Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,722 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Παίζει ρόλο η εμφάνιση τελικά;

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 16:30, 17-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Έτσι την πατάνε όλοι άντρες…για σεξ ξεκινάνε και στο τέλος καταλήγουν να νταντεύουν παιδιά…κάτω από την παντόφλα μας… καλά να πάθετε!!!!
Με πρόλαβες.

Ρε Phyllis όπως γουστάρεις εσύ και όποτε γουστάρεις εσύ. Στην τομή των δύο αν υπάρχει θα γίνουν όλα.

Και αυτά που σου είπε είναι τυπικά έτσι. Μπορεί να είναι αλήθεια μπορεί παραμύθι. Απλά οι περισσότεροι θα στα πούνε.

Ναι σέξ είναι αλλά όχι για όλους απλά σεξ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KOULA

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη KOULA
H KOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

H KOULA έγραψε στις 20:15, 17-01-07:

ο χαρακτηρας παιζει ρολο, αν περνας καλα ,αν σ αρεσει .η εμφανιση ειναι το τελευταιο πραγμα . μπορει να ειναι συμπαθητικουλης . να ειναι καθαρος και καθαρα ρουχα και να σε κανει να περνας πολυ ωραια δεν ειπαμε να πας και με τερας και βρωμιαρης αφου περνας καλα !αυτο εχει σημασια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

phyllis (αθηνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη phyllis
H αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H phyllis έγραψε στις 09:05, 18-01-07:

ειχε ερθει σπιτι μου χτες, ηταν τελεια!! προχωρησαμε αρκετα και ενιωσα πολυ ομορφα, ειναι ευγενικος, τρυφερος και δε με πιεζει για τιποτα και νοιαζεται πολυ για τη δικη μου ικανοποιηση πρωτα! παιδια ειναι τελεια, ζω ενα ονειρο!! φιλια!

Παράθεση

phyllis (αθηνα)

Δραστήριο Μέλος

H αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H phyllis έγραψε στις 13:30, 23-01-07:

παιδια το ειπα στους γονεις μου, τον ειδαν και μου ειπαν οτι δε θελουν εναν τετοιον ανθρωπο στην οικογενεια (με ξυρισμενο κεφαλι) ειναι ποτε δυνατον?στενοχωρηθηκα....

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 13:50, 23-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από phyllis
παιδια το ειπα στους γονεις μου, τον ειδαν και μου ειπαν οτι δε θελουν εναν τετοιον ανθρωπο στην οικογενεια (με ξυρισμενο κεφαλι) ειναι ποτε δυνατον?στενοχωρηθηκα....
Γιατι ειπε κανεις στους γονεις σου οτι αυτοι θα κανουν οτι κανουν μαζι του;
Η σε ρωτησε η μητερα σου για τον πατερα σου;
Αληθεια τι ηλικια εχεις;(Δεν θυμαμαι αν το εχεις γραψει, αλλα "βαριεμαι" να κοιταω πισω... )
Σορυ αλλα προσωπικα σε αυτο το θεμα τουλαχιστον προσωπικα οτι και αν μου ελεγαν ναι μεν σπαζομουν αλλα εγω αποφασιζα.
Δυστυχως ομως στην Ελλαδα ακομα αυτο το φαινομενο ειναι πολυ εντονο.
Να δεις κατι αλλα τραγικα που εχω δει...

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 14:41, 23-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Γιατι ειπε κανεις στους γονεις σου οτι αυτοι θα κανουν οτι κανουν μαζι του;
Η σε ρωτησε η μητερα σου για τον πατερα σου;
..και πέρα απ'αυτό..ποιος είπε ούτως ή άλλως ότι αυτός ο άνθρωπος θα μπει σίγουρα στην οικογένεια..? δε νομίζω ότι όντας μαζί λίγο καιρό,θεωρείται και μέλος της οικογένειάς σου αυτόματα..εκτός αν κάπου κάνω λάθος..
αμάν αυτοί οι γονείς ώρες-ώρες..!

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 15:03, 23-01-07:

καταρχας γιατι τον γνώρισες στους γονείς σου?
2-3 ραντεβου έχετε βγει όλα κι όλα! γιατι εκτίθεσαι έτσι?
Τες πα... δικαιωμα σου δλδ....
Αν ακούς τους γονείς σου για το ποιον θα εχεις δίπλα σου και το κριτήριο δεν ειναι αν ειναι καλός άνθρωπος εργατικός κι αν σε αγαπάει, αλλα αυτο που εχουν να πουν ειναι η εμφάνιση του κι εσυ το υπολογίζεις κι ολας και στεναχωριέσαι....
τοτε τι να πω.... δεν εχω λογια καν....

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 15:21, 23-01-07:

Σωστες και η ΚαπαΕψιλον και η burbuja!!!
Συμφωνω και με τα δυο ποστ απολυτως απολυτα!

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 17:58, 23-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
καταρχας γιατι τον γνώρισες στους γονείς σου?
2-3 ραντεβου έχετε βγει όλα κι όλα! γιατι εκτίθεσαι έτσι?
Τες πα... δικαιωμα σου δλδ....
Αν ακούς τους γονείς σου για το ποιον θα εχεις δίπλα σου και το κριτήριο δεν ειναι αν ειναι καλός άνθρωπος εργατικός κι αν σε αγαπάει, αλλα αυτο που εχουν να πουν ειναι η εμφάνιση του κι εσυ το υπολογίζεις κι ολας και στεναχωριέσαι....
τοτε τι να πω.... δεν εχω λογια καν....
+1

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 18:36, 23-01-07:

"Αν δε του φυτρωσουν μαλλια να μην ξαναπατησει στο τιμιο σπιτικο μας"!

np Schiiiiizophreeeeeniaaaaaa..

Παράθεση

phyllis (αθηνα)

Δραστήριο Μέλος

H phyllis έγραψε στις 10:16, 24-01-07:

καλημερα παιδια, δεν τον γνωρισα στους γονεις μου, απλα τους το ειπα. εννοειται οτι ειναι νωρις να τον γνωρισω!! και τον ειδε ο πατερας μου οταν περασε να με παρει απο το σπιτι για να βγουμε το σαββατο βραδυ. και αρχισε τα περιεργα!

οι γονεις μου ειναι παλαιων αρχων παιδια και αυστηροι θα ελεγα.
γιαυτο και οι αντιδρασεις αυτες!
εννοειται οτι δε θα επιλεξουν και δε θα ζησουν αυτοι για μενα, απλα ειναι ασχημο να ξερεις οτι δε συμμεριζονται τη χαρα σου και δε νιωθουν καλα με την επιλογη σου
αυτα ειχα να πω, φιλια σε ολους!

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 10:25, 24-01-07:

καλημερα παιδια, δεν τον γνωρισα στους γονεις μου, απλα τους το ειπα. εννοειται οτι ειναι νωρις να τον γνωρισω!! και τον ειδε ο πατερας μου οταν περασε να με παρει απο το σπιτι για να βγουμε το σαββατο βραδυ. και αρχισε τα περιεργα!

οι γονεις μου ειναι παλαιων αρχων παιδια και αυστηροι θα ελεγα.
γιαυτο και οι αντιδρασεις αυτες!
εννοειται οτι δε θα επιλεξουν και δε θα ζησουν αυτοι για μενα, απλα ειναι ασχημο να ξερεις οτι δε συμμεριζονται τη χαρα σου και δε νιωθουν καλα με την επιλογη σου
αυτα ειχα να πω, φιλια σε ολους!

αν όμως του έλεγες ένα ψέμα από δω ίσα τη θεσσαλονίκη θα ήταν διαφορετικά τα πραγματα....
αν του έλεγες ότι πέθανε η μαμά του ο μπαμπάς του ο αδερφός του και πτώχευσε, γιαυτο απ τη στεναχωρια του επεσαν όλα, ο μπαμπα σου μάλλον θα έλεγε "βρε το καημένο το παιδι" και δεν θα είχε κανενα αρνητικό σχόλιο....

γιαυτο και κατ εμε, είναι υποκριτικό όλο αυτο οπότε κοιτα να χαρεις τον έρωτα σου και μη μασας

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 15:06, 24-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
αν όμως του έλεγες ένα ψέμα από δω ίσα τη θεσσαλονίκη θα ήταν διαφορετικά τα πραγματα....
αν του έλεγες ότι πέθανε η μαμά του ο μπαμπάς του ο αδερφός του και πτώχευσε, γιαυτο απ τη στεναχωρια του επεσαν όλα, ο μπαμπα σου μάλλον θα έλεγε "βρε το καημένο το παιδι" και δεν θα είχε κανενα αρνητικό σχόλιο....

γιαυτο και κατ εμε, είναι υποκριτικό όλο αυτο οπότε κοιτα να χαρεις τον έρωτα σου και μη μασας
..δεν θα μπορούσα να συμφωνώ περισσότερο με το ΚουΕδίνι...!

Παράθεση

pantazis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη pantazis
Ο pantazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 54 ετών . Έχει γράψει 35 μηνύματα.

O pantazis έγραψε στις 23:36, 16-03-07:

φυσικά η εμφάνιση παίζει σημαντικό ρόλο .....

και δεν είναι αναγκαίο να είναι πολύ όμορφη ...

αρκεί να ταιριάζει γενικότερα ....

και να μην γκρινιάζει .......

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Niki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Niki
H Niki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H Niki έγραψε στις 00:01, 17-03-07:

Προσωπικά τους φαλακρούς τους συμπαθώ και τους θεωρώ πάρα πολύ ελκυστικούς . Και δεν είναι θέμα εμφάνισης αλλά χαρακτήρα . Με έχουν γοητεύσει άντρες που δεν είναι ιδιαίτερα εμφανίσιμοι . Αν και το νυν αγόρι μου είναι πολύ όμορφος

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη viki_thess
H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 21:34, 17-03-07:

δεν παιζει ρολο η εμφανιση για μενα αλλα να μην ειναι και κανενα εκτρωμα ο αλλος να βλεπεται λιγο τουλαχιστον ειπαμε...

Παράθεση

δi0m (diomidis)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη δi0m
Ο diomidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O δi0m έγραψε στις 23:00, 17-03-07:

και να μην γκρινιάζει .......
συμφωνω και επαυξανω...δν το αντεχω...μια μια κοπελα ημουν μαζι ως τωρα,αυτη η γκρινια ομως...ε,δεν αντεξα.Της εξηγησα οτι ηθελα να χωρισουμε αλλο επειδη δεν αντεχω την γκρινια της...7 μηνες...
Στο θεμα μας.!.Σιγουρα παιζει η εμφανιση ρολο...αλλα αμα εχει μυαλο χρυσοψαρου...δεν περηφανευομαι οτι ειμαι εξυπνος,αλλα πολλες κοπελες της ηλικιας μου ή ειναι ή το παιζουν χαζες...

Παράθεση

katerina_s

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη katerina_s
H katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H katerina_s έγραψε στις 15:23, 22-03-07:

Κατά τη γνώμη μου η εμφάνιση παίζει ρόλο για τα μάτια του καθενός από εμάς! Δηλαδή δεν με απασχολεί καθόλου αν αυτός που αρέσει σε εμένα δεν αρέσει στη φιλη μου κλπ...Αφού στα δικά μου μάτια είναι όμορφος, τίποτα άλλο δεν έχει σημασία!!!!

Παράθεση

ScoobyDoo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ScoobyDoo
H ScoobyDoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H ScoobyDoo έγραψε στις 15:47, 22-03-07:

ολα αλλαζουν...ποσο μαλλον η εμφανιση
η ψυχη μενει!!!

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 17:54, 22-03-07:

Παιδιά τελικά παίζει ρόλο η εμφάνηση άλλα λανθασμένη, η λολή η φίλη μου μου έβαλε κάτι ρούχα και πήρα απο το μαγαζί τελείως διαφορετικά απο αυτά που φόράω και τώρα βλέπω άλλη αντιμετώπηση στο γραφείο, μου μηλάνε στον πληθηντικό σαν καμια γριά μου χαμογελάνε και φέυγουν και με σέβοντε, παλιά που ειμουν χείμα στο κύμα γελούσαμε λέγαμε καμιά βλακεία και προσθεού κανένας δεν μου μηλούσε στον πληθηντικό, όταν τους πώ μην μου μηλάτε στον πληθηντικό μου λένε ότι δεν κάνει για μια κυρία σαν και μένα

Διλαδή παλιά που ειμουν σπόρ και χύμα δεν είμουν; τι βλακείες ειναι αυτές δεν θέλω να με σέβοντε θέλω να μου μηλάνε χωρίς πληθυντικούς και βλακείες

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 17:55, 22-03-07:

Τα παντα παιζουν ρολο.
Αλλα λιγοτερο αλλα περισσοτερο και αναλογα τον ανθρωπο.
Και αν εξαιρεσουμε την ομορφια (μιας και ειναι υποκειμενικη και μονο για αυτο) πολυ σημαντικο ρολο παιζει για εμενα να ειναι περιποιημενος ο αλλος.

Παράθεση

Bianca (Bάσια)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Bianca
H Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H Bianca έγραψε στις 08:52, 03-04-07:

Παιζει τον πρώτο ρόλο-κακά τα ψέμματα-για την πρώτη επαφή. Τα υπόλοιπα έπονται...

Παράθεση

superg (Ιωάννα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη superg
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H superg έγραψε στις 14:33, 03-04-07:

Οσο κι αν λεμε δεν παιζει,εγω δεν πιστευω οτι ισχυει...η πρωτη κινηση θα γινει λογω της εμφανισης.δε σου λεω να ειναι κουκλος/α,απλα εμφανισιμος/η.γιατι αν δε σάρεσει καθολου εξωτερικα δε νομιζω οτι θα πας να πιασεις κουβεντα μαζι του,για να δεις και πώς σκεφτεται.εγω τουλαχιστον δεν ξερω και πολλους που να το κανουν...ισως λανθασμενα,αλλα ετσι ειναι οι καιροι μας...

Παράθεση

kazmir84

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη kazmir84
Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O kazmir84 έγραψε στις 15:51, 03-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από superg
Οσο κι αν λεμε δεν παιζει,εγω δεν πιστευω οτι ισχυει...η πρωτη κινηση θα γινει λογω της εμφανισης.δε σου λεω να ειναι κουκλος/α,απλα εμφανισιμος/η.γιατι αν δε σάρεσει καθολου εξωτερικα δε νομιζω οτι θα πας να πιασεις κουβεντα μαζι του,για να δεις και πώς σκεφτεται.εγω τουλαχιστον δεν ξερω και πολλους που να το κανουν...ισως λανθασμενα,αλλα ετσι ειναι οι καιροι μας...
Συμφωνώ σε όλα εκτός από ένα. Δεν γίνεται λανθασμένα. Έτσι γίνεται πάντα.

Παράθεση

superg (Ιωάννα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη superg
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H superg έγραψε στις 14:02, 04-04-07:

Το "λανθασμενα" το ειπα με την εξης εννοια...μπορει ενας ανθρωπος να εχει να σου δωσει ποοοολλα,αλλα να μην ειναι αυτο που θα ηθελες να βλεπεις ως εμφανιση...δεν ειναι κριμα να τον απορριψεις,να μην τον αφησεις να σου δωσει,εξαιτιας της εμφανσης του...??Κι απο την αλλη να εισαι με καποιον"ωραιο" αλλα να σου δινει πολυ λιγοτερα...να μη σε γεμιζει.τι διαλεγεις...?!!

Παράθεση

kazmir84

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη kazmir84
Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O kazmir84 έγραψε στις 01:02, 05-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από superg
Το "λανθασμενα" το ειπα με την εξης εννοια...μπορει ενας ανθρωπος να εχει να σου δωσει ποοοολλα,αλλα να μην ειναι αυτο που θα ηθελες να βλεπεις ως εμφανιση...δεν ειναι κριμα να τον απορριψεις,να μην τον αφησεις να σου δωσει,εξαιτιας της εμφανσης του...??Κι απο την αλλη να εισαι με καποιον"ωραιο" αλλα να σου δινει πολυ λιγοτερα...να μη σε γεμιζει.τι διαλεγεις...?!!
Θα σου δώσει ως φίλος ίσως, διότι αν δεν σου αρέσει εμφανισιακά έστω και λίγο τότε δεν τον βλέπεις ερωτικά.Μου περιγράφεις τα δύο άκρα.Προτιμώ την μέση.

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 22:18, 16-08-11:

Και βεβαια παιζει ρολο αλλα ως ενα σημειο ,μετα παιζουν κ αλλα ρολο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη rakels
H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 22:26, 16-08-11:

Διάβασα τις απαντήσεις και είπα να πω κι εγώ τη γνώμη μου μιας και σε κάποια σημεία συμφωνώ με τους αποπάνω.
Η εμφάνιση παίζει ρόλο, όσο και να μας πληγώνει? .
Γιατί στην αρχή π.χ. μιας σχέσης, ο ένας δεν μπορεί με τη μία να ερωτευτεί την προσωπικότητα του άλλου.
Η εμφάνιση είναι αυτή που μας ελκύει ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ. Την εμφάνιση θα κοιτάξεις και θα πας να μιλήσεις στον άλλον.
Πείτε με επιφανειακή, απόλυτη κλπ. και βάλτε μου όσες αρνητικές θέλετε, I don't really give a shit, sorry κιόλας.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 11:25, 17-08-11:

Θα σας έλεγα ότι δεν παίζει ρόλο, αλλά αν δείτε το φίλο μου που είναι κούκλος δε θα με πιστέψετε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 11:35, 17-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
αν δείτε το φίλο μου που είναι κούκλος δε θα με πιστέψετε.

αν ήταν πανούκλος και με καθαρή ρώμη όμως, θα σε πιστεύαμε.
..η παραπαίουσα αιώνια διχαλωτή ιστορία με γαμψά νύχια ιαγκουάρου:

παίζει ρόλο ή δε παίζει? ή μήπως παίζει δε παίζει?

εμπαίζει.

Αυτή είναι η απάντηση καθώς ξοπίσω μου χαμογελά το φιδίσιο τέρας που
φυλά το χρυσόμαλλο το δέρας.

Θα μπορέσει ποτέ να θεσπίσει κανείς κανόνες υποκειμένου τερατοποίησης
και ομορφάδας σε κλιμακόμετρο κι αν όχι να συμφιλιωθεί ο μινώταυρος
με την αριάδνη γιατί αν δε βρει την άκρη του νήματος, την πούτσ*σε κι αυτή
κι ο Θησέας?

Και τελικά τι σχέση έχει ο μινώταυρος με τη ρακί και τη Ράκελ Γουέλς?

Παράθεση

Zithos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Zithos
Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 264 μηνύματα.

O Zithos έγραψε στις 12:17, 17-08-11:

Όλα παίζουν ρόλο λίγο απ'όλα λίγο η φυσική εμφάνιση, λίγο το ντύσιμο, λίγο η κόμμωση δύσκολα να βρείς τον τέλειο συνδυασμό σε όλα αυτά πάντοτε κάτι θα πάει στραβά.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ets32kate (Katerina)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ets32kate
H Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H ets32kate έγραψε στις 16:08, 20-09-11:

Σιγουρα η εμφανιση δεν παιζει ΚΥΡΙΟ ρολο, αλλα παιζει κι'αυτη τον ρολο της, οπως και ν'αχει..

Παράθεση

prwteas

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη prwteas
Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 191 μηνύματα.

O prwteas έγραψε στις 10:03, 19-10-11:

Λέγεται πως η εμφάνιση παίζει το ρόλο της πρώτης επαφής. Αποτελεί το μόνο στοιχείο που έχεις για τον άλλον, όταν ακόμα δεν τον έχεις συναναστραφεί. Έτσι, είναι το πρώτο που προσέχουμε σε αυτόν, βάσει του οποίου σχηματίζουμε και εντύπωση. Από κει και πέρα, όσο αλληλεπισρούμε μαζί του, τόσο η γνώμη μας αλλάζει.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 19:52, 19-10-11:

H εμφανιση παιζει ρολο ως ενα σημειο,γιατι οταν συναντησεις καποιον την εμφανιση του θα προσεξεις οπως και να το κανεις..αλλα μετα απο ενα σημειο ζητας περισσοτερα απο την εξωτερικη εμφανιση,δινεις μεγαλη σημασια στην προσωπικοτητα του!!Οποτε απο μονη της η εμφανιση δεν σημαινει τιποτα για μενα!!

Παράθεση

samina

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη samina
H samina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H samina έγραψε στις 20:01, 19-10-11:

Όλα παίζουν ρόλο.Η εμφάνιση είναι αυτή που αρχικά θα σε τραβήξει ενω εκεινη που θα σε κρατησει εκει ειναι η προσωπικότητα του αλλου.Τα απολυτα του στυλ: "εμένα η εξωτερική εμφάνιση δε με ενδιαφερει καθολου" δε ξέρω για σας,αλλά προσωπικά δε με πείθουν.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη granita
H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε στις 20:16, 19-10-11:

Βασικά έστω και υποσυνείδητα παίζει αρκετά σημαντικό ρόλο... όχι απαραίτητα αν ο άλλος είναι γενικά όμορφος, αρκεί στα δικά σου μάτια να μοιάζει ωραίος, πράγμα το οποίο σίγουρα επηρεάζεται απ'την συμπεριφορά και το χαρακτήρα του ατόμου!

Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kate! =]
H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε στις 20:26, 19-10-11:

φυσικα και παιζει!οταν δεις καποιον για πρωτη φορα θα τον πλησιασεις λογω της εμφανισης του!!
τωρα σε περιπτωση που ειδη τον ξερεις και ειναι γαματος χαρακτηρας η εμφανιση ερχεται δευτερη!

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 20:34, 19-10-11:

η εμφανιση καλως η κακως ειναι η 1η εντυπωση που σου δινει καποιος οποτε πιστευω παιζει ρολο και ισως και σημαντικο. Βεβαια εξαρταται και απο τα γουστα του καθενος και η εμφανιση ειναι υποκειμενικη οποτε εξαρταται...

Παράθεση

*BeLLatriX*

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη *BeLLatriX*
H *BeLLatriX* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H *BeLLatriX* έγραψε στις 20:24, 04-12-11:

Για μένα πάντως σημασία έχει η αύρα του άλλου - τι σου βγάζει ο άλλος μόλις τον συναντάς - και το να ταιριάζουν οι χαρακτήρες μας, τα θέλω μας. Άμα συνδυάζεται και απο μια καλή εμφάνιση ακόμα καλύτερα. Δεν είπαμε να είναι μοντέλο απλά να έχει μια άλφα εμφάνιση.

Στο κάτω κάτω τι να τον κάνεις τον κούκλο άμα ανοίγει το στόμα του και πετάει βόμβες;

Παράθεση

nektariosmakris (νεκτάριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη nektariosmakris
Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 128 μηνύματα.

O nektariosmakris έγραψε στις 14:36, 03-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Τι παει να πει οτι ειχε ξυρισμενο κεφαλι; Δλδ αν ειχε καρφακια, μοικανα, καπελακι η οτιδηποτε αλλο θα αλλαζε κατι; ο ιδιος ανθρωπος ειναι, και τα μαλια αν κανετε καπια σοβαρη σχεση μπορεις να του πεις να τα αφησει. Και στο κατω-κατω αφου κολας τοσο πολυ στο κεφαλι του μαλλον καλητερα να μην κανεις τπτ γιατι δεν το κοβω για τπτ σοβαρο...
πες τα ρε μαν γιατι δεν μας ακουνε καθολου αυτες οι γυναικες.ξερεις ποσες εχω χασει εγω απο κατι τετοιες βλακειες?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους