Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,724 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Sign For The Petition.

Purple sunrise (Λουδοβίκος ο 16ος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Purple sunrise
Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκοταδιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

O Purple sunrise έγραψε στις 22:07, 06-08-09:

Αν σε 100 χρόνια κυριαρχούσε ένα πιο εξελιγμένο είδος από εμάς τους ανθρώπους και άρχιζε να πειρματίζεται πάνω μας σφάζοντας 1000 από εμάς για σωθούν 1 δις απο εκείνους τότε πως θα φαινόταν σε μερικούς;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

TheClash (Γιώργος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη TheClash
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.

O TheClash έγραψε στις 22:09, 06-08-09:

Δεν έχω πάει ποτέ σε τσίρκο και ούτε πρόκειται...
Προτιμώ να παρακολουθήσω κάποια παράσταση μάγου,ας πούμε...Τέτοια πράγματα!
Αλλά με ζώα,ποτέ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Οδυσσέας

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Οδυσσέας
Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

O Οδυσσέας έγραψε στις 22:19, 06-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από November Rain
Αν σε 100 χρόνια κυριαρχούσε ένα πιο εξελιγμένο είδος από εμάς τους ανθρώπους και άρχιζε να πειρματίζεται πάνω μας σφάζοντας 1000 από εμάς για σωθούν 1 δις απο εκείνους τότε πως θα φαινόταν σε μερικούς;
Δεν θα μας άρεσε φυσικά.Αλλά θα προτιμούσα να σωθεί η ζωή μας και να πεθάνουν κάποια ποντίκια ή να ζήσουν τα ποντίκια και να πεθάνουμ εμείς;

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 02:58, 07-08-09:

Δεν θα παρω θεση ως προς υπερ η κατα των πειραματων (δεν ασχολιθει ιδιετερα και δεν ειμαι σε θεση να παρω καπια θεση)
Παντος οπως και να εχει, τα petitions μεσω internet δεν κανουν τιποτα... Πιθανοτατα να ειναι απλα ενας τροπος να μαζευουν καπιοι διευθηνσης για να στελνουν τα spam τους (τι πιθανοτατα δλδ... σιγουρα) και απο την στιγμη που μπορω να μπω εγω και να ψηφισω με τα ονοματα ολων των φιλων μου που εχω το e-mail τους, και με 100 διαφορετικα ονομα μεσω των 100 διαφορετικων e-mail μου, νομιζω οτι ολοι μπορουμε να καταλαβουμε οτι δεν ειναι κατι αξιοπιστο η κατι που μπορει να παρει νομικι υποσταση για να κυνηγιση εταιριες που "δεν συμορφονονται" (οχι οτι θα μπορουσε με κανονιες υπογραφες, αλλα λεμε τωρα)

Θελετε να κανει κατι για να σταματισουν τα πειραματα σε ζωα; Μην αγοραζετε προΐοντα που δεν το αναγραφουν πανω οτι δεν ειναι δοκιμασμενα σε ζωα (οχι οτι και αυτο ειναι απολυτα σιγουρο, αλλα λεμε τωρα...). Γιατι εχω ακουσει και πολους αντιραστικους σε τετια πραγματα, που δεν ειναι διατεθυμενοι ομως να αφησουν το αρωμα τους, απαιρουν απλα να παψει να δοκιμαζετε σε ζωα... Ετσι δεν παμε μπροστα ομως!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Crookshanks

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Crookshanks
Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

O Crookshanks έγραψε στις 16:57, 07-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από November Rain
Κατ' αρχήν, 100 χρόνια είναι ένα απειροελάχιστο διάστημα συγκριτικά με αυτό που θα απαιτούνταν για να γίνει αυτό.

Επίσης, ήδη πειραματίζονται πάνω σε ανθρώπους οι άνθρωποι.

Και, σαφώς, δε σφάζουμε, ας πούμε, χιμπαντζήδες.

Παράθεση

Fata Morgana

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Fata Morgana
H Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 377 μηνύματα.

H Fata Morgana έγραψε στις 11:09, 08-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από djohn
Δεν το είπα για να σε κατηγορήσω, απλά πολλές φορές "κατηγορούμε" απλά επειδή ακούσαμε κάτι , το οποίο όμως δεν ισχύει.

Γι αυτό γενικά καλό είναι όσο μπορούμε να ελέγχουμε κατά πόσον αληθεύουν αυτά που ακούμε.

Συγγνώμη αν έγινα επιθετικός.

(Απλά κι εγώ είπα την άποψή μου χωρίς να μπορώ να είμαι σίγουρος )

-- djohn
http://www.focusmag.gr/articles/view....rx?oid=348607
http://www.in.gr/news/article.asp?ln...6&lngDtrID=252

Γιατι αραγε δεν ειπε κανενας στους κατοικους της Σρι Λανκα οτι υπαρχουν και τεχνητα δακρυα;
Βεβαια δεν χρησιμοποιουνται απο εταιριες καλλυντικων οπως ειπα αρχικα, αλλα χρησιμοποιουνται..

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους