Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,106 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,276 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εσείς τι ..."ρατσιστές" είστε;

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 06:50, 28-07-10:

δεν μπορω με τιποτα τους ανθρωπους που ανηκουν σε αιρεσεις. εκει δεν πανα να με πουνε ρατσιστρια δεν πανα να με πουνε οτι θελουνε δεν τους μπορω αυτους τους ανθρωπους.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη aporw
H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H aporw ....Loosers everywhere.... έγραψε στις 08:37, 28-07-10:

• Σ' αυτους που κανουν κακο στα ζωα
  • Στους δηθεν πατριωτες
  • Στους φανατισμενους με την θρησκεια
  • Στους κομπλεξικους

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 09:21, 28-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από tanos56
Δεν είμαι εγώ ρατσιστής.

Αυτοί είναι Αλβανοί.......
δεν είμαι εγώ ρατσιστής
εσύ είσαι και εκπαιδευτικός τρομάρα σου

π.σ. καταβάθος το παραπάνω είναι οντόπικ

Αρχική Δημοσίευση από Subject to change
Βασιά αυτλο που είχα στο μυαλό μου ήταν τελείως διαφορετικό απ΄ότι το εξέλαβαν ΟΛΟΙ ανεξεραίτως που απάντησαν. Εγώ φταίω βέβαια που δεν κατέστησα σαφές τι έχω στο μυαλό μου.
Εννοούσα κοινωνικές ομάδες τις οποίες αντιμετωπίζετε ρατσιστικά ενώ κάπου μέσα σας η φωνή της λογικής σας ψιθυρίζει οτι δεν θα έπρεπε.
επομένως :
Αρχική Δημοσίευση από aporw
  • Σ' αυτους που κανουν κακο στα ζωα
  • Στους δηθεν πατριωτες
  • Στους φανατισμενους με την θρησκεια
  • Στους κομπλεξικους

όπως λέει και η ρούμι :
*

1.τους 40άρηδες που αφήνουν μακρύ νύχι στο δαχτυλάκι εν έτει 2010 -συνήθως οδηγούν αμάξι με κ0λο και ημι-φιμέ τζάμια , παίζουνε κομπολόι εκνευριστικά δυνατά , στις δημόσιες υπηρεσίες λένε <<ξέρεις ποιος είμαι εγώ>> και φωνάζουν τον σερβιτόρο με <<ψιτ>> (τα υπόλοιπα μπορεί να τα συγχωρέσω , το μακρύ νύχι ζαμέ των ζαμών ** αν και κανονικά δεν πρέπει να κρίνονται από το στυλ οι άνθρωποι
2.τις πωλήτριες/πωλητές σε καταστήματα υπόδησης/ένδυσης που μετά το <<ψάχνετε κάτι συγκεκριμένο;>> , σε ακολουθούν κατά πόδας όπου πας , σχεδόν σπρώχνουν το πιο ακριβό ρούχο κοντά σου ή σου ανοίγουν δρόμο ανάμεσα στα εμπόδια για τον ύστατο προορισμό σου : τα δοκιμαστήρια . Επίσης αυτοπροσφέρονται και επιμένουν κιόλας να σου βρούνε κάτι που θα σου πηγαίνει μούρλια και μετά ξεσηκώνουν όλη την αποθήκη σιχτιρίζοντας από μέσα τους . Φυσικά αυτή είναι η δουλειά τους και μάλιστα δουλεύουν όταν εσύ ψωνίζεις , οπότε νιώθω ενοχές
Χρώματα παντού,παραπονεμένα
ξέφωνα γερνούν, στων ματιών το βλέμμα
τόσες ομορφιές, έχω αλλοιώσει
χρώμα μουσικές που δεν έχω νιώσει
3.τους στρατιώτες - εδώ εισερχόμαστε στα έγκατα του ασυνείδητου μου , όσοι δεν έχετε φακό ή ειδική στολή , παρακαλώ να περιμένετε έξω . Επίσης εδώ λαμβάνει μέρος μια τεράστια εσωτερική πάλη , ενώ δεν φταίνε σε κάτι , μόλις ακούω φράσεις
<<έλα ρε συ , εδώ αντέξαμε σκοπέτα με -10 , εδώ θα κωλώσουμε>>
<<ζωάρααα>>
κ.λ.π.(εδώ υπήρχε κείμενο που πρόσβαλλε με βάναυσο τρόπο τους θαμώνες του καψιμί και αφαιρέθηκε από τον Στάθη Ψάλτη) . Εύχομαι σε όλους τους στρατιώτες δηλαδή καλοί πολίτες , αλλά για μένα ο στρατός για τον άντρα είναι σαν την περίοδο για την γυναίκα . Δεν φταίει σε τίποτα ο παθών , αλλά του έχουνε τσακίσει τα νεύρα και αναπόφευκτα τσακίζει τα δικά μου
4.Τους ανθρώπους που ακούνε νίβο . Γιο
5.Στην παραλία , το είδος Ρακέτους-Ρακέτους

για όλα τα παραπάνω , εύχομαι να καώ στην κόλαση (ακούγοντας νίβο , ρακέτες , στρατιωτικές συζητήσεις , <<τι νούμερο φοράτε>> και ψιτ)
*μέλος του συλλόγου για την Διαλεύκανση του μυστήριου ποστ της ρούμι
**χρησιμοποιήθηκε λέξη που έχει καταχωρηθεί στην ιζιλιέλ -από την εδάδ (ευρωπαΐκό δικαστήριο ανθρωπίνων δικαιωμάτων)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη self-instructive depressing : 28-07-10 στις 10:19. Αιτία: είμαι ανορθόγραφος - τους μισώ και αυτούς
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ceres Victoria
H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,717 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 10:13, 28-07-10:

τους μιζερους που συνεχεια κλαιγονται για το τιποτα
τους ηλιθιους που διακοπτουν το μαθημα στη σχολη για να ρωτησουν πραγματικα ηλιθιες ερωτησεις
τα ψωνια και τα ατομα που νομιζουν οτι ο κοσμος περιστρεφεται γυρω τους
αυτους που σε κοιτανε απο την κορυφη ως τα νυχια και βλεπουν πρωτα τι φορας πριν σε χαιρετησουν
αυτους που κοκορευονται οτι εχουν χρημα νομιζοντας οτι μπορουν να αγορασουν τα παντα
την εθνικη ολλανδιας επειδη επαιξε καρατε αντι ποδοσφαιρο
τους ζητιανους που σου φερονται ασχημα και σε βριζουν επειδη δεν τους εδωσες λεφτα για να αγορασουν ποτο
τους βλαχους που χωνονται μπροστα σου στην σειρα
αυτους που σε διακοπτουν συνεχεια οταν μιλας
αυτους που κοκορευονται ολη την ωρα για τον εαυτο τους

αυτα προς το παρον, σιγουρα μου την "σπανε" και αλλοι, αλλα δεν μπορω να θυμηθω περισσοτερους τωρα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

soter

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη soter
Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O soter έγραψε στις 10:57, 28-07-10:

λοιπον δεν μπορω τους ιδιοκτητες σκυλων που αφηνουν το κατοικιδιο τους να τρεξει προς το μερος μου ειτε για να με μυρισει ειτε να παιξει...ΔΕΝ θελω να παιξω με το ζωακι οσο χαρητομενο και αν ειναι...εχω θεμα με τα σκυλια. εγω τη στιγμη που βλεπω τον σκυλο/τερας να ερχεται προς το μερος μου, μου ερχονται πιο σατανικες σκεψεις απο το παιχνιδι! ακομα δεν μπορω να βγαινω για φαγητο και να μου βαζει ο ζητιανος το κομμενο χερι μεσα στη μουρι....τελος δεν μπορω τους αδιακριτους περαστηκους που κοιτανε επιμονα ....

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 12:43, 28-07-10:

δεν αντεχω τους ψωνισμενους που τους αρεσει να επιδεικνυονται συνεχως,τους αδιακριτους,κατι περιεργους ενηλικες που οταν περνουν απο διπλα σου κοιταζουν σα λιγουρηδες,τους φανατισμενους και ισχυρογνωμονες και τους ξερολες...

Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 12:52, 28-07-10:

Δυστυχως δεν μπορω να μην αντιμετωπιζω ρατσιστικα τους ανθρωπους που φερονται κι αυτοι ρατσιστικα, διοτι πιστευω πως αξιζει να τους αντιμετωπιζουμε με τον τροπο που αντιμετωπιζουν τους αλλους, τους κλειστομυαλους και κοντοφθαλμους ανθρωπους, οπως επισης τους ανθρωπους που φερονται ασχημα σε αλλους....

και καποιους που δεν μπορω να εξηγησω το γιατι... απλως δεν μου αρεσουν...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kate-Bender (KaTe)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kate-Bender
H KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H Kate-Bender Fear of the Dark έγραψε στις 14:22, 07-08-10:

1) Τους γυφτους ..τους μισω κυριολεκτικα
2) Την πλειοψηφια αλβανων,που το παιζουνε μαγκες και καλαα και γκομενοι
3) τους καθηγητες που ειρωνευονται
4) τους σνομπ
5) τους υποκριτες
6) τους ψευτες
7) τα ποζερια
8 )τις πουτ@νες
9) τα αγορια που λογω της ωραιας εμφανησης την εχουν καβαλησει...
10) γενικοτερα τα ψωνια (..σε χαρακτηρα,γιατι τα αλλα μου αρεσουν)
11) ομοφοβικους
12) κολλημενους-στενομυαλους ανθρωπους
13) κουτσομπολιδες
14) νευρικους
15) μαγκες..(αυτους θελω να τους καθαρισω τελειως ομως...)
16) ακαρδους ανθρωπους
17) ειρωνες
18 ) εννοειται ολων των ειδων εγληματιες...
τελικα με πολλους ανθρωπους ειμαι ρατσιστρια...

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 15:18, 07-08-10:

^ λολ

νιώθω έναν αδιόρατο ρατσισμό , αν και δεν το θεωρώ καθόλου πρέπον , προς τα τρολς που αναδύονται και ανατέλλουν εν μία νυκτί κυριολεκτικά

εννοώ , κάνεις τόσο κόπο , επί τόσο καιρό να τρολάρεις κουτσά στραβά σε ένα φόρουμ έχοντας να αντιμετωπίσεις την συγκατάβαση γηραιών τρολ που όμως σε καλύπτουν με συναδελφική αλληλεγγύη και έρχεται έτσι ξαφνικά ένα αυθάδες τρολ (γουόρ σιπ τζίζους κράιστ δηλαδή) και με 10 ποστ τους καραφλιάζει όλους .

πού πας κύριος ; υπάρχουν και κάποιοι κανόνες
ένας σεβασμός στις παλιές καραβάνες που στο κάτω κάτω πέρα του τρόλινγκ τους έχουν μείνει μόνο τα εγγόνια τους και ο νίκος χατζηνικολάου
δηλαδή , αν μη τι άλλο , σεβάσου τον συνονόματο σου που εδήλωσε ταπεινότητα

δεν βαριέσαι - νιάτα είναι , ασυλλόγιστα είναι
πάω στο καφενείο γιατί συγχίστηκα

π.σ. θα καλούσα την trollpolice αλλά οι κατά συρροήν ληστές τραπεζών , δεν το κάνουν για τα χρήματα - το κάνουν για την χαρά του κυνηγητού
οπότε πέστε όλοι κάτω γιατί χανόμαστε

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 15:46, 07-08-10:

τις πουτ@νες
δεν το πιστευω...

ευτυχωως που δε χάααθηκεε ο έρωταας..

Ευτυωωως που υπαααρχουν πουτ@@@@@@@@@@@νεεεεεςςςςςςςςς

Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Φιλιον_Τερας
Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε στις 16:14, 07-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από sakura-chan
τους μιζερους που συνεχεια κλαιγονται για το τιποτα
τους ηλιθιους που διακοπτουν το μαθημα στη σχολη για να ρωτησουν πραγματικα ηλιθιες ερωτησεις
τα ψωνια και τα ατομα που νομιζουν οτι ο κοσμος περιστρεφεται γυρω τους
αυτους που σε κοιτανε απο την κορυφη ως τα νυχια και βλεπουν πρωτα τι φορας πριν σε χαιρετησουν
αυτους που κοκορευονται οτι εχουν χρημα νομιζοντας οτι μπορουν να αγορασουν τα παντα
την εθνικη ολλανδιας επειδη επαιξε καρατε αντι ποδοσφαιρο
τους ζητιανους που σου φερονται ασχημα και σε βριζουν επειδη δεν τους εδωσες λεφτα για να αγορασουν ποτο
τους βλαχους που χωνονται μπροστα σου στην σειρα
αυτους που σε διακοπτουν συνεχεια οταν μιλας
αυτους που κοκορευονται ολη την ωρα για τον εαυτο τους

αυτα προς το παρον, σιγουρα μου την "σπανε" και αλλοι, αλλα δεν μπορω να θυμηθω περισσοτερους τωρα
win

αυτους που χρησιμοποιουνε τον ορο "Ρατσισμος" και οχι τον ορο "διακριση"

Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη LiViNGtheLiFE
H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,896 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 01:49, 08-11-10:

1) Τους γυφτους ..τους μισω κυριολεκτικα
2) Την πλειοψηφια αλβανων,που το παιζουνε μαγκες και καλαα και γκομενοι
3) τους καθηγητες που ειρωνευονται
4) τους σνομπ
5) τους υποκριτες
6) τους ψευτες
7) τα ποζερια
8 )τις πουτ@νες
9) τα αγορια που λογω της ωραιας εμφανησης την εχουν καβαλησει...
10) γενικοτερα τα ψωνια (..σε χαρακτηρα,γιατι τα αλλα μου αρεσουν)
11) ομοφοβικους
12) κολλημενους-στενομυαλους ανθρωπους
13) κουτσομπολιδες
14) νευρικους
15) μαγκες..(αυτους θελω να τους καθαρισω τελειως ομως...)
16) ακαρδους ανθρωπους
17) ειρωνες
18 ) εννοειται ολων των ειδων εγληματιες...
τελικα με πολλους ανθρωπους ειμαι ρατσιστρια...
αυτους που χρησιμοποιουνε τον ορο "Ρατσισμος" και οχι τον ορο "διακριση"

+ με αυτους συμπεριφερονται και μιλουν για τον κοσμο λες και αυτοι τον εφεραν στην σημερινη του μορφη (δεν ξερω αν με πιανετε)
με τους παραλογους
με τους ΑΣΧΕΤΟΥΣ που το παιζουν ενημερωμενοι

και σιγουρα με πολλους ακομα αλλα ενταξει!!

Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη grotesque_mask
H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε στις 01:55, 08-11-10:

με τους ανθρώπους που είναι αγενείς χωρίς λόγο.

Παράθεση

Trolletarian

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Trolletarian
Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

O Trolletarian απάνθρωποι θεσμοί μας γίνανε συνήθεια έγραψε στις 01:57, 08-11-10:

με τις μελαχρινές χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχααχαχαχαχαχαχαχαααχαααα έσκασα στα γέλια

*το παρόν πόστ να μην ληφθεί σοβαρά υπόψιν,για σπάσιμο στη living doll έγινε*

Παράθεση

Mr Positive

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mr Positive
Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.

O Mr Positive she 's freeeeeee :D ♪ ♫ έγραψε στις 04:28, 08-11-10:

Ετοιμαζόμουν να γράψω ότι είμαι ρατσιστής με τους ρατσιστές, αλλά το σκέφτηκα καλύτερα και διαπίστωσα πως δεν ισχύει :O ... Όπως και να 'χει. Ρατσισμός σε κανέναν. Φωτιά στις έχθρες.
(βλ. υπογραφή)

Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Apro
Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 08:07, 08-11-10:

ρατσιστής σε όσους με πήραν για ..αλάκα....
Έλληνες, ξένους, ντόπιους, και ότι φυτρώνει επάνω στη γη....
για να δούμε ποιος λέει ψέματα και ποιος αλήθεια....
η αλήθεια αναμένεται σκληρή και γυμνή όπως γεννιέται ένας ...αλάκας
το ψέμα είναι συναρπαστικό, γιατί ταξίδεψε πολλούς....

Παράθεση

MaryVeg

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη MaryVeg
H MaryVeg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H MaryVeg έγραψε στις 13:13, 07-06-11:

προσωπικά, δεν είμαι καθόλου ρατσίστρια απέναντι σε οποιαδήποτε κοινωνική ομάδα(φτωχούς, πλούσιους, μετανάστες από οποιαδήποτε χώρα, ντόπιους, αρτημελλείς ή μη, ΑΜΕΑ, εξαρτημένους από όποια ουσία ή κατάσταση, ετερόφυλους ή ομοφιλόφιλους κλπ κλπ κλπ - ούτε καν σε όσους χαρακτηρίζονται από παραβατική συμπεριφορά - τους εγκληματίες όπως αναφέρθηκε στο αρχικό ποστ. είμαι όμως απίστευτα ρατσίστρια με άτομα που ναι μεν διαθέτουν ρατσιστικές αντιλήψεις, αλλά και την εφαρμώζουν έμπρακτα. χαρακτηριστικά παραδείγματα τα ρατσιστικά πογκρόμ που στήνονται κατά καιρούς στη αθήνα και αλλού.

Μπορώ να μιλήσω με έναν ρατσιστή, έναν πατριώτη, έναν εθνικηστή, και να διαφωνήσω. όταν όμως τον βλέπω να διαπράτει δολοφωνικές επιθέσεις κλπ, απλά δεν του αναγνωρίζω κανένα δικαίωμα.

Επίσης μπορεί να διαφωνώ με πολλούς χωρίς να σημαίνει ότι είμαι ρατσίστρια απέναντι τους. Απλά αν διαφωνώ και μου δωθεί η ευκαιρία το εκφράζω, από κει και πέρα, δεν ασχολούμε, καθείς την δουλειά του ! σέβομαι τον αντίλογο σε σημείο που να μην προσβάλει την δική μοπυ ηθική.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Danielhealthy (Δανιήλ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Danielhealthy
Ο Δανιήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

O Danielhealthy http://daniel-iamhealthy.blogspot.com/ έγραψε στις 22:48, 20-06-11:

Δεν είμαι ρατσιστής σε καμία κατηγορία,δε κρίνω και δε μισώ κανέναν.Γιατί να με νοιάζει τι κάνει ο καθένας και γιατί να ασχοληθώ μαζί του ; Αν δε με ενοχλεί ας κάνει ότι θέλει,αν με ενοχλεί,φταίω εγώ επειδή τον έλκω - νόμος της έλξης.Σε κάθε περίπτωση πάντως,δεν είναι δική μου δουλεία,δουλεία μου είναι να ασχολούμαι μόνο με τη δική μου ζωή,και αν ασχοληθώ με των άλλων θα είναι μόνο για να βοηθήσω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 09:55, 21-06-11:

Δεν είμαι ρατσιστής σε καμία κατηγορία,δε κρίνω και δε μισώ κανέναν.
τους παιδοφιλους?

Παράθεση

Danielhealthy (Δανιήλ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Danielhealthy
Ο Δανιήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

O Danielhealthy http://daniel-iamhealthy.blogspot.com/ έγραψε στις 08:03, 22-06-11:

Όταν λέω κανέναν εννοώ κανέναν.Δεν είμαι κριτής ούτε δικαστής κανενός.

Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gaspar
Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε στις 12:12, 22-06-11:

τους φασίστες?

Παράθεση

Mert

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Mert
Ο Mert αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Mert έγραψε στις 06:18, 17-08-11:

1)Εθνικιστές
2)Ομοφοβικούς
3) Με όσους/όσες εχουν φυλέτικα στερεότυπα. Γνώρισε πρώτα οοοολους τους άνδρες/γυναίκες της Γης και μετά τσουβάλιασε τους.
4) Με όσους που κάθε μα κάθε φορά που βγαίγουν έξω βγάζουν φωτογραφίες μονο και μόνο για να τις ανεβάσουν μετά στο Facebook.
5) Μέλη φοιτητικών παρατάξεων.

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 08:36, 17-08-11:

Με τα μελη φοιτητικων παραταξεων
Με τα δηθεν τυπακια που πουλανε μουρη και τους ''εξυπνακιες''

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 10:07, 17-08-11:

βασικα ειμαι..σε αυτους που εχουν καβαλησει το καλαμι απο τα 18 χρονια τους χωρις να εχουν ζησει τιποτα
σε αυτους που μονιμως κρινουν και μιλανε για πραγματα που δεν γνωριζουν
σε αυτους που απλα παιζουν με τον πονο αλλων ...αν θεωρουνται ρατσιστικα μαλλον ειμαι

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Johnnaousa : 17-08-11 στις 19:51.
Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 11:14, 17-08-11:

σιχαίνομαι:

1) τα τρεμουλιασμένα ψωρόγιδα

2) τα αλαζονικά πυροτεχνήματα

3) τα καρναβαλικά τερτίπια

4) την οσμή άπλυτων μασχαλών και κρεατάλευρων

5) τα μεσαιωνικά, εντροπικά παντζάρια

6) το "μίσος" του αποτυχημένουυ ηγεμόνα

7) τα φιλοζωικά -διεστραμμένα στη βάση τους- ραμολιμέντα

οκτώ) τους καταραμένους κι όσους έχουν καβαλήκει τα δαιμόνια, για.

9) όσους λένε τις φράσεις "αβάντι μαέστρο" και "άβυσσος το μο*υνί της γυναίκας"

10) όσους ρωτάνε (για να βγούν από τη δύσκολη θέση της ανυπάρκτου επιχειρηματολόγησης)
"μα ποιος είσαι Η ΔΟΜΗ"?

11) το όνομα Κούλα (ακούμπα Κούλα τα μπαούλα)

12) την έκφραση ακατα μακατα σουκουτου μπε γιατί το μόνο
που καταλαβαίνω είναι το βέλασμα στο τέλος
όπως λέμε ούρα μούρα και κατούρα δεντροπληγωμαροσκούρα.

13) τους μαγκάϊβερ και τα μαγιώ σφεντόνα.

θα επανέλθω αν δε βρω άλλα

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 766 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 00:01, 03-09-12:

Μα τις χίλιες γαρίδες
έριξα το γέλιο του αστακού

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη just smile!
H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε στις 20:59, 03-09-12:

1με αυτούς που φερονται ρατσιστικα σε ατομα με γενικοτερα δυσκολιες και οσους φερονται ρατσιστικα στο αντιθετο φυλλο και σε αλλοθρησκους/αλλοδαπους.
2με τους φασιστες
3με τους βλακες
4με τα ψωνια
5με τους τυπολατρεις
6 με οσους λυπουνται εφοσον θεωρουν πως ειναι μια χαρα ενω οι αλλοι ειναι καημενοι,κακομοιρηδες κλπ
7με τους παρανομους εμπορους π κυκλοφορουν συνηθως σε λαικες κλπ
8 με τους αηδιαστικους τυπους(αυτον στον ακαλυπτο π ριχνει ροχαλες απο οροφο
9με οσους κανουν θορυβο (μουσικες ψιλοαντεχω επειδη σκεφτομαι οτι παιρνουν καλα αλλα οταν 1-2πμ περπατα με τα τακουνια τι να πεις
υγ.Φοβαμαι................Πολλα με ενοχλουν

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 22:45, 03-09-12:

Δε γουστάρω τις μαύρες.

Όταν τις βλέπω δε μπορώ αηδιάζω.

Είναι σιχαμερές απαίσιες βρωμιάρες.

Όποτε τις βλέπω μου έρχεται να τις πετάξω μέσα σε ένα κάδο σκουπιδιών να κάνουν παρέα στα άλλα σκουπίδια.

Οι κοινωνίες μας θα ήταν πολύ καλύτερες χωρίς αυτά τα παράσιτα.

Πραγματικά τις σιχαίνομαι.

Πείτε όλοι όχι στις μαύρες σοκολάτες.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aliona

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aliona
H Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 325 μηνύματα.

H Aliona έγραψε στις 23:06, 03-09-12:

εμένα πάλι δεν με ενοχλεί κανείς.

ή μάλλον όχι.τους μισώ και τους αγαπώ όλους ταυτόχρονα με τον ίδιο τρόπο.

Παράθεση

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη artemaki
H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 899 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε στις 23:39, 03-09-12:

Νομιζα θα ειχε απο αυτα τα τεστακια που σου λενε τι εισαι.

Παράθεση

Sal Paradise

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Sal Paradise
Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πιλότος . Έχει γράψει 455 μηνύματα.

O Sal Paradise - έγραψε στις 23:51, 03-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από artemaki
Νομιζα θα ειχε απο αυτα τα τεστακια που σου λενε τι εισαι.
1:57 : You went full retard man...never go full retard...

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 00:32, 04-09-12:

1)ποζερια με μαλλι για διαφημιση της wella, γυαλια ηλιου βρεχει,χιονιζει και ολα τα σχετικα
2)κοπελιες που πανε ακομη και μεχρι το περιπτερο ντυμενες σε φαση για πιατσα στη συγγρου (ολα κολλητα,μεικ απ φουλ και γοβες)
(δλδ νταξ που πας ετσι ρε φιλε?)
3)στους προκατειλημμενους τυπου "ολοι αυτοι ειναι ιδιοι" (ναι αμε, κοπι πειστ-.-)
4)παιδακια που το παιζουν ωριμα, που προσπαθουν να μιμηθουν ενηλικες στην ομιλια,το στυλ-με ενοχλει πολυ δεν ξερω, δειχνει ψευτικο.

Παράθεση

L0uk0umas

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη L0uk0umas
H L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H L0uk0umas έγραψε στις 13:57, 24-05-13:

Στους βλάκες.. ( με ότι περιλαμβάνει ο όρος "βλάκας" )

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 14:04, 24-05-13:

μισω ολους τους ανθρωπους το ιδιο δεν κανω διακρισεις.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 14:39, 24-05-13:

Αυτους που το παιζουν εξυπνοι και ειδημονες ενω δεν εχουν ιδεα...
αυτους που λανσαρουν ψεματα και περηφανευονται για να δειξουν κατι αλλο η να καλυψουν την αποτυχια τους ...ειδικα οταν δεν ετους εχεις ρωτησει τιποτα ....
αυτους που κοτσομπολευουν και μεταφερεουν τις πληροφοριες οπως τους βολευουν
και αυτους που κατακρινουν τους άλλους που εχουν προοδευσει, καταφερει στη ζωη τους

....απλα δε τους αντεχω ...το χειροτερο ομως ειναι η συσκευασια ενος ανθρωπου που τα εχει ολα αυτα..... δυστυχως την εχω γνωρισει...

Παράθεση

Νεογέννητος

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Νεογέννητος
Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 843 μηνύματα.

O Νεογέννητος έγραψε στις 14:52, 24-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alejandro Papas
μισω ολους τους ανθρωπους το ιδιο δεν κανω διακρισεις.
Υπάρχουν πολύ ωραίες ζούγκλες ξέρεις... σκέψου το.

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 14:54, 24-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Νεογέννητος
Υπάρχουν πολύ ωραίες ζούγκλες ξέρεις... σκέψου το.
θα παω στην ζουγκλα με τον ταρζαν

καλυτερα σε μια ζουγκλα κανονικη παρα σε μια συγχρονη αστικη ζουγκλα

Παράθεση

Νεογέννητος

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Νεογέννητος
Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 843 μηνύματα.

O Νεογέννητος έγραψε στις 14:54, 24-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alejandro Papas
καλυτερα σε μια ζουγκλα κανονικη παρα σε μια συγχρονη αστικη ζουγκλα
Έτσι όπως το έθεσες δεν έχω παρά να συμφωνήσω.

Παράθεση

Στο διάολο πάμε (Λενιώ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στο διάολο πάμε
H Λενιώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 609 μηνύματα.

H Στο διάολο πάμε Till we get a piece, fuck peace έγραψε στις 16:39, 16-11-13:

Είμαι ρατσίστρια ..το παραδέχομαι...δεν γουστάρω καθόλου τους κουτοπόνηρους ανθρώπους(άτιμη ράτσα) .... νομίζουν σου κάνουν κακό αλλά είναι τόσο χαζοί που ούτε που τα καταφέρνουν!Να καούν λοιπόν..!

Παράθεση

russia4ever

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη russia4ever
Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 148 μηνύματα.

O russia4ever Люблю Россию. έγραψε στις 19:01, 17-06-14:

Είμαι ρατσιστής με όποιον δε σέβεται τις αντιλήψεις μου και τις κοροϊδεύει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 19:58, 17-06-14:

Με τους ηλιθιους!!! ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

einhell

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη einhell
Ο einhell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 64 μηνύματα.

O einhell έγραψε στις 02:08, 15-11-15:

ρατσιστές
Πιστεύω ότι όποιος εφηύρε τον "όρο" ήταν ο πρώτος ...ρατσιστής. Τώρα πιπιλάνε την "καραμέλα" προς πάσα χρήση, από μπροστόβαροι άσχετοι μέχρι οπισθόβουλοι κρετίνοι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη einhell : 15-11-15 στις 02:12.
Παράθεση

Alejandro che 7 (Αλέξανδρος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro che 7
Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,712 μηνύματα.

O Alejandro che 7 έγραψε στις 02:13, 15-11-15:

νοικοκυραιους

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

einhell

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη einhell
Ο einhell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 64 μηνύματα.

O einhell έγραψε στις 02:34, 15-11-15:

Λίγο φοβισμένο σε βλέπω...che

Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,078 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 09:27, 15-11-15:

όσο κι αν δε θέλω να είμαι ρατσίστρια και προσπαθώ μέσα μου να το παλέψω, μ' ενοχλούν:
- οι στενόμυαλοι άνθρωποι, που ό,τι και να τους πεις η γνώμη τους δεν αλλάζει γιατί νομίζουν πως τα ξέρουν όλα.
- οι εγωιστές. ναι οκ, όλοι οι άνθρωποι είμαστε λίγο πολύ, αλλά μ' ενοχλούν οι παρτάκηδες. ειδικά, όταν το παραδέχονται αλλά δεν προσπαθούν να βελτιωθούν λίγο.
- οι κλαψιάρηδες και γενικώς οι απαισιόδοξοι. σε κάποιες περιπτώσεις ίσως να γίνομαι κι εγώ.... αλλά μόνο σε πολύ κοντινά μου πρόσωπα και για πράγματα που όντως με δυσκολεύουν. γενικά με τσαντίζουν τα άτομα που με το παραμικρό εμπόδιο δυσανασχετούν και κλαψουρίζουν, ειδικά για πράγματα ασήμαντα.
-οι μεγάλοι, κατά κύριο λόγο, που μένουν κολλημένοι στα παλιά και πιστεύουν σε θεωρίες συνωμοσίας κι άλλα τέτοια χαζά

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σωτηρης13
Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,936 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 14:37, 15-11-15:

Είμαι ρατσιστής με τους ρατσιστές που δε σέβονται το διαφορετικό του άλλου

Παράθεση

Giorgos199666

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Giorgos199666
Ο Giorgos199666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,310 μηνύματα.

O Giorgos199666 έγραψε στις 15:17, 15-11-15:

Ειμαι ρατσιστης με οποιοδηποτε ρατσιστη ανεξαρτητως καταγωγης .

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 18:12, 15-11-15:

Αρχική Δημοσίευση από Σωτηρης13
Είμαι ρατσιστής με τους ρατσιστές που δε σέβονται το διαφορετικό του άλλου
Αρχική Δημοσίευση από Giorgos199666
Ειμαι ρατσιστης με οποιοδηποτε ρατσιστη ανεξαρτητως καταγωγης .
Άρα προφανώς είστε και ρατσιστές κατά του εαυτού σας, άρα μισείτε τον εαυτό σας.

Παράθεση

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σωτηρης13
Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,936 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 20:15, 15-11-15:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Άρα προφανώς είστε και ρατσιστές κατά του εαυτού σας, άρα μισείτε τον εαυτό σας.
Εγώ το διαφορετικό του άλλου το σέβομαι
εννοώ είμαι ρατσιστής σε ανθρώπους τύπου χιτλερ

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

O hack3r έγραψε στις 20:37, 15-11-15:

Αρχική Δημοσίευση από Σωτηρης13
Εγώ το διαφορετικό του άλλου το σέβομαι
εννοώ είμαι ρατσιστής σε ανθρώπους τύπου χιτλερ
Οπότε δε σέβεσαι το διαφορετικό του χίτλερ, άρα είσαι ρατσιστής άρα δε σέβεσαι το διαφορετικό του άλλου. Σκέψου λίγο και ίσως δεις το παράλογο αυτού που είπες.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους