Σε ποιο μέρος έχετε περάσει τις καλύτερες διακοπές;

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
χαχαχα...Βόλο μένω...οπότε το πολύ πολύ να το περάσω Αι-Γιάννη, Χορευτό...δηλαδή στην πίσω πλευρά του Πηλίου προς Αιγαίο 'η σε καμιά Λεπτοκαριά (έτσι γράφεραται;!;!) που πάει μια φίλη μου!Πάντως είμαι με τρέλα και κορδέλα....'η αλλιώς...τρία πουλάκια κάθονταν και πίναν coca cola! 8)
:jumpy:Βόλο μένεις;Με έστειλες τώρα!!!Χθες γύρισα απο Βόλο!!!!!Δεν σου κάνω πλάκα!Ένα Σαβ/κο έπινα τσίπουρα και έτρωγα πεινιρλί στο Koκούν(έτσι δε λέγεται).Όσο για την πίσω πλευρά του Πηλίου(αυτή που βλέπει Αγιόκαμπο δεν λες;)πήγα Αι-Γιάννη,Πετρομέλισσο,Μπότα(ελπίζω να λέγετε έτσι και να μην γελάσεις) :D Σε λίγο θα βγούμε και συγγενείς ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
:jumpy:Βόλο μένεις;Με έστειλες τώρα!!!Χθες γύρισα απο Βόλο!!!!!Δεν σου κάνω πλάκα!Ένα Σαβ/κο έπινα τσίπουρα και έτρωγα πεινιρλί στο Koκούν(έτσι δε λέγεται).Όσο για την πίσω πλευρά του Πηλίου(αυτή που βλέπει Αγιόκαμπο δεν λες;)πήγα Αι-Γιάννη,Πετρομέλισσο,Μπότα(ελπίζω να λέγετε έτσι και να μην γελάσεις) :D Σε λίγο θα βγούμε και συγγενείς ;)

Την επόμενη φορά που θα'ρθεις τα τσίπουρα δικά μου!Θα σε πάω και 'Αγιους - Σαράντα...εκεί να δείς πανικό και τα ποτά κερασμένα (να'ναι καλά τα conne μου 8) ) Αν ξανάρθεις το κανονίζουμε με χίλιαααααααααα! Από Βόλο είμαι...αν έχεις ρίζες εδώ, λές ;)...θα κάνω μετά ποστ "βρήκα την χαμένη μου ξαδέρφηηηηηηηη στο forum " :jumpy:

P/s: Σωστά τα είπες τα μέρη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Την επόμενη φορά που θα'ρθεις τα τσίπουρα δικά μου!Θα σε πάω και 'Αγιους - Σαράντα...εκεί να δείς πανικό και τα ποτά κερασμένα (να'ναι καλά τα conne μου 8) ) Αν ξανάρθεις το κανονίζουμε με χίλιαααααααααα! Από Βόλο είμαι...αν έχεις ρίζες εδώ, λές ;)...θα κάνω μετά ποστ "βρήκα την χαμένη μου ξαδέρφηηηηηηηη στο forum " :jumpy:

P/s: Σωστά τα είπες τα μέρη :D
:lol:Καλό!!!!!Φιλάκια!!!!:-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna :
Γιατι βρε καλο μου? τι κανεις εσυ τα καλοκαιρια?
δουλεύω σε ξενοδοχείο... λατρεύω την δουλεία μου αλλα το θέμα των Καλοκαιρινών διακοπών πάντα με στενοχωρεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Ζάκυνθος... το καλύτερο μέρος ever. Έχω και μακρινή καταγωγή απο Ζάκυνθο (4-5 γενιές πρίν), Διονύσης γάρ.
Γειά σου βρε Νιόνιο πατρίδα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Παρίσι σε μια εκδρομή πριν χρόνια... 5 και βάλε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sky+sea

Νεοφερμένος

Ο sky+sea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Moυ άρεσε πολύ ο Πάπιγγος στα Ιωάννινα (αλλά αφιλόξενοι οι ντόπιοι) , τα Σύβοτα στην Ηγουμενίτσα , το Πήλιο φυσικά και η Κρήτη . με καλή παρέα . Χειρότερες διακοπές η 5ημερη ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Στο νησί μου την Λήμνο καλοκαίρι από Α προς Β λυκείου. Έκτος από τις παρέες που έχω εκεί, είχε τύχει να ανέβουν και αρκετοί άλλοι από Αθήνα και είχαμε μαζευτεί μεγάλη παρέα... ωραία ήταν... :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
στην αθηνα αλλα πολυ καυσαεριο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Στην all-time classic,best of the best Σαντορίνη!!!Α,και στην Χαλκίδα φυσικά!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Και εγώ από φέτος Σαντορίνη δαγκωτό!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv:
Και εγώ από φέτος Σαντορίνη δαγκωτό!!!!!!!!!!!!

Εεεεεετσι!:D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Οι καλύτερες ήταν φέτος.. Δεν πήγα και πολύ μακριά από το πατρικό μου (περίπου 40 χλμ) αλλά η παρέα είναι αυτή που μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rattlehead:
η παρέα είναι αυτή που μετράει!

Η πιο σωστή κουβέντα!!:worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω δεν ειμαι και πολυ των διακοπων. Μαλλον οι καλυτερες ειτανε οι φετινες. 4 μερες με τον θειο μου, την νουνα μου, της ξαδερφες μου (2) και την ξαδερφη τους στο εξωχικο τους στην παραλια μολις 15 λεπτα (με την μηχανη) απο το σπιτι μου! Δεν ητανε ακροβος διακοπες αλλα δεν εκανα και αλλες, αφηστε που δεν θελω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
αλλάζω το πιό πάνω Post και τώρα πια στην Ύδρα με την κοπέλα μου... :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

atlas

Νεοφερμένος

Ο atlas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καλύτερες διακοπες?
για να σκεφτω??
ΑΑ ναι θυμηθηκα!
ηταν πριν δυο χρονια στο Παρισι!
παρασα καταπληκτικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
  • Άμστερνταμ και Βρυξέλες με την κολλητή μου (απίστευτο γέλιο, μας περνούσαν για ζευγάρι!!!)
  • Παρίσι με φλογερό αίσθημα! (αχ βαχ...)
  • Θεσσαλονίκη με όλους τους τρελλούς φίλους τους Θεσσαλονικιούς!! (με έπιασε νοσταλγία :( )
Τελικά δεν είναι το μέρος που κάνει τις διακοπές ξεχωριστές... αλλά το με ποιόν/ούς είμαστε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Το 2002 στην Μύκονο (απίστευτες καταστάσεις!!!) και φέτος στα Χανιά (τρελά μεθύσια!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βασικά όπου πάω τρελλένομαι, άλλα μπορώ να πώ ότι η Αυστρία ήταν απίστευτη, μπορούσα να έμενα εκεί για πάντα, το seefeld ήταν απίστευτα υπέροχο, πάνω υπήρχε το βουνό που μπορούσες να δείς όλες τις άλπεις διαφώρων χωρών, απίστευτα η λήμνη η παγωμένη...

Ολά ήταν υπέροχα τότε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top