Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,104 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,213 μηνύματα σε 74,659 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Παλιοί αποκωδικοποιητές supersport

rolingstones (ΞΕΝΟΦΩΝ)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη rolingstones
Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 869 μηνύματα.

O rolingstones έγραψε στις 11:26, 04-09-09:

παιδιά είναι ανάγκη θέλω να βλέπω ποδόσφαιρο.επειδή φέτος τα χει όλα η νόβα η απορία μου εναι η εξής: δε θέλω να βάλω νόβα γιατί είναι μεγάλη η συνδρομή για αυτό θα ήθελα να ρωτήσω υπάρχουν ακόμα οι αναλογικοί αποκωδικοποιητές που πιάνουν μόνο σουπερσπορτ και φιλμνετ ή έχουν βγει απο το εμπόριο?και αν υπάρχουν πόσο είναι η μηνιαόα συνδρομή? και σαν συμπλήρωση χρειάζομαι δορυφορικό πιάτο ή μου αρκεί η επίγεια κεραία?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη chronis_25
Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πυροσβέστης . Έχει γράψει 1,122 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε στις 12:33, 04-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από rolingstones
παιδιά είναι ανάγκη θέλω να βλέπω ποδόσφαιρο.επειδή φέτος τα χει όλα η νόβα η απορία μου εναι η εξής: δε θέλω να βάλω νόβα γιατί είναι μεγάλη η συνδρομή για αυτό θα ήθελα να ρωτήσω υπάρχουν ακόμα οι αναλογικοί αποκωδικοποιητές που πιάνουν μόνο σουπερσπορτ και φιλμνετ ή έχουν βγει απο το εμπόριο?και αν υπάρχουν πόσο είναι η μηνιαόα συνδρομή? και σαν συμπλήρωση χρειάζομαι δορυφορικό πιάτο ή μου αρκεί η επίγεια κεραία?
Ρόλινγκ αναφέρεσαι στους αποκωδικοποιητές πριν τη Νova. Η εταιρεία που τους είχε τους κατήργησε και πρωόθησε τη Nova. Και να υπάρχουν δύσκολο να τους βρεις, πόσο μάλλον να έχουν μείνει οι συχνότητες ανέπαφες. Μην ξεχνάς ότι τότε υπήρχαν 3 κανάλια (SuperSport, Filmnet, K-TV) και όχι τόσα πολλά όσο τώρα.
Εάν θέλεις πάντως να βλέπεις γενικά ποδόσφαιρο μπορείς να αγοράσεις ένα πιάτο και έναν αποκωδικοποιητή και να πληρώσεις αγορά και εγκατάσταση και όχι συνδρομή και θα βλέπεις ξένους αγώνες π.χ. από BBC Sport και άλλα ξένα κανάλια. Αυτό το θέμα δεν το έχω ψάξει να σου πω πολλά.
Η φθηνότερη λύση είναι το καφενείο της γειτονιάς.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ironboy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ironboy
Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 747 μηνύματα.

O Ironboy after saying that boredom is boring έγραψε στις 17:35, 05-09-09:

Εμεις εχουμε.Η συνδρομη ειναι 33 ευρω και ο πατερας μου δεν θελει να βάλουμε νοβα.Δεν ύπαρχουν πια στο εμποριο,πάντως μπορείς να πάρεις nova το start pack που κάνει 19,90 το μηνα και πιάνεις 4 αθλητικά κανάλια, 4 ντοκιμαντέρ, 3 παιδικά, 2 μουσικά, 9 ειδησεογραφικά, 4 κανάλια μόδας και ψυχαγωγίας, τα μεγαλύτερα ελληνικά κανάλια ελεύθερης λήψης και περισσότερα από 150 ελεύθερα δορυφορικά κανάλια απʼ όλο τον κόσμο.

Δες εδώ

Παράθεση

KostasTheGreek

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη KostasTheGreek
Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

O KostasTheGreek έγραψε στις 17:39, 05-09-09:

Αν θες να βλεπεις μπαλα μπορεις με το sopcast απλα θα βλεπεις live τον αγωνα απο ξενα καναλια και οχι με ελληνικες περιγραφες κλπ κλπ
Εγω ετσι ειχα δει καποια ματσακια στο παρελθον..εχει καιρο βεβαια αλλα δεν πιστευω να εχει αλλαξει κατι...

Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 22:54, 05-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ironboy
πάντως μπορείς να πάρεις nova το start pack που κάνει 19,90 το μηνα και πιάνεις 4 αθλητικά κανάλια, 4 ντοκιμαντέρ, 3 παιδικά, 2 μουσικά, 9 ειδησεογραφικά, 4 κανάλια μόδας και ψυχαγωγίας, τα μεγαλύτερα ελληνικά κανάλια ελεύθερης λήψης και περισσότερα από 150 ελεύθερα δορυφορικά κανάλια απʼ όλο τον κόσμο.
Τα 4 αθλητικά είναι τα Eurosport 1 και 2, το Novasports highlights και ένα ξένο ακόμα νομίζω. Δεν αξίζει. Θέλεις και το sports packet που αν θυμάμαι καλά είναι στα 45?.

Παράθεση

Ironboy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ironboy
Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 747 μηνύματα.

O Ironboy after saying that boredom is boring έγραψε στις 09:44, 06-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από ZedBlue
Τα 4 αθλητικά είναι τα Eurosport 1 και 2, το Novasports highlights και ένα ξένο ακόμα νομίζω. Δεν αξίζει. Θέλεις και το sports packet που αν θυμάμαι καλά είναι στα 45?.
sure?

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους