Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,654 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ποτάκι πίνετε όταν βγαίνετε;

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 03:19, 03-08-13:

Τι ποτάκι πίνετε όταν βγαίνετε;
Κόνιο...Ον δε ροκς.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 09:02, 03-08-13:

Το καλοκαιρακι και μπυρίτσα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 11:25, 03-08-13:

SEX,Sex,sex on the beach!

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Monte Cristo (Mad Max)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Monte Cristo
Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 486 μηνύματα.

O Monte Cristo είδε φως, μπήκε, και έγραψε στις 17:13, 03-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από aba
Το ούζο είναι άλλο ποτό. Όλη η Ελλάδα έχει τσίπουρο, απλά αλλού το λένε τσίπουρο, αλλού τσικουδιά, αλλού ρακή... Και φυσικά διαφέρει το αν το πίνουν με ή χωρίς γλυκάνισο στην κάθε περιοχή. Εμείς εδώ το πίνουμε με και το λέμε τσίπουρο!
Εκτός από το αν έχει γλυκάνισο ή όχι, το τσίπουρο διαφέρει και στο αν έχει βγει από μονή απόσταξη (βράση) ή από "διπλόβραση". Και το σύνηθες μέτρο για το πόσο δυνατό είναι το τσίπουρο, είναι τα γράδα (όχι γράνα )

Αρχική Δημοσίευση από rootbreaker
Αστειευομαι ,το ξερω φυσικα,και εγω απο Βολο ειμαι και εχω πιει τσιπουρο απο Τυρναβο και ειναι καλο.
Αλλα να μην ευλογησω λιγο τα γενια μου ;

Βασικα καθε φορα που ακουει καποιος απο που ειμαι, η για το Πηλιο , η για τα τσιπουρα θα μου πει
Και οντως,εδω αξιζει, αρκει να ρωτησει οποιος ερχεται καποιον που ειναι απο βολο ,να του πει που θα παει ,γιατι το να κανει 4-5 ευρω το ενα ,οπως το κοστολογουν σε ορισμενα μαγαζια ειναι κοροιδια

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 03-08-13 στις 19:56. Αιτία: split
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 17:24, 03-08-13:

χαμομηλι

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 18:56, 03-08-13:

δεν πας πουθενα
ΣΟΥΜΑΔΑΑΑΑ.-

οκ seriously, μπυρα συνηθως

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 20:05, 03-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από rootbreaker
Αστειευομαι ,το ξερω φυσικα,και εγω απο Βολο ειμαι και εχω πιει τσιπουρο απο Τυρναβο και ειναι καλο.
Αλλα να μην ευλογησω λιγο τα γενια μου ;

Βασικα καθε φορα που ακουει καποιος απο που ειμαι, η για το Πηλιο , η για τα τσιπουρα θα μου πει
Και οντως,εδω αξιζει, αρκει να ρωτησει οποιος ερχεται καποιον που ειναι απο βολο ,να του πει που θα παει ,γιατι το να κανει 4-5 ευρω το ενα ,οπως το κοστολογουν σε ορισμενα μαγαζια ειναι κοροιδια
Κι εγώ απο βόλο είμαι και η αληθεια όντως εχουν ξεφτιλισει το θέμα σε καποια μαγαζια με τιμή 4 ευρώ ενα τσίπουρο και για μεζεδακι 2 ψάρια που μπορει να μην τα φας κιολας. Άμα ξέρεις ομως που να πας θα βρεις πολλα καλα που αξιζουν και σε πολυ καλες τιμες

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,637 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 20:38, 03-08-13:

Drambuie με coca cola

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vicky95

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Vicky95
H Vicky95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H Vicky95 έγραψε στις 14:26, 05-08-13:

cosmopolitan

Παράθεση

Sansa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Sansa
H Sansa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H Sansa Bored... έγραψε στις 14:46, 05-08-13:

Long island iced tea...κάτι σαν σήμα κατατεθέν μου!

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 14:52, 05-08-13:

Σὲ μπὰρ συνήθως θὰ πιῶ ὑποβρύχιο (μὲ Jack) ἢ Bloody Mary. Μπορεῖ νὰ πιῶ καὶ Glenfiddich μὲ πάγο. Πίνω καὶ ῥακὴ καὶ τσίπουρο καὶ ἐγὼ βλέπω διαφορὰ ἀνάμεσα στὰ δύο. Δὲν ξέρω ἀκριβῶς ποιά εἶναι ἡ διαφορά, ἀλλὰ ἡ ῥακὴ δὲν εἶναι τὸ ἴδιο πρᾶγμα μὲ τὸ τσίπουρο. Ἐννοεῖται πάντοτε τὸ τσίπουρο χωρὶς γλυκάνισο. Δὲν μπορῶ νὰ καταλάβω ποιός σκέφθηκε νὰ βάλῃ γλυκάνισο στὸ τσίπουρο. Ἂν θέλω τὸ ἄρωμα τοῦ γλυκάνισου, πίνω οὖζο (πάντα Πλωμάρι). Ξέχασα ὅτι ἔχω ἀγάπη στὴν Guiness τὴν ὁποία καὶ θεωρῶ μία ἀπὸ τὶς καλύτερες μπύρες ποὺ ἔχω πιεῖ.

Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 974 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 08:44, 06-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από anwnymos
καλα μιλαμε τα σπαει !! το ποσο με δροσιζει το καλοκαιρι δεν λεγεται
Δροσίζει λέει?
Με τα λίτρα το κατεβάζω τώρα μέσα στη ζέστη! !!

Παράθεση

Orient. (Όρι)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Orient.
H Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 522 μηνύματα.

H Orient. πάλι εδώ έγραψε στις 22:26, 06-08-13:

Μπύρα

Παράθεση

βαριεμαι

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη βαριεμαι
H βαριεμαι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H βαριεμαι έγραψε στις 11:28, 07-08-13:

συνηθως ursus sprite!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giorgosmon1994

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη giorgosmon1994
Ο giorgosmon1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 73 μηνύματα.

O giorgosmon1994 έγραψε στις 12:17, 07-08-13:

Αν έχω παραπάνω λεφτά για ξόδεμα τότε θα πάρω η jacker meinster η sambuca μαύρη η βότκα πορτοκάλι.
Ειδάλλως θα πάρω μια μπύρα

Παράθεση

Trolletarian

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Trolletarian
Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

O Trolletarian απάνθρωποι θεσμοί μας γίνανε συνήθεια έγραψε στις 01:15, 08-08-13:

το αγαπημένο μου είναι η βότκα, αλλά όταν είμαι με παρέα και θέλουμε να πιούμε αρκετά παίρνουμε ρετσίνες!

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 20:31, 08-08-13:

άκυρο αλλά τι κόλημα αυτό που έχουν φάει με τη ρετσινα? Ή μόνο ο δικός μου περίγυρος το έχει?

Παράθεση

Trolletarian

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Trolletarian
Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

O Trolletarian απάνθρωποι θεσμοί μας γίνανε συνήθεια έγραψε στις 20:41, 08-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
άκυρο αλλά τι κόλημα αυτό που έχουν φάει με τη ρετσινα? Ή μόνο ο δικός μου περίγυρος το έχει?
1)η ρετσίνα γ...ει
2) είναι φθηνή

Παράθεση

eya95 (Εύα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη eya95
H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

H eya95 official cat lady έγραψε στις 21:31, 08-08-13:

vodka..... κλασσικο αγαπημενο !

Παράθεση

Μπλε. (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μπλε.
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Μπλε. έγραψε στις 21:32, 08-08-13:

Β52

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 11:49, 10-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
Όχι μην ανησυχείς

Παράθεση

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6
Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 έγραψε στις 02:07, 11-08-13:

ουισκι.

Παράθεση

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dark_Shadow
Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O Dark_Shadow Είμαι ένα δέντρο,κόντρα στον αέρα... έγραψε στις 10:45, 11-08-13:

Tanqueray με κάποιο φρούτο αναλόγως τη διάθεση.

Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη νικος ρεθυμνο
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 14:00, 11-08-13:

Βαρελισιο φραπέ με μπολικα παγακια.

Παράθεση

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη trelomogolo
Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 114 μηνύματα.

O trelomogolo major celestial jerk έγραψε στις 06:09, 12-08-13:

πηγαμε με την τριημερη του σχολειου σε μια κλαμπαρα {με ολη την σημασία τησ λεξησ} και ολα τα αβγαλτα εμεισ πηραμε βοτκα με πορτοκαλι η λεμονι..βεβαια υπηρχε και ενα αγορι που ηθελε να το παιξει πιο ψαγμενοσ και τουσ ζητουσε Pina collada{αμα γράφεται ετσι} ,,δλδ ρε φιλε πιο κραγμενη παιρνεισ εκποπμη στο mega.τραγικοσ απλα ..pies ena blue curacao με smirnoff ice να σε παραδεχτω...

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bkar1997

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη bkar1997
Ο bkar1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.

O bkar1997 έγραψε στις 14:59, 12-08-13:

Μόνο μπύρα!

Παράθεση

HonoreDeBalzac

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη HonoreDeBalzac
Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 329 μηνύματα.

O HonoreDeBalzac έγραψε στις 12:19, 15-08-13:

βότκα κόλα....

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 01:05, 15-09-13:

Απο ποτά διάφορα. Εξάλλου μαρέσει να δοκιμάζω και νέα.
(αν και την έπαθα το καλοκαίρι, μου λένε θες να πιούμε περγιέ και λέω γιατί όχι, ωραίο ακούγεται, και ήταν σόδα)
Όταν πάμε για φαι προτιμώ ρετσίνα αλλά οι ξενέρωτοι Γιαννιώτες την σνομπάρουν οπότε συμβιβάζομαι με τσίπουρο (με λίγα δάκρυα, ακόμη το συνηθίζω). Αν τύχω παρέα που πίνει κρασί ασφαλώς κρασί.
ΑΛΛΑ αν πετύχω παρέα που πίνει ρετσίνα κάνω πάρτυ.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Darkness : 15-09-13 στις 01:24.
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη stefanos...
Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε στις 01:37, 15-09-13:

σταθερες αξιες...

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 01:51, 15-09-13:

σωστά

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 08:53, 15-09-13:

Συνήθως προτιμώ κάτι σε τύπο Breezer Lime ή Mojito.
Το αγαπημένο μου για όλο τον χρόνο είναι η Σαγκριά ^^
Τα βαριά ποτά τα αποφεύγω γιατί δεν μου αρέσει η αίσθηση ζαλάδας που φέρνουν (ναι είμαι τρανή lightweight, γελάστε ελεύθερα).

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

puzzled

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη puzzled
H puzzled αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H puzzled έγραψε στις 09:24, 15-09-13:

Λευκό κρασάκι!!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 09:52, 15-09-13:

Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ΨΑΡΑΚΙ1993
H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 570 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε στις 13:25, 15-09-13:

μαργαριτα μπακαρντι κολα η ροζ σφηνακι(βοτκα φραουλα)κολαση λεμε

Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 17:04, 15-09-13:

χυμο μπανανα-βυσσινο και στο τσακιρ κεφι μπορει και να πιω μεχρι και κοκα κολα

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kat xat (κατερίνα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kat xat
H κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H kat xat misery loves company έγραψε στις 00:55, 02-10-13:

Μπύρα ως επί το πλείστον γιατί έχεις τις λιγότερες πιθανότητες να τη βρεις νοθευμένη... Αν είμαστε σε girls night out και το επιβάλλουν οι συνθήκες θα πάρω Malibu με κάποιο χυμό (κράνμπερυ-amita motion-κερασι-ανανα κτλ), Breezer καρπούζι ή κόκκινο κρασί σε ρεμπετάδικη φάση. Επίσης είμαι πολύ ανοιχτή σε σφηνάκια και κοκτέηλ, δεν επιλέγω όμως σχεδόν ποτέ όσα έχουν βάση τη βότκα γιατί δεν αντέχω και πολύ το ποτό οπότε μου πέφτει λίγο βαριά
Αν πρέπει να πιω αρκετά όμως το μυστικό μου είναι ότι φροντίζω Οπωσδήποτε να έχω φάει καλά πιο πριν, τρώω τα συνοδευτικά (ξηροί καρποί-ποπκόρν κτλ) καθώς πίνω το ποτό και πίνω πολύ νερό για να αραιωθεί η ποσότητα του αλκοόλ... (:

Παράθεση

υδωρ (Δεσποινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη υδωρ
H Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

H υδωρ έγραψε στις 16:38, 04-10-13:

μαρτινι

Παράθεση

Agria Indiana

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Agria Indiana
H Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

H Agria Indiana Θέλω να μπορώ να ονειρευτώ..!! έγραψε στις 15:39, 06-10-13:

εγώ είμαι παραδοσιακή...Ρακόμελα φυσικάαα ή καμιά μπυρίτσα! Τώρα για κοκτέιλ.καμια μαργαρίτα ή Πίνα Κολάντα

Παράθεση

Στο διάολο πάμε (Λενιώ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στο διάολο πάμε
H Λενιώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 609 μηνύματα.

H Στο διάολο πάμε Till we get a piece, fuck peace έγραψε στις 00:22, 09-10-13:

Baileys και δεν είμαι καλά!!! ... Μπορώ να πιώ και ολόκληρο μπουκάλι σα νερό!!!

Παράθεση

Avicii (Υπόλυττος Βρεττός)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Avicii
Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε στις 20:16, 05-01-14:

πλέον το αγαπημένο μου ποτό όταν βγαίνω έξω έιναι τζιν με τονικ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Zithos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Zithos
Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 264 μηνύματα.

O Zithos έγραψε στις 20:18, 05-01-14:

Οτιδήποτε αρκεί να έχει πολύ ψηλές ποσότητες αλκοόλ κατά προτίμηση ούζο λόγω του 40%

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Βλα
Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 795 μηνύματα.

O Βλα Η κόλαση, λοιπόν, είναι η πατρίδα μας. έγραψε στις 20:46, 05-01-14:

Κρασί ή μπύρα συνήθως.
Επίσης γαμάτο είναι και το jagermeister αν και σπάνια παίρνω.

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 21:24, 05-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Βλα
Επίσης γαμάτο είναι και το jagermeister αν και σπάνια παίρνω.
Να παίρνεις πιο συχνά γαμάει. Πάντα κρύο φυσικά (πολύ). Δοκίμασε και jagerbomb (jagermeister με υποβρύχιο ρεντμπουλ).
Θα με θυμηθείς

Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη g1wrg0s
Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 23:37, 05-01-14:

οτιδηποτε αποφασισει αυτος που ειναι πισω απο την μπαρα να βαλει στο ποτηρι.

Παράθεση

mission possible

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη mission possible
Ο mission possible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 661 μηνύματα.

O mission possible έγραψε στις 13:04, 06-01-14:

Γαλατακι

Παράθεση

El Salazar

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη El Salazar
Ο El Salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O El Salazar έγραψε στις 06:14, 31-05-14:

Τον χειμώνα Jack Daniels, αν και λατρεύω τα Glenfiddich,Lagavulin,Talisker που δυστυχώς είναι για πιο ακριβά γούστα
Το καλοκαίρι stolichnaya-πορτοκάλι,tanqueray-λεμόνι,captain morgan-κόκα κόλα.
Για παραλία προτιμώ κανα κοκτέιλ ή κάτι μεταξύ Sol και Corona με το απαραίτητο λεμονάκι

Παράθεση

vassonoff

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vassonoff
H vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H vassonoff ...Θα γιάνουνε οι χαρακιές... έγραψε στις 07:58, 31-05-14:

1)Η κλασική επιλογή είναι μπύρα...(χειμώνα - καλοκαίρι..), αλλα προτιμώ τις πιο ιδιαίτερες...
2)Αμα η παρέα θέλει, η δευτερη επιλογή είναι το ρακόμελο
3) ανάλογα και τα κέφια,παίζει και η βότκα ποστοκάλι...

Παράθεση

Elpinikh

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Elpinikh
H Elpinikh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H Elpinikh έγραψε στις 09:54, 31-05-14:

Long island iced tea εχετε δοκιμάσει; my favourite!

Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 259 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 13:15, 31-05-14:

ειμαι πολυ των λικερ.. λατρευω το baileys και το frangelico!!
απλως τελευταια το εχω γυρισει σε λευκο κρασακι d'asti.. με το κερασακι μεσα ειναι.. μια οπτασια!

Παράθεση

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σωτηρης13
Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,934 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 13:21, 31-05-14:

1 ποτηρι εμφιαλομενο νερο.
Τωρα στα σοβαρα μπυρες πινω ποιο πολυ

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους