Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,742 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 266 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Έχετε προφίλ σε ιστοσελίδα κοινωνικής δικτύωσης;

Σε ποιά κοινωνικά δίκτυα έχετε προφίλ;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 154)
hi5
27
17,53%
facebook
96
62,34%
myspace
14
9,09%
netlog
1
0,65%
twitter
15
9,74%
άλλο (πείτε και ποιο να μάθουμε κι εμείς)
12
7,79%
δεν έχω προφίλ
37
24,03%
κουμπάκιας
8
5,19%

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Διάσημο Μέλος

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 770 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 15:10, 07-08-09:

Τιποτα.
Δεν τα χωνευω.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ειμαρμένη (Ιωάννα)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H Ειμαρμένη έγραψε: στις 15:12, 07-08-09:

hi5,facebook και myspace αλλά τα βαριέμαι όλα με αποκορύφωμα το τελευταίο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

seize the day

Δραστήριο Μέλος

H seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H seize the day έγραψε: στις 16:26, 07-08-09:

Ακριβώς!:iagree:
Παράθεση

teol20

Επιφανές Μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,426 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 09:22, 08-08-09:

+1!:iagree:
Παράθεση

ἅλς

Διακεκριμένο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,012 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε: στις 10:25, 08-08-09:

Δεν έχω προφίλ και μάλλον δεν πρόκειται να αποκτήσω! Είμαι εναντίον όλων αυτών!
Παράθεση

Nickname (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 859 μηνύματα.

O Nickname έγραψε: στις 10:38, 08-08-09:

Για τα γνωστά περί φακελώματος κτλ?
Παράθεση

~Valentina~

Δραστήριο Μέλος

H ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.

H ~Valentina~ έγραψε: στις 11:57, 08-08-09:

εγω ειχα hi5 και facebook αλλα το πρωτο το βαρεθηκα και το χω σβησει εδω και κατι μηνες και εχω μεινει με το δευτερο.....
Παράθεση

Proudqueen

Πολύ δραστήριο μέλος

H Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 539 μηνύματα.

H Proudqueen έγραψε: στις 12:16, 08-08-09:

Εχω facebook κυριως για κατι παιχνιδακια που εχει μεσα
Και twitter για καποια προσωπα που με ενδιαφερουν
Παράθεση

maraki love (Μαρία)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δασκάλα και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 1,985 μηνύματα.

H maraki love έγραψε: στις 12:58, 08-08-09:

hi5 και facebook
Παράθεση

statakos (Αλέξανδρος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 291 μηνύματα.

O statakos έγραψε: στις 13:31, 08-08-09:

Λουκρητία++
Παράθεση

Black_Butterfly (Αλεξάνδρα)

Περιβόητο Μέλος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 930 μηνύματα.

H Black_Butterfly έγραψε: στις 13:53, 08-08-09:

Εγώ έχω Facebook και πρόσφατα άνοιξα λογαριασμό στο twitter για να δω τι είναι..:p
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,678 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 14:20, 08-08-09:

Προσωπικά πάντως δεν θα άνοιγα ΠΟΤΕ λογαριασμό twitter...
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Διάσημο Μέλος

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 770 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 14:24, 08-08-09:

Εγω παλι αυτο το twitter, πρωτη φορα το ακουω.:Ρ
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,678 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 16:25, 08-08-09:

Eίναι το ίδιο με το facebook, αλλά εκεί δεν έχει ΤΙΠΟΤΑ απ' ό,τι έχει το facebook, το μόνο που κάνεις είναι να γράφεις το ένα status κάτω απ' τ' άλλο, και οι άλλοι σχολιάζουν το δικό σου ενώ κάνουν κι αυτοί το ίδιο.
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Διάσημο Μέλος

H Λουκρητία έγραψε: στις 16:31, 08-08-09:

Α τοσο ενδιαφερον δηλαδη.
Τι με λες τωρα.
Παράθεση

who

Περιβόητο Μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O who έγραψε: στις 16:34, 08-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από nioniosmeg
Eίναι το ίδιο με το facebook, αλλά εκεί δεν έχει ΤΙΠΟΤΑ απ' ό,τι έχει το facebook, το μόνο που κάνεις είναι να γράφεις το ένα status κάτω απ' τ' άλλο, και οι άλλοι σχολιάζουν το δικό σου ενώ κάνουν κι αυτοί το ίδιο.
Και στο τέλος αυτοκτονούν όλοι μαζί από τη βαρεμάρα;
Παράθεση

Giorgos127 (Γιώργος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.

O Giorgos127 έγραψε: στις 16:47, 08-08-09:

Εγώ κάποτε είχα hi5 αλλα το εκλεισα και τώρα έχω facebook...
Παράθεση

Proudqueen

Πολύ δραστήριο μέλος

H Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 539 μηνύματα.

H Proudqueen έγραψε: στις 18:38, 08-08-09:

Το twitter εχει πλακα γιατι μπορεις να μαθαινεις τι κανουν καποια διασημα προσωπα εκεινη την στιγμη
Επισης μπορεις να τους στειλεις μηνυματα και να σου απαντησουν
Υπαρχει αμεση επικοινωνια δηλαδη
Επισης να πουμε οτι twitter account εχει η Οπρα,ο Ομπαμα,o Χιου Τζακμαν και παααααρα πολλοι ηθοποιοι,τραγουδιστες,πολιτικοι
Αναλογα με τα γουστα σας διαλεγετε και ποιους θα ακολουθησετε
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nickname (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 859 μηνύματα.

O Nickname έγραψε: στις 18:40, 08-08-09:

Δε νομίζω ότι είναι οι ίδιοι... Το πολύ πολύ να έιναι κανένας μάνατζερ τους
Παράθεση

cheery

Περιβόητο Μέλος

H cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 993 μηνύματα.

H cheery έγραψε: στις 18:45, 08-08-09:

μπα, και στο fb εχουν προφιλ διασημα προσωπα ...συνηθως ειναι καποιος θαυμαστης, δεν παιζει να ναι οι ιδιοι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια