Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,037 μέλη και 2,416,780 μηνύματα σε 75,378 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 298 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε ποιο μέρος έχετε περάσει τις καλύτερες διακοπές;

newyork (Nancy)

Νεοφερμένος

H Nancy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.

H newyork I can't take it any longer έγραψε: στις 10:01, 11-05-08:

Όσο απίστευτο και αν ακούγετε πέσρυ στην Αθήνα μόνη χωρίς γονείς...Σα τη ταινία μόνος στο σπίτι..
Όλη μέρα βόλτα για καφέ με φιλές και για ψώνια και το απογευματάκι σπίτι με τον φίλο μου και την παρέα αράζαμε μπροστά στην τηλεόραση ή ακούγαμε μουσικη μεχρι αργά και ξεσηκώναμε τη γειτονιά....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 10:24, 11-05-08:

Kάρπαθος
Αν και συχνά γινόμαστε η αιτία της μείωσης του τουρισμού, περνάμε τέλεια!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 18:50, 11-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
Θεσσαλονίκη με όλους τους τρελλούς φίλους τους Θεσσαλονικιούς!! (με έπιασε νοσταλγία )
Μια απ' τα ίδια. Ένα 3ήμερο απάνω στη Σαλονίκη, έχω να θυμάμαι - συγκριτικά με όπου έχω πάει έως τώρα.
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 18:59, 11-05-08:

8)
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 19:01, 11-05-08:

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τη λιτή ανακοίνωση της δεσποινίδας! Σαλόνικα for evah!

Ειδικά αν έχεις καλή παρέα - γενικότερα αυτό ισχύει στις διακοπές.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 19:02, 11-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
και πρέπει να προσθέσω το περισυνό καλοκαίρι με την κοιλιά τούμπανο στο Αγκίστρι με τον Αργύρη και ήρθε και για δύο μέρες το Ντινάκι παρέα μας
Αλήθεια;

Εμένα αυτές οι διακοπές ήταν οι χειρότερές μου, γιατί ήμουν μόνη και ήταν μόνο για 2 μέρες! (δλδ ήταν τέλειες όσο είμασταν μαζί, αλλά μισούσα την κοιλιά σου τα βράδια που ήθελες να φύγεις! )
Παράθεση

fosia

Νεοφερμένος

H fosia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H fosia έγραψε: στις 19:29, 11-05-08:

Σέριφος!!!!
(κάμπινγκ...)
αλλά περιμένω να δω και πως θα είναι η Μύκονος τώρα...
Παράθεση

olibos2008 (Δέσποινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H olibos2008 έγραψε: στις 20:50, 04-06-08:

Τις καλύτερς διακοπές τις έχω περάσει στην Πάρο. Αλλά και στην Σαντορίνη έχω περάσει ωραία, στην Ζάκυνθο, στο Αγκίστρι δέ έχω περάσει κάτι καλοκαίρια καταπληκτικά.
Παράθεση

ghelly

Δραστήριο Μέλος

H ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 156 μηνύματα.

H ghelly έγραψε: στις 20:57, 04-06-08:

Η Σαντορίνη είνα απίστευτη. Δεν την χορταίνεις με τίποτα
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 21:00, 04-06-08:

Τις καλύτερες διακοπές τις έχω περάσει στην Κέρκυρα με φίλους, στη Σαντορίνη που πήγαμε κοριτσοπαρέα μόλις τελειώσαμε τις Πανελλήνιες και σε Λος Άντζελες- Μαιάμι που είχαμε πάει για λίγες μέρες ένα καλοκαίρι
Παράθεση

vendetta (Thor)

Δραστήριο Μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ξεναγός . Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O vendetta έγραψε: στις 21:53, 04-06-08:

Κέρκυρα με φίλους, Τουρκία οικογενειακά και το καλύτερο από όλα Νέα Υόρκη με τη σχολή (πιο πολύ εκδρομή βέβαια) πριν από ένα χρόνο...
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 22:26, 04-06-08:

Tις πιο τρελές και φανταστικές τις πέρασα με την παρέα μου στη Σαντορίνη! (Aν και πιστεύω ότι οι φετινές will outwin όλες τις προηγούμενες!)

Επίσης απίστευτες στιγμές τρέλας ήταν όταν είχα πάει στο Λονδίνο μόνο και μόνο για να είμαι στο μεγαλύτερο μεταμεσονύχτιο Harry Potter party για το 6ο βιβλίο.
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 12:18, 08-09-08:

Τις πιο ωραίες διακοπές τις πέρασα φέτος στην Σκιάθο!!! Τέλειο νησί και ακόμα πιο τέλεια παρέα!!!

Βεβαια και στην Πάρο είχα περάσει πάρα πολύ ωραία, στις πρώτες διακοπές με τις φίλες μου!!!

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann
Tις πιο τρελές και φανταστικές τις πέρασα με την παρέα μου στη Σαντορίνη! (Aν και πιστεύω ότι οι φετινές will outwin όλες τις προηγούμενες!)

Να ρωτήσω Angie αν οι φετινές διακοπές ξεπέρασαν τις προηγούμενες ή είναι αυτονόητο;
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 12:24, 08-09-08:

αχ
Σαντορίνη
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε: στις 21:46, 27-02-09:

Νομίζω πως ήταν στη Σύρο...
Παράθεση

jesse_james

Δραστήριο Μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 282 μηνύματα.

O jesse_james Murdered by a Traitor and Coward έγραψε: στις 22:22, 27-02-09:

'

Στο χωριό μου.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 19:55, 01-03-09:

Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική!! Καλή παρέα να υπάρχει και οπουδήποτε περνάς καλά!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 10:23, 03-03-09:

Κούβα. Μαγική χώρα. Νησί γεμάτο μυρωδιές, έρωτας... Αχχχχ...
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 19:20, 05-03-09:

Κέρκυρα, Κως, Ρόδος, Σαντορίνη, Νάξος.
Τα νησιά που επισκέπτομαι συχνά και όλα μου έχουν αφήσει καλές αναμνήσεις.
Επίσης μερικά Σάββατα στην Ύδρα!
Παράθεση

Metallou19 (Blood Guzzler In Wonderland)

Δραστήριο Μέλος

H Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.

H Metallou19 Kill Me... With Your Kisses... έγραψε: στις 01:39, 13-03-09:

Στην Βούρμπιανη (Γιάννενα)
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Spiti_Xamkos_1_medium.JPG
Εμφανίσεις:  72
Μέγεθος:  112,5 KB
και
στην Δασιά (Κέρκυρα)
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  1.jpg
Εμφανίσεις:  64
Μέγεθος:  29,4 KB
Πριν μερικά χρονάκια που είχα πάει.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια