Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,022 μέλη και 2,415,980 μηνύματα σε 75,327 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 204 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε ποιο μέρος έχετε περάσει τις καλύτερες διακοπές;

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 14:35, 21-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
χαχαχα...Βόλο μένω...οπότε το πολύ πολύ να το περάσω Αι-Γιάννη, Χορευτό...δηλαδή στην πίσω πλευρά του Πηλίου προς Αιγαίο 'η σε καμιά Λεπτοκαριά (έτσι γράφεραται;!;!) που πάει μια φίλη μου!Πάντως είμαι με τρέλα και κορδέλα....'η αλλιώς...τρία πουλάκια κάθονταν και πίναν coca cola! 8)
Βόλο μένεις;Με έστειλες τώρα!!!Χθες γύρισα απο Βόλο!!!!!Δεν σου κάνω πλάκα!Ένα Σαβ/κο έπινα τσίπουρα και έτρωγα πεινιρλί στο Koκούν(έτσι δε λέγεται).Όσο για την πίσω πλευρά του Πηλίου(αυτή που βλέπει Αγιόκαμπο δεν λεςπήγα Αι-Γιάννη,Πετρομέλισσο,Μπότα(ελπίζω να λέγετε έτσι και να μην γελάσεις) Σε λίγο θα βγούμε και συγγενείς
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 14:48, 21-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Βόλο μένεις;Με έστειλες τώρα!!!Χθες γύρισα απο Βόλο!!!!!Δεν σου κάνω πλάκα!Ένα Σαβ/κο έπινα τσίπουρα και έτρωγα πεινιρλί στο Koκούν(έτσι δε λέγεται).Όσο για την πίσω πλευρά του Πηλίου(αυτή που βλέπει Αγιόκαμπο δεν λεςπήγα Αι-Γιάννη,Πετρομέλισσο,Μπότα(ελπίζω να λέγετε έτσι και να μην γελάσεις) Σε λίγο θα βγούμε και συγγενείς
Την επόμενη φορά που θα'ρθεις τα τσίπουρα δικά μου!Θα σε πάω και 'Αγιους - Σαράντα...εκεί να δείς πανικό και τα ποτά κερασμένα (να'ναι καλά τα conne μου 8) ) Αν ξανάρθεις το κανονίζουμε με χίλιαααααααααα! Από Βόλο είμαι...αν έχεις ρίζες εδώ, λές ...θα κάνω μετά ποστ "βρήκα την χαμένη μου ξαδέρφηηηηηηηη στο forum "

P/s: Σωστά τα είπες τα μέρη
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 15:12, 21-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Την επόμενη φορά που θα'ρθεις τα τσίπουρα δικά μου!Θα σε πάω και 'Αγιους - Σαράντα...εκεί να δείς πανικό και τα ποτά κερασμένα (να'ναι καλά τα conne μου 8) ) Αν ξανάρθεις το κανονίζουμε με χίλιαααααααααα! Από Βόλο είμαι...αν έχεις ρίζες εδώ, λές ...θα κάνω μετά ποστ "βρήκα την χαμένη μου ξαδέρφηηηηηηηη στο forum "

P/s: Σωστά τα είπες τα μέρη
Καλό!!!!!Φιλάκια!!!!
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 16:25, 21-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
Γιατι βρε καλο μου? τι κανεις εσυ τα καλοκαιρια?
δουλεύω σε ξενοδοχείο... λατρεύω την δουλεία μου αλλα το θέμα των Καλοκαιρινών διακοπών πάντα με στενοχωρεί...
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 16:26, 21-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn
Ζάκυνθος... το καλύτερο μέρος ever. Έχω και μακρινή καταγωγή απο Ζάκυνθο (4-5 γενιές πρίν), Διονύσης γάρ.
Γειά σου βρε Νιόνιο πατρίδα!!
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 16:30, 21-06-05:

Παρίσι σε μια εκδρομή πριν χρόνια... 5 και βάλε...
Παράθεση

sky+sea

Νεοφερμένος

Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O sky+sea έγραψε: στις 21:24, 21-06-05:

Moυ άρεσε πολύ ο Πάπιγγος στα Ιωάννινα (αλλά αφιλόξενοι οι ντόπιοι) , τα Σύβοτα στην Ηγουμενίτσα , το Πήλιο φυσικά και η Κρήτη . με καλή παρέα . Χειρότερες διακοπές η 5ημερη ....
Παράθεση

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 116 μηνύματα.

O antonis_wrx έγραψε: στις 23:14, 21-06-05:

Στο νησί μου την Λήμνο καλοκαίρι από Α προς Β λυκείου. Έκτος από τις παρέες που έχω εκεί, είχε τύχει να ανέβουν και αρκετοί άλλοι από Αθήνα και είχαμε μαζευτεί μεγάλη παρέα... ωραία ήταν...
Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε: στις 09:40, 20-08-05:

στην αθηνα αλλα πολυ καυσαεριο!!
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 625 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 10:34, 20-08-05:

Στην all-time classic,best of the best Σαντορίνη!!!Α,και στην Χαλκίδα φυσικά!
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 23:46, 23-08-05:

Και εγώ από φέτος Σαντορίνη δαγκωτό!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 625 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 23:55, 23-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Και εγώ από φέτος Σαντορίνη δαγκωτό!!!!!!!!!!!!
Εεεεεετσι!
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε: στις 00:40, 24-08-05:

Οι καλύτερες ήταν φέτος.. Δεν πήγα και πολύ μακριά από το πατρικό μου (περίπου 40 χλμ) αλλά η παρέα είναι αυτή που μετράει!
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

O ALEX_ έγραψε: στις 00:42, 24-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Rattlehead
η παρέα είναι αυτή που μετράει!
Η πιο σωστή κουβέντα!!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 00:48, 24-08-05:

Εγω δεν ειμαι και πολυ των διακοπων. Μαλλον οι καλυτερες ειτανε οι φετινες. 4 μερες με τον θειο μου, την νουνα μου, της ξαδερφες μου (2) και την ξαδερφη τους στο εξωχικο τους στην παραλια μολις 15 λεπτα (με την μηχανη) απο το σπιτι μου! Δεν ητανε ακροβος διακοπες αλλα δεν εκανα και αλλες, αφηστε που δεν θελω
Παράθεση

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 116 μηνύματα.

O antonis_wrx έγραψε: στις 22:07, 25-08-05:

αλλάζω το πιό πάνω Post και τώρα πια στην Ύδρα με την κοπέλα μου...
Παράθεση

atlas

Νεοφερμένος

Ο atlas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O atlas έγραψε: στις 19:09, 26-08-05:

καλύτερες διακοπες?
για να σκεφτω??
ΑΑ ναι θυμηθηκα!
ηταν πριν δυο χρονια στο Παρισι!
παρασα καταπληκτικα!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,727 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 14:27, 01-09-05:

• Άμστερνταμ και Βρυξέλες με την κολλητή μου (απίστευτο γέλιο, μας περνούσαν για ζευγάρι!!!)
  • Παρίσι με φλογερό αίσθημα! (αχ βαχ...)
  • Θεσσαλονίκη με όλους τους τρελλούς φίλους τους Θεσσαλονικιούς!! (με έπιασε νοσταλγία )
Τελικά δεν είναι το μέρος που κάνει τις διακοπές ξεχωριστές... αλλά το με ποιόν/ούς είμαστε....
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 14:47, 01-09-05:

Το 2002 στην Μύκονο (απίστευτες καταστάσεις!!!) και φέτος στα Χανιά (τρελά μεθύσια!!!)
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 17:35, 13-06-07:

Βασικά όπου πάω τρελλένομαι, άλλα μπορώ να πώ ότι η Αυστρία ήταν απίστευτη, μπορούσα να έμενα εκεί για πάντα, το seefeld ήταν απίστευτα υπέροχο, πάνω υπήρχε το βουνό που μπορούσες να δείς όλες τις άλπεις διαφώρων χωρών, απίστευτα η λήμνη η παγωμένη...

Ολά ήταν υπέροχα τότε
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια