Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,040 μέλη και 2,416,968 μηνύματα σε 75,384 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 540 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

60 χρόνια.......έγκυος

Avicii (Υπόλυττος Βρεττός)

Περιβόητο Μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε: στις 19:43, 28-09-09:

60 χρόνια... έγκυος

Οι γιατροί ενός νοσοκομείου έμειναν έκπληκτοι όταν μία 92χρονη Κινέζα, η οποία είχε πάει στο νοσοκομείο με έντονους πόνους στην κοιλιά, κυοφορούσε τελικά για 60 ολόκληρα χρόνια το αγέννητο παιδί της.
Η Huang Yijun αποκάλυψε στους γιατρούς ότι το παιδί που κυοφορούσε είχε πεθάνει μέσα στη μήτρα της από το 1948 και δεν προέβη σε απόξεση διότι θα έπρεπε να πληρώσει 100 λίρες στους γιατρούς.
«Ήταν τεράστιο το ποσό τότε, πολλά περισσότερα από τα χρήματα που έβγαζε η οικογένειά μου σε διάστημα κάποιων χρόνων. Δεν έκανα τίποτα, απλά το αγνόησα,» φαίνεται να δήλωσε η κυρία Huang.
Το μυστικό αποκαλύφθηκε όταν η κυρία Huang προσήλθε στο νοσοκομείο με έντονους πόνους στην κοιλιά.
Ο Δρ. Liu Anbin, από το νοσοκομείο Qingshen, δήλωσε χαρακτηριστικά: «Δεν μπορούσα να πιστέψω στα μάτια μου όταν είδα ότι στην κοιλιά της υπήρχε ένα μωρό. Είμαι γιατρός πάνω από 40 χρόνια και πρώτη φορά συναντώ κάτι τέτοιο.»
Οι γιατροί τώρα, πραγματοποιούν περαιτέρω εξετάσεις για δουν εάν θα πρέπει να υποβάλουν την κυρία Huang σε επέμβαση για να αφαιρέσουν το νεκρό βρέφος.
Ο Xu Xianming, διευθυντής της Μαιευτικής και Γυναικολογικής μονάδας του νοσοκομείου, δήλωσε: «Κανονικά, ένα νεκρό έμβρυο θα έπρεπε να έχει αποσυντεθεί μετά από τόσα χρόνια. Είναι πολύ περίεργο και ακόμα πιο σπάνιο που η κυρία Huang είναι τόσο υγιής.»

πηγη China National News
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

H myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H myrto.s έγραψε: στις 19:51, 28-09-09:

:wow:
σοβαρά δεν το πιστεύω. Λογικά το εμβρυο πρέπει να βρήσκετε σε αποσυνθεση, μην σου πω θα είναι σκελετος. Μα 60 χρόνια? Μου φαίνεται αδιανόητο...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kambana

Πολύ δραστήριο μέλος

H kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 476 μηνύματα.

H kambana έγραψε: στις 19:52, 28-09-09:

Wow!Έχω μείνει άφωνη...Τι συμβαίνει όμως στον κόσμο...!
Παράθεση

Leo 93

Δραστήριο Μέλος

Ο Leo 93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 208 μηνύματα.

O Leo 93 έγραψε: στις 20:12, 28-09-09:

:!:
Ουάααου. Πραγματικά παράξενο! Και όχι μόνο αυτό, αλλά το μωρό δεν είχε αποσυντεθεί!

:wow:
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε: στις 20:16, 28-09-09:

τελκά της το αφαίρεσαν

Παράθεση

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

H myrto.s έγραψε: στις 20:19, 28-09-09:

να υποθέσω ότι η εικόνα είναι τυχαία ε?
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O Avicii there's no going back έγραψε: στις 20:20, 28-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από myrto.s
να υποθέσω ότι η εικόνα είναι τυχαία ε?

καθόλου τυχαία. είναι η εικόνα ενός εμβρύου ηληκίας 60 χρονών
Παράθεση

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

H myrto.s έγραψε: στις 20:27, 28-09-09:

πραγματικά απιστευτο. Περίμενα να έχουν μείνει μερικά οστά μετά απο τόσα χρόνια. Αυτό φαίνεται κανονικό έμβρυο...
σοβαρα εχω μείνει
Παράθεση

aggel A4 forever (Αγγελος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O aggel A4 forever έγραψε: στις 20:36, 28-09-09:

ναντα ναντα η κουναντα !!! ελεος για τα λεφτα το ειχε 60 μεσα στο σωμα τησ αηδια
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 21:30, 28-09-09:

?????

Αν είναι δυνατόν....
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,679 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 21:33, 28-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από aggel A4 forever
ναντα ναντα η κουναντα !!! ελεος για τα λεφτα το ειχε 60 μεσα στο σωμα τησ αηδια
Θα έδινες 2 εκατομμύρια ευρώ εσύ; Μη μιλάς. Εγώ περίμενα ότι θα έχει πεθάνει. Λογικά δεν είναι ότι δεν ήθελε να το βγάλει, απλά οι γιατροί δεν θα το έκαναν αν δεν τους πλήρωνε.
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Διακεκριμένο μέλος

H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 1,611 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε: στις 21:36, 28-09-09:

holy Mother :!:
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,331 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 21:36, 28-09-09:

Τι συμβαίνει..........
Παράθεση

angela1 (αγγελικη)

Δραστήριο Μέλος

H αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H angela1 έγραψε: στις 22:27, 28-09-09:

αυτο ακουγετε εξωπραγματικο και ομως ειναι η πραγματικοτητα!!!:!:
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,356 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε: στις 15:51, 29-09-09:

για να μείνει έτσι πάει να πεί οτι το σώμα συντηρούνταν ακόμα απο την γριά.

υπάρχει επιστημονική εξήγηση?
Παράθεση

Panosgp

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Panosgp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 311 μηνύματα.

O Panosgp έγραψε: στις 17:32, 29-09-09:

Απίστευτο! :!:
Παράθεση

rock93panos

Νεοφερμένος

Ο rock93panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

O rock93panos gie mou pou pas? mana tha paw gia tsigar έγραψε: στις 17:58, 29-09-09:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :mpam:το χώνεψε!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,331 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 18:09, 29-09-09:

Έλα ρε...μην το χαλάς...άστο λίγο να έχει πλάκα
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε: στις 03:33, 30-09-09:

:papas::papas::papas: Ο Χριστος και η Παναγια...
μωρο ειναι αυτο να το κανεις και γουτσοu γουτσοu ??? :!::!:.....
Παράθεση

mangkac

Δραστήριο Μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O mangkac έγραψε: στις 03:38, 30-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από myrto.s
πραγματικά απιστευτο. Περίμενα να έχουν μείνει μερικά οστά μετά απο τόσα χρόνια. Αυτό φαίνεται κανονικό έμβρυο...
σοβαρα εχω μείνει
Καλα δεν φαινεται και κανονικο εμβρυο μην τρελαθουμε. Πιο πολυ σε απολυθωμα μου φερνει εμενα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια