Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,082 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,768 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Συζητήσεις για την φιλοξενία blogs

Blog providers

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 4)
tumblr.com
1
25,00%
wordpress.com
3
75,00%
blogger.com
2
50,00%
blogging.com
0
0%
Άλλο, θα αναφέρω ποιο.
0
0%

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 01:50, 31-12-06:

θελω να κάνω ένα Blog.

Αφενώς γιατι στο msn έχω 143 επαφές που ακόμα και 5 να με ρωτάνε τι κανω, ταυτόχρονα, πελαγώνω.
Ειδικά όταν ειναι σε 5 διαφορετικές γλώσσες και ακόμα χειρότερα όταν βαριούνται και θέλουν λίγο chat.
Απο την αλλη, το θέλω για να γραφω χωρις καμια απολύτως λογοκρισία αυτό που σκεφτομαι.

Δε λέω, καλες ειναι και οι "Σκέψεις", στο αντίστοιχο ποστ, αλλα μαρεσει να ναι ολα λιγο πιο συμαζεμενα.

εχω δει οτι υπάρχουν πολλα σαιτ για να κανει καποιος blog και κανα δυο φορες εχω μπει και σε καποιων μελων του στεκιου.

επειδη ομως δε σκαμπάζω και πολλα, θα ηθελα να μου προτεινετε εσεις που ηδη εχετε, η εσεις που εχετε ακουσει και ξερετε κατι παραπανω, ποιος ειναι ο καλυτερος blog provider, διορθώστε με αν το λεω λαθος.

μίλε γκράτσιε!

---
Σημείωση editor: Για τα blogs υπάρχουν τα εξής θέματα:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 01-02-12 στις 15:46. Αιτία: Σημείωση editor
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 02:28, 31-12-06:

θα σου προτεινα το blogspot (της google). Και πλουσιο σε δυνατότητες και αρκέτα εύχρηστο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 02:45, 31-12-06:

εχεις εσυ εκει? αν και, η αληθεια ειναι οτι ξερω πολλους που εχουν...

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 13:55, 31-12-06:

Η συντήρηση ενος blog κατα την γνωμη μου πρεπει να γινετει προσεχτικα και γενικα απαιτει πολυ χρονο, αυτη την στιγμη ουτε εχω την διαθεση ουτε τον χρονο να συντηρω ενα blog

Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη faithplus1
Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε στις 14:26, 31-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Η συντήρηση ενος blog κατα την γνωμη μου πρεπει να γινετει προσεχτικα και γενικα απαιτει πολυ χρονο, αυτη την στιγμη ουτε εχω την διαθεση ουτε τον χρονο να συντηρω ενα blog
Εγώ πιστεύω ότι δεν υπάρχουν κανόνες και "πρέπει" για να έχει κάποιος blog.Είναι προσωπική σελίδα, στην οποία μπορεί να γράφει αν θέλει, όποτε θέλει, ό,τι θέλει.Δεν πρέπει ο στόχος του blog να είναι να γίνει δημοφιλές, αλλά να εκφράζει τις σκέψεις του κατόχου του.
Δεν ξέρω για άλλους providers αλλά από το blogspot δεν έχω κανένα παράπονο.Και το worldpress είναι αρκετά δημοφιλές.
Στο blogspot η διαδικασία είναι και πολύ εύκολη, έττσι ώστε και κάποιος άσχετος όπως εγώ, να μη συνατάει κανένα πρόβλημα.

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 14:57, 31-12-06:

Συμφωνώ με τον faith! blogger και worldpress είναι τα καλύτερα!

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 12:30, 02-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από faithplus1
Εγώ πιστεύω ότι δεν υπάρχουν κανόνες και "πρέπει" για να έχει κάποιος blog.Είναι προσωπική σελίδα, στην οποία μπορεί να γράφει αν θέλει, όποτε θέλει, ό,τι θέλει.Δεν πρέπει ο στόχος του blog να είναι να γίνει δημοφιλές, αλλά να εκφράζει τις σκέψεις του κατόχου του.
Δεν ξέρω για άλλους providers αλλά από το blogspot δεν έχω κανένα παράπονο.Και το worldpress είναι αρκετά δημοφιλές.
Στο blogspot η διαδικασία είναι και πολύ εύκολη, έττσι ώστε και κάποιος άσχετος όπως εγώ, να μη συνατάει κανένα πρόβλημα.
+1
Η διαφορα ειναι οτι στο blogspot μπορεις να "πειραξεις" λιγο των κωδικα, ενω το worldpress δεν εχει αυτην την δυνατοτητα.

Παράθεση

xmavidis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη xmavidis
Ο xmavidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 105 μηνύματα.

O xmavidis έγραψε στις 21:08, 02-01-07:

τι εννοείς; εννοείς στον server του wordpress? Αν εννοείς το script μπορείς να αλλάξεις τα πάντα.

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 18:45, 09-01-07:

Εγώ μόλις απέκτησα blog και βρήκα το blogspot πολύ εύχρηστο

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ]ifrit[ : 09-01-07 στις 18:56.
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε στις 23:45, 09-01-07:

μμμμμ..ενδιαφερον!

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 23:52, 09-01-07:

Το δικό μου blog ή το blogspot;

Παράθεση

DoLoReS

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη DoLoReS
H DoLoReS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H DoLoReS έγραψε στις 18:59, 11-01-07:

Το blogspot εχει παρα πολλές δυνατότητες και ειναι ιδιαίτερα ευχρηστο και απλό.

(καλη αρχή ! )

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 18:28, 07-03-07:

Καλησπερίζω το forum. 'Εχουμε πολλούς μήνες τώρα κάποιο blog για την μουσική και την λογοτεχνία στην Msn. Ενα μείον είναι ότι το msn space είναι κάπως αργό, ένα άλλο είναι ότι υπάρχουν πολλοί περιορισμοί ως προς το τί θεωρούν κόσμιο και τι όχι (όταν για παράδειγμα πήρα ένα email που μου έγραφαν ότι ακόμα κι ένα πίνακα μοντέρνας τέχνης που απεικόνιζει γυμνή την θεά Αθηνά ή καλλιτεχνικές φωτογραφίες του Newton θεωρούν γυμνό και πρέπει να μην τις δημοσιεύουμε).
Αυτή την εποχή συζητάμε σοβαρά με κάποιο φίλο να στήσουμε ένα άλλο blog που θα το χρησιμοποιήσουμε κυρίως για επαγγελματική προβολή - διαφήμιση. Γνωρίζετε αν επιτρέπετε η επαγγελματική διαφήμιση σε BLOG, και αν ναι ποιό BLOG θα ήταν το καλύτερο πιστεύετε ? Γνωρίζω το blogspot.com, τίποτα παραπάνω. Χρειαζόμαστε κάτι που να είναι αισθητικό, εντυπωσιακό, γρήγορο
στο φόρτωμα, αλλά κυρίως κάτι που να επιτρέπει επαγγελματική διαφήμιση. Μια από τις βασικές προυποθέσεις για να επιλέξουμε είναι η αναγνωσιμότητα από 'Ελληνες. Το BLOG μας θέλουμε να διαβάζεται κυρίως από 'Ελληνες, αλλά σκεφτόμαστε ότι το blogspot.com για παράδειγμα δεν έχει πολλούς 'Ελληνες χρήστες.

Παρακαλώ θα ήθελα την άποψη σας.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 18:34, 07-03-07:

Κανεις μεγάλο λάθος αν θεωρείς οτι το blogspot δεν εχει πολλούς Έλληνες users... Για εμένα είναι το κορυφαίο, μαζί με το wordpress.org/ και δεν νομίζω να έχουν κανένα είδους περιορισμό!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 18:42, 07-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Κανεις μεγάλο λάθος αν θεωρείς οτι το blogspot δεν εχει πολλούς Έλληνες users... Για εμένα είναι το κορυφαίο, μαζί με το wordpress.org/ και δεν νομίζω να έχουν κανένα είδους περιορισμό!
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε για την άμεση απάντηση. Σημειώνω και το wordpress. Για τους χρήστες του blogspot το λέω επειδή κάνοντας πριν ένα χρόνο μια έρευνα χρηστών με προφίλ δεν θυμάμαι να βρήκα πολλούς, αλλά ίσως να μην θυμάμαι καλά. Για να το κάνω πιο συγκεκριμένο : Θέλουμε να βρούμε ένα τρόπο όσο το δυνατόν περισσότερα άτομα να μας βρίσκουν τυχαία, να μην τους παραπέμπουμε εμείς σώνει και καλά να πάνε να το διαβάσουν. To blogspot όντως για μένα είναι το καλύτερο αισθητικά.

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 00:18, 08-03-07:

για να δεις το πλήθος των Ελλήνων bloggers τόσο στο wordpress, όσο και στο blogspot, δεν έχεις παρά να πας μια βόλτα από κορυφαία sites "συνάντησης" ελλήνων bloggers, όπως το sync.gr ή το mpouligator.com.

Ούτε το blogspot, αλλά ούτε και το wordpress έχουν κάποιο περιορισμό στις διαφημίσεις. Αλλά, αν θέλετε να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο, σας προτείνω να αγοράσετε ένα domain name και χώρο σε έναν server και εκεί να στήσετε μηχανή wordpress (από το wordpress.org). Έτσι θα μπορείτε να έχετε κορυφαία ποιότητα σε posts και σε λειτουργικότητα του blog (σε αυτό υστερεί αρκετά το blogspot κατά τη γνώμη μου), εύκολη πρόσβαση στο template, ώστε να βάλετε τις διαφημίσεις εκεί που θέλετε, αλλά κ πλήρη έλεγχο των δεδομένων του blog (unique hits, feed reads κτλ).

ΑΛΛΑ, αν ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ να έχετε δικό σας server και πάλι στην περίπτωσή σας θα σας πρότεινα το wordpress.com για free hosting, γιατί όπως είπατε θέλετε να σας επισκέπτονται τυχαία Έλληνες bloggers. Το wordpress.com, με το που δηλώσεις ως γλώσσα σου τα ελληνικά, αμέσως σε φέρνει σε επαφή με όλα τα άλλα ελληνικά blogs, μέσω του πίνακα ελέγχου που δείχνει ποια καινούργια blogs έχουν δημιουργηθεί, ποια καινούργια posts έχουν γίνει, αλλά και ποια είναι αυτά με τα περισσότερα hits στην ελληνική wordpress μπλογκόσφαιρα.

Όπως κατάλαβες είμαι φανατικός υπέρ του wordpress και κατά του blogspot για πάρα πολλούς λόγους, οπότε ίσως χρειάζεται να ακούσεις κ κάποιον υποστηρικτή του blogspot πριν αποφασίσεις

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 00:58, 08-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
για να δεις το πλήθος των Ελλήνων bloggers τόσο στο wordpress, όσο και στο blogspot, δεν έχεις παρά να πας μια βόλτα από κορυφαία sites "συνάντησης" ελλήνων bloggers, όπως το sync.gr ή το mpouligator.com.

Ούτε το blogspot, αλλά ούτε και το wordpress έχουν κάποιο περιορισμό στις διαφημίσεις. Αλλά, αν θέλετε να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο, σας προτείνω να αγοράσετε ένα domain name και χώρο σε έναν server και εκεί να στήσετε μηχανή wordpress (από το wordpress.org). Έτσι θα μπορείτε να έχετε κορυφαία ποιότητα σε posts και σε λειτουργικότητα του blog (σε αυτό υστερεί αρκετά το blogspot κατά τη γνώμη μου), εύκολη πρόσβαση στο template, ώστε να βάλετε τις διαφημίσεις εκεί που θέλετε, αλλά κ πλήρη έλεγχο των δεδομένων του blog (unique hits, feed reads κτλ).
........
Εδώ ο Mario έχει απόλυτο δίκιο!!!

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 09:16, 08-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Εδώ ο Mario έχει απόλυτο δίκιο!!!

My name is MonaXoS... Sketo MonaXoS

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε στις 17:19, 25-06-07:

τελικα κι εγω blogger...
ειναι πολυ ευχρηστο, ακομα και για ατομα που δε σκαμπαζουν πολλα απο τετοια
ειμαι γενικα πολυ ευχαριστημενη!

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 23:49, 25-06-07:

ωχ τώρα το είδα.... σόρρυ μονάχος!!!

ps. δοκίμασε και το www.yooblog.gr ειναι βασισμένο σε wordpress !!!

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε στις 02:41, 02-09-07:

ποσο ευκολα γινεται μια μεταφορα απο blogspot se wordpress και γιατι καποιος να προτιμησει το 2ο?

Παράθεση

Katia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Katia
H Katia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H Katia έγραψε στις 18:31, 02-03-09:

Μηπως ξέρεται ποιο site θα μπορουσε να φιλοξενίσει δωρεάν το blog μου?Ενα site δηλαδή που θα μπορούσε να με βοηθήσει και να το κατασκευάσω?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη chronis_25
Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πυροσβέστης . Έχει γράψει 1,122 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε στις 18:37, 02-03-09:

Tο blogger έχει αυτή τη συνατότητα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Anarki
Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε στις 20:13, 02-03-09:

www.blogspot.com

Παράθεση

billkolok

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη billkolok
Ο billkolok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 34 μηνύματα.

O billkolok έγραψε στις 16:28, 05-03-09:

ενα πολυ καλο στο οποιο εχω και το δικο μου blog ειναι το www.blogspot.com που λεει και ο φιλος Anarki ακομα το http://wordpress.org/ ειναι καλο....(μετα μπορεις να φτιαξεις δωρεαν Site αν θες με html στο freewebs.com και μετα να αλλαξεις donaim οπως εκανα εγω σε αυτη την ιστοσελιδα για μια μπαντα που εφτιαξα www.othersideband.tk ασχετο ειναι αυτο που ειπα απλα σου ειπα αλλη μια ιδεα που μπορεις να κανεις)

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 23:36, 21-03-09:

Blogspot & Pathfinder.gr :no1:

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 22:11, 02-02-12:

Θέλω να φτιάξω ένα blog που να έχει διάφορα widgets, άμεση σύνδεση με το facebook, να επιτρέπει την κατηγοριοποίηση, ίσως και την δημιουργία μενού στο οποίο θέλω να βάλω εικόνες, συνταγές, άρθρα μεταφρασμένα κλπ.. Θα έφτιαχνα site αλλά έτσι πανάσχετη που είμαι είναι πολύ δύσκολο. Θέλω λοιπόν να ψηφίσετε που θεωρείτε καλύτερο να το κάνω. Κι αν έχετε κάποια άλλη επιλογή που δεν την αναφέρω, παρακαλώ να μου την αναφέρετε.
Επίσης αν ξέρετε κάποιον οικονομικό τρόπο να φτιάξω ένα site/blog με μοντέρνο layout σε δική μου σελίδα (προφανώς τύπου wordpress ή joomla είναι τα καλυτερα, αλλά κάνα δύο φορές που προσπάθησα να βρω άκρη, χάθηκα τα πρώτα πέντε λεπτά εντελώς, απογοητεύτηκα και τα παράτησα ) παρακαλείστε να μοιραστείτε την γνώση σας.

Ευχαριστώ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,375 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 22:38, 02-02-12:

blogger και τπτ αλλο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gademis
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε στις 09:00, 04-02-12:

(προφανώς τύπου wordpress ή joomla είναι τα καλυτερα, αλλά κάνα δύο φορές που προσπάθησα να βρω άκρη, χάθηκα τα πρώτα πέντε λεπτά εντελώς, απογοητεύτηκα και τα παράτησα )
Πήγες να το στήσεις σε δικό σου χώρο και χάθηκες η στη χρήση χάθηκες;

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 10:24, 04-02-12:

Το πρώτο.. είμαι και εντελώς άσχετη

Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gademis
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε στις 12:57, 05-02-12:

Αν κάνεις τελείως χειροκίνητη εγκατάσταση μάλλον πρέπει να σε βοηθήσει κάποιος, μπορεί να γίνει κάμποσο περίπλοκο. Αν τώρα ο hoster σου έχει λογισμικό τύπου cpanel η plesk που υποστηρίζει πιο αυτοματοποιημένη εγκατάσταση τότε τα πράγματα είναι αρκετά πιο εύκολα. Περιέγραψε όμως λίγο πώς άρχισες και που κόλλησες για να καταλάβω σε ποιο στάδιο βρίσκεσαι.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 14:02, 05-02-12:

Plesk εχω στο papaki. Ούτε εγκατασταση δεν κατάφερα να κάνω, δεν έχει νόημα να σου περιγράψω, δεν νομίζω να καταφέρουμε να βρούμε άκρη από εδώ, αλλά σ' ευχαριστώ πολύ
Θα το ξαναπροσπαθήσω κάποια στιγμή κι αν είναι θα σε ρωτήσω!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους