Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,742 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 266 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Εκτίμηση αποτελεσμάτων εκλογών Οκτωβρίου 2009

Ποιο κομμα θα νικήσει τις εκλογες???

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 234)
ΝΔ
26
11,11%
ΠΑΣΟΚ
118
50,43%
ΚΚΕ
10
4,27%
ΣΥΡΙΖΑ
8
3,42%
ΛΑΟΣ
11
4,70%
Κουμπάκιας (aka Δεν απαντώ)
27
11,54%
Οικολόγοι Πράσινοι
11
4,70%
Λευκό
23
9,83%

millerovia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 123 μηνύματα.

H millerovia έγραψε: στις 23:22, 03-09-09:

Για να φτάσει σε σημείο η ΝΔ να ζητήσει εκλογές,σημαίνει ότι προβλέπεται μεγάλη κρίση!!!Και για να μην χάσουν περισσότερους ψηφοφόρους,λένε ας μείνουμε εδώ!Πάντως καλή κίνηση οι πρόωρες εκλογές...Ας ελπίσουμε να δούμε κάποια διαφορά.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

theogate77

Νεοφερμένος

Ο theogate77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O theogate77 έγραψε: στις 23:25, 03-09-09:

παιδια το καταλαβαινω να λετε για τον Καραμανλη...γιατι ειναι στην εξουσια τα 5 τελευταια χρονια...αλλα για τα προηγουμενα 20 ( και με τον Παπανδρεου σε ολες τις κυβερνησεις τοτε) γιατι δεν μιλαει κανεις?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Chris1993 (Χρήστος)

Επιφανές Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,677 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε: στις 23:27, 03-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από millerovia
Για να φτάσει σε σημείο η ΝΔ να ζητήσει εκλογές,σημαίνει ότι προβλέπεται μεγάλη κρίση!!!Και για να μην χάσουν περισσότερους ψηφοφόρους,λένε ας μείνουμε εδώ!Πάντως καλή κίνηση οι πρόωρες εκλογές...Ας ελπίσουμε να δούμε κάποια διαφορά.
Αυτό ακριβώς είπα σε προηγούμενο μηνυμα ! Σωστή σκέψη !

theogate77

Νεοφερμένος

Ο theogate77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O theogate77 έγραψε: στις 23:27, 03-09-09:

συμφωνω με την millerovia :no1:

astathmitos

Διάσημο Μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 650 μηνύματα.

O astathmitos έγραψε: στις 23:30, 03-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Chris1993
Διαφωνώ απολύτως με τα λεγόμενά σου !
Ένα μόνο έχω να σου πώ , στο μέλλον όλα θα φανούν!
Και κατα δεύτερον πως μπορείς να κρίνεις αρνητικά έναν άνθρωπο που ουτε κάν τον έχεις δεί να διαχειρίζεται αυτά τα θέματα!
Ναι θές να μας πεις οτι καλύτερα να μας κλέβουν , να μας καίνε και να μας κοροιδεύουν αλλά επειδη έχουν καλο μπλα μπλα και μας ξεγελάνε , οτι πρέπει να τους ψηφίσουμε ? ΟΧΙ βέβαια !
5 χρόνια που ηταν ο Καραμανλής , τα ίδια σκατά έκανε και μας έφερε στο χείλος του γκρεμού , ελπίζω ο Παπανδρέου να μας κρατήσει το χέρι ωστέ να μην πέσουμε !
Εγω κρινω απο αυτα που βλεπω.Ειναι λιγουλακος δεν θελω πω τιποτα βαρυτερο γιατι δεν εχω και κατι προσωπικο.Και νομιζω οτι ολος ο κοσμος βλεπει οτι ο παπανδρεου ειναι λιγος για πρωθυπουργος ακομα και του πασοκ οι οπαδοι.Ο Ανδρεας ειχε μεγαλο κυρος,ο Σημιτης εδειχνε μια στιβαροτητα,αυτος απλα δεν το χει πως να το κανουμε....Θα ειναι πρωτη φορα στα χρονικα που η Ελλαδα θα εχει μειωμενης αποδοχης πρωθυπουργο για αυτο και θεωρω οτι και να ελθει στην εξουσια θα ειναι για πολυ λιγο δεν θα αντεξει....Μπορει να ειναι καλος ανθρωπος,καλος υπουργος να ηταν αλλα η πρωθυπουργια ειναι κατι εντελως διαφορετικο.Αυτη ειναι η γνωμη μου και δεν θελω να μπω σε αντιπαραθεσεις του τυπου μας εκλεψαν τους κλεψαμε δεν εχει κανενα νοημα

Chris1993 (Χρήστος)

Επιφανές Μέλος

O Chris1993 έγραψε: στις 23:32, 03-09-09:

Καλά οκ , δικιά σου άποψη !
Είπα , στο άμεσο μέλλον θα φανούν ΠΟΛΛΑ !

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πυροσβέστης . Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 23:33, 03-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από astathmitos
Εγω κρινω απο αυτα που βλεπω.Ειναι λιγουλακος δεν θελω πω τιποτα βαρυτερο γιατι δεν εχω και κατι προσωπικο.Και νομιζω οτι ολος ο κοσμος βλεπει οτι ο παπανδρεου ειναι λιγος για πρωθυπουργος ακομα και του πασοκ οι οπαδοι.Ο Ανδρεας ειχε μεγαλο κυρος,ο Σημιτης εδειχνε μια στιβαροτητα,αυτος απλα δεν το χει πως να το κανουμε....Θα ειναι πρωτη φορα στα χρονικα που η Ελλαδα θα εχει μειωμενης αποδοχης πρωθυπουργο για αυτο και θεωρω οτι και να ελθει στην εξουσια θα ειναι για πολυ λιγο δεν θα αντεξει....Μπορει να ειναι καλος ανθρωπος,καλος υπουργος να ηταν αλλα η πρωθυπουργια ειναι κατι εντελως διαφορετικο.Αυτη ειναι η γνωμη μου και δεν θελω να μπω σε αντιπαραθεσεις του τυπου μας εκλεψαν τους κλεψαμε δεν εχει κανενα νοημα
ΕΔΕΙΧΝΕ Ο ΛΑΔΕΜΠΟΡΑΣ ΣΤΙΒΑΡΟΤΗΤΑ;
Καλά ρε πάτε καλά;
Αυτός κι αν έκανε σαρδάμ και τον υμνείτε;

millerovia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 123 μηνύματα.

H millerovia έγραψε: στις 23:34, 03-09-09:

Αυτό ακριβώς είπα σε προηγούμενο μηνυμα ! Σωστή σκέψη !
Α ναι;Συγγνώμη δεν τα διάβασα όλα..Πάντως όσο για αυτά που λέγονται για τις ικανότητες του Πασόκ,ας μην κατηγορούμε τον άνθρωπο εφόσον δεν έχουμε δει την δράση του.Ο χρόνος θα δείξει...

Purple sunrise (Λουδοβίκος ο 16ος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκοταδιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

O Purple sunrise έγραψε: στις 23:34, 03-09-09:

Ε ας γίνει ο Μπαμπινιώτης πρωθυπουργός τότε.

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,076 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 23:35, 03-09-09:

Eιδα σημερα τον γαπ στην συγκεντρωση και πραγματικα εχω περιεργια πως θα κυβερνησει την χωρα αυτος ο ανθρωπος.....Νομιζω οτι αν συμβει αυτο θα τα εχουμε δει ολα σε αυτη την χωρα.Πραγματικα ρε παιδι μου δεν εμπνεει για πρωθυπουργος οπως και να το κανουμε δεν διαθετει ουτε τον στοιχειωδες γοητευτικο πολιτικο λογο και μια ρητορεια που θα ελκυσει και ψηφοφορους που δεν ανηκουν σε καποιο κομματικο στρατο...Τρεμω στην ιδεα οτι αυτος ο ανθρωπος θα διαχειριστει εθνικα θεματα-κρισεις-οικονομια-συνδικατα κτλ φαινεται εξαιρετικα αδυναμος....Θεωρω οτι θα μπουμε σε επικυνδινες ατραπους σε περιπτωση που αναλαβει τα ηνια του τοπου..Μακαρι να διαψευστω αλλα δεν εμπνεει καμια σιγουρια σε αντιθεση με τον Καραμανλη με τα οποια στραβα του τουλαχιστον διαθετει το πολιτικο αναστημα να ηγηθει της χωρας.Οπως και ο Βενιζελος απο την πλευρα του Πασοκ εχει το πολιτικο κυρος για καπετανιος της χωρας.....
Επειδή έτυχε να περάσω κι εγώ απ'το Θησειο αυτή τη μαγευτική () βραδιά, όχι απλώς συμφωνώ με όσα λες, αλλά βάζω την υπογραφή και τη σφραγίδα μου.

Chris1993 (Χρήστος)

Επιφανές Μέλος

O Chris1993 έγραψε: στις 23:38, 03-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από millerovia
Α ναι;Συγγνώμη δεν τα διάβασα όλα..Πάντως όσο για αυτά που λέγονται για τις ικανότητες του Πασόκ,ας μην κατηγορούμε τον άνθρωπο εφόσον δεν έχουμε δει την δράση του.Ο χρόνος θα δείξει...
Επίσης το είπα σε προηγούμενο μήνυμα !
Καλά με αντιγράφεις ???
Πλάκα κάνω αν και οντως το είπα

Ειρηνάκι (Ειρηνάκι)

Δραστήριο Μέλος

H Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 308 μηνύματα.

H Ειρηνάκι έγραψε: στις 23:39, 03-09-09:

Καλά κ εγώ όπως τον βλέπω τον Παπανδρέου δεν κάνει για πρωθυπουργός με τίποτα...δεν είναι ικανός πιστεύω να κάνει κάτι τέτοιο,με λίγα λόγια δεν έχει την πυγμή κ τη δυναμικότητα που χρειάζεται..πρώτα απ'ολα τον βλέπεις,ούτε να μιλήσει δεν μπορεί μόνος του!κ ό,τι κ να κάνει δεν πείθει δυστυχώς!!δν είπα πως ο Καραμανλής είναι καλύτερος,σκατά στα μούτρα του είναι κ αυτός,όμως μπορώ να πω πως τον βλέπω με καλύτερο μάτι από τον παπανδρέου!

Chris1993 (Χρήστος)

Επιφανές Μέλος

O Chris1993 έγραψε: στις 23:40, 03-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από miv
Επειδή έτυχε να περάσω κι εγώ απ'το Θησειο αυτή τη μαγευτική () βραδιά, όχι απλώς συμφωνώ με όσα λες, αλλά βάζω την υπογραφή και τη σφραγίδα μου.
Και επειδή και εγώ πήγα απο την αρχή μέχρι το τέλος και δεν έτυχε .... εχω να πω οτι ο Παπανδρεου τα έσπασε ! ΑΠΛΑ Ο ΧΑΜΟΣ !

astathmitos

Διάσημο Μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 650 μηνύματα.

O astathmitos έγραψε: στις 23:40, 03-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από chronis_25
ΕΔΕΙΧΝΕ Ο ΛΑΔΕΜΠΟΡΑΣ ΣΤΙΒΑΡΟΤΗΤΑ;
Καλά ρε πάτε καλά;
Αυτός κι αν έκανε σαρδάμ και τον υμνείτε;
Ειχε ενα πολιτικο κυρος ο Σιμιτης σαρδαμ μπορει να εκανε οπως και εγκληματα πολιτικα πχ χρηματιστηριο,ιμια,οτσαλαν,κοινωνικες ανισοτητες,διαφθορα αλλα τουλαχιστον δεν ηταν ΑΜΕΑ....

thanous18

Διάσημο Μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 799 μηνύματα.

O thanous18 έγραψε: στις 23:40, 03-09-09:

Eγω προσωπικα δεν ειμαι με κανενα κομμα αλλα νομιζω οτι το κακο παραγινε με την ΝΔ.Καθε λιγο και λιγακι προεκυπταν προβληματα και σκανδαλα.Προσωπικα δεν νομιζω οτι ο Γιωργακης θα ειναι χειροτερος απο τον Kαραμανλη.Τα στελεχη της κυβερνησης που θα φτιαξει φοβαμαι.Παντως εκεινη που θεωρω φοβερη ειναι η Κανελη απο το ΚΚΕ.τα λεει χυμα και τσουβαλατα!!

Chris1993 (Χρήστος)

Επιφανές Μέλος

O Chris1993 έγραψε: στις 23:42, 03-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ειρηνάκι
Καλά κ εγώ όπως τον βλέπω τον Παπανδρέου δεν κάνει για πρωθυπουργός με τίποτα...δεν είναι ικανός πιστεύω να κάνει κάτι τέτοιο,με λίγα λόγια δεν έχει την πυγμή κ τη δυναμικότητα που χρειάζεται..πρώτα απ'ολα τον βλέπεις,ούτε να μιλήσει δεν μπορεί μόνος του!κ ό,τι κ να κάνει δεν πείθει δυστυχώς!!δν είπα πως ο Καραμανλής είναι καλύτερος,σκατά στα μούτρα του είναι κ αυτός,όμως μπορώ να πω πως τον βλέπω με καλύτερο μάτι από τον παπανδρέου!
Καλά καλά το θέμα είναι να κάνει κατι γιαυτο το τόπο , οχι να αλλάξει τον χαρακτήρα του !
ΟΛΟΙ μας έχουμε ελαττώματα , ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ !
Λυσάξατε !

thanous18

Διάσημο Μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 799 μηνύματα.

O thanous18 έγραψε: στις 23:45, 03-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ειρηνάκι
Λογικο ειναι να τον βλεπεις ετσι γιατι δεν πηρε ακομα την εξουσια για να δουμε τι θα κανει.Αυτο λεγανε για την ΝΔ πριν ακομα γινει κυβερνηση οταν το ΠΑΣΟΚ ηταν πολλα χρονια στην εξουσια.Παντως το ΠΑΣΟΚ ειχε αντεξει πολυ περισσοτερο απο την ΝΔ η οποια ουτε μια τετραετια δεν εξαντλησε.

Chris1993 (Χρήστος)

Επιφανές Μέλος

O Chris1993 έγραψε: στις 23:46, 03-09-09:

Ειχε ενα πολιτικο κυρος ο Σιμιτης σαρδαμ μπορει να εκανε οπως και εγκληματα πολιτικα πχ χρηματιστηριο,ιμια,οτσαλαν,κοινωνικες ανισοτητες,διαφθορα αλλα τουλαχιστον δεν ηταν ΑΜΕΑ....
Κρύψου και άλλο εσυ !!!
Πες το ξεκάθαρα να τελιώνουμε!
Και μην το πας απο δω απο κει και τελίτσες !
ΑΜΕΑ ?? Ξέρω πολύ καλά που το πάς και για ποιόν !
Μήπως είσαι εσύ για ΠΙΚΠΑ?
Και μάθε να μην υποτιμάς την νοημοσύνη του άλλου !
Όποια και να είναι αυτή !

mangkac

Δραστήριο Μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O mangkac έγραψε: στις 23:48, 03-09-09:

Καλά καλά το θέμα είναι να κάνει κατι γιαυτο το τόπο , οχι να αλλάξει τον χαρακτήρα του !
Λυσάξατε !
Λες κ κυβερναει ο Παπανδρεου κ ο Καραμανλης..
Αμα η ψηφος μας ειχε νοημα, πολυ απλα δεν θα μας αφηναν να ψηφιζαμε...
Ξυπνηστε ρε...!

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,076 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 23:50, 03-09-09:

Λυσάξατε !
Ναι μα όταν εχεις ελλατώματα, δεν πας να κυβερνήσεις μια χώρα...
Θα μπορούσα, αν δεν ήμουν πτώμα και δεν ήσουν βαμμένος πράσινος, να σου αποδείξω πόσο άδικο έχεις. Κι εγώ πιθανον να ψηφιζα το ΠΑΣΟΚ, αλλά δεν το χάραξα και στο στήθος μου...

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια