Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,853 μέλη και 2,411,468 μηνύματα σε 75,079 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 375 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ποτάκι πίνετε όταν βγαίνετε;

fishler

Νεοφερμένος

H fishler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H fishler έγραψε: στις 18:14, 24-06-05:

κρασάκι κόκκινο γλυκό....θεικό πιοτό
αλλά επειδή τώρα τελευταία έπαθα ανοσία(χρειάζομε κιλό και πάνω για να φτιαχτώ.........!!!)δείχνω και μια προτίμηση στο μαρτίνι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 19:13, 24-06-05:

OYZO.-
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 19:22, 24-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Porcelain

Ursus, η βότκα των φλώρων.
Μάλλον έχεις δίκιο.
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 21:29, 24-06-05:

Ursus, η βότκα των φλώρων.
Εχει μέσα χυμό απο ισλανδικά μουρα,προφανώς δεν είναι βοτκα, εχει βοτκα. Είναι ίσως το ποτό με βοτκα των φλώρων αν και πάλι πρέπει να μου εξηγήσετε γιατί την ξεχωρίζετε απο το ice, το mule ή το blade που είναι επίσης αλκοολούχα χαμηλής περιεκτικότητας σε βότκα.
Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε: στις 21:34, 24-06-05:

Γιατί ο φλώρος δεν αντέχει ούτε το ανθρακικό και θέλει το ribbena του με το ίχνος οινοπνεύματος..

Και εγώ πίνω Ursus καμία φορά ρε παιδιά..

Embrace the floria..
Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε: στις 08:00, 21-08-05:

εχω πιει σφινακι κανει???
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 10:06, 21-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan
εχω πιει σφινακι κανει???
Tι ενοης με το "κανει;". Και εγω εχω πιει αλλα δεν αξιζει να το αναφερουμε, εδω μηλαμε για το τι πινου συνιθος, δεν νομιζω να πινεις συνεχια σφινακια... εγω 2 φορες ειπια.
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 12:15, 21-08-05:

Σαμπούκα λευκή με στιμμένο λεμόνι συνήθως...
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 12:23, 21-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από ALEX_
Σαμπούκα λευκή με στιμμένο λεμόνι συνήθως...
Και δεν σε πιάνει κόψιμο; Μια φορά δοκιμασα να βάλω λεμόνι στη σαμπούκα και έτρεχα!!!

Εγώ πίνω μπυρίτσα (μαύρη κατά προτίμιση) ή captain morgan σκέτο.

Και σφηνάκια εννοείται!
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 12:27, 21-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από giostau
Και δεν σε πιάνει κόψιμο; Μια φορά δοκιμασα να βάλω λεμόνι στη σαμπούκα και έτρεχα!!!
Μπα,δεν μου έχει τύχει ποτέ!Οταν δούλευα νύχτα έπινα 3 κάθε βράδυ!!Γενικότερα πίνω τα πάντα εκτός από ουίσκυ.
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 12:32, 21-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από ALEX_
Γενικότερα πίνω τα πάντα εκτός από ουίσκυ.
Μοιάζουμε! Εγώ τα πάντα εκτός από τεκίλα!
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 22:20, 21-08-05:

Μπύρα.
Παράθεση

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O arm_power έγραψε: στις 22:36, 21-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Το standar ποτάκι που θα πιώ είναι κίτρινη tequila σκέτη, μόνο με μισή φετούλα πορτοκαλάκι μεσα, αλλα να σας πώ την αλήθεια αν μπορούσα θα έβαζα και τις 9 επιλογές, είπα όμως να πούμε καλύτερα το αγαπημένο μας

ps. Μόλις δοκίμασα ενα νεο shot! SUPER!!!
Καλή η τεκίλα αλλα όχι σκέτη, ίσως τεκίλα σάνραις.
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 09:01, 22-08-05:

Και εγώ σαμπούκα θέλω, αν βέβαια κάτσει και η φάση καλή είναι και η "φλωρο" ούρσους. Επειδή το διάβασα λίγο πιο κάτω ξέχασά ότι ο ανδρισμός ενός ατόμου κρίνεται στο ποτό που πίνει. Είναι μεγάλη μαγκια να πίνεις ουίσκι, αμάν ρε παιδιά ας σοβαρευτούμε λίγο
Παράθεση

arm_power

Νεοφερμένος

O arm_power έγραψε: στις 13:01, 23-08-05:

Ένα πολύ σοβαρό δυνατό ανδρικό ποτό είναι η βότκα που έχει και πιο ωραία γεύση απο το ουίσκι.
Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε: στις 13:13, 23-08-05:

Άντρες σιγά με τα "αντρικά" ποτά γιατί εσείς μεθάτε ευκολότερα, το ξέρατε;

Άσχετο αν εμείς το παίζουμε μεθυσμένες για να ψήσουμε κατάσταση

Εμένα μου αρέσει το Bailey's (κι άμα δεν ακούσει καλά ο μπάρμαν αρχίζω τα καραγκιοζιλίκια όπως στη διαφήμιση - πλάκα κάνω )
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 14:25, 23-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster
Άσχετο αν εμείς το παίζουμε μεθυσμένες για να ψήσουμε κατάσταση
Θύμισέ μου να σου φέρω δώρο ενα μπουκάλι μαύρο ρούμι STROH 80% για να σιγουρέψεις το καρβούνιασμα του υποψήφιου Υποθέτω πως θα πήρες χαμπάρι τι σημαίνει 80% ε;

ΥΓ: Τι μαγειρεύεις απόψε;

ΥΓ2: Εγω πλέον πίνω μόνο ουίσκυ όταν βγαίνω! Α ρε Τζόνιιιιιι
Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 210 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε: στις 18:03, 23-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Εκτος απο αιμα που πινω σινεχια επειδη δαγκαω την γλωσσα μου πινω πολυ coca
Εγώ το αίμα το έχω βαρεθεί σκέτο οπότε πίνω vodka-blood πως λέμε vodka-πορτοκάλι ;
Παράθεση

arm_power

Νεοφερμένος

O arm_power έγραψε: στις 00:22, 24-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από billthevampire
Εγώ το αίμα το έχω βαρεθεί σκέτο οπότε πίνω vodka-blood πως λέμε vodka-πορτοκάλι ;
Σιγά τα αίματα!!!
Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 210 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε: στις 00:29, 24-08-05:

Σωστό αυτό μου φένεται πως έχω αλεργία τελικά στα ερυθρά αιμοσφαίρια οπότε προτιμώ το αίμα μετά από φυγοκέντριση.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους