Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,831 μέλη και 2,410,642 μηνύματα σε 75,028 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 214 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ποτάκι πίνετε όταν βγαίνετε;

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 17:18, 15-03-07:

Σιγα μην το ανακατεψω με το δαχτυλο βρε kajira μου...νταξ' εσυ ειναι κοπελα κανει και το κομματι σου later...φανταζεσαι τωρα εμενα να το ανακατευω με το δαχτυλο...
Μπλιαχ...kai ξενερα!
Αν παιζει καλαμακι τριγυρω ενταξει, αλλιως φερνουν αναδευτηρακι.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 17:28, 15-03-07:

Πίνω μόνο το καλοκαιράκι, σε κανένα μπαράκι δίπλα από την παραλία, με την παρέα... Συνήθως κανένα martini
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 18:51, 15-03-07:

Μόλις διαπίστωσα ότι έχω σταματήσει να βγαίνω.

όταν έβγαινα πάντως συνήθως έπινα ένα ποτηρι κρασί ή ένα μπειλις στο τσακιρ κέφι.
σιχαίνομαι το ουΪσκι, τη βότκα και όλα τα σχετικά, δεν μου αρέσει καθόλου η γεύση και μου φαίνεται σαν να πίνω φάρμακο.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 17:14, 25-04-07:

Ουίσκι κατά κύριο λόγο.
Και πιό σπάνια μπύρα (amstel).
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 17:40, 25-04-07:

σκεφτομαι τι θα πιω σημερα..............

ας ξεκινησω λοιπον με μια Corona και βλεπουμε πως θα εξελιχθει το θεμα...
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 17:46, 25-04-07:

Corona; Πως μπορεις και την πινεις; Απο τις πιο ελεΐνες μπυρες που εχω πιει....
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 17:49, 25-04-07:

φτασε και εσυ στην ηλικια μου και μετα αλλα θα μου λες, βεβαια γουστα ειναι αυτα
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 17:50, 25-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Corona; Πως μπορεις και την πινεις; Απο τις πιο ελεΐνες μπυρες που εχω πιει....

Αληθεια??? Ειναι η αγαπημενη μου!
Παράθεση

OxynteS (PsychoNaut)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O OxynteS έγραψε: στις 17:52, 25-04-07:

JAGERMEISTER
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Jagermeister-thumb.gif
Εμφανίσεις:  45
Μέγεθος:  179,0 KB  
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 17:53, 25-04-07:

Και εμένα, δε με τρελαίνει...
Παράθεση

Poniro Ksotikouli (Allstar)

Δραστήριο Μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 156 μηνύματα.

O Poniro Ksotikouli έγραψε: στις 18:07, 25-04-07:

Μπύρα. Δεν καταλαβαίνω την διαφορά ανάμεσα στα διάφορα είδη, γευστικά δηλαδή, οπότε δεν με νοιάζει αν είναι Corona ή WhatEver.

Είναι ο φθηνότερος και λιγότερο επώδυνος (για εμένα) δρόμος για την ζαλάδα.
Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 18:23, 25-04-07:

Ρούμι, κατά προτίμηση Αβάνα κόκκικο.

Σε αντίθετη περίπτωση ουίσκι και μπίρα, πάντα σπάνια και επ' ουδενί σαπούνι τύπου Χάινεκεν και Αμστελ
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 18:36, 25-04-07:

Τσίπουρο
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 18:41, 25-04-07:

1. Mostly Jack Daniel's
2.Κόκκινο ημίγλυκο κρασί
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:41, 25-04-07:

@Hunter Παντος κορονα πινουν μονο κοριτσια απο την παρεα μου, αγορι δεν εχω δει να πινει.. (καλα ειναι τελιος ακυρο και παιδιαστικο να κρινεις με τετια κριτιρια αλλα τεσπα, να πουμε και καμια λαλακια προς υπερασπιση της Heineken της Amstel και της Becks...) Να δες που πεταχτικε και η io-io...

@OxynteS Μαλλον δεν ειναι τυχαιο οτι πας Val Halla και οτι ταιριαξες με τον Mark.... Εδω που τα λεμε το προπερασμενο σαββατο ειπια και εγω λιγο και ειναι πολυ ωραιο, αλλα με 5 ευρω.... αστο καλητερα...
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 19:05, 25-04-07:

@Hunter Παντος κορονα πινουν μονο κοριτσια απο την παρεα μου, αγορι δεν εχω δει να πινει.. (καλα ειναι τελιος ακυρο και παιδιαστικο να κρινεις με τετια κριτιρια αλλα τεσπα, να πουμε και καμια λαλακια προς υπερασπιση της Heineken της Amstel και της Becks...) Να δες που πεταχτικε και η io-io...
Mαλλον επειδη τα αγορια πινουν τις πιο φτηνες για να κανουν κεφαλι με mimimum κοστος.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:08, 25-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από io-io
Mαλλον επειδη τα αγορια πινουν τις πιο φτηνες για να κανουν κεφαλι με mimimum κοστος.

Αν ητανε ετσι θα περναμε αψεντι, φτιαγμενοι στο λεπτο, και ενα μπουκαλι φτανει για ολη την παρεα, οποτε μοιραζομαστε και τα εξοδα...
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 19:43, 25-04-07:

Kir royal ή margarita
Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 20:29, 25-04-07:

Με κολάσατε που μιλάτε για ποτά και λέω να πιω ένα ρουμακι (αν και έχω μόνο λευκό).

Μπορεί και μπίρα. Έχω μία εξαιρετική La Trappe, αλλά θα μου πέσει λίγο βαριά, είναι και ένα λίτρο πράμα
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io έγραψε: στις 20:54, 25-04-07:

Αν ητανε ετσι θα περναμε αψεντι, φτιαγμενοι στο λεπτο, και ενα μπουκαλι φτανει για ολη την παρεα, οποτε μοιραζομαστε και τα εξοδα...
Ε ενταξει, δεν ειπαμε και ετσι, σιγα μην πιειτε και καθαρο οινοπνευμα.

Επισης, να πω οτι η καλυτερα μπυρα που εχω πιει ποτε (οχι, δεν ειναι η κορονα τελικα) ειναι η Kronenbourg Blanc!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους