όλοι και να κάνουμε γλεντάκι..., που κατά κανόνα τελείωνε το ξημέρωμα...

Αξέχαστες διακοπές...!!!!

Την Γαύδο, αξίζει να την επισκεφθεί κανείς, το πρόβλημα είναι ότι είναι αρκετά μακριά... και ότι δεν έχει και δρόμους...

Όλες οι μετακινήσεις πάνω στο νησί, γίνονται με τραχτέρ, γιατί όλο το νησί είναι σκεπασμένο με άμμο...
Άντε και κανένα εντούρο...

Να πω και το άλλο..., εγώ πήγα εκεί και ήταν έτσι πριν 10 χρόνια, αλλά δεν νομίζω ότι οι συνθήκες θα είναι και τώρα πολύ διαφορετικές...

Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Δανάη
H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

H Δανάη έγραψε στις 00:12, 11-05-08:

Οι καλύτερες διακοπές μεχρι τώρα ήταν στον Πόρο (μακράν οι καλύτερες!!), Σύρο και στην Κύθνο (λόγω παρέας περισσότερο)
μετά Κεφαλονια και Λευκάδα.
και από χειμερινές διακοπές Αυστρία και Παρισι!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

commie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη commie
H commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

H commie έγραψε στις 01:13, 11-05-08:

οι καλύτερες διακοπές :
1. η πενθήμερη στην δευτέρα λυκείου στην Ελλάδα ( λόγω συμμαθητών)
2. Χριστούγεννα στο Λονδίνο το 2000 ( μου άρεσε πολύ που ήταν στολισμένο λόγω Χριστουγέννων)
3. μια κρουαζιέρα 12 μέρες ( σε νησιά της Ελλάδας και στην Ιταλία ) με τον άντρα μου και δυο πολύ καλούς φίλους βασικά περάσαμε τέλεια ωραία αξιοθέατα, τοπία, μπαράκια και ψώνια
4. άλλη μια κρουαζιέρα 14 ημέρες ( σε νησιά Ελλάδας , στην Ρουμανία στην Κροατία και στο Ουκρανία) πάλι με τον άντρα μου και με τους δυο μας κολλητούς .
Βασικά μου αρέσουν πολύ οι κρουαζιέρες ...
5. 7 μέρες στην Βουλγαρία , ήταν τέλεια κάναμε σκι αλλά πολύ κρύο και τα ψώνια πάμφθηνα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 08:47, 11-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
  • Άμστερνταμ και Βρυξέλες με την κολλητή μου (απίστευτο γέλιο, μας περνούσαν για ζευγάρι!!!)
  • Παρίσι με φλογερό αίσθημα! (αχ βαχ...)
  • Θεσσαλονίκη με όλους τους τρελλούς φίλους τους Θεσσαλονικιούς!! (με έπιασε νοσταλγία )
Τελικά δεν είναι το μέρος που κάνει τις διακοπές ξεχωριστές... αλλά το με ποιόν/ούς είμαστε....

και πρέπει να προσθέσω το περισυνό καλοκαίρι με την κοιλιά τούμπανο στο Αγκίστρι με τον Αργύρη και ήρθε και για δύο μέρες το Ντινάκι παρέα μας

Παράθεση

newyork (Nancy)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη newyork
H Nancy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.

H newyork I can't take it any longer έγραψε στις 10:01, 11-05-08:

Όσο απίστευτο και αν ακούγετε πέσρυ στην Αθήνα μόνη χωρίς γονείς...Σα τη ταινία μόνος στο σπίτι..
Όλη μέρα βόλτα για καφέ με φιλές και για ψώνια και το απογευματάκι σπίτι με τον φίλο μου και την παρέα αράζαμε μπροστά στην τηλεόραση ή ακούγαμε μουσικη μεχρι αργά και ξεσηκώναμε τη γειτονιά....

Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nininaou
H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 10:24, 11-05-08:

Kάρπαθος
Αν και συχνά γινόμαστε η αιτία της μείωσης του τουρισμού, περνάμε τέλεια!

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 18:50, 11-05-08:

Θεσσαλονίκη με όλους τους τρελλούς φίλους τους Θεσσαλονικιούς!! (με έπιασε νοσταλγία )
Μια απ' τα ίδια. Ένα 3ήμερο απάνω στη Σαλονίκη, έχω να θυμάμαι - συγκριτικά με όπου έχω πάει έως τώρα.

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 18:59, 11-05-08:

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 19:01, 11-05-08:

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τη λιτή ανακοίνωση της δεσποινίδας! Σαλόνικα for evah!

Ειδικά αν έχεις καλή παρέα - γενικότερα αυτό ισχύει στις διακοπές.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 19:02, 11-05-08:

και πρέπει να προσθέσω το περισυνό καλοκαίρι με την κοιλιά τούμπανο στο Αγκίστρι με τον Αργύρη και ήρθε και για δύο μέρες το Ντινάκι παρέα μας
Αλήθεια;

Εμένα αυτές οι διακοπές ήταν οι χειρότερές μου, γιατί ήμουν μόνη και ήταν μόνο για 2 μέρες! (δλδ ήταν τέλειες όσο είμασταν μαζί, αλλά μισούσα την κοιλιά σου τα βράδια που ήθελες να φύγεις! )

Παράθεση

fosia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη fosia
H fosia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H fosia έγραψε στις 19:29, 11-05-08:

Σέριφος!!!!
(κάμπινγκ...)
αλλά περιμένω να δω και πως θα είναι η Μύκονος τώρα...

Παράθεση

olibos2008 (Δέσποινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη olibos2008
H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H olibos2008 έγραψε στις 20:50, 04-06-08:

Τις καλύτερς διακοπές τις έχω περάσει στην Πάρο. Αλλά και στην Σαντορίνη έχω περάσει ωραία, στην Ζάκυνθο, στο Αγκίστρι δέ έχω περάσει κάτι καλοκαίρια καταπληκτικά.

Παράθεση

ghelly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ghelly
H ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 156 μηνύματα.

H ghelly έγραψε στις 20:57, 04-06-08:

Η Σαντορίνη είνα απίστευτη. Δεν την χορταίνεις με τίποτα

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 21:00, 04-06-08:

Τις καλύτερες διακοπές τις έχω περάσει στην Κέρκυρα με φίλους, στη Σαντορίνη που πήγαμε κοριτσοπαρέα μόλις τελειώσαμε τις Πανελλήνιες και σε Λος Άντζελες- Μαιάμι που είχαμε πάει για λίγες μέρες ένα καλοκαίρι

Παράθεση

vendetta (Thor)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vendetta
Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ξεναγός . Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O vendetta έγραψε στις 21:53, 04-06-08:

Κέρκυρα με φίλους, Τουρκία οικογενειακά και το καλύτερο από όλα Νέα Υόρκη με τη σχολή (πιο πολύ εκδρομή βέβαια) πριν από ένα χρόνο...

Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Angie_Ann
H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε στις 22:26, 04-06-08:

Tις πιο τρελές και φανταστικές τις πέρασα με την παρέα μου στη Σαντορίνη! (Aν και πιστεύω ότι οι φετινές will outwin όλες τις προηγούμενες!)

Επίσης απίστευτες στιγμές τρέλας ήταν όταν είχα πάει στο Λονδίνο μόνο και μόνο για να είμαι στο μεγαλύτερο μεταμεσονύχτιο Harry Potter party για το 6ο βιβλίο.

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 12:18, 08-09-08:

Τις πιο ωραίες διακοπές τις πέρασα φέτος στην Σκιάθο!!! Τέλειο νησί και ακόμα πιο τέλεια παρέα!!!

Βεβαια και στην Πάρο είχα περάσει πάρα πολύ ωραία, στις πρώτες διακοπές με τις φίλες μου!!!

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann
Tις πιο τρελές και φανταστικές τις πέρασα με την παρέα μου στη Σαντορίνη! (Aν και πιστεύω ότι οι φετινές will outwin όλες τις προηγούμενες!)

Να ρωτήσω Angie αν οι φετινές διακοπές ξεπέρασαν τις προηγούμενες ή είναι αυτονόητο;

Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Palladin
H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε στις 12:24, 08-09-08:

αχ
Σαντορίνη

Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερωφίλη
H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 913 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε στις 21:46, 27-02-09:

Νομίζω πως ήταν στη Σύρο...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

jesse_james

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη jesse_james
Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 282 μηνύματα.

O jesse_james Murdered by a Traitor and Coward έγραψε στις 22:22, 27-02-09:

'

Στο χωριό μου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 19:55, 01-03-09:

Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική!! Καλή παρέα να υπάρχει και οπουδήποτε περνάς καλά!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 10:23, 03-03-09:

Κούβα. Μαγική χώρα. Νησί γεμάτο μυρωδιές, έρωτας... Αχχχχ...

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 19:20, 05-03-09:

Κέρκυρα, Κως, Ρόδος, Σαντορίνη, Νάξος.
Τα νησιά που επισκέπτομαι συχνά και όλα μου έχουν αφήσει καλές αναμνήσεις.
Επίσης μερικά Σάββατα στην Ύδρα!

Παράθεση

Metallou19 (Blood Guzzler In Wonderland)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Metallou19
H Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.

H Metallou19 Kill Me... With Your Kisses... έγραψε στις 01:39, 13-03-09:

Στην Βούρμπιανη (Γιάννενα)
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Spiti_Xamkos_1_medium.JPG
Εμφανίσεις:  71
Μέγεθος:  112,5 KB
και
στην Δασιά (Κέρκυρα)
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  1.jpg
Εμφανίσεις:  64
Μέγεθος:  29,4 KB
Πριν μερικά χρονάκια που είχα πάει.

Παράθεση

dimitral

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitral
H dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 209 μηνύματα.

H dimitral έγραψε στις 10:45, 13-03-09:

στην λευκαδα.δεν ειχε να κανει τοσο με το μερος οσο με την παρεα.και ηταν οι πιο παιδικες διακοπες που εχω κανει απο τοτε που ενηλικιωθηκα!!!!!!

Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-sofia
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε στις 10:53, 13-03-09:

Στην Πράγα - Τσεχία!!! Τέλεια..
Χιόνια, χρώματα, ΄πολύ όμορφα

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ioakos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ioakos
H ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H ioakos ακυρο έγραψε στις 11:30, 13-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από dimitral
στην λευκαδα.δεν ειχε να κανει τοσο με το μερος οσο με την παρεα.και ηταν οι πιο παιδικες διακοπες που εχω κανει απο τοτε που ενηλικιωθηκα!!!!!!

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 23:37, 09-03-11:

Θεσσαλονικη για παντα!!!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη katalinos
Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 446 μηνύματα.

O katalinos έγραψε στις 23:43, 09-03-11:

στο στέκι

κλείνω δύο χρόνια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 00:20, 10-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από katalinos
στο στέκι

κλείνω δύο χρόνια
Με ποιο account;

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 11:59, 10-03-11:

Φετος το καλοκαιρι....στον παραδεισο........

Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gaspar
Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε στις 14:35, 10-03-11:

στο άγιο όρος

παρθένα δάση, μετακινήσεις με μουλάρια, δύσβατα μονοπάτια, απέραντη ησυχία.

Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη grotesque_mask
H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε στις 14:43, 10-03-11:

σαντορίνη (μια με γονείς, και μια με φίλους), υπέροχο νησί, θα πήγαινα ξανά ευχαρίστως
αγγλία και σκωτία, όμορφα τοπία, πολλά αξιοθέατα....
χαλκιδική κλασικά κάθε καλοκαίρι με τις μαγευτικές παραλίες

Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη katalinos
Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 446 μηνύματα.

O katalinos έγραψε στις 18:42, 11-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από gaspar
στο άγιο όρος

παρθένα δάση, μετακινήσεις με μουλάρια, δύσβατα μονοπάτια, απέραντη ησυχία.
οικόπεδα φιλέτα με θέα , φορολογικός παράδεισος με άφεση αμαρτιών , απολωλότα πρόβατα που βρίσκουν τον δρόμο τους με προσευχή και δικαστική ασυλία , μια κόλαση που την φυλάει ο Άγιος Πέτρος , μπαρότσαρκες που καταλήγεις να τα πίνεις με όλα τα ζώα της κιβωτού του νώα , και το φίδι να μου μιλάει συμβολικά ενώ αλείφομαι με λάδι μαυρίσματος και αγνές κορασίδες παίζουν στην άμμο μπίτς βόλευ .

αμήν

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 00:49, 25-04-11:

Θεσσαλονίκη με φεγγάρι...όλους τους πόνους μου να πάρει...να ξημερώσεις στον Βαρδάρη...

ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΜΕ ΠΑΣ!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DreamRider (Χρήστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamRider
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 100 μηνύματα.

O DreamRider έγραψε στις 00:58, 25-04-11:

Κεφαλονια!!!! Το πρωτο μου ταξιδι με μηχανες και με παρα πολυ καλη παρεα και ξενυχτια σε παραλιες που εχουν μεινει σε ολους αξεχαστα...

Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη cacofonix
Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 02:40, 25-04-11:

Τις καλύτερες διακοπές τις πέρασα ένα 3ημερο το καλοκαίρι του 2006 στο Πλατανίτσι, στη Χαλκιδική. Υπηρετούσα εκείνη την περίοδο στη Ν. Σάντα και μπορώ να πω ότι ήταν μεγάλη ανακούφιση από το φόρτο του στρατού...

Παράθεση

ShatteredIce

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ShatteredIce
H ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H ShatteredIce Out from Under έγραψε στις 02:40, 25-04-11:

στην Κρήτη..αρχικά έμεινα 7 χρόνια και πηγαίνω για διακοπές...αλλά ακόμα και όταν ήμουν εκεί , ήταν να σα να βρισκόμουν σε διακοπές αξέχαστα χρόνια..

Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 02:42, 25-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από ShatteredIce
στην Κρήτη..αρχικά έμεινα 7 χρόνια και πηγαίνω για διακοπές...αλλά ακόμα και όταν ήμουν εκεί , ήταν να σα να βρισκόμουν σε διακοπές αξέχαστα χρόνια..
Εγώ είμαι από Χανιά, οπότε κάθε Χριστούγεννα, Πάσχα, Καλοκαίρι τα επισκέπτομαι.

Παράθεση

ShatteredIce

Πολύ δραστήριο μέλος

H ShatteredIce Out from Under έγραψε στις 02:48, 25-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από cacofonix
Εγώ είμαι από Χανιά, οπότε κάθε Χριστούγεννα, Πάσχα, Καλοκαίρι τα επισκέπτομαι.
Τα Χανιά είναι από τα καλύτερα μέρη της Κρήτης όποτε πήγαινα εκδρομή εκεί τρελαινόμουν!!!

Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

O cacofonix έγραψε στις 02:49, 25-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από ShatteredIce
Τα Χανιά είναι από τα καλύτερα μέρη της Κρήτης όποτε πήγαινα εκδρομή εκεί τρελαινόμουν!!!
Αν και από κει, προτιμώ το Ρέθυμνο.

Παράθεση

ShatteredIce

Πολύ δραστήριο μέλος

H ShatteredIce Out from Under έγραψε στις 02:56, 25-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από cacofonix
Αν και από κει, προτιμώ το Ρέθυμνο.
σοβαρά;;; εγώ σε προτίμηση τα είχα:
1 Χανιά
2 Ιεράπετρα
3 Ηράκλειο
4 Άγιος Νικόλαος
και κάπου στο τέλος το Ρέθυμνο!

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 03:00, 25-04-11:

Τις καλύτερες μου διακοπές έως τώρα τις έχω κάνει στην ..Οξφόρδη και το Λονδίνο! Ήταν τον Νοέμβριο του 2009, μετά από ένα σοβαρό πρόβλημα που με ταλαιπωρούσε και όντας φουλ ερωτευμένη, έχοντας όμως ταυτόχρονα πεθυμήσει αφόρητα το αντικείμενο του πόθου μου, αφού είχα δύο μήνες να τον δω. Η πρώτη στιγμή που βρεθήκαμε στο αεροδρόμιο ήταν σαν από ταινία: οι βαλίτσες μου ήταν μες στη μέση, ο κόσμος περνούσε με δυσκολία, αλλά εμείς το μόνο που μπορούσαμε να κάνουμε ήταν να φιλιόμαστε. Μετά από μερικές μέρες δε, γιορτάσαμε την επέτειο του πρώτου μας χρόνου μαζί εξίσου ρομαντικά σε ένα σκηνικό που ήταν εντελώς κινηματογραφικό και με έναν ουρανό γεμάτο αστέρια..

Θα ξαναγυρνούσα σε εκείνη την εποχή οποτεδήποτε, είναι από τις σπάνιες φορές που νιώθω πως δύσκολα θα ξαναζήσω κάτι παρόμοιο κι ας ξέρω πως πάντα προκύπτει κάτι καλύτερο γενικά.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 10:37, 25-04-11:

Στην Αθήνα.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους