Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,742 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 266 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Εκτίμηση αποτελεσμάτων εκλογών Οκτωβρίου 2009

Ποιο κομμα θα νικήσει τις εκλογες???

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 234)
ΝΔ
26
11,11%
ΠΑΣΟΚ
118
50,43%
ΚΚΕ
10
4,27%
ΣΥΡΙΖΑ
8
3,42%
ΛΑΟΣ
11
4,70%
Κουμπάκιας (aka Δεν απαντώ)
27
11,54%
Οικολόγοι Πράσινοι
11
4,70%
Λευκό
23
9,83%

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,513 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε: στις 21:35, 02-09-09:

Ε Όχι και εσύ Δεξιός
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Green 13 (Κώστας)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 452 μηνύματα.

O Green 13 έγραψε: στις 21:37, 02-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ραφαέλα
Είδαμε και τον Κωστάκη τι έκανε.
Άστο

Διαβάζοντας λιγο πολιτική ιστορία θα δεις οτι το ΠΑΣΟΚ (η ΠΑΚ) ιδρύθηκε εν ετει 1974 την 3η Σεπτεμβρίου. Απο ολα αυτα τα χρόνια μόνο οταν κλήθηκε να πρωτοκυβερνησει την 4ετια 1981-85 εκανε κατι καλο στην Ελλαδα ιδρυοντας πχ τους συνεταιρισμους και βοηθωντας την Ελληνικη επαρχία. Απο κει και επειτα το σκανδαλο Κοσκωτα, οι πρωτες μιζες Ζίμενς, ο μυθικος γαμος του Τσοχατζοπουλου με λεφτα του δημοσιου, τα Ιμια και πολλα αλλα δεν μένουν απαρατήρητα... Ασε που και στους συνεταιρισμους αυτοι που χορτασανε γινανε παραληπτες μιζών... Μην το ψαχνεις αγαπητη, στηριζεις ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΣΟΥ σε έναν ανθρωπο που ουτε καν δεν ξερει να αρθρωνει μια ελληνικη λέξη... Που εκανε τα χατήρια στους Τουρκους και χορευε εν μεσω Ελληνοτουρκικης κρισης συρτακι...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πυροσβέστης . Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 21:37, 02-09-09:

Το ΠΑΣΟΚ σε ποιον πολιτικό χώρο ανήκει;

Και να πέσει φωτιά να με κάψει δεν είμαι δεξιός.
Απλώς είμαι κέντρο και το ΠΑΣΟΚ δεν είναι κέντρο.

Green 13 (Κώστας)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Green 13 έγραψε: στις 21:38, 02-09-09:

Τον ξέρω καλα τον Χρόνη... δεν ειναι δεξιος ειναι ανοιχτομυαλος... Και ουτε το ΠΑΣΟΚ δεν ειναι αριστερα...

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,513 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε: στις 21:38, 02-09-09:

Εγώ υπέρ του ΠΑ.ΣΟ.Κ είμαι

Black_Butterfly (Αλεξάνδρα)

Περιβόητο Μέλος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 930 μηνύματα.

H Black_Butterfly έγραψε: στις 21:38, 02-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από November Rain
Το επιχείρημα ''ο γιώργος είναι ανίκανος επειδή είναι ελληνοαμερικάνος είναι γελοίο ρε παιδιά τι να κάνουμε.Στηρίχτε το κάπου αλλού.
'ο Γιώργος είναι ανίκανος επειδή δεν μπορεί να βάλει 3 λεξούλες στην σειρά και να τις πει σωστά;'

Λέω τώρα εγώ :fss:

Purple sunrise (Λουδοβίκος ο 16ος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκοταδιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

O Purple sunrise έγραψε: στις 21:38, 02-09-09:

Το ΠΑΣΟΚ είναι κέντρο-κεντροαριστερά.Εκεί.

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πυροσβέστης . Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 21:39, 02-09-09:

Μπράβο!
ΖΗΤΩ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΙΑΝΗ-ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ!

Green 13 (Κώστας)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Green 13 έγραψε: στις 21:39, 02-09-09:

Εκει λέει οτι ανήκει... ο Σημίτης το πήγε δεξιότερα το καράβι...

Περιβόητο Μέλος

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 21:40, 02-09-09:

Α οκ.
Ευχαριστώ.

Αν το ΠΑΣΟΚ είναι κεντροαριστερά με τις απόψεις και τα στελέχη του, τότε εγώ είμαι ο Μητσοτάκης.
Γούτου γούυυυυτου.
ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε: στις 21:40, 02-09-09:

Δεν είμαι υπέρ αυτής.Αυτή και αν δεν έφαγε.
Αλλά ο Γιωργάκης δεν έχει καμία σχέση

Green 13 (Κώστας)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Green 13 έγραψε: στις 21:40, 02-09-09:

Δεν χάνεις με το να εθελοτυφλεις ομως... Δεν ειναι κακο να πιστευεις, αλλα ειναι αποδεδειγμενο πως σε οποιο πολιτικο ον εξουσιας πιστεψεις θα χασεις...

Και για να μην βγαλω τον εαυτο μου απο τον χορο μπορει να εχω συμπαθεια στο ΚΚΕ και θα το ψηφιζα αλλα ξερω τα χαιρια του με την Τυποεκδοτικη

Daskalenko7 (Δημήτρης)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 590 μηνύματα.

O Daskalenko7 . έγραψε: στις 21:41, 02-09-09:

Με Βενιζέλο κεντροαριστερό ;(χα) .

fabulous (Mαρία.)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H fabulous έγραψε: στις 21:41, 02-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Kotatsuneko
Δεν σκοτώνομαι να ψηφίσω να σου πω την αλήθεια.
Και οι τωρινοί και οι μελλοντικοί τα ίδια είναι
Αν τα υπόλοιπα εκατομμύρια των ελλήνων σκεφτόταν έτσι, τώρα θα ήμασταν κατεκτημένοι από τη ζιμπαμπουε.

Green 13 (Κώστας)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Green 13 έγραψε: στις 21:42, 02-09-09:

Αλλά ο Γιωργάκης δεν έχει καμία σχέση

Πιόνι ειναι αγαπητοί... Ο πατερας του τουλαχιστον ηταν ΗΓΕΤΗΣ και ηξερε να φαινοταν σαν ηγέτης...

fabulous (Mαρία.)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H fabulous έγραψε: στις 21:42, 02-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Green 13
Δεν χάνεις με το να εθελοτυφλεις ομως... Δεν ειναι κακο να πιστευεις, αλλα ειναι αποδεδειγμενο πως σε οποιο πολιτικο ον εξουσιας πιστεψεις θα χασεις...

Και για να μην βγαλω τον εαυτο μου απο τον χορο μπορει να εχω συμπαθεια στο ΚΚΕ και θα το ψηφιζα αλλα ξερω τα χαιρια του με την Τυποεκδοτικη
Συμπάθεια στο ΚΚΕ = συμπάθεια στον αριστερό φασισμό. 1) Ο τελευταίος μεγάλος ήταν ο Κωνσταντίνος Καραμανλής. Από τότε που πέθανε καλές στιγμές δεν ξαναχαμε. 2) Ο ανδρέας ήταν ο τελευταίος υποφερτός. Λαϊκιστής μέχρι αηδίας και ρουσφετολόγος, μα είχε μερικές καλές στιγμές, όπως το σύμφωνο φιλίας με την βουλγαρία και την αντιμετώπιση της κρίσης του 87' (?).

Purple sunrise (Λουδοβίκος ο 16ος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκοταδιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

O Purple sunrise έγραψε: στις 21:42, 02-09-09:

'ο Γιώργος είναι ανίκανος επειδή δεν μπορεί να βάλει 3 λεξούλες στην σειρά και να τις πει σωστά;'

Λέω τώρα εγώ
Μια χαρά μιλάει.Αλλά οι κρίσεις σου είναι αποτέλεσμα της έκπομπης του Λαζόπουλου και της Ελληνοφρένειας που επιλέγουν συγκεκριμένα βίντεο του πολιτικού που κάνει ορισμένα σαρδάμ αυτό μετά συνδυάζεται και με το γεγονός οτι ο Γ.Παπανδρλεου είναι ελληνοαμερικάνος και βουαλά!!!Ο Γιώργος Παπανδρέου δεν μπορεί να μιλήσει.

Περιβόητο Μέλος

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 21:43, 02-09-09:

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=pXm2Mgv9j5U&fmt=18[/ame]
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=h8BwNqO0Cbo[/ame]
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=S5eidMhYo8E&feature=related[/ame]
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=AbiVAb5TtOE&feature=related[/ame]

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε: στις 21:43, 02-09-09:

Άλλη η Μπαλαούρα απο εκεί=ΚΚΕ

Περιβόητο Μέλος

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 21:44, 02-09-09:

Μια χαρά μιλάει.Αλλά οι κρίσεις σου είναι αποτέλεσμα της έκπομπης του Λαζόπουλου και της Ελληνοφρένειας που επιλέγουν συγκεκριμένα βίντεο του πολιτικού που κάνει ορισμένα σαρδάμ αυτό μετά συνδυάζεται και με το γεγονός οτι ο Γ.Παπανδρλεου είναι ελληνοαμερικάνος και βουαλά!!!Ο Γιώργος Παπανδρέου δεν μπορεί να μιλήσει.
Είναι κολλητικό φαίνεται...

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια