Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,078 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,682 μηνύματα σε 74,625 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σοκ - Θάνατοι από taser To νέο όπλο ηλεκτροσόκ στα χέρια της αστυνομίας

djimmakos (Μήτσος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη djimmakos
Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μαθητής . Έχει γράψει 2,520 μηνύματα.

O djimmakos έγραψε στις 10:30, 05-09-09:

Βασικά εγώ πιστεύω ότι τέτοιου είδους όπλα πρέπει να δίνονται σε άτομα που ξέρουν να τα χειρίζονται σωστά (εννοώντας φυσικά αυτούς που έχουν αυτοσυγκράτηση και συνείδηση), όπως φυσικά και τα όπλα με σφαίρες δεν πρέπει να δίνονται σ' όποιον και όποιον. Αυτοί που προδιαθέτουν για κατάχρηση ας μείνουνε με άδεια τα χέρια...Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο αυτό μπορεί να εφαρμοστείς :what:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

TEOKOUTSA

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη TEOKOUTSA
Ο TEOKOUTSA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O TEOKOUTSA έγραψε στις 10:46, 05-09-09:

krou*κακως...!!
djimmako*αν δεις οσα εχουμε πει τοσο καιρο θα καταλαβεις πως πανω κατω τα ιδια λεμε...!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

A propos (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη A propos
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,500 μηνύματα.

O A propos Jongleur en exercice - Cage en folie έγραψε στις 11:35, 22-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Djimmakos
Βασικά εγώ πιστεύω ότι τέτοιου είδους όπλα πρέπει να δίνονται σε άτομα που ξέρουν να τα χειρίζονται σωστά (εννοώντας φυσικά αυτούς που έχουν αυτοσυγκράτηση και συνείδηση), όπως φυσικά και τα όπλα με σφαίρες δεν πρέπει να δίνονται σ' όποιον και όποιον. Αυτοί που προδιαθέτουν για κατάχρηση ας μείνουνε με άδεια τα χέρια...Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο αυτό μπορεί να εφαρμοστείς :what:
το πόσο σωστά τα χειρίζονται το καταδεικνύει περίτρανα ο αριθμός των νεκρών

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους