Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,853 μέλη και 2,411,485 μηνύματα σε 75,079 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 661 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ποτάκι πίνετε όταν βγαίνετε;

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 02:34, 28-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Εγώ μόλις μια φορά ήπια Μοχίτο (Κηφισιά, Πέμπτη 24/08/06, ~21:00 ) κι ήταν απαίσιοοοοοοοοοοοοοοοοο.

Ε, δεν ξαναπήρα.
και γω είχα πιεί μια φορά μόνο στις 28/03/07, ~ 22:00 και με φάνηκε άθλιο, μπλιααααααααααααααχ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 08:23, 28-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Εγώ μόλις μια φορά ήπια Μοχίτο (Κηφισιά, Πέμπτη 24/08/06, ~21:00 ) κι ήταν απαίσιοοοοοοοοοοοοοοοοο.

Ε, δεν ξαναπήρα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes
τι λες ρε George! τόσο άσχημη εντύπωση σου έκανε που θυμάσαι και την ημέρα και την ώρα ?
πως σου φαινονται οι καμμενοι ε;;;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 15:20, 29-04-07:

Εχθές πήραμε 4 μπουκάλια λευκό αβέρωφ.
Πολύ καλό και σχετικά οικονομικό κρασί αν υπολογίσεις πως το ένα μπουκάλι κοστίζει 5.5 ευρώ από κάβα.
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 15:46, 29-04-07:

εγω εχτες να δειτε τι επαθα
παω σε ενα μαγαζι στην Νεα Μακρη, δινω παραγγελια jack Damiels με παγο....

μετα απο μιση ωρα, μου φερνει Drambuie

αντε βγαλε ακρη...
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 09:36, 31-07-07:

τα φρέσκα μου νέα είναι πως έχω σταματήσει να πίνω αλκοόλ...
πίνω σπάνια και αυτό ίσως είναι κρασί, μπύρα, μαργαρίτα....
δεν μου κατεβαίνει τίποτα από ουισκι, βοτκα
Παράθεση

ENTY (Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε...)

Νεοφερμένος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O ENTY έγραψε: στις 10:05, 24-08-07:

Jack daniels αλλα οποτε δεν τραβαει η ομαδα κατι πιο ελαφρυ, κανα gordon space
Παράθεση

AstRoPeLeKi (Ευδοκία)

Δραστήριο Μέλος

H Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H AstRoPeLeKi έγραψε: στις 10:06, 24-08-07:

ursus κοκκινη άλλά τελευταία έχω μια συμπάθεια στην μαργαρίτα λεμόνι..... με μπολικο αλατάκι παρακαλώ! γιαμ
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 10:07, 24-08-07:

Margarita και daquiri φανατικα το καλοκαιρι.
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 10:08, 24-08-07:

Μπύρες .......
με τα βαρέλια

Παράθεση

AstRoPeLeKi (Ευδοκία)

Δραστήριο Μέλος

H Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H AstRoPeLeKi έγραψε: στις 10:10, 24-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Μπύρες .......
με τα βαρέλια

και αυτές άνετα...έτσι δικαιολογώ την κοιλιτσα μου σε μπυροκοιλιά

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 11:15, 24-08-07:

μπυρα.αμαρετο,baco,johnycola.
αλλα δεν πινω συχνα... κ παντα με μετρο
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 15:50, 24-08-07:

εγω πάλι, φέτος το καλοκαίρι, το μέτρο το έκρυψα στην ντουλάπα...
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 04:25, 20-01-08:

Πλεων το πιο συνιθισμενο ειναι η μπυρα, λιτρα ολοκληρα! (μαμωτο, εχουν καταργιση την draft στο μαγαζι που παω... Παει η carlsberg του λιτρου...) Καμια φορα την συνδιαζω και με διαφορα αλλα, η τα πινω σκετα τα αλλα. Jagermaiβster αρκετα συχνα, κανα ουζακι που και που, βοτκα και ουισκι πιο σπανια... Και φυσικα σφυνακια jager, η και οτι αλλο προκιψει (ursus με redbull λεει πολυ). Ιδικα οταν εχει πιει ο ιδιοκτητης εχει που παω γινετε της τρελης....

Και οσο για το μετρο.... Παει βολτα με το μετρο...! Καμια φορα επιστρεψει αλλα για λιγο...

Αν και τωρα τελευτεα θελω να βρω τπτ ωραιο σε ελαφρι αλκοολ. Δλδ κατι με περισσοτερο απο μπυρα (η και στα ιδια) αλλα πιο ελαφρι απο jager. Καμια προταση; Gordons, bacardi breezer, smirnof ice κλπ αποκλιωνται, το ιδιο και κρασι-ρετσινα...
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 05:07, 20-01-08:

Ουτε θυμαμαι αν εχω ποσταρει εδω Παντως δε πολυπινω, οποτε δεν εχω δοκιμασει πολλα. Μπυρα και baileys και κρασι θυμαμαι οτι πινω πιο συχνα. Αλλα γενικα δοκιμαζω new stuff οταν εχω ευκαιρια.
Παράθεση

KOULA

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H KOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

H KOULA έγραψε: στις 09:06, 20-01-08:

ουισκι με κοκα ,κρασι, μπυρα κλπ καποτε τα πινω και ολα μαζι -ευτυχως δεν μεθαω ευκολα-
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 09:21, 20-01-08:

Τελευταία έχω αναπτύξει μια συμπάθεια για τα γλυκά ποτά τύπου Malibu, Kahlua και Baileys αλλά σταθερές αξίες είναι και το κρασί, η σαγκριά, η φτηνή μπύρα και τα φιλικά μεθύσια με ότι ποτό υπάρχει σε αφθονία.

Α ναι, ξέχασα να αναφέρω το αγαπημένο μου σφηνάκι που είναι με Υagermeister το οποίο δεν θα έπρεπε να θεωρείται ποτό αλλά φάρμακο μιας και αρκούν 3-4 μελωδικά σφηνάκια για να σε γιατρέψουν.

Μην με περάσει κανείς για αλκοολική πάντως, συνήθως δεν πίνω πολύ.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 14:49, 20-01-08:

Σανγκριά και κρασί μου αρέσουν πολύ! Cosmopolitan και Μαργαρίτες επίσης!
Μπορεί να πιω και Β-52 ή Vodka Martini, αλλά πιο σπάνια...

Γενικά δεν μου αρέσει η γεύση του ποτού και προσπαθώ να το αποφεύγω.

@Kronos: Πολύ ελαφρύ και ωραίο ποτάκι είναι το North. Δοκίμασέ το!
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 14:53, 20-01-08:

Μπύρα ή Τζιν Τόνικ ή χυμό..

Όλα τα άλλα πλέον τα σιχαίνομαι.
Παράθεση

PYLH

Δραστήριο Μέλος

H PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και επαγγέλεται Τουριστικά . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H PYLH έγραψε: στις 20:07, 24-01-08:

Bacardi με coca-cola. Είναι το μόνο που όσο κι αν πιώ την άλλη μέρα δεν πονάει το κεφάλι μου.
Καμμιά φορά βέβαια πίνω και βότκα με χυμό λεμόνι.Κρασί εννοείται...όταν πηγαίνω σε καμιά ταβέρνα ή κανένα κέντρο.
Παράθεση

Dracula82

Δραστήριο Μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

O Dracula82 έγραψε: στις 20:29, 24-01-08:

Ενα είναι το ποτό Ντραμπούι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους