Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,092 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,048 μηνύματα σε 74,648 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δωρεάν πρόγραμμα επεξεργασίας φωτογραφίας

STAXTOULA

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη STAXTOULA
H STAXTOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται ma8itria k kala και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H STAXTOULA έγραψε στις 13:38, 30-08-08:

παιδια είχα μπει μεσω του google σε ενα site οπου γινετε να επεξεργαζεσε τις φοτο .. δηλαδη μπορουσες να αλλαζεις χρωμα μαλλιων , να βαφεις το προσωπο ακομα και να ''βαζεις μεικ καπ '' στις ρυτιδες ( και ετσι φαινοντουσαν οι ανθρωποι στην πικ πιο νέοι ) .Ααα κ με την πουδρα μπορουσες να κρυψεις και τα σπυράκια :xixi: . Ειχε πολυ πλάκα ...
Αλλα ξέχασα ρε γμτ το site , και δν θυμαμαι ουτε καν τι ειχα βαλει στη μηχανη αναζητησης

Ξέρει κανείς σας κάποιο παρόμοιο site ???

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 14:15, 30-08-08:

http://www.fotoart.gr/software/imageediting/index.html
για δες εδω..εχει να κατεβασεις διαφορα

δες και αυτο
http://www.flickr.com/

εχω ομως την υποψια οτι ειναι αυτο:
http://www.zoner.com/photo-studio/download-zps10.htm

ελπιζω να βοηθησα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

markip

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη markip
H markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H markip έγραψε στις 01:05, 31-08-08:

δες και αυτα:

online photoshop!! https://www.photoshop.com/express/in...s&wf=testdrive

online photo editor http://www.pixlr.com/app/

Παράθεση

Morphinr (Αννα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Morphinr
H Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H Morphinr έγραψε στις 02:00, 01-09-08:

www.photobucket.com

Κανεις upload την εικονα και υστερα την επεξεργαζεσαι με τον τροπο που περιεγραψες και συ ^^

Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Λένα~
H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε στις 11:57, 01-09-08:

επισης υπαρχει και το myself που βαφεσαι, αλλαζεις χτενισμα κτλ

Παράθεση

STAXTOULA

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H STAXTOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται ma8itria k kala και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H STAXTOULA έγραψε στις 16:22, 03-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
http://www.fotoart.gr/software/imageediting/index.html
για δες εδω..εχει να κατεβασεις διαφορα

δες και αυτο
http://www.flickr.com/

εχω ομως την υποψια οτι ειναι αυτο:
http://www.zoner.com/photo-studio/download-zps10.htm

ελπιζω να βοηθησα!

thanks !!:thanks:
ειδικά το ζονερ είναι πολυ καλό ...:xixi:

Παράθεση

STAXTOULA

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H STAXTOULA έγραψε στις 16:24, 03-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από AVRILENA
επισης υπαρχει και το myself που βαφεσαι, αλλαζεις χτενισμα κτλ

μήπως μπορείς να μου δωσεις λινκ ???
επειδη τ εψαξα στο γκουκλ κ δν τ βρηκα

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 17:57, 04-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από STAXTOULA
μήπως μπορείς να μου δωσεις λινκ ???
επειδη τ εψαξα στο γκουκλ κ δν τ βρηκα
www.myself.gr αν λεμε το ιδιο..εγω παντως που μπηκα δν βρηκα κατι

Παράθεση

STAXTOULA

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H STAXTOULA έγραψε στις 22:48, 04-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
www.myself.gr αν λεμε το ιδιο..εγω παντως που μπηκα δν βρηκα κατι

ουτε κ γω

Παράθεση

JimCoun (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη JimCoun
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O JimCoun έγραψε στις 12:18, 07-09-09:

Έχετε κάποιο να μου προτείνετε, που να είναι και απλό στη χρήση?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Mariosxania (Μάριος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Mariosxania
Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 537 μηνύματα.

O Mariosxania έγραψε στις 12:21, 07-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από JimCoun
Έχετε κάποιο να μου προτείνετε, που να είναι και απλό στη χρήση?
GIMP μια χαρά είναι και είναι και free:no1:
Βασικά τι ακριβώς θέλεις να κάνεις?Αν θέλεις μόνο να βάζεις κανα φίλτρο κανα κροπ κλπ έχω να σου προτείνω και ένα πιο απλό...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Anarki
Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε στις 12:26, 07-09-09:

Με πρόλαβες άτιμε.

Παράθεση

manos4 (Μάνος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη manos4
Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 794 μηνύματα.

O manos4 έγραψε στις 14:48, 09-09-09:

+1 για το GIMP.

Παράθεση

stathisdim

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη stathisdim
Ο stathisdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O stathisdim Music is feelings expressed in sound έγραψε στις 19:24, 09-09-09:

Για επιπεδο photoshop gimp για κατι πιο απλο paint.net

Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Eruyomo
Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,477 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε στις 20:17, 09-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Mariosxania
GIMP μια χαρά είναι και είναι και free:no1:
Βασικά τι ακριβώς θέλεις να κάνεις?Αν θέλεις μόνο να βάζεις κανα φίλτρο κανα κροπ κλπ έχω να σου προτείνω και ένα πιο απλό...
Για πες το πιο απλό. Γιατί δεν έχω κάτι υπόψιν, και εγώ το gimp χρησιμοποιώ.

Παράθεση

spyroskaftanis

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη spyroskaftanis
Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 435 μηνύματα.

O spyroskaftanis έγραψε στις 21:28, 13-09-09:

και εγώ το GIMP θα έλεγα. Είναι ανοιχτού κώδικα, δωρεάν ,εύκολο και έχει δυνατότητες σαν του photoshop.

Παράθεση

Aggelos17 (Άγγελος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aggelos17
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O Aggelos17 έγραψε στις 11:15, 14-09-09:

Παιδιά εγω χρησιμοποιώ το Gimp εδώ και δύο χρόνια και πραγματικά είναι πολύ καλό πρόγραμμα και με πολλές δυνατότητες.. :yeah:

Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη nioniosmeg
Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,679 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε στις 12:44, 14-09-09:

Τι είναι το gimp;;;

Παράθεση

Emile

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Emile
Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O Emile έγραψε στις 16:34, 16-09-09:

Κατέβασε το GIMP 2, απλά ψάξε στο Google "GIMP 2 Download" είναι πολύ καλό.

Παράθεση

Menoula

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Menoula
H Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 8 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H Menoula Something totally different.. έγραψε στις 17:32, 14-02-13:

Καλησπερα! Ψαχνω ενα προγραμμα σε στυλ picmonkey.com ή picnik.com(πλεον δεν λειτουργει) τα οποια πλεον ειναι με πληρωμη τα περισσοτερα effects που εχουν.Εν ολιγοις ενα προγραμμα απλο σχετικα,με ιδιες ή κ παραπανω δυνατοτητες απο τα παραπανω αλλα μπορεις να το χειριστεις οσο απλα χειριζεσαι κ αυτες τις ιστοσελιδες που σας ειπα.
Ευχαριστω εκ των προτερων

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη stefanos...
Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε στις 17:40, 14-02-13:

επισης ενα σιτε με πολλα πραγματα μεσα και πολυ ωραια πραγματα: www.pho.to

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

georgia mo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη georgia mo
H georgia mo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H georgia mo έγραψε στις 15:13, 17-09-13:

Γεια σας γεια σας! Χρειάζομαι τη βοήθειά σας.Θέλω να βρω ένα πρόγραμμα δημιουργίας εικόνων.Συγκεκριμένα:θέλω κάποιες φράσεις π.χ.ρητά να τις κάνω εικόνες. Να γράψω τη φράση, να βάλω το φόντο που θέλω κλπ κλπ και όλο αυτό να γίνει μια εικόνα. Πως είναι αυτά που ανεβάζουν στο facebook ή κάποιες σελίδες σαν το "ο τοίχος είχε τη δική του υστερία'' αν έχετε υπόψη σας;Κάπως έτσι!Βασικά θέλω να κάνω ακριβώς αυτό! Έχετε καμία ιδέα πως μπορεί να γίνει; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lysippe
H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 953 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε στις 19:38, 17-09-13:

Γεια σου!
Για κάτι τόσο απλό μπορείς να χρησιμοποιήσεις ακόμη και την ζωγραφική. Αν θες να παίξεις περισσότερο και να το κάνεις πιο περίτεχνο, τότε editors τύπου iPiccy, Photoshop, Pixlr Editor etc, που είναι online, είναι αυτό που ζητάς.

Παράθεση

Zithos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Zithos
Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 264 μηνύματα.

O Zithos έγραψε στις 19:49, 17-09-13:

Το Gimp είναι κάτι σαν μίνι Photoshop το κατεβάζεις δωρεάν με αναζήτηση στο Google, το κανονικό Photoshop είναι πανάκριβο δέν ξέρω άν υπάρχει τρόπος να το κατεβάσεις δωρεάν και αυτό απο το Ίντερνετ εγώ δεν το έχω καταφέρει.

Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 19:51, 17-09-13:

Τσέκαρε το picmonkey. Πολύ απλό και εύχρηστο..

http://www.picmonkey.com/

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Loony : 17-09-13 στις 19:52. Αιτία: προσθήκη site
Παράθεση

Xaris SSSS

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Xaris SSSS
Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε στις 21:09, 17-09-13:

Gimp

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wherever

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη wherever
H wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 171 μηνύματα.

H wherever έγραψε στις 12:12, 09-10-15:

Καλησπέρα!!
Ξέρει κανείς αν γίνεται online ή με καμία εφαρμογή να αφαιρεσω αντικείμενα από μια φωτογραφία πχ ένα σύρμα ή κάποιες σκιές χωρίς να χαλάσει η εικόνα;; Το εψαξα λίγο αλλά βρίσκω παντού τρόπους για αλλαγή φίλτρων κτλ που αλλάζουν όλη την εικόνα.
Ευχαριστώ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

libre

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη libre
Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 665 μηνύματα.

O libre έγραψε στις 13:17, 09-10-15:

Γίνεται αλλά ειναι για προχωρημενους. Πολλες εφαρμογες θελουν χρονο να τις μαθεις, οποτε το καλυτερο ειναι να εχεις ενα γνωστο εργαλειο και να γκουγκλαρεις αυτο που ακριβως σε απασχολει. Εγω έχω το gimp , ισαξιο του φωτοσοπ και με πολλα plugins για πολλα πραγματα, και κανω ακριβως αυτο.

Τωρα για online το pixlr.com εχει τρεις editors αν θυμαμαι καλα και ισως ο advanced σου δινει αυτη τη δυνατοτητα. Παντως πρεπει να πιανει και το χερι σου λιγο. Πχ ειναι ενα εργαλειο που λεγεται lasso για να επιλεγεις ακριβως τις περιοχες που θες για επεξεργασια και θελει λιγη μαεστρια. Ισως και το εργαλειο wand ή magic wand αναλογα με την εφαρμογη μπορει να σε βοηθησει για τις επιλογες χωρου.

Τωρα για να καλυψεις με χρωμα την περιοχη που αφαιρεσες ειτε η γομολαστιχα ειτε το εργαλειο με το χρωμα. Μερικες φορες πρεπει να κανεις ζουμ και να καθαριζεις τα απομειναρια πιξελ πιξελ διαλεγοντας τη σωστη βουρτσα. Συνηθως ζουμαροντας ελεγχεις καλυτερα μια περιοχη. Αν η φωτογραφια εχει πολλους layers (στρωμματα το ενα πανω στο αλλο) τοτε το αντικειμενο που θες να βγαλεις ισως εχει το δικο του layer οποτε στην περιπτωση αυτη δεν εχεις παρα να αφαιρεσεις τον layer. Αυτα χοντρικά. Ισως καποιος ξερει καλυτερα, γιατι τα γραφικά δεν ειναι και το φορτε μου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους