Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,749 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 353 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ποτάκι πίνετε όταν βγαίνετε;

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,334 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 00:20, 22-06-05:

Το standar ποτάκι που θα πιώ είναι κίτρινη tequila σκέτη, μόνο με μισή φετούλα πορτοκαλάκι μεσα, αλλα να σας πώ την αλήθεια αν μπορούσα θα έβαζα και τις 9 επιλογές, είπα όμως να πούμε καλύτερα το αγαπημένο μας

ps. Μόλις δοκίμασα ενα νεο shot! SUPER!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,413 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 00:31, 22-06-05:

Εγλω συνήθως προτιμώ πασης φύσεως κοκτειλς. Το αγαπημένο μου ειναι Pina Colada αλλα δυστυχώς δεν "λεει" για βράδυ!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 00:35, 22-06-05:

Μπορώ να τα τσεκάρω όλαααααααααααα....Δεν έχω standar ποτό αχ.....πότε θα βγω; να πιωωωωωωωωωωωωωωω, να ξενυχτίσωωωωωωωωωωω;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 00:43, 22-06-05:

δεν έχω καποιο ποτό standard. Συνηθως μαρτίνι, αλλά και σφηνάκια, τεκίλα, βότκα, κρασί κτλ... ναι, είμαι αλκοολικιά!
Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε: στις 00:49, 22-06-05:

Μαυροδάφνη..
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 00:50, 22-06-05:

Vodka.. σκέτη ή Ursus αλλά και κόκκινο κρασί... :-)
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 00:56, 22-06-05:

Εκτος απο αιμα που πινω σινεχια επειδη δαγκαω την γλωσσα μου πινω πολυ coca
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 01:20, 22-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
δεν έχω καποιο ποτό standard. Συνηθως μαρτίνι, αλλά# και σφηνάκια, τεκίλα, βότκα, κρασί κτλ... ναι, είμαι αλκοολικιά!
Welcome to the club
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 01:23, 22-06-05:

Ευχαριστώ- ευχαριστώ..! Εδώ και 6-7 χρόνια προσπαθώ να συντηρώ την φήμη μου με κάμποσα λίτρα αλκοόλ! Επιτέλους αναγνωρίστηκε η συνεισφορά μου!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,413 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 01:24, 22-06-05:

Ρε παιδια εγώ δεν μπορώ με τίποτα να πιω ποτά του στυλ σκετο ουίσκυ, βότκα, τεκίλα κλπ, έστω και με πάγο! Πώς αντέχετε?
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv έγραψε: στις 01:28, 22-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Ρε παιδια εγώ δεν μπορώ με τίποτα να πιω ποτά του στυλ σκετο ουίσκυ, βότκα, τεκίλα κλπ, έστω και με πάγο! Πώς αντέχετε?
Ξεκίνα προπόνηση: Λοιπόν, αρχίζουμε με σφηνάκια σκέτη τεκίλα, σκέτο ουίσκι ή σκέτη Βότκα, και αφού συνηθίσεις, θα δεις τι ωραία που θα κατεβαίνουν! Α! και ειδικά σε περιπτώσεις με πολλά ντέρτια (εξεταστική, ερωτικά προβλήματα κτλ...) είναι ότι πρέπει!
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 01:42, 22-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Ξεκίνα προπόνηση: Λοιπόν, αρχίζουμε με σφηνάκια σκέτη τεκίλα, σκέτο ουίσκι ή σκέτη Βότκα, και αφού συνηθίσεις, θα δεις τι ωραία που θα κατεβαίνουν! Α! και ειδικά σε περιπτώσεις με πολλά ντέρτια (εξεταστική, ερωτικά προβλήματα κτλ...) είναι ότι πρέπει!
Εσύ είσαι δικιά μου....αχ....πως κατεβαίνουν τα άτιμα...σαν νεράκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! 8)
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv έγραψε: στις 01:45, 22-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Εσύ είσαι δικιά μου....αχ....πως κατεβαίνουν τα άτιμα...σαν νεράκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!# 8)
Μην με κολάζεις τώρα! Έχω και διάβασμα!!!!!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑχ!
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,323 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 01:46, 22-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Μια απ τα ίδια κι εδω! Εγω είχα ανακατέψει μάλιστα Ουισκυ, Κοκακόλα και Burn! Καταπληκτικό! Ναι το ήπια μετά....
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv έγραψε: στις 01:48, 22-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Μια απ τα ίδια κι εδω! Εγω είχα ανακατέψει μάλιστα Ουισκυ, Κοκακόλα και Burn! Καταπληκτικό! Ναι το ήπια μετά....
δεν γλυτώνω με εσάς που έμπλεξα! Με κολάσατε! Μόλις άνοιξα ένα μπουκάλι κρασί που βρήκα κάπου ξεχασμένο στο σπίτι! Γεια μας!
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 01:51, 22-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
δεν γλυτώνω με εσάς που έμπλεξα! Με κολάσατε! Μόλις άνοιξα ένα μπουκάλι κρασί που βρήκα κάπου ξεχασμένο στο σπίτι! Γεια μας!
Γμτ εγώ μόνο μπύρα έχω...αλλά θα την ανοίξω...άλλωστε έχω να περάσω κι άλλη ώρα εδώ λόγω δουλειά στο pc...Στην υγειά μας 8)
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 01:51, 22-06-05:

ρε τι καθεστε και συζιτατε στις 3 τα χαραματα, και εγω μικρος ειχα βαλει πορτοκαλα μαζι με λεμοναδα κοκακολα σπριτε και χυμο και το πια αλλα δεν κανω και ετσι
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv έγραψε: στις 01:56, 22-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
ρε τι καθεστε και συζιτατε στις 3 τα χαραματα, και εγω μικρος ειχα βαλει πορτοκαλα μαζι με λεμοναδα κοκακολα σπριτε και χυμο και το πια αλλα δεν κανω και ετσι
Προσεχέ το... και εγώ έτσι ξεκίνησα....
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,431 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 02:10, 22-06-05:

δε μου αρέσουν ιδιαίτερα εν γένει. άντε κάνα σαμιώτικο κρασί ι κάνα κονιάκ με βύσσινο . βέβαια επειδή αυτά δεν πολυκυκλοφορούν όξω, συνήθως μπύρα πίνω (όχι ότι μου λέει και πολλά) αρκεί να είναι φτηνή . άντε και κάνα σκέτο ούζο άμα είναι καλά το δεξί μου αυτί .
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 06:56, 22-06-05:

μπα δεν πινω πολύ αλκοολ, οδηγώ κιολλας και το αποφεύγω κανενα ποτηρακι κρασι λευκο που το σηκώνει και ο οργανισμος μου πινω...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος