Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,182 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιά ήταν η καλύτερη έκδοση των windows μέχρι τώρα;

Ποιά ήταν η καλύτερη έκδοση windows;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 144)
Windows 95
4
2,78%
Windows 98
8
5,56%
Windows 2000
1
0,69%
Windows Millennium Edition (Me)
0
0%
Windows XP
95
65,97%
Windows Vista
19
13,19%
Windows 7
18
12,50%

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 14:21, 16-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
  1. Τι να τον κάνεις τον server; Δορυφόρους της NASA θες να ελέγχεις;
  2. ΓΙΑΤΙ να βάλεις Windows σε SERVER και όχι Linux; Σε PC να το καταλάβω, θες παιχνιδάκια. Αλλά σε server? Seriously?
1.
2.οχι μωρε απλα πηγα στον [...] και βρηκα μια τετοια version την οποια την εχουν κατεβασει πολλα ατομα και μου εκανε εντυπωση.Σκεφτηκα αν την κατεβασω εγω θα κατεβαζω/ανεβαζω πιο γρηγορα αλλα τελικα αφου το εψαξα τζιφος...εγω το ειπα win xp και ξερο ψωμι οσο ακομα βγαινουν εφαργομες και παιχνιδια για αυτα αποτελουν μονοδρομο,κυριως στο σταθερο που το εχω-θελω για gaming....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 16-10-11 στις 15:56. Αιτία: Δεν λέμε ονόματα από site ούτε καμουφλαρισμένα. =]
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 15:56, 16-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από alehunter
2.οχι μωρε απλα πηγα στον [...] και βρηκα μια τετοια version την οποια την εχουν κατεβασει πολλα ατομα και μου εκανε εντυπωση.
Ε κι επειδή ο κόσμος είναι ηλίθιος θα πρέπει να γίνεις κι εσύ;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 22:02, 16-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Ε κι επειδή ο κόσμος είναι ηλίθιος θα πρέπει να γίνεις κι εσύ;
πυθανων να εχεις δικιο αλλα οπως και να εχει κινησε το ενδιαφερον μου

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 22:18, 16-10-11:

Για μένα τα 7. Μ'αρέσει που συνδυάζουν κατά κάποιο τρόπο την εμφάνιση των vista (που ΜΙΣΩ τον τρόπο λειτουργίας τους) και την λειτουργικότητα των XP.

Παράθεση

eleni27

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη eleni27
H eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 108 μηνύματα.

H eleni27 έγραψε στις 22:20, 16-10-11:

7 και XP

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 23:25, 16-10-11:

Ποιά ήταν η καλύτερη δουλειά της Μάικροσοφτ

Η απόκτηση του QDOS.
Η μεταπώληση στην IBM αγορασμένου προγράμματος
και οι σκοτεινές πρακτικές με τις οποίες απέκτησαν το δικαίωμα διανομής,
αποτελούν τον τρόπο με τον οποίο λειτουργεί η αγορά μέχρι σήμερα.

Η καλύτερη έκδοση των windows

Tα Windows-Dos.
Από την αρχή μέχρι το τέλος,
είχαν αντιγράψει όλες τις εφαρμογές που δημιούργησαν άλλοι
Και εντελώς φυσιολογικά, το λειτουργικό ήταν κακό.

Θα μου πείτε, πως γίνεται η Μάικ να είναι γίγαντας,
την στιγμή που βγάζω τα προϊόντα τους άχρηστα;

δεν μπορώ να απαντήσω
κόλλησαν τα xp...

Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη cacofonix
Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 01:19, 18-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Θα μου πείτε, πως γίνεται η Μάικ να είναι γίγαντας,
την στιγμή που βγάζω τα προϊόντα τους άχρηστα;
Καλό marketing. Διότι τα unixoειδή έχουν το ίδο πρόβλημα με την αριστερά, ο καθένας κάνει και ένα δικό του OS, όπως η αριστερά ο καθένας κάνει ένα κόμμα, όταν η κεντρική ιδέα είναι ίδια.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους