Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,831 μέλη και 2,410,637 μηνύματα σε 75,028 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 184 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ποτάκι πίνετε όταν βγαίνετε;

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 21:30, 06-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιωργος
Νομίζω το ούζο είναι νοθεία-free ποτό. Κι αυτό γιατί αλλάζει το χρώμα του, οπότε δεν μπορεί να νοθευτεί
Τι μου θυμησες βρε Γιωργο τωρα...
Το ουζο ειναι αυστηρα summer time ποτο...Ουζακι (καποιο καλο οχι για εντριβες),χταποδακι,μεζεδακια και ολα τα παρελκομενα καπου κονταστην θαλασσα να ακους το κυμμα να σκαει πλαι σου και τις κοπελες να φορανε....εχμ...ας μεινουμε καλυτερα στο κυμμα που σκαει διπλα σου!
(Αυτο παντως για την νοθεια δεν το ηξερα για το ουζο )
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 13:35, 06-03-07:

Ήπια μια φορά απο αυτό το ursus και κόντεψα να ξεράσω.Από τότε δεν ξανα ήπια....Εσύ?Τι πείνεις και δεν μας δίνεις?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 13:58, 06-03-07:

Ρούμι σκέτο με μια φέτα λεμόνι,
κρασάκι,
μπύρες με το τελάρο,
amaretto.............
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 14:04, 06-03-07:

νεράκι
μπυρίτσα
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 14:25, 06-03-07:

Aνάλογα τα κέφια. Συνήθως μαρτίνι. Αλλά παίζει η βότκα-μαρτίνι, η ούρσους, το μαλιμπου-μπανάνα, το καρπούζι, το κρασί και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο..
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 14:30, 06-03-07:

Η βοτκα λεμονι η μαυρη σαμπουκα. Τελευταια προτιμαω μαυρη σαμπουκα. Ταιριαζει με τα μαυρα μου τα χαλια.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 14:48, 06-03-07:

εμενα με τσαντίζει που κάθεσαι και τα σκας στα κλαμπ(15-20) την εισοδο με ένα ποτό. όταν ζήτησα μαργαρίτα... μου είπαν πως δεν φτίαχνουν τέτοια ποτά...
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 15:33, 06-03-07:

συνηθως κανα λευκο κρασι.. αλλα οταν δεν υπολογιζω και τοοοοοσο τις θερμιδες παιρνω κοσμοπολιταν ή σμιρνοφ νόρθ.. επίσης μου αρεσει και η ουρσους και την τιμάω αρκετά τακτικά..
Παράθεση

Paty

Δραστήριο Μέλος

H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H Paty έγραψε: στις 15:41, 06-03-07:

Εξαρτάται που και με ποιους θα πάω...Έχω μια συγκεκριμένη παρέα που πάμε για ρακόμελα.Αν από την άλλη βγω έξω σε club bar και τα συναφή θα πάρω smirnoff north ή Γιαννάκη περιπατητή().Αν βρω κρασί θα πιω μόνο αν είναι κόκκινο.
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 16:43, 06-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Paty
Εξαρτάται που και με ποιους θα πάω...Έχω μια συγκεκριμένη παρέα που πάμε για ρακόμελα.Αν από την άλλη βγω έξω σε club bar και τα συναφή θα πάρω smirnoff north ή Γιαννάκη περιπατητή().Αν βρω κρασί θα πιω μόνο αν είναι κόκκινο.
Και ο Ιάκωβος Δανιήλ είναι καλός........
Παράθεση

Paty

Δραστήριο Μέλος

H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H Paty έγραψε: στις 16:50, 06-03-07:

ναι μωρέ καλούλης είναι αλλά νομίζω κάτι δεν έχει που έχει ο Γιαννάκης και το διαφοροποιεί κάπως...Δε ξέρω αν με λαμβάνεις...
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 17:01, 06-03-07:

ναι μωρέ καλούλης είναι αλλά νομίζω κάτι δεν έχει που έχει ο Γιαννάκης και το διαφοροποιεί κάπως...Δε ξέρω αν με λαμβάνεις...
Βεβαίως και σε λαμβάνω (πρώην συναδέλφισσα).....
Παράθεση

koz

Νεοφερμένος

Ο koz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

O koz έγραψε: στις 17:02, 06-03-07:

Ο Ιάκωβος είναι αμερικάνος ενώ ο Γιάννης σκοτσέζος. Ο πρώτος έχει αυτή τη μυρωδιά καμένου που υπάρχει σε όλα τα bourbon. Μάλλον αυτό θα σε χαλάει.
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 17:29, 06-03-07:

Ο "Ιωαννης ο Περιπατητης" με την ερυθρη αμφιεση ειναι μακραν το πιο νοθευμενο ουισκι που υπαρχει στην πιατσα...(λογο καταναλωσης του!)
Ασε που κατα την γνωμη μου αξιζει απο το "black label" και πανω.
Σωστος ο koz για το Jack Daniels.(το αγαπημενο μου ισως.)
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 17:42, 06-03-07:

Τι έχετε να πείτε (και να πιείτε) για το HAIG;
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 19:28, 06-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Τι έχετε να πείτε (και να πιείτε) για το HAIG;
πετρέλαιο
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 19:31, 06-03-07:

Δηλαδή;;;;;;
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 19:35, 06-03-07:

εεε τι να πω εμένα μου βρωμάει το HAIG.... σαν πετρέλαιο
άσε που μαζί με τον Γιάννη τον περιπατητή είναι επίσης απ τα πλέον νοθευμένα...
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:49, 06-03-07:

Εισται αλκοολες ολοι σας ρε... Τι ποτα και τι αναμειξεις ειναι αυτες ρε; Μπυρα καθαρη και ανοθευτη!!!!
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 19:50, 06-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
εεε τι να πω εμένα μου βρωμάει το HAIG.... σαν πετρέλαιο
άσε που μαζί με τον Γιάννη τον περιπατητή είναι επίσης απ τα πλέον νοθευμένα...
Δώσε μας μια δική σου ιδέα για κάτι άλλο......
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους