Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,494 μηνύματα σε 75,355 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 190 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ποτάκι πίνετε όταν βγαίνετε;

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 17:40, 13-03-06:

Γενικά δεν είμαι ιδιαίτερα του ποτού,αλλά όταν πίνω,θα'ναι κάτι απ'τα εξής:
1.gordon's space
2.ursus
3.bailey's
4.-εντάξει,εννοείται- μπύρα
5.(στα τρελά κέφια μου..) cosmopolitan
6.johnny black με κόκα κόλα -και-
7.παντός είδους σφηνάκια...

χμμμ..τελικά,μάλλον πίνω αρκετά....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zxr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O zxr έγραψε: στις 20:19, 13-03-06:

Δεν πίνω αλκοόλ. Καλά ντε μη βαράτε!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giannisvitara

Δραστήριο Μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O giannisvitara έγραψε: στις 23:21, 15-03-06:

gordons space ή ursus, γενικά δε ειμαι πολύ του ποτού
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 23:40, 15-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από burbuja
6.johnny black με κόκα κόλα
Ιεροσυλια λεμε

Για μενα Ursus η Martini με παγο
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 10:00, 25-03-06:

πες τα ρε Hunter... Johnny Black με cola ???
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 484 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 10:08, 25-03-06:

Παιδιά από ουίσκι τι προτείνετε?

Έχω δοκιμάσει τζόνυ με πάγο,και τζακ ντάνιελς με κόκα κόλα.
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε: στις 10:13, 25-03-06:

Θα σου έλεγα να δοκιμάσεις και Haig αλλά εδώ και 1μιση χρόνο, ο,τι Haig κυκλοφορεί έξω είναι "ατομική βόμβα"... Αν θες κατι ελαφρύ δοκίμασε Cutty Shark και κάτι πιο βαρυ Jamson...
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 484 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 10:19, 25-03-06:

Σε ευχαριστώ,μάλλον θα πάρω cutty shark,αφού είναι πιο ελαφρύ.
Παράθεση

akpe (Αντώνης)

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O akpe έγραψε: στις 17:57, 25-03-06:

Ανάλογα με την ώρα, το μέρος, ή/καί τα κέφια, Vodka Lemon, Tequila Sunrise, Margarita, καθώς και κάθε είδους highball (κατα προτίμηση walker με coca)
Παράθεση

astrapogiannos

Νεοφερμένος

Ο astrapogiannos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O astrapogiannos έγραψε: στις 02:50, 01-04-06:

Τίποτα συνήθως.
Ένα τσιγαράκι πολλές φορές κάνει καλύτερο κεφάλι
Παράθεση

nicole!

Νεοφερμένος

H nicole! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H nicole! έγραψε: στις 14:32, 03-04-06:

Εμένα μ'αρέσoυν:
1.ursus->the best
2.baileys-πολύ καλό
3.tequilla sunrise-δεν πίνω πολύ συχνά είναι η αλήθεια
4.ούζο-παραδόξως μ'αρέσει πολύ
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 14:39, 13-04-06:

Χθες,ήπια ένα καταπληκτικό σφηνάκι..! είχε ημιδιάφανο χρώμα και γεύση μερέντας-πραλίνας ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων,σε συνδυασμό με κάτι που ξίνιζε λιγάκι,αλλά συνολικά,ήταν τέλειο..!! μήπως ξέρει κανείς τι σφηνάκι είναι αυτό..??
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 16:16, 13-04-06:

άστο, δε θες να μάθεις
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja έγραψε: στις 16:23, 16-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
άστο, δε θες να μάθεις
..γιατί..? ΤΙ ήταν..??
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε: στις 20:58, 17-04-06:

Lets think....... χμ...

Cream de Cacao με λίγο Qointrau ισως...
...ισως και λίγο francelico!!!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 22:11, 17-04-06:

Παίζω ανάμεσα σε μαρτίνι ή ούρσους με πάγο και μαλιμπού μπανάνα, ανάλογα τα κέφια!

Παράθεση

Crow_of_Darkness

Δραστήριο Μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O Crow_of_Darkness έγραψε: στις 11:15, 18-04-06:

Συνήθως πίνω μπύρα, αλλά άμα είναι για κάτι πιο δυνατό, προτιμώ το Drambui.
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 11:41, 18-04-06:

Δεν είμαι του ποτού. Για απλές περιπτώσεις πίνω καμιά μπίρα ή κανένα gordons. Για πιο special πίνω Drambui ή Ursus.

btw, το ούζο είναι το Νο1! Το μεσημεράκι μετά ή μαζί με το φαγητό είναι ότι πρέπει!
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε: στις 17:58, 18-04-06:

Αναφερόμουν στο σφηνάκι της burbuja...
Εγώ έχω πει και πιο παλιά ότι το ποτό μου είναι
JoseCuervoκίτρινη χωρίς πάγο!
Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 18:03, 18-04-06:

Εγώ πίνω coca-cola(γενικά αναψυκτικά).
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος