Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,104 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,221 μηνύματα σε 74,660 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Οι ομορφότερες είναι και δυσκολότερες: μύθος ή πραγματικότητα;

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lost_Prophet
Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Lost_Prophet έγραψε στις 16:55, 24-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
αααα....

και την εριξες μονος σου?? χωρις καμια βοηθεια??
εννοω δεν ειχατε καποια κοινη φιλη...? αντε φιλο?
Δεν μου αρέσουν και δεν μου χρειάζονται οι "βοήθειες" για να ρίξω κάποια
και εκτός αυτού το θεωρώ κάπως εξευτελιστικό (ειδικά ως προς τους άντρες).

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 16:59, 24-11-09:

αααα... μπραβο σου!

εγω παντως ειχα ενα φιλο, ο οποιος ηταν ασχημουλης και καταφερε να ριξει τη φιλη μου, που ηταν πολυ ωραια, με τη βοηθεια μου. γιαυτο ρωτησα...

nice...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Lost_Prophet έγραψε στις 17:03, 24-11-09:

αααα... μπραβο σου!

εγω παντως ειχα ενα φιλο, ο οποιος ηταν ασχημουλης και καταφερε να ριξει τη φιλη μου, που ηταν πολυ ωραια, με τη βοηθεια μου. γιαυτο ρωτησα...

nice...
Ε άμα χρειάζεται κάποιος βοήθεια είναι και αμαρτία να μη του την δώσεις!

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 17:05, 24-11-09:

ναι.. αμαρτια... φτανει να μην ειναι αχαριστος μετα.

Παράθεση

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Lost_Prophet έγραψε στις 17:09, 24-11-09:

ναι.. αμαρτια... φτανει να μην ειναι αχαριστος μετα.
Ποιος θα ήταν αχάριστος βρε αν είχε ένα πανέμορφο λουλούδι δίπλα του???
Έχεις δει εσύ κανέναν?

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 03:09, 22-01-15:

Δεν πιστευω οτι ειναι μυθος διοτι οι ομορφες εχουν πολλες κατακτησεις κι ετσι γινονται πιο επιλεκτικες, αρα και δυσκολοτερες..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

GiorgosAsi

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη GiorgosAsi
Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 537 μηνύματα.

O GiorgosAsi έγραψε στις 10:33, 22-01-15:

Δεν υπαρχει κανονας

Πιστευω οτι σημασια εχουν οι συνθηκες και ο τροπος,πολλα τα οποια ειναι εναντιων μας μπορει να αποβουν υπερ μας η και το αντιθετο.Η καθε κοπελα εχει τον τροπο της,δεν υπαρχει καποιος στανταρ νομος.

mindcircus εσυ εισαι ροκ απο το αβαταρ εγω ειμαι pop μαλλον συχναζουμε σε διαφορετικα μπαρς

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GiorgosAsi : 22-01-15 στις 10:38.
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,875 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 11:29, 22-01-15:

Οι δυσκολοτερες απο ολες ειναι κατι μπαζα που επειδη μια φορα καποιος ανω του μετριου στραβωθηκε και τους εκατσε, ειναι πιο σνομπ κι απο Βρετανους λορδους πλεον. Μπροστα τους, ακομα και τα 8-9αρια μοιαζουν ευκολες

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 15:34, 22-01-15:

Έτσι όπως διατυπώνεται σα νόμος "Οι ομορφότερες είναι και δυσκολότερες", ασφαλώς και είναι μύθος. Όμως, όπως είναι λογικό, μια (αντικειμενικά) πολύ όμορφη κοπέλα έχει πολλές "προσφορές", οπότε είναι αναγκασμένη να "κόβει" και πολλές "χυλόπιτες". Αυτό είναι και η αιτία που την κάνει να φαίνεται "δύσκολη". Κατά τα άλλα, κάθε γυναίκα, ανεξάρτητα από την εμφάνισή της, έχει τις δικές της επιλογές.

Οι πολύ όμορφες γυναίκες κάποιες φορές αντιμετωπίζουν ένα κάπως αντίθετο πρόβλημα (και έχω παραδείγματα για αυτό). Ίσως κάποια τέτοια κοπέλα βλέπει πολύ θετικά έναν άντρα, αλλά αυτός να σκέπτεται "Τέτοιο κορίτσι αποκλείεται να μην έχει γκόμενο" ή "Σιγά μην κοιτάξει αυτή εμένα", με αποτέλεσμα να μην τολμά να την πλησιάσει, οπότε "χάνουν" και οι δύο.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους