Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,797 μηνύματα σε 74,634 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Wap, GPRS

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 13:22, 04-12-06:

κατ'αρχην δεν ξερω τι σημαινει κανενα απο τα δυο.. αλλα η απορια μου ειναι η εξής: επειδη -τι το'θελα;;;;;;;;;- εστειλα δυο μηνυματα για να παρω ενα ringtone και πολυ φοβαμαι οτι πηγαν χαμενα τα ευρουλακια μου, πώς γινεται να ενεργοποιησω ενα απο τα δυο για να μπορω να κανω επιτελους τη ληψη του αρχειου;;;; και κατ'αρχην, γινεται να κανω κατόπιν εορτης τη ληψη του αρχειου;; πφφφ... τεχνολογια... καλα ημασταν με χαρτι και μολύβι...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neverland_fairy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Neverland_fairy
H Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H Neverland_fairy έγραψε στις 13:33, 04-12-06:

Βασικά τα ευρουλάκια σου ξέχνα τα . Χάθηκαν.
Για να ενεργοποιήσεις τη χρήση wap μέσω gprs πρέπει να επικοινωνήσεις με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών του δικτύου σου και να ζητήσεις να το ενεργοποιήσουν, καθώς και να σου στείλουν σε σμς ή σε μέιλ τις ρυθμίσεις του κινητού σου. Η ενεργοποίηση στη γραμμή σου νομίζω ότι θέλει 2 εργάσιμες. Όταν θα λάβεις τα σμς, θα τα αποθηκεύσεις, θα κλείσεις το κινητό σου για 2-3 λεπτά και θα το ξανανοίξεις.
Αυτά Καλή τύχη

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 13:39, 04-12-06:

δλδ αυτο το μηνυμα με το ringtone που ειναι αποθηκευμενο στο κινητο μου μετα δεν θα μπορει να ανοιξει;;;

Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη maik85
Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε στις 14:18, 04-12-06:

Mπορείς μέσα από τα site των εταιρειών να πάρεις τις ρυθμίσεις. Το έχω κάνει με ΤΙΜ και COSMOTE.
Ακόμη από καταστήματα VODAFONE και ΤΙΜ μπορείς να τις πάρεις εκτυπωμένες. Δεν ξέρω αν δίνει και ο Γερμανός για COSMOTE.

Παράθεση

Neverland_fairy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Neverland_fairy
H Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H Neverland_fairy έγραψε στις 14:41, 04-12-06:

Όχι, δε θα μπορεί να ανοίξει.
Επίσης τις ρυθμίσεις μπορείς να τις βρεις στις ιστοσελίδες των εταιριών κινητής τηλεφωνίας, μα πρέπει ΠΡΩΤΑ να ενεργοποιήσουν τις υπηρεσίες στη γραμμή σου (σκέψου το σα διαδικασία αναβάθμισης απλής pstn γραμμής σε adsl)

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους