Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,021 μέλη και 2,415,938 μηνύματα σε 75,326 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 609 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αποκεφάλισε το παιδί της και κατασπάραξε μέλη του

stefanosK

Διάσημο Μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 716 μηνύματα.

O stefanosK έγραψε: στις 22:16, 28-07-09:

Μία Αμερικανίδα αποκεφάλισε το νεογέννητο παιδί της και κατασπάραξε μέλη του πριν επιχειρήσει να αυτοκτονήσει.
Η αστυνομία εντόπισε τη γυναίκα, γεμάτη αίματα, στην κατοικία της στο Σαν Αντόνιο να φωνάζει.
"Σκότωσα το παιδί μου, θέλω να πεθάνω" φώναζε η ίδια και ισχυρίστηκε πως άκουσε κάποιον, ή κάτι, να τη διατάζει να το κάνει.
"Άκουγε φωνές, γεγονός που μας κάνει να σκεφθούμε πως έπασχε από κάποιου είδους παραλογισμό", τόνισε ο εκπρόσωπος της αστυνομίας Τζο Ρίος.
Η γυναίκα είχε χωρίσει από τον πατέρα του παιδιού πριν μία εβδομάδα και πλέον και διέμενε με τη μητέρα και την αδελφή της, οι οποίες την βοηθούσαν να περιποιείται το μωρό, το οποίο γεννήθηκε στις 30 Ιουνίου.
Τη φρικαλέα πράξη ανακάλυψε την Κυριακή η μητέρα της, η οποία αντίκρισε τη γυναίκα να κρατά το αποκεφαλισμένο παιδί της στην αγκαλιά της. Μάλιστα είχε κατασπαράξει κομμάτια του κορμιού του, μετά τις μαχαιριές που του κατάφερε, τόνισε ο Ρίος.
"Εκείνη τη στιγμή δάγκωνε το κεφάλι", τόνισε ο ίδιος, περιγράφοντας την σκηνή.
Η 33χρονη μητέρα Ότι Σάντσες εξακολουθεί να βρίσκεται υπό νοσηλεία, ενώ της έχουν απαγγελθεί κατηγορίες για ανθρωποκτονία.

Πηγή: Έθνος
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,331 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 22:19, 28-07-09:

Όχι ρε φίλε.....τι τραγικά πράγματα συμβαίνουν....τώρα στεναχωρήθηκα(δεν κάνω πλάκα)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Διάσημο Μέλος

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 770 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 22:21, 28-07-09:

Ο Χριστος και η Παναγια.
No words.

εδιτ: Μα καλα, λεει οτι διεμενε με την αδερφη της και τη μητερα της.
Αυτες δεν ειχαν καταλαβει οτι κατι τρεχει με εκεινη;
Της ειχαν ετσι αβερτα κουβερτα το βρεφος;
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,509 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 22:23, 28-07-09:

Ξέρουμε με τι το αποκεφάλισε; Το μυαλό κάνει ωραία σούπα πάντως.

Έλεος. Αυτή πάει για ζουρλομανδύα κατευθείαν.
Παράθεση

stefanosK

Διάσημο Μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 716 μηνύματα.

O stefanosK έγραψε: στις 22:23, 28-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop2
Ξέρουμε με τι το αποκεφάλισε; Το μυαλό κάνει ωραία σούπα πάντως.

Έλεος. Αυτή πάει για ζουρλομανδύα κατευθείαν.
Όχι δυστυχώς...
Παράθεση

nansy_astr

Διακεκριμένο μέλος

H nansy_astr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,697 μηνύματα.

H nansy_astr Lux and Veritas. έγραψε: στις 22:36, 28-07-09:

Πω πω το άκουσα σήμερα στις ειδήσεις.Πολύ φρικαλέο..Πως τέτοιες γυναίκες θέλουν να θεωρούνται και μάνες?Πραγματικά πολύ στεναχωρήθηκα..
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Διάσημο Μέλος

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 770 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 22:38, 28-07-09:

Ελα ρε παιδια, μην ακουω πως θελουν να θεωρουνται μανες και τετοια.
Ειναι φανερο οτι ειχε προβληματα η γυναικα, ντακσει.
Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πυροσβέστης . Έχει γράψει 1,122 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 22:50, 28-07-09:

Απλά αδιανόητο.
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 23:10, 28-07-09:

Τραγικό,ελεινό,τρισάθλιο.
Παράθεση

fabulous (Mαρία.)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H fabulous έγραψε: στις 23:15, 28-07-09:

Τι πάνε και πηδιούντ@ι.
Τι το θες το παιδί μωρή άρρωστη, τι φταίει.
Συγγώμη, έχω τσαντιστεί απίστευτα.
Ο κόσμος είναι, Ειναι !
Είναι... Τραγικός.
Παράθεση

agiostimotheos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 558 μηνύματα.

O agiostimotheos έγραψε: στις 00:03, 29-07-09:

κρίμα κρίμα
άκουγε φωνές! αυτό τις είπαν να κάνει οι φωνές?
ποίος ξέρει τι διαταραχές και συμπλέγματα θα είχε η γυναίκα, τί φάρμακα-ναρκωτικά έπαιρνε ή τι αδιάγνωστες ψυχικές ασθένιες είχε.

ps. μετά φρικάρετε με το βίντεο με την γάτα εξακολουθεί να είναι τόσο αποτρώπαιο και βίαιο?
Παράθεση

LITTLEROSES (ΑΘΗΝΑ)

Νεοφερμένος

H ΑΘΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H LITTLEROSES έγραψε: στις 00:06, 29-07-09:

άθλιο . Φαίνεται η γυναίκα είχε ψυχολογικά προβλήματα . Το καημένο το μωράκι στεναχωρήθηκα τώρα
Παράθεση

LiLoOkOzz (Λίλη)

Δραστήριο Μέλος

H Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.

H LiLoOkOzz έγραψε: στις 00:08, 29-07-09:

Παιδιά μόνο και μόνο που το σκέφτομαι ανατριχιάζω...έλεος...κλινικές περιπτώσεις..
Παράθεση

Νίκος95 (Νίκος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 533 μηνύματα.

O Νίκος95 έγραψε: στις 00:34, 29-07-09:

το ειδα εδω στο σαιτ αλλα και εγω και η μανα μου οταν το πετυχαμε στις ειδησεις σοκαριστικαμε. και φανταστειτε να εισαστε αστυνομικοι και να εισαστε εκει κοντα και να σας στειλει το κεντρο να δειτε τι εχει γινει... φριχτο...
Παράθεση

LITTLEROSES (ΑΘΗΝΑ)

Νεοφερμένος

H ΑΘΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H LITTLEROSES έγραψε: στις 00:37, 29-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Νίκος95
το ειδα εδω στο σαιτ αλλα και εγω και η μανα μου οταν το πετυχαμε στις ειδησεις σοκαριστικαμε. και φανταστειτε να εισαστε αστυνομικοι και να εισαστε εκει κοντα και να σας στειλει το κεντρο να δειτε τι εχει γινει... φριχτο...

Ούτε στον εχθρό μου τέτοιο θέαμα από κοντά. Φρίκη
Παράθεση

Νίκος95 (Νίκος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 533 μηνύματα.

O Νίκος95 έγραψε: στις 00:49, 29-07-09:

καποιος πρεπει να παει ομως δυστηχως...
Παράθεση

LITTLEROSES (ΑΘΗΝΑ)

Νεοφερμένος

H LITTLEROSES έγραψε: στις 00:51, 29-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Νίκος95
καποιος πρεπει να παει ομως δυστηχως...
όπως το είπες δυστυχώς . Τον λυπάμε τον κακομοίρη που πήγε
Παράθεση

endless_dream

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Διαιτολόγος/διατροφολόγος . Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H endless_dream Confusion.....:S έγραψε: στις 00:59, 29-07-09:

Δεν μπορώ να το διανοηθώ.Έχω ανατριχιάσει!Αν είναι δυνατόν!Εφόσον είχε πρόβλημα αυτή,πως στο καλό της επέτρεπαν να προσέχει το μωρό;;;
Παράθεση

Νίκος95 (Νίκος)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Νίκος95 έγραψε: στις 00:59, 29-07-09:

εγω λυπαμαι και αυτους που θα κανουν την νεκροψια αλλα και ολους οσους ειχαν δει το παιδακι πριν το σκοτωσει το κτηνος.
Παράθεση

LITTLEROSES (ΑΘΗΝΑ)

Νεοφερμένος

H LITTLEROSES έγραψε: στις 01:05, 29-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Konstadinaki!
Δεν μπορώ να το διανοηθώ.Έχω ανατριχιάσει!Αν είναι δυνατόν!Εφόσον είχε πρόβλημα αυτή,πως στο καλό της επέτρεπαν να προσέχει το μωρό;;;
Σωστή απορία .Αλλά κανείς δεν μπορεί να απαντήση
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια