Τι ποτάκι πίνετε όταν βγαίνετε;

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σιγα μην το ανακατεψω με το δαχτυλο βρε kajira μου...νταξ' εσυ ειναι κοπελα κανει και το κομματι σου later...φανταζεσαι τωρα εμενα να το ανακατευω με το δαχτυλο...:P
Μπλιαχ...kai ξενερα!
Αν παιζει καλαμακι τριγυρω ενταξει, αλλιως φερνουν αναδευτηρακι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Πίνω μόνο το καλοκαιράκι, σε κανένα μπαράκι δίπλα από την παραλία, με την παρέα... Συνήθως κανένα martini :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Μόλις διαπίστωσα ότι έχω σταματήσει να βγαίνω. :worry:

όταν έβγαινα πάντως συνήθως έπινα ένα ποτηρι κρασί ή ένα μπειλις στο τσακιρ κέφι.:P
σιχαίνομαι το ουΪσκι, τη βότκα και όλα τα σχετικά, δεν μου αρέσει καθόλου η γεύση και μου φαίνεται σαν να πίνω φάρμακο. :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ουίσκι κατά κύριο λόγο.
Και πιό σπάνια μπύρα (amstel).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
σκεφτομαι τι θα πιω σημερα..............

ας ξεκινησω λοιπον με μια Corona και βλεπουμε πως θα εξελιχθει το θεμα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Corona; Πως μπορεις και την πινεις; Απο τις πιο ελεΐνες μπυρες που εχω πιει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
φτασε και εσυ στην ηλικια μου και μετα αλλα θα μου λες, βεβαια γουστα ειναι αυτα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Corona; Πως μπορεις και την πινεις; Απο τις πιο ελεΐνες μπυρες που εχω πιει....


:|:|:|

Αληθεια??? Ειναι η αγαπημενη μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
:clapup: JAGERMEISTER:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Jagermeister-thumb.gif
    Jagermeister-thumb.gif
    179 KB · Εμφανίσεις: 123

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Και εμένα, δε με τρελαίνει...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Μπύρα. Δεν καταλαβαίνω την διαφορά ανάμεσα στα διάφορα είδη, γευστικά δηλαδή, οπότε δεν με νοιάζει αν είναι Corona ή WhatEver.

Είναι ο φθηνότερος και λιγότερο επώδυνος (για εμένα) δρόμος για την ζαλάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Ρούμι, κατά προτίμηση Αβάνα κόκκικο.

Σε αντίθετη περίπτωση ουίσκι και μπίρα, πάντα σπάνια και επ' ουδενί σαπούνι τύπου Χάινεκεν και Αμστελ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Τσίπουρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
1. Mostly Jack Daniel's
2.Κόκκινο ημίγλυκο κρασί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
@Hunter Παντος κορονα πινουν μονο κοριτσια απο την παρεα μου, αγορι δεν εχω δει να πινει.. :P (καλα ειναι τελιος ακυρο και παιδιαστικο να κρινεις με τετια κριτιρια αλλα τεσπα, να πουμε και καμια λαλακια προς υπερασπιση της Heineken της Amstel και της Becks...) Να δες που πεταχτικε και η io-io...


@OxynteS Μαλλον δεν ειναι τυχαιο οτι πας Val Halla και οτι ταιριαξες με τον Mark....:P Εδω που τα λεμε το προπερασμενο σαββατο ειπια και εγω λιγο και ειναι πολυ ωραιο, αλλα με 5 ευρω.... αστο καλητερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
@Hunter Παντος κορονα πινουν μονο κοριτσια απο την παρεα μου, αγορι δεν εχω δει να πινει.. :P (καλα ειναι τελιος ακυρο και παιδιαστικο να κρινεις με τετια κριτιρια αλλα τεσπα, να πουμε και καμια λαλακια προς υπερασπιση της Heineken της Amstel και της Becks...) Να δες που πεταχτικε και η io-io...

Mαλλον επειδη τα αγορια πινουν τις πιο φτηνες για να κανουν κεφαλι με mimimum κοστος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Mαλλον επειδη τα αγορια πινουν τις πιο φτηνες για να κανουν κεφαλι με mimimum κοστος.:P


Αν ητανε ετσι θα περναμε αψεντι, φτιαγμενοι στο λεπτο, και ενα μπουκαλι φτανει για ολη την παρεα, οποτε μοιραζομαστε και τα εξοδα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Kir royal ή margarita
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Με κολάσατε που μιλάτε για ποτά και λέω να πιω ένα ρουμακι (αν και έχω μόνο λευκό).

Μπορεί και μπίρα. Έχω μία εξαιρετική La Trappe, αλλά θα μου πέσει λίγο βαριά, είναι και ένα λίτρο πράμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αν ητανε ετσι θα περναμε αψεντι, φτιαγμενοι στο λεπτο, και ενα μπουκαλι φτανει για ολη την παρεα, οποτε μοιραζομαστε και τα εξοδα...:P

Ε ενταξει, δεν ειπαμε και ετσι, σιγα μην πιειτε και καθαρο οινοπνευμα.:P:P

Επισης, να πω οτι η καλυτερα μπυρα που εχω πιει ποτε (οχι, δεν ειναι η κορονα τελικα) ειναι η Kronenbourg Blanc!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top